Uitslagen

District Kampioenschap Tijdrijden Midden

Wedstrijden

19-05-2014
18:00

Voor licentiehouders en basislidmaatschap

Clubwedstrijd, Club/Interclub
19-05-2014
18:15

Amateurs/Sportklasse

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Menno van Hees
  2. Bas van Klarenbosch
  3. Harro Timmerman
19-05-2014
18:16

Masters 60+

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Barend Verhagen
  2. Ton de Haan
19-05-2014
18:17

Masters 50+

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Wim Branderhorst
  2. Gerald van Beek
  3. Frank Verwijk
19-05-2014
18:18

Masters 40+

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Nico Bakker
  2. Rene Post
  3. Edwin Driessen
19-05-2014
18:19

Masters 30+

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Folkwin Hulshof
  2. Jan Sanders
  3. Bas van Boven
19-05-2014
18:20

Nieuweling-Meisjes

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Julia Boschker
  2. Anouk Spies
  3. Maaike de Heij
19-05-2014
18:21

Junior-Vrouwen

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Rachelle van Kappel
19-05-2014
18:22

Nieuwelingen

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Nils Eekhoff
  2. Lars van den Berg
  3. Daan Markus
19-05-2014
18:23

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Floortje Mackaij
  2. Channah Brandsema
  3. Marion Gerssen
19-05-2014
18:24

Junioren

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Sjoerd Meijer
  2. Melvin Wildeboer Schut
  3. Jurriaan Vos
19-05-2014
18:25

Beloften

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Oscar Riesebeek
  2. Timon van Reek
  3. Martijn de Jong
19-05-2014
18:26

Elite-Mannen

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tom Vermeer
  2. Jarno Gmelich Meijling

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.