Uitslagen

20162017
decjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
  • 44e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen

    Locatie: DRIEBERGEN

    Sportklasse01/061e: Brian Burggraaf, VELSEN NOORD
    Amateurs01/061e: Tim Nederlof, BREUKELEN
  • Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 4

    Locatie: SPAARNDAM

  • Hammer Series Tom Dumoulin Bike Park

    Locatie: SITTARD & VAALS

  • Nacht van Hengelo

    Locatie: HENGELO

    Masters 40+02/061e: Marcel Alma, HARSKAMP
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs02/061e: Jeff Vermeulen, HOOGVLIET- ROTTERDAM
    (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr.02/061e: Anna van der Breggen, ZWOLLE
  • 18e Raboronde van Bolsward

    Locatie: BOLSWARD

    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs03/061e: Patrick van der Duin, NIEUW-RODEN
  • de Jumbo Ronde van Papendrecht

    Locatie: PAPENDRECHT

    Nieuwelingen03/061e: Loe van Belle, ZOETERMEER
    (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren03/061e: Laurens Koster, OEGSTGEEST
    Elite-Mannen/Beloften03/061e: Robin Wennekes, DODEWAARD
  • De Wageningse Wielermuur

    Locatie: WAGENINGEN

    (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+03/061e: Rene Melk, ASSENDELFT
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs03/061e: David van Eerd, BREDA
  • Hammer Series Tom Dumoulin Bike Park

    Locatie: SITTARD & VAALS

  • HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park

    Locatie: SITTARD & VAALS

    Jeugd Cat. 203/061e: Nick Koenis, BERKEL EN RODENRIJS
    Jeugd Cat. 103/061e: Roan Schaefer, ST. JOOST
    Jeugd Cat. 403/061e: Niek Suijker, SCHIPLUIDEN
    Jeugd Cat. 303/061e: Thomas Huitema, RODEN
    Jeugd Cat. 603/061e: Noël Rokven, HULST
    Jeugd Cat. 503/061e: Britt de Grave, THOLEN
    Jeugd Cat. 703/061e: Roan Konings, OUDENBOSCH
  • Jeugdronde van Geldrop

    Locatie: GELDROP

    Nieuweling-Meisjes03/061e: Mickey Nijkamp, ZWOLLE
    Junior-Vrouwen03/061e: Anne van Rooijen, DRIEL
  • Koga Noordelijke Wielercompetitie

    Locatie: GRONINGEN

  • Omloop van de Maasvallei

    Locatie: STEIN

    Nieuwelingen03/061e: Pim Ronhaar, HELLENDOORN
    Nieuwelingen Bergklassement03/061e: Casper van Uden, SCHIEDAM
    Junioren03/061e: Maikel Zijlaard, ROTTERDAM
    Junioren Bergklassement03/061e: Alex Molenaar, OUD BEIJERLAND
  • Ronde van Nieuwendijk

    Locatie: NIEUWENDIJK

    Junioren03/061e: Stefan Appelman, BEVERWIJK
    Basisleden03/061e: Miquel de Zoete, NAALDWIJK
    (B)-Amateurs/Sportklasse03/061e: Gijsbert Nieuwkoop, VEEN
  • WADRO Ronde van de Kerspelen

    Locatie: HARKEMA

    Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr.03/061e: Sanne Bouwmeester, WESTERBORK
    Elite-Mannen/Beloften03/061e: Jordy Buskermolen, KUDELSTAART
  • Hammer Series Tom Dumoulin Bike Park

    Locatie: SITTARD & VAALS

  • Interclub jeugdwedstrijd

    Locatie: UITHOORN

  • Jeugdronde van geldrop

    Locatie: GELDROP

    Jeugd Cat. 104/061e: Teun van Beurden, EINDHOVEN
    Jeugd Cat. 204/061e: Brent van den Nouweland, RIJEN
    Jeugd Cat. 304/061e: Hugo Wessels, ENTER
    Jeugd Cat. 404/061e: Lisa van Heel, ZALTBOMMEL
    Jeugd Cat. 504/061e: Anna van der Meiden, HEUKELUM
    Jeugd Cat. 604/061e: Willemijn Prins, ZWOLLE
    Jeugd Cat. 704/061e: Mike Bronswijk, HONSELERSDIJK
  • Ronde van Limburg

