Rick Burgmans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 16-07-2019 28
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 71
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 37
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 89
64e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-06-2019 4
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 129
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 78
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 125
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 94
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 42
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 7
Ronde van de Vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-04-2019 10
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 80
Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 23-09-2018 22
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 01-09-2018 19
Omloop van Valkenswaard Junioren 26-08-2018 20
63e RABO Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-08-2018 38
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 49
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 40
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 42
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 46
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 29
Hart van Gilze (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-06-2018 11
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 12
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 141
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 128
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 75
Flevo tour Junioren 12-05-2018 24
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Junioren 08-05-2018 6
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 7
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 49
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 10
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 14
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Junioren 31-03-2018 27
Brabant Beach Battle DIVLIC 22-10-2017 5
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 15
69e Ronde van Zundert (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2017 3
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 10
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 24
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 52
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 52
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 69
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 15
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 41
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 11
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 07-06-2017 23
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 37
Kermisronde van Westerhoven (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-05-2017 16
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 21-05-2017 82
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men Eindklassement 21-05-2017 72
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 34
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 129
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 21
54e Flevotour Junioren 13-05-2017 44
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 10
77e ronde van Geldrop Junioren 30-04-2017 22
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Junioren 23-04-2017 17
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 10
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 19-03-2017 21
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 7
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 07-08-2016 2
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 5
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 2
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 22
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 14
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 5
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 22
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 13
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 3
Criterium omloop der kempen Nieuwelingen 22-05-2016 3
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 27
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 5
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 21
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 1
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 03-04-2016 7
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 7
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 19
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 63
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 10
Wielerronde van Uden (dag 1) Nieuwelingen 12-09-2015 7
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 13
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 38
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 02-08-2015 6
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 13-07-2015 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 12-07-2015 5
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 46
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 4
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 34
Wielerronde van Erp Nieuwelingen 31-05-2015 13
1ste Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 30-05-2015 7
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Nieuwelingen 25-05-2015 4
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 6
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 14
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Nieuwelingen 26-04-2015 10
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 26
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 69
49e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 06-04-2015 10
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuwelingen 05-04-2015 7
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 52
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 48
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 35
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 19
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 7 28-09-2014 4
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 7 21-09-2014 14
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 7 14-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 13-09-2014 12
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 7 07-09-2014 6
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 29
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 11
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 13-07-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 05-07-2014 7
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 15-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 50
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 25-05-2014 11
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 7 18-05-2014 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 21-04-2014 3
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 20-04-2014 5
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 7 13-04-2014 2
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2013 16
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 6 29-09-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2013 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 11
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 8
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 6 07-07-2013 7
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 30-06-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 18
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 18
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 01-06-2013 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 3
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-04-2013 4
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 14-04-2013 2
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 7 07-04-2013 11
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 13
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 21
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 30-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 5 23-09-2012 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 11
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 6
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-09-2012 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 18
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 34
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 13
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 10
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 11
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 7
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 16
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 2
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 9
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 5 01-04-2012 2
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 18
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 13
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 11
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 4 10-09-2011 10
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 6
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 15
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 10
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 05-06-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 4 28-05-2011 6
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 8
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 18
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 12
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Jongens 03-04-2011 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 11
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 17
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 4
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 3 11-09-2010 11
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 4
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 6
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 6
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 11
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 6
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 5
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 5
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2010 3
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 3
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 15
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 4
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 11
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 20
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 17
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 20-09-2009 11
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 2 13-09-2009 3
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 12-09-2009 9
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 18
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 14
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 9
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 9
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 05-07-2009 9
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 28-06-2009 6
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 21-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 9
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 07-06-2009 7
Baanomnium Jeugd Cat. 2 01-06-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 9
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2009 11
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 15
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 10
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 18
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 18
Pietencross Jeugd Cat. 2 30-11-2008 8
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 13
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 28-09-2008 7
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 8
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 14-09-2008 1
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 13-09-2008 4
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 07-09-2008 4
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 1 24-08-2008 5
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 5
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 8
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 06-07-2008 1
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 11
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 08-06-2008 11
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-1 31-05-2008 7
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 15
Baanomnium Jeugd Cat. 1-2 12-05-2008 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 1 06-04-2008 13
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 26
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 23-03-2008 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.