Akira Koolbergen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 4 14-09-2019 42
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 08-09-2019 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 24-08-2019 11
Omloop van Haarle Jeugd Cat. 4 06-07-2019 11
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 21
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 16
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 28
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 18
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 28
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 4 19-05-2019 5
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 4 18-05-2019 4
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 12-05-2019 24
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 11-05-2019 7
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 13-04-2019 7
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 07-04-2019 10
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 06-04-2019 19
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 4 31-03-2019 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 15
ASC OLYMPIA - VONDELGAMES Interclubwedstrijd 2018 Jeugd Cat. 3 15-09-2018 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 18
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 15
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 20
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 09-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 20
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 3 26-05-2018 4
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 3 19-05-2018 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2018 10
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 21-04-2018 8
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 3 15-04-2018 5
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 6
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 02-04-2018 5
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 13
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 4
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 24-09-2017 7
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 11
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 11
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 18-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 11
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 2 21-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 14
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 06-05-2017 2
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 29-04-2017 7
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 11
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2017 10
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 15-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 02-04-2017 1
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 10
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 11
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 26-06-2016 3
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 1 12-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 17
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 4
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 1 14-05-2016 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 05-05-2016 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 7
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 1 24-04-2016 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 1 17-04-2016 2
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 10-04-2016 4
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 19-03-2016 4
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 17-05-2015 8
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 1 10-05-2015 8
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 25-04-2015 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.