Klassementen

Strandrace Competitie Mannen Licentiehouders 2019-2020

Positie Naam Woonplaats Punten
1 Ivar Slik BERGEN NH 360
2 Johnny Hoogerland Velden am Wörthersee 346
3 Ronan van Zandbeek SCHIJNDEL 325
4 Jasper Ockeloen DE ZWARTE KAT 307
5 Bram Imming Egmond Binnen 305
6 Jules de Cock Eindhoven 305
7 Sybren Welling Heiloo 298
8 Tino Haakman ENKHUIZEN 290
9 Tibor Zwaan EGMOND AAN ZEE 286
10 Peter Koning VENHUIZEN 285
11 Bram Rood BROEK OP LANGEDIJK 284
12 Jeroen van Krimpen UTRECHT 274
13 Henri Delheye KNOKKE-HEIST 271
14 Richard Jansen Alkmaar 269
15 Robbie Gevers SCHIJNDEL 268
16 Rick van Breda DEN HELDER 263
17 Sebastiaan ten Zeldam HAARLEM 259
18 Melvin Bos SINT PANCRAS 248
19 Arne van der Vliet HOOGKARSPEL 248
20 Bruno van Beek Egmond aan Zee 245
21 Henry Kes VOLENDAM 239
22 Martin Schuttert BURGUM 235
23 Hidde Bos HAARLEM 233
24 Patrick Stengs BEVERWIJK 233
25 Jim Volkers HEERHUGOWAARD 231
26 Jesper Smorenberg Noordwijkerhout 229
27 Arjan van der Niet Katwijk 217
28 Thomas Ruijgrok Den Hoorn 215
29 Toon Imming Egmond Binnen 215
30 Bram de Waard PETTEN 214
31 Sem Huitema Alkmaar 209
32 Jim Kes VOLENDAM 209
33 Jorn Teer ASSENDELFT 203
34 Pim de Waard HEILOO 200
35 Coen Vermeltfoort VLIJMEN 200
36 Joeri van der Tuin WESTERLAND 198
37 Arno van Krimpen Groot-Ammers 194
38 Ruud Appelman Grootebroek 194
39 Ramses Bekkenk Alkmaar 190
40 Ben Visser HEERHUGOWAARD 188
41 Vincent van der Bent Den haag 187
42 Bas Nieuwkoop ROOSENDAAL 183
43 Lars Boom VLIJMEN 180
44 Sven De Meydts Zeebrugge 180
45 Mike Tesselaar HEERHUGOWAARD 179
46 Niels Bakker DEN BURG TEXEL 174
47 Nick Vlamynck KOEKELARG 172
48 Ad de Brabander KWINTSHEUL 171
49 Mike Kes VOLENDAM 171
50 Barend Derriks HEERHUGOWAARD 163
51 Thom Leegwater Heerugowaard 154
52 Peter van Dam Voorhout 154
53 Maikel de Boer Heerhugowaard 151
54 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND 150
55 Jordy Buskermolen KUDELSTAART 149
56 Lerouv Samuel 146
57 Martin Hoefakker MIDDENMEER 145
58 Giorgio Dhoore Kortemark 143
59 Moran Vermeulen Ramsau am Dachtstein 142
60 Jasper Schouten DRONTEN 139
61 Robbie van Bakel DEURNE 138
62 Patrick Beentjes Beverwijk 138
63 Piotr Havik Ammerstol 137
64 Jeffrey Voorsluijs EDAM 137
65 Brian Tamis 'T ZAND NH 134
66 Thomas Chamon HOUTHULST 134
67 Maarten Himpens OOSTDUINKERKE 132
68 Steven Descheemaeker GELUVELD 130
69 Peter Huyghe Westkerke 129
70 Alexander Chamon Gits 127
71 Ivo Zwaans DEN HELDER 127
72 Ward Koster AMSTERDAM 126
73 Frederik Decaesteker diksmuide 125
74 Cedric Defreyne Westkerke 125
75 Thieme van Ruymbeke Aalter 124
76 Jim van den Berg Amsterdam 123
77 Frank Röling Beverwijk 123
78 Roel Verhoeven Groesbeek 122
79 Jisk Hoogervorst NOORDWIJKERHOUT 122
80 Raphaël Mouton PETTEN 121
81 Gerben Mos Meppel 120
82 Robbert de Nijs WARMENHUIZEN 119
83 Roy Beukers PETTEN 118
84 Ramon Vleugel Goes 118
85 Frits Hallensleben SCHAGEN 117
86 Frederik Devolder Gits 117
87 Jelmer Asjes Assendelft 116
88 Alexis Delaleau Frankrijk 115
89 Tom Van Loon GIERLE 113
90 Maxime Farazijn BELGIE 112
91 Sam de Nijs WARMENHUIZEN 111
92 Tom Tiegelaar Bleiswijk 110
93 Nick van der Meer HONSELERSDIJK 109
94 Jeffrey van der Velden EGMOND BINNEN 109
95 Marcel van Beek EGMOND AAN ZEE 109
96 Johan Vos BRUCHEM 108