    Locatie: STEIN EN BEEK

    Elite-Mannen/Beloften04/061e: Jarno Gmelich Meijling, ALMERE
  • Ronde van Moerdijk

    Locatie: MOERDIJK

    Jeugd Cat. 704/061e: Roan Konings, OUDENBOSCH
    Jeugd Cat. 604/061e: Vlad van Mechelen, VILNIUS
    Jeugd Cat. 504/061e: Axel Roks, SINT WILLEBRORD
    Jeugd Cat. 404/061e: Mathijs Vijverberg, NAALDWIJK
    Jeugd Cat. 304/061e: Tyler Eyk, AMSTERDAM
    Jeugd Cat. 204/061e: Maike Tazelaar, COLIJNSPLAAT
    Jeugd Cat. 104/061e: Amy Grosz, ZEVENHUIZEN
    Nieuwelingen04/061e: Yoeri Slokkers, OUD VOSSEMEER
  • Baanomnium Helmond

    Locatie: HELMOND

    Jeugd Cat. 105/061e: Nicole van Sighem, DEN HAAG
    Jeugd Cat. 205/061e: Zara Ansems, LAGE ZWALUWE
    Jeugd Cat. 305/061e: Tyler Eyk, AMSTERDAM
    Jeugd Cat. 405/061e: Jan van Schaik, AMSTERDAM
    Jeugd Cat. 505/061e: Thom van Herwaarden, ROSSUM
    Jeugd Cat. 605/061e: Halvar de Jager, BARENDRECHT
    Jeugd Cat. 705/061e: Radan Adriaans, STEIN
  • District Kampioenschap Midden

    Locatie: AMERSFOORT

    Amateurs/Sportklasse05/061e: Imo de Pruijssenaere de la Woestijne, UTRECHT
    Nieuwelingen05/061e: Jelte Krijnsen, BOLSWARD
    Junioren05/061e: Minne Verboom, KRIMPEN AD IJSSEL
    Beloften05/061e: Danny Kroeze, ACHTERVELD
    Elite-Mannen05/061e: Eddy van IJzendoorn, TIEL
    Masters 50+05/061e: Marko Jeletich, AMERSFOORT
    Masters 60+05/061e: Barend Verhagen, WOERDEN
    Masters 30+05/061e: Roderik Egberink, BUSSUM
    Masters 40+05/061e: Martijn Korstanje, UTRECHT
  • District Kampioenschap Noord

    Locatie: HARKEMA

    Nieuwelingen05/061e: Axel van der Tuuk, ASSEN
    Junior-Vrouwen05/061e: Lonneke Uneken, VEENDAM
    Nieuweling-Meisjes05/061e: Iris Schultinga, ZUIDLAREN
    Junioren05/061e: Danny van der Tuuk, ASSEN
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen05/061e: Sanne Bouwmeester, WESTERBORK
    Beloften05/061e: Hartthijs de Vries, KOLLUM
    Elite-Mannen05/061e: Gary Hekman, KAMPEN
    Amateurs05/061e: Bonne Aans, DRACHTEN
    Masters 30+05/061e: Rein Schiphof, SINT ANNAPAROCHIE
    Masters 40+05/061e: Arjan Elferink, VEENHUIZEN
    Masters 50+05/061e: Emiel Kunkeler, ZUIDWOLDE
    Masters 60+05/061e: Frens Hoving, KROPSWOLDE
    Sportklasse05/061e: Rutger Vos, EXLOO
  • District Kampioenschap Oost

    Locatie: GROOT AGELO (OOTMARSUM)

    Masters 40+05/061e: Arnout Hurenkamp, ENSCHEDE
    Masters 50+05/061e: Peter de Weert, STAPHORST
    Masters 60+05/061e: Michaël Bolle, WEZEP
    Amateurs/Sportklasse05/061e: Tom Wensink, ENSCHEDE
    Masters 30+05/061e: Remco Bertelink, EDE
    Nieuwelingen05/061e: Lars Boven, REUTUM
    Beloften05/061e: Per Wiggers, OLDENZAAL
    Elite-Mannen05/061e: Arjan Hofman, NUNSPEET
    Junioren05/061e: Meindert Weulink, DIEPENVEEN
  • DK Noord-Holland (El./Be./Ju.)

    Locatie: ALKMAAR

    Junioren05/061e: Mick Kemper, VOLENDAM
    Beloften05/061e: Teun Mouris, OUDERKERK A/D AMSTEL
    Elite-Mannen05/061e: Patrick Bos, DEVENTER
  • DK Noord-Holland (Nw./Ma.)

