Uitslagen

NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling

Wedstrijden

17-06-2017
09:30

Junioren

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Adne Koster
  2. Jesse de Rooij
  3. Lars Oreel
17-06-2017
13:15

Nieuwelingen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Hidde van Veenendaal
  2. Owen Geleijn
  3. Bodi Del Grosso
17-06-2017
16:00

Junior-Vrouwen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Meike Uiterwijk Winkel
  2. Ingrit Verhoeff
  3. Lorena Wiebes
17-06-2017
16:05

Nieuweling-Meisjes

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Femke Gerritse
  2. Lieke Nooijen
  3. Puck Pieterse
18-06-2017
09:30

Elite-Mannen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Hans Dekkers
  2. Jos Koop
  3. Robbert Keus
18-06-2017
14:15

Handbiken (Mannen H1)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
18-06-2017
14:15

Handbiken (Mannen H2)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
18-06-2017
14:15

Handbiken (Mannen H3)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Mischa Hielkema
  2. Mark Mekenkamp
  3. Edward Maalouf
18-06-2017
14:15

Handbiken (Mannen H4)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
18-06-2017
14:15

Handbiken (Vrouwen H1-5/O)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Laura de Vaan
  2. Jennette Jansen
  3. Petra Garnier
18-06-2017
14:15

Handbiken (Mannen H5/O)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tim de Vries
  2. Johan Reekers
  3. Roel Bruijn
18-06-2017
16:30

Cycling (Mannen c1-3)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Stijn Boersma
  2. Arnoud Nijhuis
  3. Andre Wijnhoud
18-06-2017
16:30

Cycling (Vrouwen c1-5)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Caroline Groot
  2. Sygrid Groustra
18-06-2017
16:30

Cycling (Mannen c4-5)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Daniel Abraham Gebru
  2. Bastiaan Gruppen
  3. Martin van de Pol
18-06-2017
16:30

Tandems (Mannen)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent ter Schure
  2. Tristan Bangma
  3. Bjorn Demas
18-06-2017
16:30

Tandems (Vrouwen)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Shie Au Yeung
  2. Loes Bloo
  3. Joelle Engel