Daan Berg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 19
70e Valstar Wielerspektakel Nieuwelingen 27-08-2019 9
45e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2019 12
34e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 09-08-2019 11
47e editie Profronde Westland Nieuwelingen 01-08-2019 15
70e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 28-07-2019 9
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 30
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 7
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 34
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 12
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 33
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 43
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 65
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 54
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 60
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 34
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 22
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 29
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 10
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 9
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 18
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 12
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 10
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 9
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 25-08-2018 5
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 11-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 18
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 16
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 6
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 20-05-2018 8
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 7
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 3
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 13
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 21
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2017 25
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 27
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 24
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 21
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 49
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 03-09-2017 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 20-08-2017 7
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 16-07-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 17
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 12
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 05-07-2017 7
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 17
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 10
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 32
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-05-2017 4
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 5
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 20
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 6 29-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 7
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 17
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 20
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 28
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 15
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 16
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 13
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2016 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 11
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 6
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 5 19-06-2016 9
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 17
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 7
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 3
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 22
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 21
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 21
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 23
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 33
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 7
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2015 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 6
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 7
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 14-06-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 6
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 9
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 10
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.