Robin Pricken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 18-05-2019 10
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 7 12-05-2019 10
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 34
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 28-04-2019 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 20
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 6 02-09-2018 13
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 21
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 18
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 17
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 6 23-06-2018 19
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 59
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 50
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 27-05-2018 22
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 25
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 19-05-2018 22
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 22
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 25
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 18
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 30
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 6 22-04-2018 12
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 29
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 32
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 36
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 43
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 10
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 14
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 5 02-07-2017 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 11-06-2017 13
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 23
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 37
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 20-05-2017 25
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 30
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 32
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 25
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 25-09-2016 19
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 15
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 37
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 28
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 19
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 26
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 4 19-06-2016 20
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 36
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 25
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 29
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 42
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 23
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-04-2016 18
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 45
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 3 13-09-2015 20
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 23
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 17
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 24
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 30
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 28
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 27
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 28
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 27

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.