Thirza Korevaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6E Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-08-2019 17
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-08-2019 14
Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2019 21
28 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2019 27
53e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2019 22
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 14
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 24
64ste Ronde van ZEIST (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2019 11
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 14
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 39
10e Kasteelronde van Mill (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2019 44
Wielerronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2019 31
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 51
24 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2019 52
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 11
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 48
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 24
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 36
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 26
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 26
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 10
15 e Ronde van Ameide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2018 20
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 24
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 17
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 43
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 29
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 29
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 29
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 29
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 19
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 35
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 6
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Junior-Vrouwen 19-08-2018 22
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2018 18
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 19
Ronde van Twente Junior-Vrouwen 07-07-2018 21
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 42
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 15
45 e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 16-06-2018 9
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-06-2018 4
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 65
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 7
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 9
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 6
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 6
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 32
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 12
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 11
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 55
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 15
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 13
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 100
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 9
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 84
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 74
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 85
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 17
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 10
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 36
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 17-09-2017 8
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 27
11e Hartje Baarn Junior-Vrouwen 10-09-2017 5
Klompenronde Junior-Vrouwen 09-09-2017 5
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 16
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 19
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 43
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 31
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Junior-Vrouwen 26-08-2017 9
Wielerronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 23-08-2017 9
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Junior-Vrouwen 20-08-2017 2
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 42
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 49
42e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 10-06-2017 8
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 12
Jeugdronde van Geldrop Junior-Vrouwen 03-06-2017 10
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 24
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 17
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-05-2017 4
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 27
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 07-05-2017 19
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 106
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 19
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 35
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 5
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 44
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 30
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 53
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 88
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 48
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 15
5e Nationale Veldrit Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-11-2016 17
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 13
10e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 11-09-2016 9
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 12
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 7
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 23
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 22
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 14
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 16
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 52
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 11
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 23
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 14
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 19
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 20
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 26-08-2012 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 22
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 23
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 16
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 24
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 21-04-2012 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 23
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 18
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 21
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 8
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 12
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 14
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 13
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 7
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 14
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 21-05-2011 21
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 14
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 15
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 13
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 11
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 26-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 13
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 9
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 2 13-05-2010 6
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 13
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 9
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 16
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 15
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 2 27-03-2010 8
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 10
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 14
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 13
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 14
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 13
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 18-07-2009 6
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 17
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 9
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 10
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 12
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 10
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 09-05-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 12
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 15
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 11
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 1 21-03-2009 6
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 20-09-2008 21
26-ste jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2008 17
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 21-06-2008 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 14-06-2008 10
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 1 31-05-2008 8
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 1-M 24-05-2008 14
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 17
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2008 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 28
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 1-Meisjes 19-04-2008 21
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 12-04-2008 18
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 1-M 05-04-2008 17
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 1 15-03-2008 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.