Klassementen

Strandrace Competitie Mannen Basisleden 2019-2020

Positie Naam Woonplaats Punten
1 Jordy Tromp EGMOND BINNEN 340
2 Erik Scholtens DRACHTEN 319
3 Walter Eggers CASTRICUM 319
4 Patrick Van der Kaaij Tinte 306
5 Martin Brouwer Egmond aan den Hoef 294
6 Bart Kalshoven CASTRICUM 279
7 Ramon Tromp HEILOO 278
8 Mark Stavenuiter ANDIJK 275
9 Tom van den Kommer Heiloo 271
10 Ron Boendermaker EGMOND AAN ZEE 270
11 John Diemeer EGMOND-BINNEN 267
12 Fred Heijn JISP 265
13 Vincent Beentjes CASTRICUM 265
14 Thomas Steenvoorden NOORDWIJK 263
15 Ronald de Jong Rijswijk 260
16 Jeroen Koning Heerhugowaard 260
17 Mark Kos DEN HELDER 255
18 Robert Werkhoven ANDIJK 246
19 Edwin Swaab Warmenhuizen 238
20 Rob Grift HOUTEN 234
21 Kees-jan van beelen woerden 234
22 Martijn Veldheer HEILOO 233
23 Stefan van der Werff EGMOND-BINNEN 223
24 Alexander van Leeuwen WATERINGEN 216
25 Marcel van Echtelt HOUTEN 208
26 Marcel Boerrigter BERGEN 200
27 Kenny Geluykens Wechelderzande 200
28 Bert Volkers NOORD-SCHARWOUDE 194
29 Nick van der Kallen Best 192
30 Joost Geluk AMSTERDAM 180
31 Ron Smorenberg NOORDWIJKERHOUT 166
32 Dirk Verstraate Middelburg 160
33 Bart Cooymans Helmond 148
34 Wardie van Wouw VOORHOUT 147
35 Gerrit Vermeulen Vleuten 147
36 Erik van Rijswijk MIDDELBURG 147
37 Emiel van de Geer Zaandam 146
38 Joost van den Blink `S-GRAVENZANDE 145
39 Guido Tromp HEEMSKERK 145
40 Chris Suurmond Limmen 144
41 Ben Hopman EGMOND AAN DE HOEF 143
42 Pim van de Swaluw Kwadendamme 143
43 Rik de Ruiter Oegstgeest 141
44 Job Biersteker Rotterdam 141
45 David Bijmoer EGMOND AAN ZEE 140
46 Jan Schoorl CASTRICUM 140
47 Paul van Haestregt Roelofarendsveen 139
48 Danny Groenewegen Honselersdijk 138
49 Bjorn Bierman Heiloo 136
50 Dennis Bruin Alkmaar 132
51 Ronald Kremers KOOG AAN DE ZAAN 132
52 Bram de Vries ANDIJK 131
53 Bert van der Plas Amsterdam 130
54 Jasper Koning WORMER 129
55 Robbert van Megen MIDDELBURG 128
56 Peter van Ackerbroeck Merksplas 127
57 John Veerkamp VOORBURG 125
58 Tieme Walta Egmond-Binnen 125
59 Jan Langeveld CASTRICUM 124
60 Peter Verstraate WESTKAPELLE 124
61 Jos Harmsen Cromvoirt 123
62 Stach Aarts Amsterdam 122
63 Vincent Helder ALKMAAR 121
64 Ivo Punt LIMMEN 121
65 Leon Aleman Drimmelen 121
66 Rob Lagendijk VALKENBURG ZH 120
67 Erwin Griekspoor DRIEHUIS 120
68 Richard Jacet CASTRICUM 119
69 Sven Kingma Limmen 118
70 Alex Noordegraaf Schiedam 118
71 Alexander Hagemann PURMEREND 117
72 Jeroen Herman EGMOND-BINNEN 117
73 Erwin Veen KOOG A/D ZAAN 116
74 Emiel Zomerdijk HEILOO 115
75 Jeroen Buter LIMMEN 114
76 Nico Vlaming ANNA PAULOWNA 113
77 Dominique Grijze ABBENES 113
78 Leen Fokker Alkmaar 112
79 Marchel van der Heijden IJmuiden 111
80 Ricardo Jansen Honselersdijk 111
81 Pieter Veenstra HEEMSTEDE 110
82 Aaldrik Koops ZAANDAM 110
83 Harry Kruithof ANDIJK 109
