Robin Vermij

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2019 25
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 17
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 33
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 19
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 4 20-01-2019 8
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 11
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 23
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 22
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 20
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 20
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 19
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 19
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 25
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 16
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2018 15
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 34
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 30
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 3 27-05-2018 7
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 3 26-05-2018 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 16
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 12-05-2018 4
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 06-05-2018 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 7
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2018 19
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 14
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 02-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 24
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 17
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 18
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 14
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 13
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 20
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 13
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 16
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 13
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 20
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 11
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 17
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 12
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 9
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 8
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 7
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 5
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 5
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 13
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 8
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 9
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 8
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 8
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 8
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 8
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 10
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 23-10-2016 6
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 9
Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 18-09-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 6
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 01-07-2016 1
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 3
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 4
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2016 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 22-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 3
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 17-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 09-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 9
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 12
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 12
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 13-12-2015 6
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 12
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 9
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 08-11-2015 7
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 01-11-2015 7
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 13
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 15
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 8
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 4
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 31-05-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-05-2015 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 7
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.