Uitslagen

DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost

Wedstrijden

12-06-2019
17:45

Masters 30+ (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Jurgen Verbocht
  2. Guus de Graauw
  3. Edgar van Meer
12-06-2019
17:45

Masters 30+ (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Timo Fransen
  2. Harm Verhoeven
  3. Felipe de Jong
12-06-2019
18:00

Nieuwelingen (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Jesse Kramer
  2. Tom van de Weijdeven
  3. Max Mosmuller
12-06-2019
18:00

Nieuwelingen (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Vik Smulders
  2. Noël Rokven
  3. Bas van Leijsen
12-06-2019
18:20

Junioren (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Jody Jochems
  2. Pieter de Groof
  3. Dennis Willems
12-06-2019
18:20

Junioren (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Lars Hohmann
  2. Hidde van Veenendaal
  3. Mathijs de Kok
12-06-2019
18:50

Nieuweling-Meisjes (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Silke Blei
  2. Elise Uijen
12-06-2019
18:50

Nieuweling-Meisjes (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Maureen Arens
  2. Britt de Grave
  3. Bente van den Nouweland
12-06-2019
19:00

Junior-Vrouwen (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Femke Gerritse
  2. Sanne van Heel
  3. Lisa Dorussen
12-06-2019
19:00

Junior-Vrouwen (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Silke Smulders
  2. Shirin van Anrooij
  3. Sanne Jongenelen
12-06-2019
19:30

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Yara Kastelijn
  2. Dieke Hendriks
  3. Lisette Schoon
12-06-2019
19:30

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Claudia Jongerius
  2. Dèvon Kuijstermans
  3. Minke Slingerland
12-06-2019
19:45

Beloften (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Kelvin Kanen
  2. Xavier Poels
  3. Lars Timmers
12-06-2019
19:45

Beloften (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Timo de Jong
  2. Jesse Huijbregts
  3. Wout van Elzakker
12-06-2019
20:10

Elite-Mannen (DK ZO)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Ardjan van der Linden
  2. Stefan Hubers
  3. Marco van Schijndel
12-06-2019
20:10

Elite-Mannen (DK ZW)

District Kampioenschap, Nationaal
Uitslag
  1. Tom Vermeer
  2. Daaf Koemans
  3. Bryan van Rutten

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.