Maaike Boogaard

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Under 23 09-08-2019 53
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Under 23 08-08-2019 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 45
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2019 10
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 68
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 Elite Women 27-04-2019 71
Healthy Ageing Tour Elite Women 14-04-2019 38
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 14-04-2019 65
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 42
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 31
Healthy Ageing Tour Elite Women 12-04-2019 85
Healthy Ageing Tour Elite Women 11-04-2019 106
Healthy Ageing Tour Elite Women 10-04-2019 91
Boels Ladies Tour Elite Women 28-08-2018 105
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 82
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2018 23
Global - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-08-2018 6
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 60
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 14
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 24
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 24
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 30
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 21
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 36
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 71
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 8
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 22
Ronde van Drenthe Women's World Tour Elite Women 11-03-2018 46
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 121
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-12-2017 15
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 25
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-11-2017 9
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 4
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 3
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 2
EPO - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2017 2
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 4
38e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2017 10
7e (Prof) Cityronde Tiel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2017 13
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 10
36e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2017 8
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 7
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 27
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 47
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 21-06-2017 21
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 16
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 21
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2017 2
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 23
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 22
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 15
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 33
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 24
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 25
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2017 10
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 12
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 8
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-05-2017 24
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 11
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 36
EPZ-Omloop van Borsele 2017 TT Elite Vrouwen Elite-Vrouwen 21-04-2017 9
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 36
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 09-04-2017 50
Healthy Ageing Tour Elite Women 09-04-2017 42
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2017 13
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2017 53
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 53
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 43
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 48
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 17
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 11
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-11-2016 9
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 18-09-2016 2
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 13
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 10
Ronde van de Weebosch (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-09-2016 15
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 17
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 40
Rabobank Gouden Pijl (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2016 19
Pijl van Heerlerheide Junior-Vrouwen 07-08-2016 1
EPO - Tour d'Oospel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2016 6
32e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2016 10
37e Draai van de Kaai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 26
RaboRonde Heerlen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2016 11
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 7
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 19
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 16
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 6
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 25
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 26
Klimtijdrit Camerig Vaals Junior-Vrouwen 29-06-2016 1
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 35
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 17
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 4
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 21
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 1
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 4
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 9
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 5
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 4
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 4
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 3
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 22
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junior-Vrouwen 18-05-2016 2
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 1
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 23
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 5
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 5
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 5
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 6
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 3
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 5
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 21
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 13
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 30
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 36
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 03-04-2016 5
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 3
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 16
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 7
Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 28-11-2015 8
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 2
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 12
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 17
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 8
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 3
75 jaar Friesche Leeuw Junior-Vrouwen 22-08-2015 4
RaboRonde Heerlen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2015 21
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 7
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junior-Vrouwen 01-07-2015 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 11
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 34
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 14
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 52
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 8
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 10
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 10
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 8
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 6
Rabobank Jeugdronde van Assen Junior-Vrouwen 23-05-2015 3
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 5
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-05-2015 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Junior-Vrouwen 06-05-2015 3
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 12
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 14
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 6
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 4
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 30
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 5
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 8
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 4
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 04-04-2015 2
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 9
4e Trainingsomloop "de Vlietlanden" Diverse Licentiecategorieen 01-03-2015 15
NK Baanwielrennen Junior-Vrouwen 27-12-2014 4
NK Baanwielrennen Junior-Vrouwen 27-12-2014 3
NK Omnium - Sprint - Keirin Junior-Vrouwen 29-11-2014 2
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 3
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 2
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 5
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 2
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 27
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 8
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 3
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-06-2014 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 17
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 4
60ste Tour de Lasalle & Jeugdcriterium (14-06) Nieuweling-Meisjes 14-06-2014 2
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 3
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuweling-Meisjes 28-05-2014 1
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 2
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 2
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 1
11e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 10-05-2014 1
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 1
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 2
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 4
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 3
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 2
10e Wielerronde van Weesp (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 20-04-2014 6
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 1
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 4
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 6
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 4
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 6
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 6
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 11-01-2014 3
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 11-01-2014 6
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 30-12-2013 5
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 29-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 28-12-2013 1
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 3
NK Omnium Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 1
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 7
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 5
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 4
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 2
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 7
European Youth Olympic Festival Nieuweling-Meisjes 18-07-2013 8
European Youth Olympic Festival Nieuweling-Meisjes 16-07-2013 19
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 5
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 1
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 9
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 1
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 1
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 1
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 1
Rabobank Ronde van Assen Diverse Licentiecategorieen (E) 25-05-2013 4
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 2
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 5
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 1
50 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 2
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 1
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 2
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 23
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 1
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 5
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 1
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 1
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 5
Trainingsomloop Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 10-03-2013 24
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 10-02-2013 1
GP Duur Diverse Licentiecategorieen 04-11-2012 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2012 12
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 7 23-09-2012 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 16-09-2012 8
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 4
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 7
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 12
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 5
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 15
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 13
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 2
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 8
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 1
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2012 5
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 29-04-2012 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 12
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 2
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 2
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 22
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 2
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 3
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 4
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 1
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 6
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 7
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 4
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 4
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 2
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 3
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 12-06-2011 1
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 5 05-06-2011 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 2
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 2
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 1
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 21-05-2011 6
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 1
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 5 14-05-2011 2
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 2
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 2
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 5
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 1
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 1
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 3
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 3
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 1
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 1
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 3
Ronde van Gouda voor vrouwen Jeugd Cat. 5 15-08-2010 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 14-08-2010 2
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 4
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 04-07-2010 3
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 3
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 1
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 5
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 2
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 4 01-05-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 2
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 1
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 4
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 4
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 2
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 6
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 8
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 2
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 4
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 21-06-2009 2
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 5
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 2
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 1
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 17-05-2009 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 4
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 4
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 2
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 12-04-2009 2
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 5
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 2
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 1
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 8
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2-M 31-05-2008 1
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 3
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 6
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-2 Meisjes 11-05-2008 6
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 2-M 05-04-2008 1
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 4
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 1 16-09-2007 3
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 1 09-09-2007 2
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 1 26-08-2007 3
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 1 01-07-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 7
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 03-06-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 1 26-05-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2007 12
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 17-03-2007 3
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 1 21-05-2006 15
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 02-04-2006 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.