Uitslagen

6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

Wedstrijden

28-06-2019
00:00

Jeugd Cat. 5

Meerdaagse, Nationaal
28-06-2019
00:00

Jeugd Cat. 7

Meerdaagse, Nationaal
28-06-2019
00:00

Jeugd Cat. 6

Meerdaagse, Nationaal
28-06-2019
18:00

Jeugd Cat. 5

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Joëlle Eenkhoorn
  2. Thomas Huitema
  3. Max de Lincel
28-06-2019
18:22

Jeugd Cat. 6

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Mandemaker
  2. Fien Winters
  3. Pepijn de Kok
28-06-2019
18:45

Jeugd Cat. 7

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Mees Vlot
  2. Thomas Engelhard
  3. Tim Verdel
28-06-2019
19:05

Nieuweling-Meisjes

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Nienke Veenhoven
  2. Carola van de Wetering
  3. Jerney van der Heijden
28-06-2019
19:22

Nieuwelingen

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Stef Koning
  2. Mike Bronswijk
  3. Jesse Kramer
28-06-2019
20:15

Jeugd Cat. 5

Criterium, Nationaal
28-06-2019
20:30

Jeugd Cat. 6

Criterium, Nationaal
28-06-2019
20:45

Jeugd Cat. 7

Criterium, Nationaal
28-06-2019
21:00

Nieuweling-Meisjes

Meerdaagse, Nationaal
28-06-2019
21:15

Nieuwelingen

Meerdaagse, Nationaal
29-06-2019
00:00

Jeugd Cat. 2

Meerdaagse, Nationaal
29-06-2019
00:00

Jeugd Cat. 1

Meerdaagse, Nationaal
29-06-2019
09:00

Jeugd Cat. 1

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Daan Baak
  2. Quinty Keijzer
  3. Jim Guerin
29-06-2019
09:15

Jeugd Cat. 2

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Jayden Lampen
  2. Tim van der Velden
  3. Jil Koot
29-06-2019
09:35

Jeugd Cat. 3

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Matthijs de Haan
  2. Pieter Westbroek
  3. Amy Grosz
29-06-2019
09:55

Jeugd Cat. 4

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Jesse Klein
  2. Noël Goijert
  3. Selena Bas
29-06-2019
10:30

Jeugd Cat. 5

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Maurits Buiter
  2. Max de Lincel
  3. Joëlle Eenkhoorn
29-06-2019
11:00

Jeugd Cat. 6

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Mandemaker
  2. Fien Winters
  3. Pepijn de Kok
29-06-2019
11:45

Jeugd Cat. 7

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Mees Vlot
  2. Thomas Engelhard
  3. Tim Verdel
29-06-2019
11:46

Nieuweling-Meisjes

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Nienke Veenhoven
  2. Jerney van der Heijden
  3. Lani WITTEVRONGEL
29-06-2019
12:30

Nieuwelingen

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Sven van der Lans
  2. Bjorn Baudoin
  3. Rindert Buiter
29-06-2019
14:00

Jeugd Cat. 1

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Jim Guerin
  2. Sijmen Kwakkel
  3. Daan Baak
29-06-2019
14:12

Jeugd Cat. 2

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Tim van der Velden
  2. Jayden Lampen
  3. Jil Koot
29-06-2019
14:27

Jeugd Cat. 3

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Zeb Olsthoorn
  2. Amy Grosz
  3. Matthijs de Haan
29-06-2019
14:45

Jeugd Cat. 4

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Selena Bas
  2. Lennon Grobbink
  3. Noël Goijert
29-06-2019
15:00

Jeugd Cat. 5

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Max de Lincel
  2. Thomas Huitema
  3. Joëlle Eenkhoorn
29-06-2019
15:22

Jeugd Cat. 6

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Fien Winters
  2. Xaydee van Sinaey
  3. Pepijn de Kok
29-06-2019
15:45

Jeugd Cat. 7

Individuele tijdrit, Nationaal
Uitslag
  1. Mees Vlot
  2. Thomas Engelhard
  3. Sjors Lugthart
29-06-2019
16:05

Nieuweling-Meisjes

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Nienke Veenhoven
  2. Jerney van der Heijden
  3. Carola van de Wetering
29-06-2019
16:20

Nieuwelingen

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Jesse Kramer
  2. Stef Koning
  3. Rindert Buiter
30-06-2019
09:00

Jeugd Cat. 1

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Daan Baak
  2. Jim Guerin
  3. Quinty Keijzer
30-06-2019
09:20

Jeugd Cat. 2

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Tim van der Velden
  2. Jayden Lampen
  3. Feline Steijn
30-06-2019
09:40

Jeugd Cat. 3

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Amy Grosz
  2. Matthijs de Haan
  3. Zeb Olsthoorn
30-06-2019
11:40

Jeugd Cat. 4

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Jesse Klein
  2. Selena Bas
  3. Noël Goijert
30-06-2019
12:50

Jeugd Cat. 5

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Maurits Buiter
  2. Max de Lincel
  3. Deirdre Mens
30-06-2019
13:30

Jeugd Cat. 6

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Mark Mandemaker
  2. Liam van Os
  3. Fien Winters
30-06-2019
14:15

Jeugd Cat. 7

Criterium, Nationaal
Uitslag
  1. Julian Vergouw
  2. Mees Vlot
  3. Thomas Engelhard
30-06-2019
14:15

Nieuweling-Meisjes

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Nienke Veenhoven
  2. Jerney van der Heijden
  3. Lani WITTEVRONGEL
30-06-2019
15:30

Nieuwelingen

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Mike Bronswijk
  2. Arno van Krimpen
  3. Quinten Hoogervorst
30-06-2019
23:59

Nieuwelingen Eindklassement

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Mike Bronswijk
  2. Rindert Buiter
  3. Jesse Kramer
30-06-2019
23:59

Nieuweling-Meisjes Eindklassement

Meerdaagse, Nationaal
Uitslag
  1. Nienke Veenhoven
  2. Jerney van der Heijden
  3. Carola van de Wetering

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.