    Locatie: AMSTERDAM

    Nieuwelingen05/061e: Enzo Leijnse, AMSTELVEEN
    Masters 30+05/061e: Arthur Rutte, HAARLEM
    Masters 40+05/061e: Brian Burggraaf, VELSEN NOORD
    Masters 50+05/061e: André van Reek, LISSE
    Masters 60+05/061e: Theo Joosten, SPAARNDAM
  • DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.)

    Locatie: HARDINXVELD

    Junioren05/061e: Nick Brabander, HONSELERSDIJK
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen05/061e: Natalie van Gogh, NIEUW-VENNEP
    Basisleden05/061e: Dylon van Beuzekom, AMEIDE
    Basisleden05/061e: Christiaan Hak, GIESSENBURG
    Beloften05/061e: Coen van Kleef, SCHIPLUIDEN
    Elite-Mannen05/061e: Hans Dilling, NIJMEGEN
  • Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.)

    Locatie: MIERLO

    Nieuwelingen05/061e: Casper van Uden, SCHIEDAM
    Junioren05/061e: Stijn Daemen, LANDGRAAF
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen05/061e: Arianna Pruisscher, NIEUW DORDRECHT
    (B)-Amateurs/Sportklasse05/061e: Pim Achterkamp, ROTTERDAM
  • RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.)

    Locatie: AMERSFOORT

    Nieuweling-Meisjes05/061e: Noa de Haan, TERSCHUUR
    Junior-Vrouwen05/061e: Eva Jonkers, STAPHORST
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen05/061e: Annet Pit, DEVENTER
  • RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.)

    Locatie: LEIDEN

    Masters 50+05/061e: Henk Ceelen, OUDERKERK
    Masters 60+05/061e: Arie Blomberg, KEDICHEM
    Amateurs/Sportklasse05/061e: Luuk van Wingerden, PUTTERSHOEK
    Masters 30+05/061e: Marten Koster, RHEDEN
    Masters 40+05/061e: Arje de Waard, DORDRECHT
    Junior-Vrouwen05/061e: Marit Raaijmakers, HIPPOLYTUSHOEF
    Nieuweling-Meisjes05/061e: Fleur van der Peet, DEN HAAG
    Nieuwelingen05/061e: Daan Kool, ZEVENHOVEN
  • RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.)

    Locatie: WERNHOUT

    Masters 30+05/061e: Jernst Tempelaar, NIJMEGEN
    Masters 40+05/061e: Stephan Lotz, MAASMECHELEN
    Masters 50+05/061e: John van Rullen, SCHIJNDEL
    Masters 60+05/061e: Ron Paffen, MILSBEEK
    Junior-Vrouwen05/061e: Sylvie Swinkels, HANDEL
    Nieuweling-Meisjes05/061e: Nina Spapen, RIJEN
    Amateurs05/061e: Germon Peeters, TILBURG
    Elite-Mannen05/061e: Ronan van Zandbeek, SCHIJNDEL
    Beloften05/061e: Sieben Wouters, ZUNDERT
  • 61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie

    Locatie: KROMMENIE

    Sportklasse06/061e: Tijs Dekker, OOSTHUIZEN
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs06/061e: Mike Terpstra, KROMMENIE
  • RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West

    Locatie: WERNHOUT

    Nieuwelingen07/061e: Casper van Uden, SCHIEDAM
    Nieuweling-Meisjes07/061e: Femke Gerritse, ROSMALEN
    Masters 30+07/061e: Henk de Jong, NIEUWVEEN
    Masters 40+07/061e: Marcel Webers, MILSBEEK
    Masters 50+07/061e: John de Leeuw, BREDA
    Masters 60+07/061e: Dirk Keynemans, NIEUWAAL
    Junioren07/061e: Alain Broos, BAARLE NASSAU
    Junior-Vrouwen07/061e: Britt Knaven, STRIJBEEK
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen07/061e: Thalita de Jong, OSSENDRECHT
    Beloften07/061e: Jarno Mobach, PHILIPPINE
    Elite-Mannen07/061e: Jasper de Laat, MOERGESTEL
  • Vuurlinie Zomercompetitie 2017 BRC-DTS

