Paulien Koster

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-10-2018 9
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 13
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 26
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 20
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 28
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 8
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2018 3
Boels Ladies Tour Elite Women 28-08-2018 89
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-08-2018 1
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 20
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 5
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2018 10
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2018 10
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2018 6
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 3
Ronde van Usquert (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-07-2018 4
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 6
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2018 5
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 24
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 3
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 3
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 16
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 34
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 52
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 63
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 6
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 7
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 18
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 8
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 18
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 2
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 15
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 21
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 69
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 67
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 71
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 78
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 78
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 98
Ronde van Ureterp (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 16
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 107
Ronde van Usquert Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-09-2017 4
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 12
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 17
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 8
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-09-2017 6
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 12
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-08-2017 1
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2017 32
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 6
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2017 12
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-08-2017 9
spektakel van Steenwijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2017 11
36e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2017 17
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 13
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 39
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 17
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 41
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 25
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 96
Omloop van de Kompenije Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 4
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 17
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 5
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 19
D.K. Tijdrijden Mildam Nieuwehorne Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-05-2017 9
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-05-2017 7
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 12
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 30
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2017 7
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 20
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-05-2017 18
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 1
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 5
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 09-04-2017 42
Healthy Ageing Tour Elite Women 09-04-2017 57
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2017 50
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2017 51
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 47
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 83
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 70
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 3
Drentse 8 van Westerveld Elite Women 12-03-2017 84
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 7
Veldrit Norg Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-12-2016 12
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-11-2016 19
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 6
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 03-09-2016 19
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 02-09-2016 36
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 01-09-2016 74
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 30-08-2016 65
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 15
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-08-2016 8
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-08-2016 10
Ronde van Markelo. VIRO CCT klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-08-2016 8
Rabobank Gouden Pijl (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2016 7
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 km.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2016 6
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 21
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 2
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 35
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 26
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 28
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 29
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 15
Omloop van De Kompanije 5KM Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-06-2016 18
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 10
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 22
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 31
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 19
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 26
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 5
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 11
Ronde van De Wijk Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2016 8
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 12
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 07-05-2016 27
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-05-2016 21
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women Elite Women 23-04-2016 71
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2016 28
Energiewacht Tour Elite Women Eindklassement 10-04-2016 60
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 90
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 56
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2016 34
Energiewacht Tour Elite Women 07-04-2016 54
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 14
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 61
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 22
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 6
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 06-12-2015 8
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 22-11-2015 3
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 07-11-2015 2
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 16
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 24
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 5
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 21
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 37
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 25
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 02-06-2015 7
4de Criterium Sappemeer Junior-Vrouwen 31-05-2015 8
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Junior-Vrouwen 30-05-2015 4
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-05-2015 12
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 25-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 20
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 28
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-05-2015 5
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 3
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2015 11
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 4
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 10
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 42
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 6
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 31
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 37
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 31
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-04-2015 7
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 10
67e Ronde van Oud Vossemeer (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 21-03-2015 14
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 13
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 3
Lagerberg Jeugdtoernooi/Dameswedstrijd (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-09-2014 2
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 10
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 28
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 39
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 11
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2014 9
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 11
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 27
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Junior-Vrouwen 29-06-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 8
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 09-06-2014 9
3de Criterium Hoogezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-05-2014 28
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 22
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 3
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Junior-Vrouwen 03-05-2014 3
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 37
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 40
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 20
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 65
Ronde van Ureterp (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-04-2014 17
Ronde van het Maaskantje Junior-Vrouwen 20-04-2014 3
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 17
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 13-04-2014 7
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 10
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 6
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 9
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 1
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 13
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 5
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 4
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 15
Wielerspektakel van Borger Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2013 4
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 10
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 23
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 5
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 11
DK Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 28-05-2013 8
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 10
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 16
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 10
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 11
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 4
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 12
Eierrace DIVLIC 01-04-2013 13
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 52
Trainingsomloop van Sleen DIVLIC 23-02-2013 22
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 10-02-2013 9
GP Sprint Nieuweling-Meisjes 03-02-2013 3
klimkoers Bocholtz Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2012 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 14
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 15-07-2012 9
Criterium Hoogezand Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 1
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 37
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 6
Ronde van Villapark Nijverdal Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 6
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 6
Wielerweekend Buchten Diverse Licentiecategorieen (E) 19-05-2012 5
DK tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 15-05-2012 5
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 6
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 15
Rabobank Eierrace DIVLIC 09-04-2012 6
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2012 12
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 14
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 17
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 29-01-2012 14
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 24-09-2011 13
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 11-09-2011 9
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 04-09-2011 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 43
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 17-07-2011 13
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 6 10-07-2011 11
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 03-07-2011 10
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 19-06-2011 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-06-2011 18
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 6 28-05-2011 15
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 11
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 6 15-05-2011 14
Ronde van Assen Jeugd Cat. 6 14-05-2011 18
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 21
Ronde van Elim Jeugd Cat. 6 01-05-2011 13
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 25-04-2011 15
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 6 23-04-2011 16
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 17-04-2011 14
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 03-04-2011 15
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-08-2010 20
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 22-08-2010 10
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 14-08-2010 10
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 5 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 32
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 05-06-2010 18
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 22-05-2010 17
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 5 08-05-2010 13
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 5 01-05-2010 19
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2010 14
Ronde van Elim Jeugd Cat. 5 25-04-2010 14
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 5 10-04-2010 12
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 5 05-04-2010 22
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 7
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 23-08-2009 8
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 10
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 4 27-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 23
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 34
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 4 10-05-2009 3
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 09-05-2009 4
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 4 02-05-2009 8
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2009 7
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 05-04-2009 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 7
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 21-06-2008 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 8
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 3 08-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2-M 31-05-2008 3
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 3-M 24-05-2008 1
ronde van het villapark Jeugd Cat. 3 17-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 2
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 meisjes 27-04-2008 4
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3-Meisjes 19-04-2008 4
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3-M 05-04-2008 2
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 2 05-09-2007 4
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 02-09-2007 3
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 2 01-09-2007 3
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 2 26-08-2007 3
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 2 18-08-2007 4
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 07-07-2007 4
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 2 01-07-2007 3
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 2 23-06-2007 5
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 2 16-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 5
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 06-05-2007 3
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 7
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2007 9
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 21-04-2007 7
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 15-04-2007 6
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 2 09-04-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 07-04-2007 7
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 4
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 16-09-2006 2
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 1 09-09-2006 3
55e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 19-08-2006 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 15-07-2006 3
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 08-07-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 1 24-06-2006 8
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 10-06-2006 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 13-05-2006 5
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 1 29-04-2006 6
Eierrace Jeugd Cat. 1 17-04-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi 75 jaar AWV de Zwaluwen Jeugd Cat. 1 24-09-2005 5
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 1 17-09-2005 10
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 1 10-09-2005 6
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 03-09-2005 6
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 16-07-2005 10
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 04-06-2005 10