97 Kevin Arnolli Edam 108
98 Jordi Talen SPIJKENISSE 105
99 Dirk Bennen Haarlem 105
100 Antone Delaleau 102
101 Sven Nijhuis WILNIS 100
102 Job van der Wal Amsterdam 100
103 Hugo Derks ZAANDAM 99
104 Ronald Geleynse Den Haag 98
105 Daniel de Bruin KLAZIENAVEEN 98
106 Mickel van der Burg DEN HELDER 96
107 Romain Ringot 95
108 Edwin Sierkstra HOOGKARSPEL 94
109 Sietse van der Weijde ALKMAAR 94
110 Bas Langeveld DEVENTER 94
111 Dave Huijsman DE KOOG (TEXEL) 92
112 John Veerman VOLENDAM 92
113 Ferdi Frijters BERKEL-ENSCHOT 91
114 Teun Teulings BREUGEL 90
115 Pepijn Veenings Assendelft 88
116 Arie Blaauboer ANNA PAULOWNA 87
117 Nino Honigh Limmen 87
118 Michel Pannekeet ALKMAAR 86
119 John Roos Middelharnis 85
120 Sander van der Velde OUDE TONGE 84
121 Steven Dumoulin ROESELARE 84
122 Martijn Klein Lenderink ZWOLLE 83
123 Maarten ter Weijde Velserbroek 83
124 Lennart van van Houten Brielle 83
125 Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs 82
126 Sander Lormans HEEMSKERK 80
127 Niels Jeroen Bos DEN BURG 79
128 Auke Geurts - de Leng AMSTERDAM 78
129 Arjan van der Plas 's-Gravenhage 78
130 Jorne Videler BADHOEVEDORP 77
131 Marijn Schaper Bergen NH 77
132 Bart van Ruiten Noordwijkerhout 76
133 Pascal Noort Haarlem 75
134 Jelmer Groen DRONTEN 74
135 Tijs van Beek HEILOO 73
136 Arthur Turk VOORHOUT 72
137 Jorge van Vliet HEEMSKERK 71
138 Sjors van Zandbeek HEESWIJK-DINTHER 70
139 Jens Beerepoot Heerhugowaard 69
140 Robban Vermeulen Koksijde 66
141 Thijs Al HAARLEM 65
142 Marco van Leeuwen HELLEVOETSLUIS 64
143 Gerlof Haanraadts APELDOORN 64
144 Jeroen Neuhof Bentveld 63
145 Frank van de Weteringe Buijs Sint Pancras 61
146 Roel Munster Grootebroek 60
147 Pieter Prosman ZALTBOMMEL 60
148 Sven Asjes Alkmaar 59
149 Keoma Serpieters Diksmuide 59
150 Kevin Semerano Kortemark 58
151 Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel 57
152 Patrick Koch THOLEN 57
153 Nick Slijkerman ANNA PAULOWNA 56
154 Daniël Noordover Castricum 54
155 Roy Duijvesteijn HONSELERSDIJK 53
156 Martin Lukasse Wemeldinge 52
157 Marco van Houten Brielle 52
158 Pieter van der Eijk Swifterbant 51
159 Sjoerd Veenings Assendelft 50
160 Folkert Zwiers Wormer 50
161 Joost Baalbergen BROEK OP LANGEDIJK 49
162 Mick Kemper VOLENDAM 48
163 Maarten de Vries Maastricht 48
164 Pelle van Onzen DEN BURG 47
165 Danny Van Langenhove GENTBRUGGE 47
166 Romke van der Weerdt Amsterdam 46
167 Rick van den Berg Jeths Rotterdam 45
168 Maxim Harteloh DE LIER 44
169 Nico Geelhoed KATWIJK ZH 44
170 Patrick Horsman SCHOONEBEEK 43
171 Michiel Verkuil Tienhoven 41
172 Derek-Jan Franse WESTDORPE 40
173 Nick Tol Volendam 40
174 Dirk Claes Grobbendonk 39
175 Menno de Jonge Heemskerk 38
176 Jelle Goderis Esen 37
177 Cahrles Antoine Dourlens FRANKRIJK 36
178 Wim Verdonk Egmond aan den Hoef 35
179 Davy Christiaens Lokeren 35
180 Martin Grummel COEVORDEN 33
181 Max van der Linden Bergen (NH) 33
182 Menno Gobielje GOUDA 32
183 Jan-Dick den Das LANDSMEER 31
184 Misael van Leeuwen BOVENKARSPEL 30
185 Rogier Lecluse Amsterdam 28
186 Ruud van Leeuwen De Lier 27
187 Arjen Dijkstra HAREN 26
188 Nick Moerland Rotterdam 25
189 Joram Grootveld DELFT 24
190 Erwin de Vries Beverwijk 23
191 Johan van Marle Zandvoort 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.