Yannick Runhart

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Amateurs/Sportklasse 12-01-2019 2
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Amateurs/Sportklasse 05-01-2019 1
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 30-12-2018 1
4e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2018 1
Kerstcross Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2018 1
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Amateurs/Sportklasse 23-12-2018 1
26e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 22-12-2018 1
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 3
Veldrit Wierden Amateurs/Sportklasse 16-12-2018 1
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Amateurs/Sportklasse 09-12-2018 1
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 25-11-2018 2
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 18-11-2018 1
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 10-11-2018 1
Nationale veldrit Almelo Amateurs/Sportklasse 28-10-2018 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Amateurs/Sportklasse 27-10-2018 4
18e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 23-10-2018 1
UiterwaardenCross Zaltbommel Amateurs/Sportklasse 20-10-2018 10
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 13-10-2018 1
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 07-10-2018 2
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 7
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 8
1e Nationale Kleeberg Cross Amateurs/Sportklasse 08-09-2018 2
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 1 Amateurs/Sportklasse 21-07-2018 3
68e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 18
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2018 6
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Amateurs/Sportklasse 23-06-2018 4
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 17-06-2018 2
25ste NLcup - Heeswijk Amateurs/Sportklasse 27-05-2018 3
District Kampioenschap Oost Amateurs/Sportklasse 21-05-2018 20
NLcup - Koningscup Havelte Amateurs/Sportklasse 29-04-2018 1
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Amateurs/Sportklasse 21-04-2018 4
NLcup - Wollebrand Amateurs/Sportklasse 01-04-2018 1
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Amateurs/Sportklasse 18-03-2018 4
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Amateurs/Sportklasse 28-01-2018 2
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 27-01-2018 1
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Amateurs/Sportklasse 14-01-2018 1
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 06-01-2018 1
3e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2017 1
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2017 1
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Amateurs/Sportklasse 24-12-2017 1
Nationale veldrit van Wierden DIVLIC 17-12-2017 4
Nationale veldrit van Wierden Amateurs/Sportklasse 17-12-2017 2
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Amateurs/Sportklasse 10-12-2017 5
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Amateurs/Sportklasse 03-12-2017 1
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 26-11-2017 3
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 19-11-2017 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 1
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 24-09-2017 1
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Amateurs/Sportklasse 15-07-2017 11
NL Cup - Stappenbelt Trophy Amateurs/Sportklasse 02-07-2017 4
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM Amateurs/Sportklasse 25-06-2017 5
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 18-06-2017 1
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 28-05-2017 3
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Amateurs/Sportklasse 02-04-2017 21
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Amateurs/Sportklasse 26-03-2017 3
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Amateurs/Sportklasse 19-03-2017 7
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Amateurs/Sportklasse 07-01-2017 5
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2016 1
Veldrit Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2016 3
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Amateurs/Sportklasse 18-12-2016 5
24e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 17-12-2016 3
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Amateurs/Sportklasse 11-12-2016 3
11Bergen VELDRITTEN 2016 Amateurs/Sportklasse 12-11-2016 3
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Amateurs/Sportklasse 05-11-2016 2
16e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 25-10-2016 2
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 22-10-2016 3
veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 15-10-2016 1
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Amateurs/Sportklasse 09-10-2016 12
Veldrit 80 jaar WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 08-10-2016 1
8e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 01-10-2016 1