    Locatie: BEVERWIJK

  • Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw

    Locatie: LEEUWARDEN

  • Acht van Annen

    Locatie: ANNEN

  • Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 5

    Locatie: SPAARNDAM

  • Tijdrit De Bulten te Annen

    Locatie: ANNEN

    vanaf Nieuwelingen 08/061e: Jeff Vermeulen, HOOGVLIET- ROTTERDAM
  • Tour de Lasalle

    Locatie: DEN HELDER

    A Klassement11/061e: Thijs Zuurbier, JULIANADORP
  • Ronde van het Statenkwartier

    Locatie: DEN HAAG

  • Tour de Lasalle

    Locatie: DEN HELDER

    A Klassement11/061e: Thijs Zuurbier, JULIANADORP
  • 42e Ronde van Groot Ammers

    Locatie: GROOT AMMERS

    (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr.10/061e: Susanne Meistrok, ELSHOUT
    Basisleden10/061e: Tonny Berends, GIESSENBURG
    (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+10/061e: Joel Verlee, SLEEUWIJK
  • Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl

    Locatie: DEN HELDER

    Nieuweling-Meisjes Eindklassement11/061e: Rosan Koper, HEEMSKERK
  • Nacht van de Waarderpolder

    Locatie: HAARLEM

    Sportklasse10/061e: Brian Burggraaf, VELSEN NOORD
  • NK Weg Jeugd

    Locatie: AMERSFOORT

    Jeugd Jongens Cat. 510/061e: Axel Roks, SINT WILLEBRORD
    Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar)10/061e: Nienke Veenhoven, OOSTZAAN
    Jeugd Jongens Cat. 610/061e: Menno Huising, WATERINGEN
    Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar)10/061e: Scarlett Souren, MEERSSEN
    Jeugd Jongens Cat. 710/061e: Roan Konings, OUDENBOSCH
    Jeugd Jongens Cat. 410/061e: Niek Suijker, SCHIPLUIDEN
    Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar)10/061e: Jette de Groot, ZWOLLE
    Jeugd Jongens Cat. 310/061e: Tyler Eyk, AMSTERDAM
    Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar)10/061e: Emma van Haaren, OISTERWIJK
    Jeugd Jongens Cat. 210/061e: Maike Tazelaar, COLIJNSPLAAT
    Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar)10/061e: Maureen Abma, WOLVEGA
    Jeugd Jongens Cat. 110/061e: Delano Heeren, SPRUNDEL
    Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar)10/061e: Elena van der Veken, ST. JANSTEEN
    Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar)10/061e: Nicole van Sighem, DEN HAAG
  • Rabo Ronde van Rozenburg

    Locatie: ROZENBURG

    Funklasse10/061e: Hans Meerbeek, NAALDWIJK
    (B)-Amateurs/Sportklasse10/061e: Nick Zuidewind, LISSE
  • Tour de Lasalle

    Locatie: DEN HELDER

    A Klassement11/061e: Thijs Zuurbier, JULIANADORP
  • Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd)

    Locatie: RODEN (DRENTHE)

    Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr.11/061e: Lorena Wiebes, MIJDRECHT
    Elite-Mannen/Beloften11/061e: Jelle Wolsink, HENGELO (O)
  • Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl

    Locatie: DEN HELDER

    Nieuweling-Meisjes Eindklassement11/061e: Rosan Koper, HEEMSKERK
  • Jeugdronde op de Heksenberg

    Locatie: HEERLEN

    Jeugd Cat. 111/061e: Roan Schaefer, ST. JOOST
    Jeugd Cat. 211/061e: Nick Koenis, BERKEL EN RODENRIJS
    Jeugd Cat. 311/061e: Tyler Eyk, AMSTERDAM
    Jeugd Cat. 411/061e: Jelle Boeyen, WESTMEERBEEK
    Jeugd Cat. 511/061e: Christiaan van Rees, GROOT AMMERS
    Jeugd Cat. 611/061e: Noël Rokven, HULST
    Jeugd Cat. 711/061e: Lars Rouffaer, SIBBE
  • NK Masters

    Locatie: APELDOORN

    Masters 40+11/061e: Paul van Schalen, ZETTEN
    Masters 50+11/061e: André van Reek, LISSE
    Masters 60+11/061e: Theo Joosten, SPAARNDAM
    Masters 30+11/061e: Roderik Egberink, BUSSUM
  • Tour de Lasalle

