Femke Gort

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 25
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 17
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 5
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 2
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 25
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 3
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 20-04-2019 13
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 6
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 17
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 22
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 18
26e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 22-12-2018 15
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 13
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 19
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 25
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 12
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 11-11-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 9
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 21
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 30
10e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 06-10-2018 12
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 14
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 10
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 29
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 01-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 10
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 10
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2018 9
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 41
Ronde van Elden Nieuweling-Meisjes 17-06-2018 12
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 10
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 17
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 20-05-2018 6
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 17
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 3
Vestingcross Hulst Nieuweling-Meisjes 18-02-2018 3
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 16
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 9
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 14
25e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 16-12-2017 7
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuweling-Meisjes 10-12-2017 13
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 14
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 19-11-2017 9
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 6
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 17
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 01-10-2017 12
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 24-09-2017 15
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 34
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 9
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 03-09-2017 9
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 20-08-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 30
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 44
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 6 02-07-2017 5
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 6 25-06-2017 3
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 8
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 11-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 21
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 22
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 12
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 14
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 23-04-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 15
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 31
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 21
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-01-2017 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 27
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 11-12-2016 16
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 34
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 22
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 31
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 17
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 18-09-2016 12
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 24
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2016 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 23
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 29
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 18-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 36
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 19
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 28
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 24-04-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 21
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 4
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 4
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 27
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 24
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 15
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 6
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 17
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 21
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 17
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 13
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2015 2
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 9
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 5
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 05-04-2015 8
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 5
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 8
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 21-09-2014 8
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 6
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 3 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 3 31-08-2014 11
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 8
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 10
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 15
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 15-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 1
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 4
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 18-05-2014 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 8
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 3 27-04-2014 2
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 20-04-2014 2
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 13-04-2014 3
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 06-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 28
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 10
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 2 29-09-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 22-09-2013 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 8
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 3
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 6
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 30-06-2013 9
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 10
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 02-06-2013 7
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 19-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2013 6
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 2 28-04-2013 2
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 4
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 14-04-2013 3
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 2 07-04-2013 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 31-03-2013 4
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 1 30-09-2012 2
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 1 23-09-2012 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 16-09-2012 4
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 02-09-2012 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 01-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 26-08-2012 18
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 1 19-08-2012 3
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 15-07-2012 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 01-07-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 23-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 03-06-2012 4
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 1 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 4
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 1 29-04-2012 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 22-04-2012 3
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 15-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 1 01-04-2012 2
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 18
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 19-06-2011 7
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 15-05-2011 5
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 1 08-05-2011 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 21
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2011 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 Meisjes 03-04-2011 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.