Uitslagen

JSW - Jeugdronde van Neerbeek

Wedstrijden

13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 7-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Solveig Riesebeek
  2. Britt Teunissen
  3. Petra van IJzendoorn
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Mauro Spapen
  2. Owen Roelen
  3. Remco de Jong
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 6-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Kirsten Coppens
  2. Natasja Nieuwenhuizen
  3. Vera van Zetten
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 5-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Anouk Rijff
  2. Lysanne Rohde
  3. Julia Schobben
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 4-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Denise Gunst
  2. Sanne van der Zijden
  3. Lotte Eikelenboom
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 3-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Jamie Bierens
  2. Yara Kastelijn
  3. Susanne Benders
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 2-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Gemma Esselaar
  2. Maaike de Heij
  3. Daimy Hellemons
13-04-2008
10:00

Jeugd Cat. 1-M

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Inge van der Heijden
  2. Anouk Spies
  3. Sarah van Wijnen
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 6-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Andre Looij
  2. Mathieu van der Poel
  3. Stan Wijkel
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 7

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Erik Kramer
  2. Piotr Havik
  3. Gerd de Keijzer
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 4

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Pascal Eenkhoorn
  2. Thierry Bouckaert
  3. Alex Mengoulas
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 3

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Thijs Wolsink
  2. Mario Poldervaart
  3. Michael Groot
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Wim Wittenberg
  2. Thymen Arensman
  3. Alain Broos
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 6-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Sam Oomen
  2. Sem Bleiksloot
  3. Stan Veldscholten
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 4-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 3-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
13-04-2008
10:30

Jeugd Cat. 5

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Youri van Iersel
  2. Jesse van den Enden
  3. Thorsten Kuipers

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.