Boris Voort

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 16-11-2019 3
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-11-2019 4
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2019 6
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 13
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 20-10-2019 5
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 5 21-09-2019 1
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 5 07-09-2019 11
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 5 31-08-2019 2
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 5 24-08-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 9
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 5 22-06-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 15
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 8
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 25-05-2019 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 3
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 5
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 5 11-05-2019 1
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 3
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 5 13-04-2019 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 06-04-2019 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 30-03-2019 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 23-03-2019 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-03-2019 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 2
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 2
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 2
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 2
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 2
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 3
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 4
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 1
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 1
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 1
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 6
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 4
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 4 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 4 15-09-2018 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 4 01-09-2018 4
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (11-12 jr.) 25-08-2018 6
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 4 14-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 7
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 4 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 09-06-2018 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 26-05-2018 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 12-05-2018 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 4 28-04-2018 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2018 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 4
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 07-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 31-03-2018 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 17-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 10-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 2
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 3
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 3
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 4
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 3
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 2
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 1
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 3
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 2
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 2
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 30-09-2017 2
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 3 16-09-2017 7
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 09-09-2017 2
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 02-09-2017 1
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 3 01-07-2017 2
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 24-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 6
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 3 03-06-2017 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-05-2017 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-05-2017 1
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 13-05-2017 2
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 2
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 2
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 3 15-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 08-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 3 25-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 1
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 11-03-2017 1
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 3
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 3
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 4
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 7
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 1
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 2 08-10-2016 3
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 01-10-2016 1
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 17-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 4
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (8-10 jr.) 27-08-2016 9
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 2 25-06-2016 3
LJC Wijchen Jeugd Cat. 2 04-06-2016 4
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2016 1
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 2 21-05-2016 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 2
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 5
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 2 16-04-2016 1
LJC Sittard Jeugd Cat. 2 09-04-2016 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 26-03-2016 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 19-03-2016 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 12-03-2016 4
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 1 26-09-2015 6
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 19-09-2015 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.