    Locatie: DEN HELDER

    A Klassement11/061e: Thijs Zuurbier, JULIANADORP
  • Wielerronde van Erp

    Locatie: ERP

    Jeugd Cat. 511/061e: Jan Kraus, OSS
    Jeugd Cat. 611/061e: Daan van den Eijnde, GEMERT
    Jeugd Cat. 711/061e: Max Mosmuller, 'S-HERTOGENBOSCH
    Nieuweling-Meisjes11/061e: Lisa van Helvoirt, ERP
    Junioren11/061e: Jesse de Rooij, HOORN NH
  • Wielerronde van Lage Zwaluwe

    Locatie: LAGE ZWALUWE

    Jeugd Cat. 111/061e: Dylan Rijnders, LAGE ZWALUWE
    Jeugd Cat. 211/061e: Maike Tazelaar, COLIJNSPLAAT
    Jeugd Cat. 311/061e: Mees Bassa, NOORDELOOS
    Jeugd Cat. 411/061e: Lisa van Heel, ZALTBOMMEL
    Jeugd Cat. 511/061e: Thom van Herwaarden, ROSSUM
    Jeugd Cat. 611/061e: Maureen Arens, KRUININGEN
    Jeugd Cat. 711/061e: Moreno Tak, FIJNAART
  • 35e Wielerronde van Numansdorp

    Locatie: NUMANSDORP

    Sportklasse12/061e: Brian Burggraaf, VELSEN NOORD
    Elite-Mannen/Beloften12/061e: Jordi Talen, SPIJKENISSE
    Elite-Mannen/Beloften12/061e: Jordi Talen, SPIJKENISSE
  • DK Tijdrijden Oost

    Locatie: BORNERBROEK

    Amateur/Sportklasse13/061e: Gerben Oldenkamp, ZANDHUIZEN
    Beloften13/061e: Robin Lowik, VRIEZENVEEN
    Elite-Mannen13/061e: Remco Grasman, EMMELOORD
    Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen13/061e: Anna van der Breggen, ZWOLLE
    Junior-Vrouwen13/061e: Eva Jonkers, STAPHORST
    Junioren13/061e: Jelle Bootsveld, HEINO
    Masters 30+13/061e: Timo Fransen, WESTERVOORT
    Masters 40+13/061e: Marthijs Wegdam, DALEN
    Masters 50+13/061e: Edwin Ophof, RAALTE
    Masters 60+13/061e: Michaël Bolle, WEZEP
    Nieuweling-Meisjes13/061e: Ilse Grit, ZWOLLE
    Nieuwelingen13/061e: Lars Boven, REUTUM
  • Torenronde van Oirschot

    Locatie: OIRSCHOT

  • District Kampioenschap Tijdrijden Limburg

    Locatie: WELL

    Beloften14/061e: Giel Meesen, SUSTEREN
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen14/061e: Christel van Loo, ELSLOO
    Junior-Vrouwen14/061e: Joyce Arrammach, MAASTRICHT
    Junioren14/061e: Stijn Daemen, LANDGRAAF
    Masters 30+14/061e: Maarten van Kooij, MAASTRICHT
    Masters 40+14/061e: Gianni Schim, VIERLINGSBEEK
    Nieuweling-Meisjes14/061e: Lieke Janssen, PANNINGEN
    Nieuwelingen14/061e: Jordan Habets, SINT-GEERTRUID
  • Open Bredase Wielerkampioenschappem

    Locatie: BREDA

  • Ronde van Gorredijk

    Locatie: GORREDIJK

    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs14/061e: Jorjan Jorritsma, APPELSCHA
  • Specialized wielerronde van Didam

    Locatie: DIDAM

    Sportklasse14/061e: Arthur Rutte, HAARLEM
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs14/061e: Wim Stroetinga, NIJKERK
  • Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk

    Locatie: DIVERSEN

    Elite Men18/061e: Marcel Kittel, DUITSLAND
    Elite Men Eindklassement18/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men17/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men16/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men15/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men14/061e: Primoz Roglic, SLOVENIë
  • Vuurlinie Zomercompetitie 2017 DTS-BRC

    Locatie: ZAANDAM

  • Wielerronde van Albrandswaard

    Locatie: RHOON

    (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+14/061e: Lars Rietveld, OUDEWATER
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs14/061e: Cameron Meyer, VIVEASH
  • Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw

