Uitslagen

7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT

Wedstrijden

27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 1-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Mauro Spapen
  2. Remco de Jong
  3. Tomas Kopecky
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 2-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Delore Stougje
  2. Arianna Pruisscher
  3. Daimy Hellemons
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 6-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 5-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 4-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Sanne van der Zijden
  2. Eline Hoppezak
  3. Daphne Hommes
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 3-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Julie Burgmans
  2. Renee Voorjans
  3. Susanne Benders
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 2-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Gemma Esselaar
  2. Rachelle Kiepe
  3. Angelique van Santen
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 1-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Anouk Spies
  2. Sabine Snoeijer
  3. Lisette Prins
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 7-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Silvie Haakman
  2. Nathasja Heijting
  3. Britt Teunissen
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 6-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Janine van der Meer
  2. Ashley Hellemons
  3. Natasja Nieuwenhuizen
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 5-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Simone Kikkert
  2. Melissa Steenhof
  3. Manon Driessen
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 4-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Jip van den Bos
  2. Dyann Veenstra
  3. Laura Joosse
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 3-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Mariska Heijting
  2. Yara Kastelijn
  3. Chelsea van Dongen
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 1-1 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Julia Boschker
  2. Inge van der Heijden
  3. Steffie van der Peet
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 2-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Wim Wittenberg
  2. Thymen Arensman
  3. Mitchel Steenhof
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 7-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Jan Willem Welter
  2. Erik Kramer
  3. Richard Dijkshoorn
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 6-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Jeffrey Groot
  2. Mathieu van der Poel
  3. Kars Welten
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 5-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Jesse van den Enden
  2. Jordi Talen
  3. Youri van Iersel
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 4-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Pascal Eenkhoorn
  2. Wouter de Vink
  3. Bob Olieslagers
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 3-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. David Dekker
  2. Michael Groot
  3. Thijs Wolsink
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 2-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Vincent Hoppezak
  2. Vartan V. Gerritsen
  3. Timo de Jong
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 1-2

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Owen Roelen
  2. Carl Uptegrove
  3. Karel Burgmans
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 7-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Luca Schrijen
  2. Thijs Leygraaff
  3. Tim Rodenburg
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 6-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Sam Oomen
  2. Jelle Wolsink
  3. Koen van Nieuwpoort
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 5-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Fabio Jakobsen
  2. Remy Nijdam
  3. Pim van de Klundert
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 4-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Alex Mengoulas
  2. Tom Wijkel
  3. Daan Cox
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 3-1

Jeugd Selectie Wedstrijd, II
Uitslag
  1. Lars van den Berg
  2. Xavier Ketelaars
  3. Nick Janssen
27-04-2008
11:00

Jeugd Cat. 7-2 meisjes

Jeugd Selectie Wedstrijd, II

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.