Klassementen

Strandrace TopCompetitie Mannen Basisleden 40 plus 2018-2019

Positie Naam Woonplaats Punten
1 Joep Homma Bergen 1290
2 Mark Kos DEN HELDER 1184
3 Walter Eggers CASTRICUM 1155
4 Marcel Boerrigter BERGEN 1124
5 Erik Scholtens DRACHTEN 1104
6 Vincent Beentjes CASTRICUM 1095
7 Ronald de Jong Rijswijk 1058
8 Aad Honders MONSTER 1005
9 Alexander van Leeuwen WATERINGEN 966
10 Erik Hutcheson HOOGKARSPEL 950
11 Rob Grift HOUTEN 946
12 Wardie van Wouw VOORHOUT 868
13 Martijn Veldheer HEILOO 761
14 Martijn van der Ham Den Haag 740
15 Kees-jan van beelen woerden 708
16 Bjorn Bierman Heiloo 685
17 Robert Winder ZEIST 643
18 Fred Heijn JISP 602
19 Maurice Monch ALKMAAR 560
20 Jarno van der Velden Egmond Binnen 557
21 Gerrit Vermeulen Vleuten 514
22 Maik Modder HEERHUGOWAARD 500
23 Sander van Stralen Oudkarspel 486
24 Jorge van Vliet HEEMSKERK 483
25 Dennis de Jong Amsterdam 475
26 Maarten Nota ANDIJK 462
27 John Veerkamp VOORBURG 462
28 Maurice de Bruijn HAARLEM 453
29 Jaap Kaan EGMOND AAN ZEE 448
30 Maarten Meeder DEN HAAG 443
31 Peter Dekker Egmond aan den Hoef 438
32 Don Brandjes UITGEEST 416
33 Ron van der Voort Naaldwijk 415
34 Paul van Rijn ZIERIKZEE 397
35 Richard Boterbloem HILLEGOM 396
36 Peter Verstraate WESTKAPELLE 391
37 Bas Hoogland Heiloo 377
38 Herman de Weerd KROMMENIE 367
39 Erick Wit OOSTZAAN 360
40 Steef Liefting EGMOND BINNEN 352
41 Patrick Ridderbos Serooskerke 349
42 Jorik van 't Hof Voorburg 348
43 Fred Neubauer Hellevoetsluis 339
44 Richard Talsma longerhouw 334
45 Philip van Noort Bergen 334
46 Rogier Verhaar DEN HAAG 334
47 Andre Kooij ZUID SCHARWOUDE 332
48 Kees Spuy Stellendam 328
49 Allard Lodewijks Alkmaar 326
50 Leon Aleman Drimmelen 321
51 Ronald Kremers KOOG AAN DE ZAAN 305
52 Joris Wester UITGEEST 296
53 Maurice de Roode ROZENBURG 295
54 Martijn Heemkerk NOORDWIJKERHOUT 293
55 Arjan Tetteroo NOORDWIJKERHOUT 287
56 Danny Groenewegen Honselersdijk 283
57 Jan Nootebos ASSENDELFT 283
58 Alwin Hes Bakkum 282
59 Gerard van Santen Voorburg 282
60 Willem de Kater ABCOUDE 281
61 Hugo van der Lans Naaldwijk 280
62 Dennis Bruin Alkmaar 279
63 Matti Hegeman HEERHUGOWAARD 278
64 Wouter Steenks DE Lier 278
65 Wouter Stoker ALKMAAR 273
66 Matthijs Donker Zaandam 267
67 Michael Raaijmakers Dordrecht 266
68 Dennis Komen SCHAGEN 265
69 Marco Doorn MELISSANT 264
70 Sven Kingma Limmen 263
71 Martin Smink HEERHUGOWAARD 261
72 Bas Peperkoorn HAARLEM 259
73 Robert Westland HUIZEN 258
74 Jos Harmsen Cromvoirt 254
75 Dennis van Wonderen AMSTERDAM 252
76 Joep van Beekveld CALLANTSOOG 250
77 David Bijmoer EGMOND AAN ZEE 247
78 Wouter Sloog LIMMEN 243
79 Richard Jacet CASTRICUM 240
80 Remco Kers NOORDWIJK 239
81 Ronald Piepers Castricum 235
82 Joost Smaardijk Rotterdam 228
83 Erik Brouwer ALMERE 227
84 Ermanno Dall'Armi Oostzaan 227
85 Marco Vellinga HEEMSKERK 224
86 Bart van Loon Heemstede 224
87 Sander Heemskerk NooRDWIJK ZH 216
88 Ricardo Jansen Honselersdijk 214
89 Huus Smid Alkmaar 214
90 Marco Oud Den Helder 211
91 Wouter Peters MOORDRECHT 207
92 Roman Wiersema SCHOORL 199