    Locatie: LEEUWARDEN

  • Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 6

    Locatie: SPAARNDAM

  • Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk

    Locatie: DIVERSEN

    Elite Men18/061e: Marcel Kittel, DUITSLAND
    Elite Men Eindklassement18/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men17/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men16/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men15/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men14/061e: Primoz Roglic, SLOVENIë
  • Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf

    Locatie: CENTRUM VAN RIJSENHOUT

    (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr.15/061e: Lorena Wiebes, MIJDRECHT
    (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren15/061e: Arthur Rutte, HAARLEM
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs15/061e: Cameron Meyer, VIVEASH
  • Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk

    Locatie: DIVERSEN

    Elite Men18/061e: Marcel Kittel, DUITSLAND
    Elite Men Eindklassement18/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men17/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men16/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men15/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men14/061e: Primoz Roglic, SLOVENIë
  • Wielerweekend Buchten - dag 1

    Locatie: BUCHTEN

    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs16/061e: Benjamin Sydik, WASSENBERG
  • 2de Jeugdronde De Rooëjbes

    Locatie: NEER

    Jeugd Cat. 117/061e: Andries Knapen, ESCH
    Jeugd Cat. 217/061e: Victor Kroesbergen, EDE
    Jeugd Cat. 317/061e: Liz Toonen, BOXMEER
    Jeugd Cat. 417/061e: Jente Derksen, HAALDEREN
  • 8e jeugdronde van Zuid-Beijerland

    Locatie: ZUID-BEIJERLAND

  • Jeugdronde Winschoten

    Locatie: WINSCHOTEN

  • NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling

    Locatie: MONTFERLAND

    Elite-Mannen18/061e: Hans Dekkers, IJZENDIJKE
    Handbiken (Mannen H3)18/061e: Mischa Hielkema, STANDDAARBUITEN
    Handbiken (Mannen H5/O)18/061e: Tim de Vries, VINKEVEEN
    Handbiken (Vrouwen H1-5/O)18/061e: Laura de Vaan, DEN BOSCH
    Cycling (Mannen c1-3)18/061e: Stijn Boersma, SPANKEREN
    Cycling (Mannen c4-5)18/061e: Daniel Abraham Gebru, AMSTELVEEN
    Cycling (Vrouwen c1-5)18/061e: Caroline Groot, GRONINGEN
    Tandems (Mannen)18/061e: Vincent ter Schure, HOUTEN
    Tandems (Vrouwen)18/061e: Shie Au Yeung, HAARLEM
    Junioren17/061e: Adne Koster, RODEN
    Nieuwelingen17/061e: Hidde van Veenendaal, DONGEN
    Junior-Vrouwen17/061e: Meike Uiterwijk Winkel, ECHTEN DR
    Nieuweling-Meisjes17/061e: Femke Gerritse, ROSMALEN
  • Noordwijk Classic

    Locatie: NOORDWIJK

    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen17/061e: Rozanne Slik, BERGEN NH
  • Omloop van de Kompenije

    Locatie: DRACHTSTERCOMPAGNIE

    Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen17/061e: Tessa Neefjes, WERVERSHOOF
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs17/061e: Roy Eefting, APELDOORN
  • Ronde van Elden (Arnhem-Zuid)

    Locatie: ELDEN

  • Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk

    Locatie: DIVERSEN

    Elite Men18/061e: Marcel Kittel, DUITSLAND
    Elite Men Eindklassement18/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men17/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men16/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men15/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men14/061e: Primoz Roglic, SLOVENIë
  • Wielerweekend Buchten - dag 2

    Locatie: BUCHTEN

    Jeugd Cat. 517/061e: Colin Strik, HEERLEN
    Jeugd Cat. 617/061e: Elise Uijen, HERPEN
    Jeugd Cat. 717/061e: Tom van de Weijdeven, EINDHOVEN
    Nieuwelingen17/061e: Tim Neffgen, LANGERWEHE
  • 36e Ronde van Zoeterwoude

    Locatie: ZOETERWOUDE-DORP

    Nieuwelingen18/061e: Loe van Belle, ZOETERMEER
    (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren18/061e: Danny Vrolijk, SCHIPLUIDEN
  • 48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel

    Locatie: OUDERKERK AAN DE AMSTEL

    (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.18/061e: Femke Markus, ZWARTE KAT
    Nieuwelingen18/061e: Enzo Leijnse, AMSTELVEEN
    (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren18/061e: Frank Visser, UTRECHT
  • CS groep Bergcriterium Brunssum

