Anouk Reen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
VELDRITWEEKEND VAN BOXTEL Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-12-2019 18
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-11-2019 16
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-11-2019 10
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-11-2019 25
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2019 17
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 36
TWC Tempo veldhoven Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-10-2019 5
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 36
2e Kleeberg Cross Mechelen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2019 13
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 16
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 18
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-12-2018 14
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-11-2018 12
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2018 11
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-11-2018 9
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 35
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-09-2018 15
1e Nationale Kleeberg Cross Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2018 9
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 31
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 28
52e Grote Ronde van Gerwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 39
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 59
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-12-2017 16
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-11-2017 14
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 27
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-11-2017 10
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-09-2017 16
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 07-05-2017 22
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 136
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Junior-Vrouwen 08-04-2017 11
6e Internationale Cyclocross Rucphen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-01-2017 25
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 18
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-11-2016 12
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 25-09-2016 14
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 38
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2016 37
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 35
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 23
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 16
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 41
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 34
NK VELDRIJDEN Junior-Vrouwen 09-01-2016 23
Rabo Weekend Cyclocross Junior-Vrouwen 13-12-2015 14
Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 28-11-2015 10
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 15-11-2015 13
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junior-Vrouwen 31-10-2015 9
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 14-06-2015 34
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 18
6e Kasteelronde van Mill Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 8
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 25
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 49
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 10-01-2015 22
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuweling-Meisjes 04-01-2015 10
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2014 32
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 01-11-2014 12
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2014 33
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 44
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 16
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 21
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 44
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 14
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 31
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 45
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 47
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 36
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2013 37
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2013 26
34e BAVARIA-VELDRIT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-11-2013 28
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 24
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 30
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 29
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 30-06-2013 25
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 29
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 42
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 13
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 18
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 28
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 22
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 17
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 28
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 39
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 17
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 17
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-09-2012 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 26
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 5 19-08-2012 8
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 17
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 25
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 27
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 26
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 33
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 21
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 27
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 23
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 7
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 4 10-09-2011 15
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 16
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 29
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 26-06-2011 12
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 12
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 16
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 20
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 13
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 17
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 26
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 19
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 22
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Meisjes 03-04-2011 5
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 26
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 3 11-09-2010 8
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 22
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 16
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 3
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 28
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 21
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 25
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 9
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 20
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 12-09-2009 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.