Bjorn Claassen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 64
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 42
56e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 16-09-2018 7
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 01-09-2018 40
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 21-08-2018 19
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 22
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 17
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 18
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 19
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 39
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 19
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 6
TUWI Ronde van Aalten Nieuwelingen 22-04-2018 12
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 58
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 83
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 12
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 33
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 24
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 11
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 16
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 21
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 19
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 22
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 28
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 51
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 30
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 10
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 25
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 8
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 26
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 30
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 17
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 89
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 33
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 44
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 43
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 25-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 23
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 16
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 19
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2016 9
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 01-07-2016 9
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 25-06-2016 5
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 7 19-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 7 12-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 30
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 15
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 8
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 17
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 13
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 16
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 46
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 28
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 28
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 26
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 19
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 19
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 15
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 30
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 24
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 38
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 40
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 29
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 12
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 28
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 11
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 22
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 18
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 24
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 20
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 22
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 9
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 16
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 8
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 14
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 6
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 11
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 19
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 34
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 7
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 8
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 19
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 19
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 01-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 14
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 4 30-06-2013 9
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 39
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 23
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 31
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 28
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 22
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 13
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.