Dico Os

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 14-07-2019 6
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 06-07-2019 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 38
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 56
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 14
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 8
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 25
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 11
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 10
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 4
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 18
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-03-2019 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 15
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 8
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 14
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 8
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 10
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 10
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 11
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 10
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 10
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2018 10
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 14
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 15-07-2018 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 19
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 4
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 9
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 15
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 11
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 01-04-2018 14
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 14
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 18
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 12
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 10
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 16
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 17
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 15
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 11
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 19
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 26-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 14
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 14
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 3 25-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 40
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 15
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 9
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 7
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 3 29-04-2017 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 20
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 15
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 10
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 12
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 10
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 17
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 14
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 15
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 9
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 23-10-2016 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 14
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 11
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 25-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 6
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 10
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 10
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 7
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 10
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 7
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 8
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 26-03-2016 11
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 19-03-2016 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 8
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 10
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 9
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 10
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 14
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 8
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 18-10-2015 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 6
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 19-09-2015 10
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 6
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 3
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 5
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 4
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 7
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 2
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 2
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 4
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2015 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 3
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 9
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 21-03-2015 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-01-2015 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 5
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 2
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 20-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 4
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 29-11-2014 3
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 23-11-2014 3
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-11-2014 5
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-11-2014 2
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 02-11-2014 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 26-10-2014 2
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-10-2014 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 12-10-2014 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.