Uitslagen

Tour de Junior Achterveld

Wedstrijden

14-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Tony Lock
  2. Lennart Blok
  3. Maurice Keuter
14-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
14-07-2003
18:45

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Monique van de Ree
  2. Roxane Knetemann
  3. Maxime Groenewegen
14-07-2003
18:45

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Rik van IJzendoorn
  2. Boy van Poppel
  3. Jon Mozley
14-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Jeff Vermeulen
  2. Adam Blythe
  3. Roy Pieters
15-07-2003
10:00

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Roxane Knetemann
  2. Maxime Groenewegen
  3. Kim Blythe
15-07-2003
10:00

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Edward Parker
  2. Chris Opie
  3. Boy van Poppel
15-07-2003
10:00

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Tony Lock
  2. Jaron van Diermen
  3. Maurice Keuter
15-07-2003
10:00

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Adam Blythe
  2. Bob Stöpler
  3. Jeff Vermeulen
15-07-2003
10:00

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
15-07-2003
18:45

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Roxane Knetemann
  2. Monique van de Ree
  3. Kim Blythe
15-07-2003
18:45

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Marco Brus
  2. Ricardo van der Velde
  3. Lars Jun
15-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
15-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Jeff Vermeulen
  2. Adam Blythe
  3. Roy Pieters
15-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Tony Lock
  2. Robbert van Ede
  3. Johnny van Diermen
16-07-2003
10:00

Rabobank Dikke Banden Race

, III
16-07-2003
13:00

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
16-07-2003
13:00

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Ian Stannard
  2. Tim Nederlof
  3. Patrick Bos
16-07-2003
13:00

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Monique van de Ree
  2. Roxane Knetemann
  3. Kim Blythe
16-07-2003
13:00

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Tony Lock
  2. Lennart Blok
  3. Johnny van Diermen
16-07-2003
13:00

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Bob Stöpler
  2. Tom Last
  3. Jeff Vermeulen
17-07-2003
10:00

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Patrick Bos
  2. Chris Opie
  3. Ryan Smith
17-07-2003
10:00

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
17-07-2003
10:00

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Roxane Knetemann
  2. Maxime Groenewegen
  3. Silke van de Craats
17-07-2003
10:00

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Tom Last
  2. Scott Elliot
  3. Adam Blythe
17-07-2003
10:00

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Lennart Blok
  2. Johnny van Diermen
  3. Jaron van Diermen
17-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Jeff Vermeulen
  2. Adam Blythe
  3. Tom Last
17-07-2003
18:45

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Roxane Knetemann
  2. Maxime Groenewegen
  3. Sigrid Jochems
17-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Tony Lock
  2. William Penn
  3. Jaron van Diermen
17-07-2003
18:45

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Rik van IJzendoorn
  2. Tim Nederlof
  3. Luc Hagenaars
17-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
18-07-2003
09:30

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Lennart Blok
  2. Johnny van Diermen
  3. Tony Lock
18-07-2003
09:30

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
18-07-2003
09:30

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Jeff Vermeulen
  2. Scott Elliot
  3. Tom Last
18-07-2003
09:30

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Ricardo van der Velde
  2. Chris Opie
  3. Tim Nederlof
18-07-2003
09:30

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
18-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
18-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Johnny van Diermen
  2. Jan Radermacher
  3. William Penn
18-07-2003
18:45

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Roxane Knetemann
  2. Monique van de Ree
  3. Kim Blythe
18-07-2003
18:45

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Jeff Vermeulen
  2. Adam Blythe
  3. Tom Last
18-07-2003
18:45

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Luuk van Vliet
  2. Gerrit Peetoom
  3. Jan Hopman
19-07-2003
12:30

Nieuwelingen

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Patrick Bos
  2. Joei Bakker
  3. Edward Parker
19-07-2003
12:30

Jeugd Cat. 5

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. William Penn
  2. Tony Lock
  3. Maurice Keuter
19-07-2003
12:30

Jeugd Cat. 7

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Jeff Vermeulen
  2. Roy Pieters
  3. Ramon Windt
19-07-2003
12:30

Jeugd Cat. 6

Vakantiekamp, II
19-07-2003
12:30

Nieuweling-Meisjes

Vakantiekamp, II
Uitslag
  1. Roxane Knetemann
  2. Maxime Groenewegen
  3. Monique van de Ree

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.