Mirte Klerkx

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Junior-Vrouwen 02-11-2019 6
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 45
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 43
2e Kleeberg Cross Mechelen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2019 9
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Junior-Vrouwen 25-08-2019 7
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Junior-Vrouwen 21-07-2019 9
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junior-Vrouwen 23-06-2019 8
Wageningse Muur (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-06-2019 24
Zwiep Trek mtb cup Junior-Vrouwen 12-05-2019 10
Koningscup Junior-Vrouwen 28-04-2019 3
Grote prijs Kivada Junior-Vrouwen 24-03-2019 7
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 15
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 30-12-2018 14
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 48
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 9
1e Nationale Kleeberg Cross Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2018 10
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 8
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Nieuweling-Meisjes 26-08-2018 5
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Nieuweling-Meisjes 22-07-2018 7
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Nieuweling-Meisjes 24-06-2018 7
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 18
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 2
25ste NLcup - Heeswijk Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 3
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 3
NLcup - Koningscup Havelte Nieuweling-Meisjes 29-04-2018 9
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Nieuweling-Meisjes 21-04-2018 7
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 5
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 5
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Nieuweling-Meisjes 18-03-2018 10
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 16
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 24-10-2017 12
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 6
Benelux Cup Nieuweling-Meisjes 27-08-2017 8
Benelux Cup - Kluisbergen Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 4
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 6
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuweling-Meisjes 02-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 7
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 11-06-2017 19
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 8
NL Cup - Koningscup Nieuweling-Meisjes 30-04-2017 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 14
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 17-04-2017 8
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 6
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 6
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuweling-Meisjes 19-03-2017 5
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 21-01-2017 8
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 18
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 5
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 11
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 01-07-2016 18
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 20
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 33
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 39
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 6 21-05-2016 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 25
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 22
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 30
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 33
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 26
LJC Sittard Jeugd Cat. 6 09-04-2016 29
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 26-03-2016 33
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 19-03-2016 35
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 32
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 13-06-2015 8
LJC Wijchen Jeugd Cat. 5 06-06-2015 25
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 33
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 5 16-05-2015 33
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 02-05-2015 26
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 5 25-04-2015 24
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 5 18-04-2015 30
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 21-03-2015 25
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 14-03-2015 40
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 18
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 37
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 16
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 12
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 24
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 20
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 28
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-01-2014 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 26
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 25
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 30
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 28
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 25
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 33
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 20
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 22
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 23
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 17
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 18
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 8
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 18
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 22
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 19
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 19
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 14
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 26
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.