Uitslagen

Jeugdronde Dommelen

Wedstrijden

03-04-2011
10:00

Jeugd Cat. 1 Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Lisa van Helvoirt
  2. Sofie van der Straaten
  3. Isa Jannes
03-04-2011
10:00

Jeugd Cat. 2 Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Iris Hoog Antink
  2. Pien Limpens
  3. Dorien Hoog Antink
03-04-2011
10:00

Jeugd Cat. 3 Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Regina Martens
  2. Sylvie Swinkels
  3. Charley van Hoof
03-04-2011
10:00

Jeugd Cat. 4 Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Julia Boschker
  2. Manon van der Kroft
  3. Susanne Meistrok
03-04-2011
10:00

Jeugd Cat. 5 Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Sarah van Wijnen
  2. Gemma Esselaar
  3. Kylie Waterreus
03-04-2011
10:00

Jeugd Cat. 6 Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Jamie Bierens
  2. Julie Burgmans
  3. Claudie Peels
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 1 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Yanick de Vos
  2. Max Mosmuller
  3. Lars Rouffaer
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 2 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Joppe de Heij
  2. Stijn Hanegraaf
  3. Youri Meeuws
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 3 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Pete Uptegrove
  2. Dylan Strik
  3. Dennis van Dijk
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 4 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Carl Uptegrove
  2. Maikel Stam
  3. Jurgen Seelen
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 5 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Tom Peters
  2. Luca Vreeswijk
  3. Mika van Uden
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 6 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Bryan Bouwmans
  2. Ramon van Bokhoven
  3. Jordi Meeus
03-04-2011
10:02

Jeugd Cat. 7 Jongens

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Bram Welten
  2. Marijn Renders
  3. Bob Olieslagers

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.