Uitslagen

Wielerweekend Munstergeleen

Wedstrijden

29-08-2015
13:00

Nieuwelingen Bergklassement

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Danny van der Tuuk
  2. Edo Maas
  3. Thymen Arensman
29-08-2015
13:00

Nieuwelingen

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Tom Peters
  2. Daan Hoole
  3. Edo Maas
29-08-2015
14:25

Nieuweling-Meisjes

Individuele Tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Anne de Ruiter
  2. Meike Uiterwijk Winkel
  3. Iris Ton
29-08-2015
14:45

Junior-Vrouwen

Individuele Tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Karlijn Swinkels
  2. Fleur Nagengast
  3. Maaike Boogaard
29-08-2015
15:20

Nieuweling-Meisjes Bergklassement

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Anne de Ruiter
  2. Inge van der Heijden
  3. Marit Raaijmakers
29-08-2015
15:20

Nieuweling-Meisjes

Omnium - Eindklassement, Nationaal
Uitslag
  1. Inge van der Heijden
  2. Anne de Ruiter
  3. Meike Uiterwijk Winkel
29-08-2015
15:20

Nieuweling-Meisjes

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Inge van der Heijden
  2. Eva Jonkers
  3. Lorena Wiebes
29-08-2015
16:15

Junior-Vrouwen

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Grace Garner
  2. Karlijn Swinkels
  3. Aafke Soet
30-08-2015
10:30

Jeugd Cat. 1

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Tyler Eyk
  2. Dico van Os
  3. Thomas Huitema
30-08-2015
10:50

Jeugd Cat. 2

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Jette de Groot
  2. Joeri Schaper
  3. Stan Smit
30-08-2015
11:10

Jeugd Cat. 3

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Christiaan van Rees
  2. Tim v.d. Poel
  3. Dirk Darding
30-08-2015
12:00

Jeugd Cat. 4

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Bjorn Koster
  2. Miguel van Tintelen
  3. Jasper Huitema
30-08-2015
12:30

Jeugd Cat. 5

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Tibor Del Grosso
  2. Maud Rijnbeek
  3. Shirin van Anrooij
30-08-2015
13:15

Junior-Vrouwen

Omnium - Eindklassement, Nationaal
Uitslag
  1. Yara Kastelijn
  2. Karlijn Swinkels
  3. Fleur Nagengast
30-08-2015
13:15

Junior-Vrouwen Bergklassement

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Karlijn Swinkels
  2. Nicole Steigenga
  3. Aafke Soet
30-08-2015
13:15

Junior-Vrouwen

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Yara Kastelijn
  2. Karlijn Swinkels
  3. Grace Garner
30-08-2015
15:00

Jeugd Cat. 6

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Erwin Smit
  2. Koert van Oosten
  3. Huub Artz
30-08-2015
15:40

Jeugd Cat. 7

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Ward de Schepper
  2. Hein Wittenberg
  3. Casper van Uden

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.