84 Jorik van 't Hof Voorburg 109
85 Rene Schuitemaker VOLENDAM 108
86 Frank Brandsen HEILOO 107
87 Jurriaan de Granada AMSTERDAM 107
88 Erik Rosenbrand ASSENDELFT 106
89 Patrick Kremers Koog aan de zaan 105
90 Patrick Ridderbos Serooskerke 103
91 Martijn van Krimpen Utrecht 101
92 Bas Smallegange VOGELENZANG 101
93 Erik Hutcheson HOOGKARSPEL 100
94 Remco Kers NOORDWIJK 100
95 Willem de Kater ABCOUDE 99
96 Martijn Schaper ANDIJK 99
97 Vincent van den Heuvel WOERDEN 98
98 HenkJan Verdonk EGMOND AAN DEN HOEF 97
99 Matthe Pronk TUITJENHORN 96
100 Piet v.d. Velden EGMOND BINNEN 95
101 Michael Berkhout OUDESLUIS 95
102 Martin Van den Kommer HEILOO 94
103 Jeroen Vroegindeweij Sommelsdijk 94
104 Dennis Maas Raamsdonksveer 93
105 John van Beek HOUTEN 93
106 Niels Commandeur Limmen 93
107 Tom Bakkum LIMMEN 92
108 Jaap van de Reep Egmond-Binnen 92
109 Teun Lassche Den Haag 91
110 Harry van Wijk Houten 90
111 Jeroen Piket HOUTEN 90
112 Roy Mols De Lier 90
113 René Schooltink NOORDWIJK 89
114 Joost Pijl Amsterdam 89
115 Ronald Hagers Herkingen 88
116 Dirk Goldebeld WORMER 87
117 Raymond Olsthoorn Monster 87
118 Jan Beemsterboer OUDORP NH 86
119 Gerard van Santen Voorburg 86
120 Sjer Slijkerman ANNA PAULOWNA 85
121 Harry Kanis ZWOLLE 84
122 Jos de Hart HEEMSTEDE 84
123 Maikel Hoving KOLHORN 83
124 Erwin Schagen ALKMAAR 83
125 Eric van der Kallen Best 82
126 Frank Hutzezon HEEMSTEDE 81
127 Joop de Jong PURMEREND 81
128 Michel Tetteroo Wassenaar 81
129 Wim Smit BERGEN 80
130 John Metz ZAANDAM 80
131 Bart Dirkson Limmen 79
132 Huus Smid Alkmaar 79
133 Casper Clignett Heiloo 78
134 Mart Diemeer LIMMEN 77
135 Joris De Waard Alkmaar 77
136 Thijs Kooy Heiloo 77
137 Leon Huisman HEERHUGOWAARD 76
138 Nico van der Zwan Santpoort noord 75
139 Wilbert de Haas HAZERSWOUDE-RIJNDIJK 74
140 Paul van Hattem Noordwijk 74
141 Steven Nijweide Dordrecht 74
142 Bas Vriend SCHAGERBRUG 73
143 Erik Ferrari RIJNSBURG 73
144 Rutger Dekker SINT PANCRAS 72
145 Theo v.d. Wiel SCHAGEN 71
146 Danny Niekoop ALKMAAR 71
147 Richte Dallinga SCHOORL 70
148 Richard Boterbloem HILLEGOM 69
149 Andre Starreveld UITGEEST 68
150 Daan Veldheer HEILOO 68
151 Michael Bregman DEN HELDER 67
152 Wouter Slijkerman NECK 65
153 Henk Ruijssenaars Lierop 64
154 Marco Houdijk ANNA PAULOWNA 63
155 Arjan Tetteroo NOORDWIJKERHOUT 62
156 Kees Spuy Stellendam 60
157 Jan Zonneveld Limmen 59
158 Jeroen Moes Zoetermeer 57
159 Ron van der Voort Naaldwijk 56
160 Maarten Nota ANDIJK 55
161 Arjan de Zeeuw LIMMEN 54
162 Martijn van der Ham Ede 53
163 Gerard Verburg Egmond-Binnen 52
164 Mark de Wolff BERGEN 51
165 Joep van Beekveld CALLANTSOOG 50
166 Michaël Spronkers VLEUTEN 49
167 Teun Rijke DEN OEVER 48
168 Bart van Loon Heemstede 47
169 Sander van Stralen Oudkarspel 46
170 Erik van Hof LIMMEN 45
