Tommy Oude Elferink

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
2e Kleeberg Cross Mechelen Amateurs/Sportklasse 01-09-2019 1
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Junioren 25-08-2019 2
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Amateurs 18-08-2019 9
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 15-06-2019 14
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (B)-Amateurs/Junioren 24-05-2019 11
Koningscup Amateurs/Sportklasse 28-04-2019 14
Ronde van Waddinxveen (B)-Amateurs/Junioren 22-04-2019 10
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Amateurs/Sportklasse 26-01-2019 5
NK Veldrijden Amateurs/Sportklasse 12-01-2019 9
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Amateurs/Sportklasse 06-01-2019 7
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Amateurs/Sportklasse 05-01-2019 6
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 30-12-2018 11
Kerstcross Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2018 7
26e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 22-12-2018 4
Veldrit Wierden Amateurs/Sportklasse 16-12-2018 6
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 14
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Amateurs/Sportklasse 09-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 08-12-2018 5
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 25-11-2018 5
Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 24-11-2018 4
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 18-11-2018 6
TC - Janet Memorial Veldrit Amateurs/Sportklasse 17-11-2018 3
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Amateurs/Sportklasse 11-11-2018 5
Nationale veldrit Almelo Amateurs/Sportklasse 28-10-2018 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Amateurs/Sportklasse 27-10-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 23-10-2018 6
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 13-10-2018 3
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 07-10-2018 3
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 4
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 6
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Sportklasse 26-08-2018 3
39e Amstel Draai van de Kaai (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2018 20
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-07-2018 19
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 5
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 5
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-05-2018 17
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Amateurs/Sportklasse 28-01-2018 13
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 27-01-2018 4
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Amateurs/Sportklasse 14-01-2018 15
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Amateurs/Sportklasse 07-01-2018 7
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 06-01-2018 10
3e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2017 3
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2017 5
Cyclo Cross Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2017 3
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Amateurs/Sportklasse 24-12-2017 10
Nationale veldrit van Wierden Diverse Licentiecategorieen 17-12-2017 17
Nationale veldrit van Wierden Amateurs/Sportklasse 17-12-2017 9
25e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 16-12-2017 10
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 09-12-2017 23
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Amateurs/Sportklasse 03-12-2017 4
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 26-11-2017 9
Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 25-11-2017 5
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 19-11-2017 5
Janet Memorial Amateurs/Sportklasse 18-11-2017 10
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 4
Nationale veldrit Almelo Amateurs/Sportklasse 29-10-2017 6
17e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 24-10-2017 5
6e Nationale veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 21-10-2017 7
Veldrit WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 15-10-2017 7
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 08-10-2017 5
9e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 07-10-2017 3
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 24-09-2017 7
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Sportklasse 03-09-2017 34
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Amateurs/Sportklasse 15-07-2017 16
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 18-06-2017 9
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 28-05-2017 14
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Amateurs/Sportklasse 26-03-2017 14
V.D. Akker Aqua Service Tour Amateurs 19-03-2017 57
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Amateurs/Sportklasse 14-01-2017 3
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Amateurs/Sportklasse 07-01-2017 7
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Amateurs/Sportklasse 04-01-2017 4
2e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 30-12-2016 3
Veldrit Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2016 5
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Amateurs/Sportklasse 18-12-2016 10
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Amateurs/Sportklasse 11-12-2016 8
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Amateurs/Sportklasse 04-12-2016 6
Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 03-12-2016 4
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 27-11-2016 5
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Amateurs/Sportklasse 19-11-2016 16
11Bergen VELDRITTEN 2016 Amateurs/Sportklasse 12-11-2016 11
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 05-11-2016 5
Nationale veldrit Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 9
16e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 25-10-2016 9
veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 15-10-2016 13
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 09-10-2016 12
8e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 01-10-2016 20
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2016 47
Grote Ronde van 's-Gravendeel Amateurs 27-04-2016 50
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-04-2016 17
Wielercriterium Steenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse 03-04-2016 49
5e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 23-01-2016 9
Sportlandgoed cyclocross Amateurs/Sportklasse 17-01-2016 8
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 30
