Paulien Koster

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2019 23
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 15-09-2019 16
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-09-2019 20
59e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2019 11
Nacht van s-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-08-2019 2
Ronde van Delfzijl (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-08-2019 3
Ronde van Harkema (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-08-2019 9
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-08-2019 10
13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2019 6
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2019 35
38e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2019 23
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2019 23
49e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-07-2019 11
Ronde van Ternaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-07-2019 6
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 06-07-2019 4
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-07-2019 5
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2019 8
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-07-2019 6
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 77
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 20
36e Omloop van Bedum (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2019 10
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 14
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 16
DK noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 19
Nacht van Apeldoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-05-2019 7
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 22
de Ronde van De Wijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2019 25
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 20
4e omloop van de BronnegerBult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-05-2019 21
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 12
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-10-2018 9
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 13
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 26
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 20
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 28
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 8
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2018 3
Boels Ladies Tour Elite Women 28-08-2018 89
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-08-2018 1
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 20
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 5
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2018 10
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2018 10
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2018 6
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 4
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 3
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 6
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2018 5
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 24
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 3
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 3
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 34
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 16
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 52
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 63
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 6
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 7
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 18
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 8
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 18
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 2
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 15
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 21
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 69
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 67
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 71
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 78
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 78
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 98
Ronde van Ureterp (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 16
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 107
Ronde van Usquert Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-09-2017 4
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 12
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 17
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 8
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-09-2017 6
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 12
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-08-2017 1
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2017 32
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 6
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2017 12
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-08-2017 9
spektakel van Steenwijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2017 11
36e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2017 17
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 13
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 39
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 17
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 41
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 25
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 96
Omloop van de Kompenije Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 4
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 17
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 5
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 19
D.K. Tijdrijden Mildam Nieuwehorne Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-05-2017 9
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-05-2017 7
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 12
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 30
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2017 7
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 20
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-05-2017 18
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 1
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 5
Healthy Ageing Tour Elite Women 09-04-2017 57
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 09-04-2017 42
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2017 50
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2017 51
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 47
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 83
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 70
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 3
Drentse 8 van Westerveld Elite Women 12-03-2017 84
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 25-02-2017 7
Veldrit Norg Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-12-2016 12
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-11-2016 19
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 6
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 03-09-2016 19
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 02-09-2016 36
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 01-09-2016 74
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 30-08-2016 65
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 15
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-08-2016 8
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-08-2016 10
Ronde van Markelo. VIRO CCT klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-08-2016 8
Rabobank Gouden Pijl (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2016 7
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 km.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2016 6
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 21
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 2
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 35
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 28
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 29
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 26
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 15
Omloop van De Kompanije 5KM Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-06-2016 18
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 10
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 22
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 31
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 19
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 26
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 5
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 11
Ronde van De Wijk Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2016 8
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 12
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 07-05-2016 27
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-05-2016 21
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women Elite Women 23-04-2016 71
Energiewacht Tour Elite Women Eindklassement 10-04-2016 60
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2016 28
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 90
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 56
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2016 34
Energiewacht Tour Elite Women 07-04-2016 54
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 14
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 61
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 22
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 27-02-2016 6
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 8
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 22-11-2015 3
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 07-11-2015 2
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 16
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 24
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 5
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 37
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 21
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 25
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 02-06-2015 7
4de Criterium Sappemeer Junior-Vrouwen 31-05-2015 8
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Junior-Vrouwen 30-05-2015 4
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-05-2015 12
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 25-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 20
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 28
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-05-2015 5
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 3
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2015 11
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 4
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 10
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 42
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 6
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 31
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 37
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 31
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-04-2015 7
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 10
67e Ronde van Oud Vossemeer (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 21-03-2015 14
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 13
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 3
Lagerberg Jeugdtoernooi/Dameswedstrijd (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-09-2014 2
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 10
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 28
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 39
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 11
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2014 9
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 11
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 27
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Junior-Vrouwen 29-06-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 8
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 09-06-2014 9
3de Criterium Hoogezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-05-2014 28
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 22
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 3
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Junior-Vrouwen 03-05-2014 3
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 40
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 37
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 20
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 65
Ronde van Ureterp (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-04-2014 17
Ronde van het Maaskantje Junior-Vrouwen 20-04-2014 3
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 17
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 13-04-2014 7
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 10
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 01-03-2014 6
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 9
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 1
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 13
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 5
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 4
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 15
Wielerspektakel van Borger Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2013 4
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 10
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 23
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 5
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 11
DK Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 28-05-2013 8
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 10
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 16
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 10
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 11
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 4
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 12
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 01-04-2013 13
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 52
Trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 23-02-2013 22
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 10-02-2013 9
GP Sprint Nieuweling-Meisjes 03-02-2013 3
klimkoers Bocholtz Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2012 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 14
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 15-07-2012 9
Criterium Hoogezand Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 1
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 37
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 6
Ronde van Villapark Nijverdal Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 6
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 6
Wielerweekend Buchten Diverse Licentiecategorieen (E) 19-05-2012 5
DK tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 15-05-2012 5
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 6
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 15
Rabobank Eierrace Diverse Licentiecategorieen 09-04-2012 6
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2012 12
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 14
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 17
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 29-01-2012 14
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 24-09-2011 13
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 11-09-2011 9
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 04-09-2011 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 43
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 17-07-2011 13
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 6 10-07-2011 11
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 03-07-2011 10
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 19-06-2011 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-06-2011 18
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 6 28-05-2011 15
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 11
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 6 15-05-2011 14
Ronde van Assen Jeugd Cat. 6 14-05-2011 18
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 21
Ronde van Elim Jeugd Cat. 6 01-05-2011 13
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 25-04-2011 15
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 6 23-04-2011 16
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 17-04-2011 14
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 03-04-2011 15
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-08-2010 20
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 22-08-2010 10
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 14-08-2010 10
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 5 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 32
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 05-06-2010 18
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 22-05-2010 17
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 5 08-05-2010 13
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 5 01-05-2010 19
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2010 14
Ronde van Elim Jeugd Cat. 5 25-04-2010 14
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 5 10-04-2010 12
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 5 05-04-2010 22
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 7
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 23-08-2009 8
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 10
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 4 27-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 23
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 34
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 4 10-05-2009 3
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 09-05-2009 4
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 4 02-05-2009 8
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2009 7
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 05-04-2009 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 7
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 21-06-2008 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 8
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 3 08-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2-M 31-05-2008 3
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 3-M 24-05-2008 1
ronde van het villapark Jeugd Cat. 3 17-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 2
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 meisjes 27-04-2008 4
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3-Meisjes 19-04-2008 4
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3-M 05-04-2008 2
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 2 05-09-2007 4
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 02-09-2007 3
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 2 01-09-2007 3
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 2 26-08-2007 3
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 2 18-08-2007 4
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 07-07-2007 4
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 2 01-07-2007 3
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 2 23-06-2007 5
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 2 16-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 5
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 06-05-2007 3
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 7
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2007 9
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 21-04-2007 7
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 15-04-2007 6
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 2 09-04-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 07-04-2007 7
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 4
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 16-09-2006 2
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 1 09-09-2006 3
55e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 19-08-2006 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 15-07-2006 3
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 08-07-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 1 24-06-2006 8
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 10-06-2006 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 13-05-2006 5
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 1 29-04-2006 6
Eierrace Jeugd Cat. 1 17-04-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi 75 jaar AWV de Zwaluwen Jeugd Cat. 1 24-09-2005 5
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 1 17-09-2005 10
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 1 10-09-2005 6
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 03-09-2005 6
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 16-07-2005 10
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 04-06-2005 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.