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 25-09-2016 1
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 15
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Amateurs/Sportklasse 16-07-2016 2
Ronde van Enter. VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2016 19
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 48
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 21
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse 25-06-2016 11
Baggelhuizerplas MTB Amateurs/Sportklasse 19-06-2016 18
MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 12-06-2016 7
Koningscup Amateurs/Sportklasse 24-04-2016 1
Zwiep Trek MTB Cup Amateurs/Sportklasse 17-04-2016 1
MPL Stappenbelt Trophy Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 3
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Amateurs/Sportklasse 20-03-2016 1
5e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 23-01-2016 3
Sportlandgoed cyclocross Amateurs/Sportklasse 17-01-2016 7
NK VELDRIJDEN Amateurs/Sportklasse 09-01-2016 22
Rabobank Grand Prix Groenendaal Amateurs/Sportklasse 03-01-2016 10
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Amateurs/Sportklasse 02-01-2016 5
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2015 8
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite/Beloften 20-12-2015 24
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 13-12-2015 4
15e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 20-10-2015 36
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 04-10-2015 35
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 22
Streetrace Havelte DIVLIC 02-09-2015 5
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Amateurs/Sportklasse 22-08-2015 26
KNWU NK MTB 2015 Amateurs/Sportklasse 18-07-2015 1
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 27
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2015 5
LJC Wijchen DIVLIC 06-06-2015 1
MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 31-05-2015 6
MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 2) Amateurs/Sportklasse 17-05-2015 1
Koningscup Amateurs/Sportklasse 26-04-2015 4
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 05-04-2015 6
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Amateurs/Sportklasse 22-03-2015 1
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Amateurs/Sportklasse 24-01-2015 4
NK Veldrijden Amateurs/Sportklasse 10-01-2015 8
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Amateurs/Sportklasse 04-01-2015 3
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Amateurs/Sportklasse 02-01-2015 1
12e Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2014 2
4e Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 27-12-2014 4
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Amateurs/Sportklasse 26-12-2014 6
Rabobank veldrit van Boxtel Amateurs/Sportklasse 21-12-2014 11
22e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Amateurs/Sportklasse 14-12-2014 4
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 06-12-2014 25
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Amateurs/Sportklasse 30-11-2014 7
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 29-11-2014 3
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 16-11-2014 51
11 BERGEN VELDRITTEN Amateurs/Sportklasse 08-11-2014 17
Nationale Veldrit Almelo Amateurs/Sportklasse 02-11-2014 5
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Amateurs/Sportklasse 01-11-2014 4
Rabocyclocross Lierop Amateurs/Sportklasse 26-10-2014 3
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 25-10-2014 5
14e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 21-10-2014 15
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 18-10-2014 10
Grote Prijs van Brabant en jeugdclinic Marianne Vos Amateurs/Sportklasse 12-10-2014 10
6e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 04-10-2014 70
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 28-09-2014 8
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 1) Amateurs/Sportklasse 27-09-2014 13
7e Lus van Vledder Amateurs 24-08-2014 27
Ronde van Nunspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2014 43
3e Topcompetitie Mountainbike Amateurs/Sportklasse 05-07-2014 31
MTB Trophy Sittard-Geleen Amateurs/Sportklasse 29-06-2014 1
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Amateurs/Sportklasse 15-06-2014 3
MTB CUP Heeswijk Amateurs/Sportklasse 01-06-2014 2
Ronde van Steenwijkerwold Amateurs 31-05-2014 37
De 9e wielerronde van Elim Masters 30+ 18-05-2014 42
50ste Ronde van Rijssen Amateurs 17-05-2014 55
NK MTB Eliminator Amateurs/Sportklasse 11-05-2014 2
KOGA cup Amateurs/Sportklasse 27-04-2014 4
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 20-04-2014 5
Boels Classic Internationale Cyclocross Heerlen Amateurs/Sportklasse 16-02-2014 8
Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Amateurs/Sportklasse 18-01-2014 8
NK veldrijden Amateurs/Sportklasse 11-01-2014 16
19e Internationale Centrumcross Amateurs/Sportklasse 02-01-2014 8