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 21-11-2015 21
15e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 20-10-2015 35
NK Veldrijden Beloften 11-01-2015 19
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite/Beloften 02-01-2015 26
14e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 21-10-2014 26
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 28-09-2014 29
51e Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2014 28
Ronde van Uitgeest Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2014 19
48e ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 23-06-2014 23
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2014 32
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Beloften 09-06-2014 24
41e ronde van Schaijk Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 19
Bergcriterium Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 36
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Beloften 21-05-2014 14
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-05-2014 38
De Win fietsen Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 15
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 42
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 29
27ste Omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 05-04-2014 125
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 62
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 09-03-2014 66
40e Wielerdag van Wateringen Junioren 26-07-2012 9
Daags na de Tour Junioren 23-07-2012 13
63e Ronde van Poeldijk Junioren 22-07-2012 23
27e Ronde van Kwintsheul Junioren 12-07-2012 7
Ronde van Wolder Junioren 01-07-2012 26
58e Ronde van Maasdijk Junioren 14-06-2012 5
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 38
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 28-05-2012 40
Wielerronde van Weesp Diverse Licentiecategorieen (B) 27-05-2012 18
57e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 20-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 45
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2012 7
73e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2012 5
71e Profronde van Made Junioren 29-04-2012 23
EPZ Omloop van Borsele Junioren 22-04-2012 28
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 16
46e Grote Ronde van Gerwen Junioren 09-04-2012 25
57e Ronde van Maasdijk Junioren 30-06-2011 21
DISTRICTS KAMPIOENSCHAP MIDDEN op de WEG 2011 Junioren 13-06-2011 2
Ronde van Weesp Diverse Licentiecategorieen (B) 29-05-2011 4
Ronde van Klein Zwitserland Junioren 22-05-2011 12
Ronde van Amstelveen Diverse Licentiecategorieen (B) 08-05-2011 12
70e Profronde van Made Junioren 01-05-2011 8
18e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Junioren 18-12-2010 13
Cyclocross Haarlemmermeer Junioren 12-12-2010 11
9e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial Junioren 27-11-2010 16
10e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 26-10-2010 22
55e Ronde van de Molen Nieuwelingen 03-10-2010 5
38e Kermisronde van Assendelft Nieuwelingen 02-10-2010 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 26-09-2010 7
Jubileum Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 19-09-2010 8
7e Wielerronde van Ameide Nieuwelingen 18-09-2010 3
Kermisronde Nieuwelingen 09-09-2010 1
Wielerronde van Hilversum Nieuwelingen 05-09-2010 3
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 04-09-2010 1
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 29-08-2010 2
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 28-08-2010 10
49e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 21-07-2010 25
25e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 15-07-2010 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 7
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen 04-07-2010 5
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 03-07-2010 4
28e wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 26-06-2010 6
42e Ronde van Ouderkerk Nieuwelingen 20-06-2010 10
40ste Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 19-06-2010 14
Van Laar B.V. Wielerronde van Vaassen Nieuwelingen 16-06-2010 1
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 12-06-2010 2
60 ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 06-06-2010 16
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 05-06-2010 8
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 29-05-2010 14
Districtskampioenschap Zuid-West Nederland Nieuwelingen 24-05-2010 14
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 4
69e Profronde van Made Nieuwelingen 02-05-2010 2
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 24
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 8
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 6
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 11
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 56
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 6
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 12
Van Esch Biketotaal Tour Nieuwelingen 28-03-2010 7
Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 27-03-2010 5
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 21-03-2010 5
32e Kerkhof Verzekeringen-Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2009 17
34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 29-11-2009 16
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 14-11-2009 12
Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 07-11-2009 15
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Nieuwelingen 31-10-2009 10
Nationale veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2009 20
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Nieuwelingen 04-10-2009 2
Officieus NK Criterium tijdens 37e Kermis Wielerronde van Assendelft Nieuwelingen 03-10-2009 14
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 27-09-2009 10
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 20-09-2009 1
27e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 05-09-2009 1
Roger Wijnen Klimomloop Nieuwelingen 29-08-2009 32
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Nieuwelingen 22-08-2009 3
35e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2009 31
Johan van Schoot wieler memorial Oldenzaal Nieuwelingen 09-08-2009 19
48e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 15-07-2009 3
34ste Wielerronde Maren Kessel Nieuwelingen 12-07-2009 23
24e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 09-07-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 05-07-2009 17
76e Ronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2009 1
