Klassementen

Strandrace Competitie Mannen Basisleden 50 plus 2019-2020

Positie Naam Woonplaats Punten
1 Bart Kalshoven CASTRICUM 370
2 Robert Werkhoven ANDIJK 331
3 John Diemeer EGMOND-BINNEN 330
4 Thomas Steenvoorden NOORDWIJK 320
5 Bert Volkers NOORD-SCHARWOUDE 280
6 Ron Smorenberg NOORDWIJKERHOUT 269
7 Ben Hopman EGMOND AAN DE HOEF 257
8 David Bijmoer EGMOND AAN ZEE 256
9 John van Beek HOUTEN 226
10 Leon Aleman Drimmelen 209
11 Dirk Verstraate Middelburg 200
12 Frank Brandsen HEILOO 192
13 Martijn van Krimpen Utrecht 192
14 Erik van Rijswijk MIDDELBURG 190
15 Steven Nijweide Dordrecht 184
16 Danny Groenewegen Honselersdijk 180
17 Bert van der Plas Amsterdam 170
18 Harry van Wijk Houten 168
19 Joop de Jong PURMEREND 156
20 Tieme Walta Egmond-Binnen 150
21 Robbert van Megen MIDDELBURG 149
22 Peter Verstraate WESTKAPELLE 149
23 Jan Langeveld CASTRICUM 148
24 Richard Jacet CASTRICUM 147
25 Alexander Hagemann PURMEREND 146
26 Nico Vlaming ANNA PAULOWNA 145
27 Leen Fokker Alkmaar 144
28 Aaldrik Koops ZAANDAM 144
29 Pieter Veenstra HEEMSTEDE 143
30 Harry Kruithof ANDIJK 143
31 Rene Schuitemaker VOLENDAM 142
32 Martijn Schaper ANDIJK 140
33 Patrick Kremers Koog aan de zaan 140
34 Matthe Pronk TUITJENHORN 139
35 HenkJan Verdonk EGMOND AAN DEN HOEF 139
36 Sjer Slijkerman ANNA PAULOWNA 138
37 Piet v.d. Velden EGMOND BINNEN 137
38 Jos de Hart HEEMSTEDE 137
39 John Metz ZAANDAM 136
40 Martin Van den Kommer HEILOO 136
41 Bart Dirkson Limmen 135
42 Jaap van de Reep Egmond-Binnen 135
43 Mart Diemeer LIMMEN 134
44 Jeroen Piket HOUTEN 134
45 Leon Huisman HEERHUGOWAARD 133
46 Dirk Goldebeld WORMER 132
47 Paul van Hattem Noordwijk 131
48 Harry Kanis ZWOLLE 130
49 Richte Dallinga SCHOORL 130
50 Andre Starreveld UITGEEST 129
51 Eric van der Kallen Best 129
52 Marco Houdijk ANNA PAULOWNA 128
53 Michel Tetteroo Wassenaar 128
54 Wim Smit BERGEN 127
55 Kees Spuy Stellendam 126
56 Huus Smid Alkmaar 126
57 Jan Zonneveld Limmen 125
58 Arjan de Zeeuw LIMMEN 124
59 Nico van der Zwan Santpoort noord 124
60 Theo v.d. Wiel SCHAGEN 123
61 Teun Rijke DEN OEVER 123
62 Erik van Hof LIMMEN 122
63 Hans Chialastri Beverwijk 121
64 Robert Mijwaart Huizen 120
65 Peter Tauber Santpoort-Noord 119
66 Erick Wit OOSTZAAN 118
67 Willem Hopstaken Noordwijk 117
68 Jan Pieter van der Ark noordwijk 116
69 Dennes Konijn UITGEEST 115
70 René Noordover CASTRICUM 114
71 Marco Prins EGMOND AAN ZEE 113
72 Jan Hartman BEVERWIJK 112
73 Peter Van Stralen LIMMEN 109
74 Jan Jonker SCHOORL 108