171 Hans Chialastri Beverwijk 44
172 Don Brandjes UITGEEST 43
173 Robert Mijwaart Huizen 42
174 Peter Tauber Santpoort-Noord 41
175 Gijs den Hollander Amsterdam 40
176 Erick Wit OOSTZAAN 39
177 Willem Hopstaken Noordwijk 38
178 Jan Pieter van der Ark noordwijk 37
179 Onbekend Startnummer 863 36
180 Remco Vd Roest Hellevoetsluis 35
181 Dennes Konijn UITGEEST 34
182 René Noordover CASTRICUM 33
183 Stephan Kraus GEERTRUIDENBERG 32
184 Jeroen van Maanen BREUKELEN UT 31
185 Guido Coers WILNIS 30
186 Marco Prins EGMOND AAN ZEE 29
187 Jan Hartman BEVERWIJK 28
188 Marco Snoek Brielle 25
189 Peter Van Stralen LIMMEN 24
190 Wouter Rekkers Den Haag 23
191 Harmen Schouten Voorburg 21
192 Wouter Peters MOORDRECHT 20
193 Jan Jonker SCHOORL 19
194 Jhon Burger OOLTGERSPLAAT 17
195 Bart Welboren Heemskerk 16
196 Jan Nootebos ASSENDELFT 15
197 Taco Riet LIMMEN 14
198 George Baars MIDWOUD 13
199 Harry Franzen Nieuw Vennep 12
200 Rick Spil UITGEEST 11
201 Philip van Noort Bergen 10
202 Michiel Dekker Heiloo 9
203 Richard van Aalst DEN HAAG 8
204 Raymond Rijnsburger UITGEEST 7
205 Kees Groot Limmen 6
206 Tom Schipper SPAARNDAM 5
207 Jan Beekhoven AMSTERDAM 5
208 Theo Visser HAUWERT 5
209 Clemens Hom KORTENHOEF 5
210 Lars Volkers SCHAGEN 5
211 Floor Paesens SCHOORL 5
212 Henry Koopman WERVERSHOOF 5
213 Herman de Weerd KROMMENIE 5
214 Gert de Vries Nieuwerbrug a/d Rijn 5
215 Rob Kramer HEILOO 5
216 Jasper van Langen Alkmaar 5
217 Jos Liefting EGMOND-BINNEN 5
218 Richard de Wit SASSENHEIM 5
219 Jan Visser SANTPOORT-NOORD 5
220 Dirk Londema JULIANADORP 5
221 Paul Massaut UTRECHT 5
222 Tammo Bruin NOORD-SCHARWOUDE 5
223 Martin Smit GROET 5
224 Joost Korse AMSTERDAM 5
225 Marcel Verkleij ROZENBURG 5
226 Roy Harfterkamp Rijswijk 5
227 Bart van Leeuwen DE LIER 5
228 John Tervoort EGMOND-BINNEN 5
229 Niels de Jong BROEK OP LANGEDIJK 5
230 Arjen Zijlmans HEERHUGOWAARD 5
231 Bas Peperkoorn HAARLEM 5
232 Peter Heeremans IJMUIDEN 5
233 Joost Botman HEERHUGOWAARD 5
234 Walter Braak BEVERWIJK 5
235 Theo van Lieshout BEVERWIJK 5
236 Dick van Baar ALKMAAR 5
237 Ruud IJsendijk CASTRICUM 5
238 Harry Dirkson Limmen 5
239 Ton van Haastregt HILLEGOM 5
240 Daan Kroone OUDERKERK AD AMSTEL 5
241 Nico Verbruggen BREEZAND 5
242 Jan Pieter de Groot ZEIST 5
243 Dick Deneer Egmond aan Zee 5
244 Richard Groot Egmond aan zee 5
245 Andre Kooij ZUID SCHARWOUDE 5
246 Peter Peet SCHEVENINGEN 5
247 Matthieu Moerman LEIDERDORP 5
248 Dennis Bakker Egmond aan zee 5
249 Jan Louter HILLEGOM 5
250 Thijs Rodenburg Uitgeest 5
251 Jos Kerssens EENIGENBURG 5
252 Jack Burgering LIMMEN 5
253 Marcel van Splunter URSEM 5
254 Hans Verhoef KOEDIJK 5
255 Matti Hegeman HEERHUGOWAARD 5
256 Kees Kager EGMOND AAN DEN HOEF 5
257 Tijmen Verver HEILOO 5
258 Frans van den Eeckhout CASTRICUM 5
259 Joost Andela Broek op Langedijk 5
