Jens Bassa

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 35
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 52
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 9
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 13
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 69
27 e Ronde van Noordeloos Nieuwelingen 06-08-2018 2
69e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 29-07-2018 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 20
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 25
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 15
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 24-06-2018 12
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 11
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 15
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 8
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 28
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 3
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 18
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 46
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 2
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 62
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 18
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 22
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 31
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 46
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 45
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 24-09-2017 5
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 27
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Jeugd Cat. 7 17-09-2017 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 16-09-2017 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 27-08-2017 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 2
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 1
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 15-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 9
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 05-07-2017 4
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 2
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 2
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 25
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 7 04-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 5
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-05-2017 2
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 3
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 4
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 08-04-2017 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 7
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 6 08-10-2016 25
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 1
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 6 18-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 10-09-2016 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 3
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 22
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 3
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 7
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 2
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 2
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 11
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 8
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 11
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 12
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 4
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 24
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 12
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 17
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 1
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 30-08-2015 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 5
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 6
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 10
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 08-07-2015 5
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 05-07-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 5
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 17
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 24
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 13
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 15
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 12
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 22
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 5
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 4 21-09-2014 3
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 18
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 6
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2014 7
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 18
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 12
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 17
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 6
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 11
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 22
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 20-04-2014 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 16
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 23
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 15
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 14
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 (7/8 jaar) 19-03-2011 10