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 20-06-2009 14
Districtkampioenschappen tijdrijden District Zuidwest Nederland Nieuwelingen 17-06-2009 8
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 10-06-2009 9
Hartje Hoorn Nieuwelingen 07-06-2009 7
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuwelingen 01-06-2009 11
Omloop van Margraten Nieuwelingen 10-05-2009 11
61ste wielerronde van standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2009 3
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 02-05-2009 3
Ronde van Kapelle Nieuwelingen 30-04-2009 2
68e Profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2009 5
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 24
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 19-04-2009 8
Steenbergen criterium Nieuwelingen 05-04-2009 16
23e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 04-04-2009 6
59ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 22-03-2009 7
51e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2009 15
15e Internationale Centrumcross Nieuwelingen 14-01-2009 7
Rabobank-veldrit van Boxtel Nieuwelingen 14-12-2008 22
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 15-11-2008 14
Regiokampioenschap Veldrijden N-H/Z-H Nieuwelingen 01-11-2008 15
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 7 05-10-2008 5
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 28-09-2008 4
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 20-09-2008 2
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 14-09-2008 3
Nacht van s-\'Gravendeel Jeugd Cat. 7 29-08-2008 9
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 24-08-2008 6
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 17-08-2008 4
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 13-07-2008 7
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 06-07-2008 2
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 22-06-2008 2
Ronde van Puttershoek(omloop Hoekse Waard) Jeugd Cat. 7 30-05-2008 5
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 7 25-05-2008 11
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 7 10-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 7 04-05-2008 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 01-05-2008 6
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-2 27-04-2008 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 20-04-2008 9
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 12-04-2008 11
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 15-03-2008 13
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 23-09-2007 5
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2007 5
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 6 26-08-2007 9
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 6 08-07-2007 18
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 04-06-2005 8
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 3 27-05-2005 7
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 22-05-2005 8
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 3 07-05-2005 2
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 05-05-2005 7
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 30-04-2005 6
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 17-04-2005 7
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 7 10-04-2005 4
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2005 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 27-11-2004 7
Landelijk Jeugd Toernooi Kampen Jeugd Cat. 3 25-09-2004 10
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2004 4
Omloop van de Hoekse Waard Jeugd Cat. 2 28-05-2004 1
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 23-05-2004 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 16-05-2004 2
6e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 15-05-2004 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 30-04-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 6
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-04-2004 1
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2004 4
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 11-04-2004 7
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 28-03-2004 6
32e Ronde van het Lage Land Jeugd Cat. 2 21-03-2004 4
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 2 17-01-2004 8
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 2 04-01-2004 7
D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 2 27-12-2003 3
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 2 06-12-2003 7
9e Veldrit van Driebergen Jeugd Cat. 2 15-11-2003 5
Nat. Veldrit Zeelandse Bossen Jeugd Cat. 2 01-11-2003 8
Grote Prijs A5 Jeugd Cat. 2 04-10-2003 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 21-09-2003 8
Jeugdklassieker & Jr. Vrouwen/ Nwl.Meisjes Omloop Ruinen Jeugd Cat. 2 20-09-2003 7
21e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2003 8
Jeugdronde Bergen op Zoom Jeugd Cat. 2 24-08-2003 7
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 17-08-2003 3
Jeugdomnium Maassluis Jeugd Cat. 2 16-08-2003 8
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 2 06-07-2003 8
Broekhoff Jeugdomnium Amsterdam Jeugd Cat. 2 22-06-2003 3
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 09-06-2003 1
Jeugdronde van Honselerdijk Jeugd Cat. 1 07-06-2003 2
Klimomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2003 1
Omloop van de Hoekse Waard Jeugd Cat. 1 30-05-2003 2
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 1
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 2
5e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2003 2
25e Jubileum Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 03-05-2003 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-04-2003 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 2
7e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 21-04-2003 2
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-04-2003 1
Jeugdwedstrijd Rijswijk district ZH Jeugd Cat. 1 12-04-2003 4
17e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2003 3
Rabo Landelijk Jeugd Toernooi HSC de Bataaf Jeugd Cat. 1 29-03-2003 1
31e Ronde van het Lage Land Jeugd Cat. 1 16-03-2003 2
Rabo-Veldrit Jeugd Cat. 1 18-01-2003 7
1e Rabobank Jeugdveldrit van Bakel Jeugd Cat. 1 04-01-2003 8
Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 01-12-2002 7
8e Veldrit Driebergen Jeugd Cat. 1 30-11-2002 7
Nationale Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 17-11-2002 4
Landelijke Jeugd Cyclo-cross Jeugd Cat. 1 16-11-2002 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.