Uitslagen

JSW Floraronde van Bleiswijk

Wedstrijden

11-05-2008
10:00

Jeugd Cat. 1-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Mauro Spapen
  2. Perry Frijters
  3. Remco de Jong
11-05-2008
10:00

Jeugd Cat. 1-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Steffie van der Peet
  2. Beeke van Wingaarden
  3. Julia Boschker
11-05-2008
10:00

Jeugd Cat. 1-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
11-05-2008
10:15

Jeugd Cat. 2-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
11-05-2008
10:15

Jeugd Cat. 2-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Wim Wittenberg
  2. Vincent Hoppezak
  3. Timo de Jong
11-05-2008
10:15

Jeugd Cat. 2-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Delore Stougje
  2. Claudia Jongerius
  3. Daimy Hellemons
11-05-2008
10:45

Jeugd Cat. 3-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. David Dekker
  2. Daan van Sintmaartensdijk
  3. Dennis van der Horst
11-05-2008
10:45

Jeugd Cat. 3-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Mariska Heijting
  2. Paulien Koster
  3. Chelsea van Dongen
11-05-2008
10:45

Jeugd Cat. 3-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
11-05-2008
11:15

Jeugd Cat. 4-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Wouter de Vink
  2. Bram Welten
  3. Pascal Eenkhoorn
11-05-2008
11:15

Jeugd Cat. 4-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Denise Gunst
  2. Laura Joosse
  3. Chanella Stougje
11-05-2008
11:15

Jeugd Cat. 4-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
11-05-2008
12:30

Jeugd Cat. 5-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Lysanne Rohde
  2. Simone Kikkert
  3. Mareille Meijering
11-05-2008
12:30

Jeugd Cat. 5-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
11-05-2008
12:30

Jeugd Cat. 5-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Kelvin Dekker
  2. Jesse van den Enden
  3. Vincent Kip
11-05-2008
13:15

Jeugd Cat. 6-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Stan Wijkel
  2. Andre Looij
  3. Jelle Wolsink
11-05-2008
13:15

Jeugd Cat. 6-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Mathieu van der Poel
  2. Jeffrey Groot
  3. Michiel Blaauw
11-05-2008
13:15

Jeugd Cat. 6-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Janine van der Meer
  2. Nike Beckeringh
  3. Riejanne Markus
11-05-2008
14:15

Jeugd Cat. 7-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
11-05-2008
14:15

Jeugd Cat. 7-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Jan Willem Welter
  2. Richard Dijkshoorn
  3. Erik Kramer
11-05-2008
14:15

Jeugd Cat. 7-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Daisy Rodenburg
  2. Nathasja Heijting
  3. Ashlynn van Baarle
11-05-2008
15:30

Nieuweling-Meisjes

Criterium, II
Uitslag
  1. Denise Bouma
  2. Sophie de Ruijter
  3. Ymke Stegink
11-05-2008
16:45

Nieuwelingen

Criterium, II
Uitslag
  1. Dylan van Baarle
  2. Kay Welten
  3. Oscar Riesebeek

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.