Rowena Klundert

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-04-2014 55
Ronde van Oud Gastel Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-04-2014 24
7de profronde van Etten-leur Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-08-2013 35
34e JUMBO Draai van de Kaai Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2013 38
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2013 17
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-05-2013 15
65ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de Grote Prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-05-2013 36
Ladies Komtoer Moergestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-05-2013 30
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Diverse Licentiecategorieen (D) 05-05-2013 34
De Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2013 37
Ronde van Oud Gastel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2013 26
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2013 25
Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2013 44
32e Meeùs Race Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-03-2013 32
12e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-03-2013 36
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 02-09-2012 15
30e Jeugdronde van Numansdorp Junior-Vrouwen 01-09-2012 11
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 25-08-2012 11
Mijl van Mares Elite-Vrouwen 03-08-2012 16
Jumbo Draai van de Kaai Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-07-2012 19
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 25-07-2012 15
51e Wielerdag van Monster Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-07-2012 33
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 15-07-2012 13
79ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 30-06-2012 7
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junior-Vrouwen 16-06-2012 4
VDH Hart van Gilze Junior-Vrouwen 10-06-2012 10
27e Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-06-2012 35
62ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 03-06-2012 8
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junior-Vrouwen 28-05-2012 9
Kleeberg Cycling Classic Junior-Vrouwen 26-05-2012 16
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2012 7
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 05-05-2012 12
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 22-04-2012 32
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2012 21
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 21-04-2012 45
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 20-04-2012 83
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 15-04-2012 10
26e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 07-04-2012 8
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 13
Ronde van Woensdrecht Junior-Vrouwen 18-03-2012 8
11e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 17-03-2012 17
56e Ronde van de Molen Junior-Vrouwen 02-10-2011 9
Dames en meisjesronde van Gouda Junior-Vrouwen 14-08-2011 13
Ronde van Ransdaal Junior-Vrouwen 31-07-2011 7
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 27-07-2011 8
Kermisronde Bergeijk Junior-Vrouwen 12-07-2011 4
78ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 02-07-2011 10
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Junior-Vrouwen 19-06-2011 25
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Junior-Vrouwen 13-06-2011 4
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Junior-Vrouwen 11-06-2011 14
Omloop van de IJsseldelta Junior-Vrouwen 04-06-2011 11
Wieler Ronde van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 19-05-2011 10
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Junior-Vrouwen 15-05-2011 12
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2011 18
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2011 45
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 24-04-2011 46
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 23-04-2011 58
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 23-04-2011 41
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2011 38
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 17-04-2011 7
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 09-04-2011 5
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 13
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 9
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 26-03-2011 8
30e MEEÙS RACE Junior-Vrouwen 20-03-2011 19
10e Omloop Van Strijen Junior-Vrouwen 19-03-2011 26
55e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 03-10-2010 6
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 04-09-2010 20
29e Wielerronde van Steensel Nieuweling-Meisjes 09-08-2010 1
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 13-07-2010 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 10
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 03-07-2010 18
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 30-05-2010 8
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 11
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Nieuweling-Meisjes 02-05-2010 5
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 11-04-2010 13
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Nieuweling-Meisjes 10-04-2010 10
24e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 03-04-2010 19
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 21-03-2010 5
9e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 20-03-2010 18
Afwachtingswedstrijden De Westbrabantse Pijl Diverse Licentiecategorieen 23-08-2009 14
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 22-08-2009 11
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 29-07-2009 16
NIBA Ronde van Reuver Nieuweling-Meisjes 12-07-2009 5
76e Ronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 04-07-2009 8
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 20-06-2009 6
Districtkampioenschappen tijdrijden District Zuidwest Nederland Nieuweling-Meisjes 17-06-2009 7
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Nieuweling-Meisjes 14-06-2009 5
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuweling-Meisjes 01-06-2009 5
61ste wielerronde van standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2009 10
Ronde van Kapelle Nieuweling-Meisjes 30-04-2009 10
53e wielerronde van Werkendam Nieuweling-Meisjes 13-04-2009 21
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Nieuweling-Meisjes 05-04-2009 15
23e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 04-04-2009 19
28e Meeus Race Nieuweling-Meisjes 22-03-2009 17
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 28-09-2008 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 14-09-2008 20
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 07-09-2008 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-08-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 24-08-2008 23
37e Ronde Van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2008 17
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 06-07-2008 24
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 6 29-06-2008 26
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 22-06-2008 19
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 6 08-06-2008 21
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-06-2008 11
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 6 28-05-2008 11
60e Rabobank jubileum wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 6 18-05-2008 14
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 6 12-05-2008 15
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 6-2 Meisjes 11-05-2008 8
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-1 meisjes 27-04-2008 4
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 17
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-M 13-04-2008 6
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 12-04-2008 30
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-04-2008 8
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 16
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 23-09-2007 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 15-09-2007 9
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 5 09-09-2007 17
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2007 20
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 5 02-09-2007 10
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 12-08-2007 19
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 5 08-07-2007 6
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 5 01-07-2007 7
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 5 24-06-2007 15
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 18
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 13 jaar 09-06-2007 18
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-06-2007 11
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 14
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 11
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 5 06-05-2007 7
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 14-04-2007 13
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 09-04-2007 12
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2007 8
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 5 01-04-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 22
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 17-09-2006 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 20-08-2006 8
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 25-06-2006 5
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 3 18-06-2006 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 03-06-2006 10
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2006 6
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 3 26-05-2006 6
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2006 5
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 21-05-2006 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 22-04-2006 9
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 17-04-2006 6
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 15-04-2006 3
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 01-04-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 02-07-2005 6
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 2 19-06-2005 10
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 2 12-06-2005 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 08-06-2005 5
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 2 05-06-2005 8
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-06-2005 3
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 29-05-2005 7
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 2 27-05-2005 8
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 14-05-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-04-2005 10
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 23-04-2005 6
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 2 17-04-2005 6
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 2 10-04-2005 6
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 19-09-2004 9
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-07-2004 5
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 27-06-2004 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 09-06-2004 4
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 2e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Cat. 2 30-05-2004 8
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 23-05-2004 5
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 1 02-05-2004 8
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 1 18-04-2004 8
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 21-09-2003 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 31-08-2003 9
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 11-06-2003 8
Landelijk MEISJES Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 08-06-2003 5
Klimomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2003 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 18-05-2003 8
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 3
2e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 21-04-2003 9
Jeugdwedstrijd Rijswijk district ZH Jeugd Cat. 1 12-04-2003 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.