Lisa Belle

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
58e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 14-07-2019 2
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 33
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 18
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 6
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 5
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 6
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 2
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 13
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 20
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 11
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 27
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 32
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 16
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 8
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 11
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 4
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 30-09-2018 15
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 26
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 14
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 25-08-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 25
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 27-05-2018 9
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 24
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 27
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 8
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 17
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 21
Klompenronde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 26-08-2017 6
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 26
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 9
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 23
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 21
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 27
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 29-04-2017 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 16
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 16
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 11
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 9
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 12
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 11
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 17
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 14-05-2016 21
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 20
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 8
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 11
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 10
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 4
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-05-2015 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 15
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 18-04-2015 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 8
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 8
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 9
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 5
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 13
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 29-05-2014 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 10-05-2014 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 4
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.