11e Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 29-12-2013 13
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Amateurs/Sportklasse 30-11-2013 18
Veldrit Jeugd & Senioren Amateurs/Sportklasse 24-11-2013 10
34e BAVARIA-VELDRIT Amateurs/Sportklasse 17-11-2013 30
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Amateurs/Sportklasse 10-11-2013 9
11Bergen Cyclo & Veldrit Amateurs/Sportklasse 09-11-2013 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Amateurs/Sportklasse 02-11-2013 2
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 26-10-2013 14
13e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 22-10-2013 3
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 19-10-2013 9
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Amateurs/Sportklasse 29-09-2013 19
Profspektakel van Steenwijk DIVLIC 27-07-2013 6
Aia Software KNWU NK Mountainbike Beloften 07-07-2013 8
NK MTB team relay & Giant Offroad Battle (4-cross) DIVLIC 16-06-2013 7
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Elite-Mannen/Beloften 26-05-2013 20
3e MTB Streetrace Goirle DIVLIC 20-05-2013 16
Stappenbelt RaboBank MTB Trophy 2013 (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 12-05-2013 42
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 21
GP Kivada wielersport Focus bikes Elite-Mannen/Beloften 10-03-2013 27
10e kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2012 24
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 02-09-2012 16
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Junioren 22-07-2012 12
Nissim Yabo Bike Trophy Junioren 08-07-2012 3
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 03-06-2012 30
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2012 Junioren 06-05-2012 10
Seat Arend Benthem cup Junioren 29-04-2012 4
16e Wollebrand MTB-wedstrijd Junioren 22-04-2012 4
Noordelijke ATB Trophy Junioren 01-04-2012 8
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 25-03-2012 4
GP Kivada Wielersport/Focus Bikes Junioren 11-03-2012 11
Baggelhuizerplas MTB Weekend Junioren 04-03-2012 12
Benelux Kampioenschap mountainbike 2011 Junioren 25-09-2011 14
Bikers MTB Cup Junioren 11-09-2011 7
Grote Prijs Steenwijkerland Junioren 28-08-2011 12
1e Snowworld MTB wedstrijd Junioren 21-08-2011 3
Streetrace Steenwijk DIVLIC 20-07-2011 5
NK Mountainbike Junioren 17-07-2011 14
Nissim Yabo Bike Trophy Junioren 26-06-2011 12
13e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2011 Junioren 22-05-2011 8
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Junioren 15-05-2011 15
Seat Arend Benthem topcompetitie Junioren 08-05-2011 8
Internationale 12e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Junioren 25-04-2011 18
Noordelijke ATB Trophy Junioren 17-04-2011 15
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Junioren 10-04-2011 13
GP Kivada wielersport/Focus bikes Junioren 13-03-2011 16
Bikers MTB Cup Nieuwelingen 12-09-2010 8
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup & NK MTB Studenten Nieuwelingen 75 05-09-2010 4
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd DIVLIC 04-09-2010 5
MTB Streetrace DIVLIC 18-08-2010 22
Nederlands Kampioenschap Mountainbike Nieuwelingen 17-07-2010 11
Grote Prijs Steenwijkerland Nieuwelingen 04-07-2010 9
Nissim Yabo Bike Trophy Nieuwelingen 13-06-2010 15
Bergrace Off the Road Nieuwelingen 75 06-06-2010 13
12e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2010 Nieuwelingen 30-05-2010 14
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Nieuwelingen 16-05-2010 16
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Nieuwelingen 75 09-05-2010 6
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Nieuwelingen 08-05-2010 3
Seat Arend Benthem cup Nieuwelingen 25-04-2010 15
Noordelijke ATB Trophy Nieuwelingen 18-04-2010 9
Internationale 11e Rabobank - Bikecenter v. Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Nieuwelingen 05-04-2010 9
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Nieuwelingen 75 28-03-2010 12
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Nieuwelingen 21-03-2010 9
GP KIVADA WIELERSPORT- FOCUS bikes om de gouden valhelm Nieuwelingen 14-03-2010 5
Bikers - Giant MTB Cup Nieuwelingen 13-09-2009 25
MTB Steenwijk Nieuwelingen 30-08-2009 21
NK MTB Nieuwelingen 18-07-2009 19
11e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2009 Nieuwelingen 14-06-2009 22
Stappenbelt MTB Trophy - LJC & Merida Benelux Cup Nieuwelingen 17-05-2009 46
Seat Arend Benthem Cup Nieuwelingen 26-04-2009 33
7de OWC MTB CUP (Merida Benelux Cup) Nieuwelingen 19-04-2009 41
10e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwelingen 13-04-2009 22
13e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Nieuwelingen 15-03-2009 9
GP Kivada Wielersport Specialized Nieuwelingen 08-03-2009 17
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 14 jaar Categorie 7 15-03-2008 12
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd - Rabobank MTB Jeugd Cup Jeugd 12 jaar Categorie 5 09-09-2006 10