260 Maurice de Roode ROZENBURG 5
261 Rob van Andel Hillegom 5
262 Michel Peeters LEIDERDORP 5
263 Tom Lagerburg EDAM 5
264 Piet Wijnker NOORD SCHARWOUDE 5
265 Jeen Bouwmeester WARTENA 5
266 Maarten Koorn DEN HAAG 5
267 John Wijnker LIMMEN 5
268 Jan Peereboom ALKMAAR 5
269 Marco Groot AVENHORN 5
270 Frank Kenter Ursem 5
271 Gerard Top Julianadorp 5
272 Sjon Peeters CASTRICUM 5
273 Ger van Mossel LEIDEN 5
274 Gert Dekker IJHORST 5
275 Jeroen Zonneveld HEEMSKERK 5
276 Sjaak Dekker 's-Heer Arenskerke 5
277 Dirk-Willem Gerwig BREUKELEN 5
278 Bart Terpstra BREUKELEN 5
279 Marc Lubbers UTRECHT 5
280 Robbert van der Zon HEEMSKERK 5
281 Christiaan Giljam HAARLEM 5
282 Huib van Mossel Zoeterwoude 5
283 Chris Pieter Veenstra Warga 5
284 Allard Lodewijks Alkmaar 5
285 Sjoerd Zomerdijk LIMMEN 5
286 Bas Hoogland Heiloo 5
287 Perry Wiggers Gouda 5
288 Patrick Kingma CASTRICUM 5
289 Jos Peursem HARDINXVELD- GIESSENDAM 5
290 Arie Peursem HARDINXVELD GIESSENDAM 5
291 Lucien Keijser Petten 5
292 Lucien Laroo EGMOND BINNEN 5
293 Peter Lodewijks ALKMAAR 5
294 Wouter Lammerts EGMOND BINNEN 5
295 Martin Smink HEERHUGOWAARD 5
296 Eddy Yff MIDDENBEEMSTER 5
297 Sjoerd Ligthart WARMENHUIZEN 5
298 Edwin van der Meerendonk DEN HAAG 5
299 Ron van der Lans HILLEGOM 5
300 Jaap Kaan EGMOND AAN ZEE 5
301 Hattrick Put EGMOND BINNEN 5
302 Jorick Naber HAARLEM 5
303 Mathias hölscher Witten 5
304 Giel Kortekaas HAARLEMMERLIEDE 5
305 Frans Verhoeve VOGELENZANG 5
306 Jeroen van Kats ZEEWOLDE 5
307 Mario van der Wel DELFT 5
308 Frank Gieske Oosthuizen 5
309 Matthijs Donker Zaandam 5
310 Armand Bloem Voorburg 5
311 Mathieu Smit Heemskerk 5
312 John Maarse Leiderdorp 5
313 Ron Lute Limmen 5
314 Martin Josselet Heemskerk 5
315 Martin Kuipers Emmen 5
316 Ronny Terhaerdt Den Haag 5
317 Pieter van der Velden Egmond Binnen 5
318 Jorgo Kossen UITGEEST 5
319 Jan Daatselaar Heemskerk 5
320 Roelof van Dijk Breukelen 5
321 Bas De Boer Egmond-Binnen 5
322 Rob Hetsen Schagen 5
323 Sander Kliphuis SCHAGEN 5
324 Diederik de Boer 't Zand 5
325 Robby - Mol Amsterdam 5
326 Steef Liefting EGMOND BINNEN 5
327 Rogier Verhaar DEN HAAG 5
328 Reinout De Mey niel 5
329 Rick Molenkamp Zuidschermer 5
330 Joep Tummers Wageningen 5
331 Simon Wijte Beverwijk 5
332 Sjoerd Enthoven Uitgeest 5
333 Erroll Spruit Bleeker DEN HELDER 5
334 Melvin de Vries SCHIEDAM 5
335 job roozenburg den haag 5
336 Arjan Pols Katwijk 5
337 Frank Ditmarsch Castricum 5
338 Freek de Poel Houten 5
339 Wiliam Lustig Wateringen 5
340 Alex Geuzebroek Alkmaar 5
341 Joost Van der Zwaan UITGEEST 5
342 Maurice Groot Castricum 5
343 Vincent Steur Tiel 5
344 Gert-Jan Aarts Helmond 5
345 Hans De Zeeuw Castricum 5
346 Perry van Bekhoven Rozenburg 5
347 Jorrit Kelderman Leiderdorp 5
348 Olaf Verhoeven BENNEBROEK 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.