Joëlla Jongenelen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-04-2018 7
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-05-2017 12
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 42
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Junior-Vrouwen 16-04-2017 5
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Junior-Vrouwen 08-04-2017 12
51ste Ronde van Philippine Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 5
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 9
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 12
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 39
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 19
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 23
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 39
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 52
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 27-05-2015 7
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 5
6e Kasteelronde van Mill Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 5
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 39
Jeugdronde van Eijsden Nieuweling-Meisjes 26-04-2015 33
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 49
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 12
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 18
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 20
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 14
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 18
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 22
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 17
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 21
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 12
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 10
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 9
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 20
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 8
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 14
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 7
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 19
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 10
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 19
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 20-04-2014 6
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 11
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 9
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 27
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 14
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 13
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 10
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 5 15-09-2013 8
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 10
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 13
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 15
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 26
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 4
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 12
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 23
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2013 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 12
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 12
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 24
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 16
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 13
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 16
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 15
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 21
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 13
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 22
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 16
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 29
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 20
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 23
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 38
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 19
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 21
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 15
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 17
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 19
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 14-07-2012 3
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 27
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 17
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 14
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 20
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 7
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 12
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 4
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 8
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 12
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 7
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 11
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 21
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 15
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 5
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 13
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 20
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 12
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 13
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 12
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 13
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 12
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 28
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 21
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 15
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 16
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 11
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 12
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 14
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 13
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 11
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 17
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 13
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 29
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 14
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 22
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 19
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 26
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 18
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 23
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 11-07-2010 7
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 14
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 26-06-2010 8
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 23
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2010 8
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 14
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 13
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 10
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 15
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 13
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-04-2010 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 16
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 21
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 16
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 11
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 14
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 4
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 9
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 12
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 18-07-2009 10
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 19
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 21
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 07-06-2009 6
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 14
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 2 24-05-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 13
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 9
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 21
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 15
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 15
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 25
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 07-09-2008 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 17
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 24
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 32
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 39
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 34
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 29
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 1 08-06-2008 7
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 1 31-05-2008 9
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 21
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 27
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-1 meisjes 27-04-2008 10
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 25

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.