93 William Boot Hellevoetsluis 192
94 Tim van Dam PETTEN 191
95 Allen Nash Australië 190
96 Carl Hoogervorst NOORDWIJK 188
97 Marc Geijteman SINT PANCRAS 184
98 Jeroen van Kats ZEEWOLDE 184
99 Patrick Kingma CASTRICUM 179
100 Martin Hartland DEN HELDER 172
101 Dirk-Willem Gerwig BREUKELEN 166
102 Erwin Schagen ALKMAAR 165
103 Joost Van der Zwaan UITGEEST 156
104 Andre van de Reep VOORHOUT 155
105 Daan Kroone OUDERKERK AD AMSTEL 153
106 Bert van der Plas Amsterdam 150
107 Eddy Yff MIDDENBEEMSTER 149
108 Edwin Hagers ALPHEN AAN DEN RIJN 147
109 Jan-David van Keulen STELLENDAM 146
110 Gerri Zonneveld Limmen 142
111 Erwin Veen KOOG A/D ZAAN 142
112 Peter Res Zeist 142
113 Jeroen Kriek WORMER 140
114 Rinke Koelewijn SINT PANCRAS 140
115 Pascal Valentijn Ter Aar 140
116 Rein Huizinga MAKKUM FR 139
117 Andre Uitterdijk BOVENKARSPEL 138
118 Marco Snoek Brielle 137
119 Maurice Barendse Naaldwijk 136
120 Alexander Diekema BEVERWIJK 136
121 Ronald Hagers Herkingen 136
122 Melvin Blok EGMOND AAN DEN HOEF 135
123 Sebastiaan Valenteijn ZWAAGDIJK 135
124 Rik de Ruiter Oegstgeest 134
125 Renzo Cruiming DEN HELDER 133
126 Rob Lagendijk VALKENBURG ZH 133
127 Remco Vd Roest Hellevoetsluis 133
128 Patrick van Eldonk MOOK 132
129 Marcel van der Griend MELISSANT 131
130 Dennis de Ruijter Heemskerk 131
131 Erwin Scholtes Honselersdijk 130
132 Vincent Spierings Koedijk 129
133 Gerard Hazenberg Wassenaar 129
134 Stefan Bolt Naarden 129
135 Constant Julien Castricum 129
136 Rens Sterk BARSINGERHORN 128
137 Hidde Brugman CASTRICUM 128
138 Arjan van Langen HEERHUGOWAARD 127
139 Jarry Appel HEEMSKERK 127
140 Marchel van der Heijden IJmuiden 126
141 Peter Van Ackerbroeck MERKSPLAS 126
142 Johnny Janse RENESSE 126
143 Kees Huiberts ALKMAAR 125
144 Michiel van den Driest PETTEN 125
145 Kasper Kruijdenberg Leiden 125
146 Wouter Slijkerman NECK 124
147 Corwin van der Plas Katwijk 123
148 Martijn Phylipsen Wolfheze 123
149 Kees Zoon HEILOO 121
150 Boris Smit ALKMAAR 120
151 Daan Spackler HOORN 120
152 Peter Smit ALKMAAR 120
153 Richard Gillebaard SCHOORL 119
154 Mathias hölscher Witten 119
155 Rick Beukers PETTEN 118
156 Dick Visser AMSTERDAM 118
157 Raymond Olsthoorn Monster 118
158 Patrick van der Knaap Wateringen 116
159 Erwin Hoekstra BEVERWIJK 116
160 Heinz Kettner Spielberg 116
161 Peter Vlietland OUDDORP 115
162 Kurt GY Vancoppenolle Beernem 115
163 Patrick Kremers Koog aan de zaan 115
164 Ricardo Kraak MAASSLUIS 114
165 Joost Blaauw ALKMAAR 113
166 Edwin Korver Heemskerk 113
167 Ruud van Straten Heiloo 112
168 Lennaert Steen ZWOLLE 111
169 Ronald Luijendijk BERKEL EN RODENRIJS 110
170 Oscar Koopmans ASSENDELFT 110
171 Bart Schouten ALKMAAR 109
172 Hans Jorritsma Amsterdam 108
173 Mathieu Smit Heemskerk 108
174 Gaby Swaag Egmond- binnen 108
175 Stephan Kraus GEERTRUIDENBERG 107
176 Dave Adrichem Heerhugowaard 106
177 Sjoerd Enthoven Uitgeest 106
178 Arjan de Zeeuw LIMMEN 104
179 Niels Dekker UITGEEST 102
180 Michael Bregman DEN HELDER 101
181 Ivan Bos Heerhugowaard 101
182 Martin Van den Kommer HEILOO 100
183 Geurt Witterholt HAREN GN 98
