Richard Jansen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 29-12-2018 2
TC - Deining Strandrace Licentiehouders Mannen 16-12-2018 3
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 3
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 2
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 6
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 14-10-2018 2
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-08-2018 13
NK Strandrace - D-Day 100 % Licentiehouders Mannen 04-03-2018 4
TC 8 - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 04-02-2018 10
TC 7 - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 21-01-2018 26
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 45
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 3
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Mannen 18-11-2017 4
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 10
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2017 18
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace DIVLIC 28-01-2017 10
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk DIVLIC 15-01-2017 11
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Beloften 08-01-2017 9
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite/Beloften 04-01-2017 14
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite/Beloften 12-11-2016 18
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 25-10-2016 24
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Beloften 02-10-2016 25
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 25-09-2016 14
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-07-2016 3
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 46
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-06-2016 34
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-06-2016 16
63e Ronde van Papendrecht Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 11
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 20
KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 07-02-2016 8
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 6
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite/Beloften 02-01-2016 17
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 15-11-2015 6
Europees Kampioenschap Veldrijden Beloften 07-11-2015 25
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 04-10-2015 18
Koga Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 09-08-2015 18
Paardenmarktronde Alblasserdam Elite-Mannen/Beloften 22-07-2015 8
Ronde van de Bakkerstraat (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-07-2015 27
VeluweMeerdaagse - Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 17-07-2015 18
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-07-2015 35
59e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-05-2015 18
Castricum-Camperduin-Castricum DIVLIC 15-03-2015 11
MTB Ameland DIVLIC 07-03-2015 8
NK Veldrijden Beloften 11-01-2015 4
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Elite/Beloften 04-01-2015 7
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 29-11-2014 3
14e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 21-10-2014 12
Grote Prijs van Brabant Elite/Beloften 11-10-2014 27
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 05-10-2014 23
54e Ronde van Heemskerk Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 31-08-2014 23
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-08-2014 43
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2014 26
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2014 15
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-06-2014 10
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Beloften 09-06-2014 13
34ste Wielerronde van Rhenoy Elite-Mannen/Beloften 31-05-2014 18
Bergcriterium Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 23
NK veldrijden Beloften 12-01-2014 10
19e Internationale Centrumcross Beloften 02-01-2014 5
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 14-12-2013 6
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 07-12-2013 11
Veldrit Grote Prijs van Brabant Beloften 12-10-2013 6
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Elite/Beloften 29-09-2013 7
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 7
64e Ronde van Naaldwijk Junioren 27-08-2013 5
39e Ronde van De Lier Junioren 20-08-2013 33
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 16
34e JUMBO Draai van de Kaai Junioren 29-07-2013 26
Ronde van Ransdaal Junioren 28-07-2013 31
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 26
Pijl van Heerlerheide Junioren 09-06-2013 24
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 07-05-2013 8
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-04-2013 27
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Junioren 07-04-2013 20
Cauberg Cyclo Cross Junioren 23-02-2013 4
UCI WorldCup Cyclocross/14e GP Adrie van der Poel Junioren 20-01-2013 19
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 10
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 15-12-2012 6
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 8
10e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 30-09-2012 2
59e Ronde van Hank Junioren 09-09-2012 25
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Junioren 19-08-2012 2
31e Wielerronde van Steensel Junioren 13-08-2012 17
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 74
63e Ronde van Poeldijk Junioren 22-07-2012 21
27e Ronde van Kwintsheul Junioren 12-07-2012 6
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Junioren 08-07-2012 10
Ronde van Wolder Junioren 01-07-2012 17
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 101
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 28-05-2012 14
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Junioren 23-05-2012 9
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 106
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 146
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 151
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 38
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 29
46e Grote Ronde van Gerwen Junioren 09-04-2012 29
Internationale Cauberg Cyclo Cross Junioren 18-02-2012 11
GP Skidome Rucphen Junioren 21-01-2012 5
11de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 15-01-2012 7
KNWU NK Veldrijden Junioren 08-01-2012 13
Grand Prix Groenendaal Junioren 31-12-2011 12
19e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Junioren 17-12-2011 8
Cyclocross Haarlemmermeer Junioren 11-12-2011 5
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Junioren 10-12-2011 11
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Junioren 26-11-2011 2
Axa Veldrit van Rhenen Junioren 05-11-2011 4
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Junioren 29-10-2011 3
11e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2011 16
NIBA Walsberg Cross Junioren 23-10-2011 5
Rabobank Cyclocross van Lierop Junioren 15-10-2011 13
9e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 02-10-2011 4
33e Openingsveldrit van Harderwijk Junioren 24-09-2011 9
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 18-09-2011 12
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 8
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 04-09-2011 41
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 28-08-2011 14
30e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 15-08-2011 9
Ronde van Beverwijk Nieuwelingen 14-08-2011 7
39e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 07-08-2011 4
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 13-06-2011 8
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuwelingen 11-06-2011 17
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 41
