Uitslagen

NK Veldrijden Jeugd 2013

Wedstrijden

26-01-2013
11:00

Jeugd Jongens Cat. 1

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tim v.d. Poel
  2. Guus van den Eijnden
  3. Jelte Jochems
26-01-2013
11:02

Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Lotte Bakker
  2. Jentske Withag
  3. Denise Mertens
26-01-2013
11:02

Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Jette de Groot
26-01-2013
11:30

Jeugd Jongens Cat. 2

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Miguel van Tintelen
  2. Björn Hommes
  3. Casper Noorloos
26-01-2013
11:32

Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Leonie Boschker
  2. Britt van der Hulst
  3. Karlijn Koops
26-01-2013
12:00

Jeugd Jongens Cat. 3

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Matyas Kopecky
  2. Tibor Del Grosso
  3. Lucas Janssen
26-01-2013
12:02

Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Fleur van der Peet
  2. Shirin van Anrooij
  3. Sofie van Rooijen
26-01-2013
12:30

Jeugd Jongens Cat. 4

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Huub Artz
  2. Joppe de Heij
  3. Levi van Hoften
26-01-2013
12:32

Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Iris Hoog Antink
  2. Dorien Hoog Antink
  3. Maike van der Duin
26-01-2013
14:15

Jeugd Jongens Cat. 5

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Luke Verburg
  2. Bodi Del Grosso
  3. Wesley Damiaans
26-01-2013
14:17

Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Eva Bijwaard
  2. Quinty Bouckaert
  3. Noa Jansen
26-01-2013
14:45

Jeugd Jongens Cat. 6

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Perry Frijters
  2. Owen Roelen
  3. Tomas Kopecky
26-01-2013
14:47

Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Inge van der Heijden
  2. Anouk Spies
  3. Manon Bakker
26-01-2013
15:20

Jeugd Jongens Cat. 7

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Wim Wittenberg
  2. Thymen Arensman
  3. Luca Vreeswijk