75 Jhon Burger OOLTGERSPLAAT 107
76 Taco Riet LIMMEN 106
77 George Baars MIDWOUD 105
78 Kees Groot Limmen 104
79 Kees Kager EGMOND AAN DEN HOEF 103
80 Peter Peet SCHEVENINGEN 102
81 Tijmen Verver HEILOO 101
82 Jos Kerssens EENIGENBURG 100
83 Clemens Hom KORTENHOEF 99
84 Marc Lubbers UTRECHT 98
85 Pieter van der Velden Egmond Binnen 97
86 John Tervoort EGMOND-BINNEN 96
87 Lucien Laroo EGMOND BINNEN 95
88 Mario van der Wel DELFT 94
89 Nico Verbruggen BREEZAND 92
90 Theo van Lieshout BEVERWIJK 91
91 Rob van Andel Hillegom 90
92 Dennis Bakker Egmond aan zee 89
93 Jan Beekhoven AMSTERDAM 88
94 Piet Wijnker NOORD SCHARWOUDE 87
95 Diederik de Boer 't Zand 86
96 Jos Liefting EGMOND-BINNEN 85
97 Sjaak Dekker 's-Heer Arenskerke 84
98 Sjon Peeters CASTRICUM 83
99 Frank Ditmarsch Castricum 82
100 Paul Massaut UTRECHT 81
101 Herman de Weerd KROMMENIE 80
102 John Wijnker LIMMEN 79
103 Eddy Yff MIDDENBEEMSTER 78
104 Dirk Londema JULIANADORP 77
105 Bart van Leeuwen DE LIER 76
106 Dick Deneer Egmond aan Zee 75
107 Jack Burgering LIMMEN 74
108 Ruud IJsendijk CASTRICUM 73
109 Rob Kramer HEILOO 72
110 Jan Visser SANTPOORT-NOORD 71
111 Wiliam Lustig Wateringen 70
112 Niels de Jong BROEK OP LANGEDIJK 69
113 Jeen Bouwmeester WARTENA 68
114 Gerard Top Julianadorp 67
115 Erroll Spruit Bleeker DEN HELDER 66
116 Bas Peperkoorn HAARLEM 65
117 Dick van Baar ALKMAAR 64
118 Ron van der Lans HILLEGOM 61
119 Gert de Vries Nieuwerbrug a/d Rijn 60
120 Ton van Haastregt HILLEGOM 59
121 Edwin van der Meerendonk DEN HAAG 58
122 Jan Peereboom ALKMAAR 57
123 Hans De Zeeuw Castricum 56
124 Frans Verhoeve VOGELENZANG 55
125 Rick Molenkamp Zuidschermer 53
126 Hattrick Put EGMOND BINNEN 52
127 Peter Heeremans IJMUIDEN 50
128 Peter Lodewijks ALKMAAR 49
129 Marco Groot AVENHORN 48
130 Frans van den Eeckhout CASTRICUM 47
131 Henry Koopman WERVERSHOOF 46
132 Jan Louter HILLEGOM 45
133 Ger van Mossel LEIDEN 44
134 Huib van Mossel Zoeterwoude 43
135 Arjen Zijlmans HEERHUGOWAARD 42
136 Hans Verhoef KOEDIJK 41
137 Jan Daatselaar Heemskerk 40
138 Lucien Keijser Petten 39
139 Freek de Poel Houten 38
140 Tom Lagerburg EDAM 36
141 Jan Pieter de Groot ZEIST 35
142 Joost Botman HEERHUGOWAARD 34
143 Michel Peeters LEIDERDORP 33
144 Tammo Bruin NOORD-SCHARWOUDE 32
145 Maarten Koorn DEN HAAG 30
146 Theo Visser HAUWERT 29
147 Armand Bloem Voorburg 28
148 Gert Dekker IJHORST 27
149 Martin Smit GROET 26
150 John Maarse Leiderdorp 25
151 Robby - Mol Amsterdam 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.