    Locatie: BRUNSSUM

  • Koga Noordelijke Wielercompetitie

    Locatie: DE WESTEREEN

  • Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA

    Locatie: AMSTERDAM

    Jeugd Cat. 118/061e: Hidde Schagen, HAARLEM
    Jeugd Cat. 218/061e: Indy van Velzen, WADDINXVEEN
    Jeugd Cat. 318/061e: Tyler Eyk, AMSTERDAM
    Jeugd Cat. 418/061e: Stan Smit, WERVERSHOOF
    Jeugd Cat. 518/061e: Jasper Huitema, RODEN
    Jeugd Cat. 618/061e: Nienke Veenhoven, OOSTZAAN
    Jeugd Cat. 718/061e: Rindert Buiter, LEIDEN
    Junioren18/061e: Mick Kemper, VOLENDAM
  • NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling

    Locatie: MONTFERLAND

    Elite-Mannen18/061e: Hans Dekkers, IJZENDIJKE
    Handbiken (Mannen H3)18/061e: Mischa Hielkema, STANDDAARBUITEN
    Handbiken (Mannen H5/O)18/061e: Tim de Vries, VINKEVEEN
    Handbiken (Vrouwen H1-5/O)18/061e: Laura de Vaan, DEN BOSCH
    Cycling (Mannen c1-3)18/061e: Stijn Boersma, SPANKEREN
    Cycling (Mannen c4-5)18/061e: Daniel Abraham Gebru, AMSTELVEEN
    Cycling (Vrouwen c1-5)18/061e: Caroline Groot, GRONINGEN
    Tandems (Mannen)18/061e: Vincent ter Schure, HOUTEN
    Tandems (Vrouwen)18/061e: Shie Au Yeung, HAARLEM
    Junioren17/061e: Adne Koster, RODEN
    Nieuwelingen17/061e: Hidde van Veenendaal, DONGEN
    Junior-Vrouwen17/061e: Meike Uiterwijk Winkel, ECHTEN DR
    Nieuweling-Meisjes17/061e: Femke Gerritse, ROSMALEN
  • Ronde van de Leren Zool (Rijen)

    Locatie: RIJEN

    Jeugd Cat. 118/061e: Amy Grosz, ZEVENHUIZEN
    Jeugd Cat. 218/061e: Maike Tazelaar, COLIJNSPLAAT
    Jeugd Cat. 318/061e: Emma van Haaren, OISTERWIJK
    Jeugd Cat. 418/061e: Jelle Weierink, OOTMARSUM
    Jeugd Cat. 518/061e: Thom van Herwaarden, ROSSUM
    Jeugd Cat. 618/061e: Marijn Dingemans, LAGE ZWALUWE
    Jeugd Cat. 718/061e: Mike Bronswijk, HONSELERSDIJK
    Nieuwelingen18/061e: Arjan Poleij, KRUININGEN
    (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr.18/061e: Iris Ton, WASKEMEER
    (B)-Amateurs/Sportklasse18/061e: Stefan Laurijssen, OUD GASTEL
  • Ronde van Elden (Arnhem-Zuid)

    Locatie: ELDEN

    Sportklasse18/061e: Arnout Hurenkamp, ENSCHEDE
    Junioren18/061e: Jasper Jansen, WAGENINGEN
    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs18/061e: Johim Ariesen, RHENEN
  • Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk

    Locatie: DIVERSEN

    Elite Men18/061e: Marcel Kittel, DUITSLAND
    Elite Men Eindklassement18/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men17/061e: José Gonçalves, PORTUGAL
    Elite Men16/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men15/061e: Dylan Groenewegen, AMSTERDAM
    Elite Men14/061e: Primoz Roglic, SLOVENIë
  • Wielerronde van Riethoven

    Locatie: CENTRUM RIETHOVEN

    Funklasse Heren19/061e: Mike Verhoeven, B 2360 OUD- TURNHOUT
    (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr.19/061e: Nina Kessler, VELSERBROEK
    Elite-Mannen/Beloften19/061e: Benjamin Sydlik, WASSENBERG
  • 34e Omloop van Bedum

    Locatie: BEDUM

    (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs20/061e: Jeff Vermeulen, HOOGVLIET- ROTTERDAM
  • 53e Ronde van Maassluis

