Marijn Vlerken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
7e editie Hart van Oosterhout Junioren 01-09-2019 31
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Junioren 15-07-2019 32
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 22-06-2019 12
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 52
Wielerronde van Westerhoven (B)-Amateurs/Junioren 25-05-2019 32
NHC - Makelaardij Olav ronde van Geldrop Junioren 27-04-2019 14
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 61
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 65
34e Ronde van Giessen Nieuwelingen 14-09-2018 23
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 21
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Nieuwelingen 02-09-2018 11
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 33
Ronde van Elden Nieuwelingen 17-06-2018 3
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 10
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 42
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2018 8
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 13
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 7
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Nieuwelingen 29-04-2018 24
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 42
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 25-03-2018 18
64e Ronde van Hank Nieuwelingen 10-09-2017 21
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 24
Daags na de Tour Nieuwelingen 24-07-2017 32
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 46
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 19
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 31
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 21-05-2017 21
77e ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2017 32
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 59
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 30
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 43
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 20
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 25
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 19
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 28
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 31
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 30
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 6 13-09-2015 13
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 18
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 14-06-2015 17
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 39
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 27
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 39
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 32
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 44
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 18
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 32
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 20
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 27
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 35
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 21
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 12
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 37
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 32
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 29
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 39
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 35
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 26
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 45
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 34
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 39
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 30
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 28
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 39
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 34
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 21
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 37
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 46
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 17
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 24
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 27
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 33
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 31
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 27
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 15
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 31
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 30
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 31
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 29
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 28
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 29
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 32
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 24
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 32
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 28
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 25
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 21
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 22
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 21
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 07-07-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 16
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 12
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 39
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 20
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 18
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 15
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 29
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 22
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 22
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 18
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 18
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 25
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 26
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 22
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 25
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 23
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 25
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 22
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 18
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 15
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 15
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 2 19-06-2011 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.