Rens Grömmel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
27e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 21-12-2019 47
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2019 52
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 30-11-2019 25
Jubileum Veldritweekend Nieuwelingen 23-11-2019 26
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 51
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Nieuwelingen 09-11-2019 40
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 30
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 57
2e Dwars door `t Zand Nieuwelingen 26-10-2019 41
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 58
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 60
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 38
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 49
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 76
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 7 14-09-2019 36
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 17
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 7 14-07-2019 9
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 21
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 14
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 15
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 28
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 40
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 29
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 16
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-03-2019 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 26
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 22
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 23
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 20
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 30
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 24
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 26
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 17
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 18
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 27-05-2018 14
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 14
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 19
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 31
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 21
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 19
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 29
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 6 22-04-2018 8
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 17
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 18
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 23
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 35
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 11
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 10
BMX Top Competitie Nationaal 2 Diverse Licentiecategorieen 23-04-2017 20
BMX Top Competitie Nationaal 1 Diverse Licentiecategorieen 16-04-2017 15
BMX Top Competitie Nationaal 5 Diverse Licentiecategorieen 09-10-2016 8
BMX Top Competitie Nationaal 4 Diverse Licentiecategorieen 25-09-2016 13
BMX Top Competitie Nationaal 3 Diverse Licentiecategorieen 22-05-2016 13
BMX Top Competitie 2 (Internationaal) Diverse Licentiecategorieen 17-04-2016 17
BMX Top Competitie 1 (Internationaal) Diverse Licentiecategorieen 27-03-2016 13
BMX TopCompetitie 5 - BMX Zoetermeer Diverse Licentiecategorieen 11-10-2015 15
BMX TopCompetitie 4 Diverse Licentiecategorieen 13-09-2015 12
BMX TopCompetitie 3 Diverse Licentiecategorieen 14-06-2015 16
BMX TopCompetitie 2 Diverse Licentiecategorieen 03-05-2015 9
BMX TopCompetitie 1 Diverse Licentiecategorieen 12-04-2015 10
BMX TopCompetitie 5 (C1) Diverse Licentiecategorieen 05-10-2014 15
BMX TopCompetitie 4 Challenge Boys 21-09-2014 13
BMX TopCompetitie 3 Challenge Boys 07-09-2014 12
BMX Nationaal Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 06-07-2014 11
BMX TopCompetitie 2 Challenge Boys 25-05-2014 14
BMX TopCompetitie 1 Challenge Boys 13-04-2014 13
BMX TopCompetitie Internationaal 5 Diverse Licentiecategorieen 20-10-2013 29
BMX TopCompetitie Nationaal 4 Diverse Licentiecategorieen 22-09-2013 13
BMX 3-Nations Cup Zolder (B) Challenge Boys 14-09-2013 16
BMX Nationaal Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-07-2013 8
BMX 3-Nations Cup Challenge Boys 22-06-2013 13
BMX TopCompetitie Internationaal 3 Diverse Licentiecategorieen 26-05-2013 5
BMX TopCompetitie Nationaal 2 Diverse Licentiecategorieen 12-05-2013 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.