District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2011 3
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 41
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 30
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 2
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 31
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 17-04-2011 1
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 28
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 28
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 24
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 45
Nationale CycloCross Huijbergen Nieuwelingen 15-01-2011 11
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 17
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 02-01-2011 10
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 28-11-2010 34
31e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 21-11-2010 10
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 8
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 06-11-2010 14
Regio Kamp. veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 30-10-2010 3
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2010 16
2 e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 09-10-2010 21
38e Kermisronde van Assendelft Nieuwelingen 02-10-2010 20
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 26-09-2010 29
57e Ronde van Hank Nieuwelingen 12-09-2010 31
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 56
Ronde van Heerhugowaard Nieuwelingen 22-08-2010 37
Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland en Zuid-Holland (Vrouwen) en District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2010 8
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 45
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 36
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 65
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 81
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 43
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 94
Kasseien Criterium van Eijsden Nieuwelingen 25-04-2010 6
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 22
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 68
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2009 12
Gouda Jeugd Cat. 7 20-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 18
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 07-06-2009 3
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 06-06-2009 4
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 24-05-2009 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 17-05-2009 18
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 10-05-2009 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 17
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 12
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 19-04-2009 5
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 13-04-2009 8
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 04-04-2009 8
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 21-03-2009 9
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 22-11-2008 15
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 15-11-2008 22
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 24-08-2008 4
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 6 29-06-2008 4
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 6 08-06-2008 8
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-2 31-05-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 6 28-05-2008 7
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 6 24-05-2008 25
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 9
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 5
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 6 05-04-2008 18
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 5 02-09-2007 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 01-09-2007 12
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 5 26-08-2007 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 19-08-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 41
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 20-05-2007 10
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 8
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 15
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 5 06-05-2007 6
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 09-04-2007 4
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2007 3
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 5 01-04-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 20-01-2007 7
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 5 07-01-2007 7
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 23-12-2006 12
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-12-2006 4
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 18-11-2006 9
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 04-11-2006 3
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 5 28-10-2006 3
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2006 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 03-09-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 24-06-2006 1
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 3 18-06-2006 5
9e Mol Klim Jeugd Cat. 3 04-06-2006 5
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2006 1
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 3 21-05-2006 3
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 3 07-05-2006 2
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 3 06-05-2006 4
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 23-04-2006 3
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 01-04-2006 4
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 05-11-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 25-09-2005 8
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 2 18-09-2005 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 11-09-2005 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 04-09-2005 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2005 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 21-08-2005 4
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 02-07-2005 2
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 2 19-06-2005 3
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 2 12-06-2005 4
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 08-06-2005 2
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 2 05-06-2005 5
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 2 22-05-2005 3
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 14-05-2005 3
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 08-05-2005 3
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 05-05-2005 6
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 23-04-2005 10
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 2 17-04-2005 4
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 2 10-04-2005 1
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 2 03-04-2005 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 12-09-2004 1
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-07-2004 4
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2004 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 09-06-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Westland Wil Vooruit Jeugd Cat. 1 29-05-2004 1
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 23-05-2004 4
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 1 02-05-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 1 25-04-2004 3
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 1 18-04-2004 4
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 28-03-2004 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.