Uitslagen

NK Tijdrijden

Wedstrijden

21-06-2017
09:30

Nieuwelingen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Casper van Uden
  2. Bodi Del Grosso
  3. Enzo Leijnse
21-06-2017
10:30

Nieuweling-Meisjes

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Maud Rijnbeek
  2. Sofie van Rooijen
  3. Femke Gerritse
21-06-2017
11:00

Junior-Vrouwen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Anne de Ruiter
  2. Marit Raaijmakers
  3. Britt Knaven
21-06-2017
11:30

Handbiken (Mannen H5/O)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tim de Vries
  2. Johan Reekers
21-06-2017
11:30

Tandems (Vrouwen)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Shie Au Yeung
  2. Loes Bloo
  3. Jo?lle Engel
21-06-2017
11:30

Handbiken (Mannen H2)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
21-06-2017
11:30

Handbiken (Mannen H1)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
21-06-2017
11:30

Handbiken (Vrouwen H1-5/O)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Laura de Vaan
  2. Jennette Jansen
  3. Petra Garnier
21-06-2017
11:30

Cycling (Mannen c4-5)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Martin van de Pol
  2. Willem Wijlaars
21-06-2017
11:30

Cycling (Vrouwen c1-5)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Alyda Norbruis
  2. Caroline Groot
  3. Sygrid Groustra
21-06-2017
11:30

Handbiken (Mannen H4)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Wim van der Meer
21-06-2017
11:30

Handbiken (Mannen H3)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Mekenkamp
  2. Mischa Hielkema
  3. Edward Maalouf
21-06-2017
11:30

Cycling (Mannen c1-3)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Arnoud Nijhuis
  2. Andre Wijnhoud
  3. Stijn Boersma
21-06-2017
11:30

Tandems (Mannen)

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Vincent ter Schure
  2. Tristan Bangma
  3. Stephen de Vries
21-06-2017
13:30

Junioren

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Minne Verboom
  2. Thymen Arensman
  3. Daan Hoole
21-06-2017
14:30

Beloften

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Julius van den Berg
  2. Pascal Eenkhoorn
  3. Bas Tietema
21-06-2017
15:30

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Annemiek van Vleuten
  2. Ellen van Dijk
  3. Anna van der Breggen
21-06-2017
17:30

Elite-Mannen

Nederlands Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tom Dumoulin
  2. Stef Clement
  3. Robert Gesink

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.