184 Dick Reus Zwaanshoek 98
185 Jasper Koning WORMER 97
186 Dennis Groot Heerhugowaard 97
187 Richard de Wit SASSENHEIM 96
188 Peter Meulman AMSTERDAM 96
189 Joris Lusink Amstelveen 95
190 Adriaan Vooys Sint Pancras 94
191 Jacco Buurstra Assen 94
192 Richard van Aalst DEN HAAG 93
193 Jeroen Hoogewerf ALKMAAR 93
194 Gerben van der Weij ALKMAAR 92
195 Arjan van Groningen 92
196 Arthur Rutte HAARLEM 91
197 Marcel Zonneveld Castricum 91
198 Frank Hutzezon HEEMSTEDE 90
199 Jordy Kooijman HEILOO 90
200 Erik Ruiter ALMERE 90
201 Vincent Groot HEERHUGOWAARD 88
202 Jan Schoorl CASTRICUM 87
203 Jeffrey Pfaff ALKMAAR 86
204 Pieter van der Velden Egmond Binnen 86
205 Jorgo Kossen UITGEEST 85
206 Rene Konijn SCHERMERHORN 83
207 Paul Hoffschult Amsterdam 82
208 Roelof Pruiksma Oudorp 81
209 Alex Geuzebroek Alkmaar 81
210 Johan Bregman Sint Pancras 80
211 Vincent van Oudheusden OOSTVOORNE 80
212 Hans Baltus BRoek op langedijk 79
213 Huub Meijer WARMENHUIZEN 78
214 Ivo Rigter Amsterdam 77
215 Koen Evers Bruchem 77
216 Mark Schuttenhelm HEERHUGOWAARD 76
217 Peter Zwemmer Heiloo 74
218 Michiel Rem Schoonhoven 74
219 Ernst Beemsterboer WARMENHUIZEN 74
220 Sander Hartog Alkmaar 73
221 George Dooper BROEK OP LANGEDIJK 73
222 Dennis van der Veen Breezand 72
223 Remco Tigchelaar Enkhuizen 71
224 Rick Langerhorst HOORN 70
225 Bas Vriend SCHAGERBRUG 69
226 Barry Berghuis HEILOO 69
227 Quinten theijn Delft 68
228 Oscar Aarsman AMSTERDAM 67
229 Jan de Klerk NOORDWIJKERHOUT 66
230 Arjan Hopman Egmond binnen 66
231 Ron Beers AMSTERDAM 65
232 Dennis van Klaveren HOEVELAKEN 64
233 Michaël Spronkers VLEUTEN 64
234 Erik Bakker Egmond aan den Hoef 63
235 Antoine Glasius WARMENHUIZEN 62
236 Ron Lute Limmen 62
237 Vincent Morriën ALKMAAR 60
238 Johan Meijndert Heerjansdam 60
239 Arjan Kinjet AKERSLOOT 59
240 Sjoerd Ligthart WARMENHUIZEN 58
241 A. Zon Utrecht 57
242 Guido Pruimboom St Laurens 56
243 Ferry Gast HEILOO 56
244 Stefan Voskuilen Zuid-Scharwoude 55
245 Dimitri Holtman EGMOND AAN ZEE 54
246 Richard Dwanna GEMERT 53
247 Arjen Smit PURMEREND 51
248 job roozenburg den haag 51
249 Edwin Cabalt Den Helder 50
250 Frank Erdtsieck HEILOO 49
251 Vincent Groenewegen HONSELERSDIJK 49
252 Bas Gort Utrecht 48
253 Rudi Leegwater SINT PANCRAS 46
254 Frank Gieske Oosthuizen 46
255 erik kool EGMOND AAN DEN HOEF 45
256 Frank Kenter Ursem 44
257 Bart Leegwater Alkmaar 44
258 Marcel van Splunter URSEM 43
259 Chris Snelleman WOERDEN 43
260 Ronny Terhaerdt Den Haag 42
261 Matthijs Kooijman Heiloo 42
262 Robert Moes ALKMAAR 41
263 Dennis van der Kleij DELFGAUW 41
264 Mark Dobbe JULIANADORP 40
265 Richard van der Veldt HEILOO 40
266 Joost van den Blink `S-GRAVENZANDE 39
267 Simon Komen ZIJDEWIND 38
268 Rob Oudejans ALKMAAR 37
269 Hugo Bakker Krommenie 35
270 Dennis Klaver ALKMAAR 34
271 Ramón van der Aar Alkmaar 33
272 Marco Smit WORMERVEER 32
273 Niels Bakker Haarlem 31
274 Gerrit-Jan Schrijver Gorinchem 30
275 Robin Bleeker Voorhout 28
276 Bart van Wijk MAASTRICHT 27
277 Jack Tensen Obdam 25

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.