    Locatie: MAASSLUIS

    (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+20/061e: Brian Burggraaf, VELSEN NOORD
    (B)-Amateurs/Sportklasse20/061e: Pim Achterkamp, ROTTERDAM
  • Kermis wielerronde van Hapert

    Locatie: HAPERT

    (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr.20/061e: Nina Kessler, VELSERBROEK
    (A)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs20/061e: Ronan van Zandbeek, SCHIJNDEL
  • WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 3-4

    Locatie: DEVENTER

  • NK Tijdrijden

    Locatie: MONTFERLAND

    Nieuwelingen21/061e: Casper van Uden, SCHIEDAM
    Nieuweling-Meisjes21/061e: Maud Rijnbeek, LIMMEN
    Junior-Vrouwen21/061e: Anne de Ruiter, POLSBROEK
    Tandems (Mannen)21/061e: Vincent ter Schure, HOUTEN
    Tandems (Vrouwen)21/061e: Shie Au Yeung, HAARLEM
    Junioren21/061e: Minne Verboom, KRIMPEN AD IJSSEL
    Beloften21/061e: Julius van den Berg, PURMEREND
    Elite-Vrouwen21/061e: Annemiek van Vleuten, WAGENINGEN
    Elite-Mannen21/061e: Tom Dumoulin, KANNE
  • Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw

    Locatie: LEEUWARDEN

  • Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 7

    Locatie: SPAARNDAM

  • 68e Hapert 8 van Bladel

    Locatie: BLADEL

    Junioren23/061e: Max Kroonen, DIEPENVEEN
  • 1ste Jeugdronde van Tungelder

    Locatie: TUNGELROY

  • 35e Ronde van Sliedrecht

    Locatie: SLIEDRECHT

  • 68e Hapert 8 van Bladel

    Locatie: BLADEL

    Junioren23/061e: Max Kroonen, DIEPENVEEN
  • Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel

    Locatie: BLADEL

  • Jeugdronde van Berkelland

    Locatie: BORCULO

  • Klimomnium 2017

    Locatie: DORDRECHT

  • Koga Noordelijke Wielercompetitie

    Locatie: GRONINGEN

  • NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals

    Locatie: MONTFERLAND

  • Rabobank Wielerronde van Volendam

    Locatie: VOLENDAM

  • Ronde van het Wilhelminapark (tevens NCH 5) (Jeugd geannuleerd)

    Locatie: UTRECHT

  • Van Raam Ronde van Varsseveld

    Locatie: VARSSEVELD

  • Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf

    Locatie: CENTRUM VAN NIEUW VENNEP

  • 68e Hapert 8 van Bladel

    Locatie: BLADEL

    Junioren23/061e: Max Kroonen, DIEPENVEEN
  • Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel

    Locatie: BLADEL

  • Kermis Ronde van Raamsdonksveer

    Locatie: RAAMSDONKSVEER

  • MP Ronde van Geleen

    Locatie: SITTARD- GELEEN

  • NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals

    Locatie: MONTFERLAND

  • Packaging Partners Omnium Breda

    Locatie: BREDA

  • Ronde van de Maliebaan

    Locatie: UTRECHT

  • Ronde van Warmenhuizen

    Locatie: WARMENHUIZEN

  • Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden

    Locatie: PEIZE, NW. RODEN

  • Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1

    Locatie: PEIZE

  • 51e Kermisronde van Luyksgestel

    Locatie: LUYKSGESTEL

  • Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden

    Locatie: PEIZE, NW. RODEN

  • Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier

    Locatie: NIEUW RODEN

  • kermiskoers Steen

    Locatie: SINT JANSTEEN

  • Klimtijdrit Camerig

    Locatie: CAMERIG (VAALS)

  • Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier

    Locatie: ZEVENHUIZEN

  • Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw

    Locatie: LEEUWARDEN

  • 1e etappe 6-Daagse "Ronde van West Nederland" 2017

    Locatie: LEIDEN

  • 54e Ronde van Honselersdijk

    Locatie: HONSELERSDIJK

  • Kampioenen koers 2017 - finale

    Locatie: SPAARNDAM

  • 4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

    Locatie: RIJSWIJK

  • Ronde van Prinsenbeek

    Locatie: PRINSENBEEK

  • Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier

    Locatie: NOORDHORN

  • 4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

    Locatie: RIJSWIJK

  • 4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

    Locatie: RIJSWIJK