Mountainbiken

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
NK MTB Politie Apeldoorn 12-10-2018
Zechstein Borgerswold Classic DK Veendam 07-10-2018
Bart Brentjens Challenge Eijsden 07-10-2018
NK MTB Marathon Gasselte 30-09-2018
Geopark Hondsrug Classic Gasselte 30-09-2018
Jeugdwedstrijden Geopark Hondsrug Classic Gasselte 29-09-2018
Geopark Eliminator Race (Geannuleerd: Financiele en persoonlijke redenen) Gasselte 29-09-2018
Open Drents Kampioenschap ATB (Geannuleerd: gaat naar andere datum) Exloo 23-09-2018
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Oldenzaal 23-09-2018
Mini Downhill Cup Spaarnwoude Spaarnwoude 23-09-2018
Breman City Wall Cross Franeker 23-09-2018
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Oldenzaal 22-09-2018
Zwiep Trek mtb cup interclub Oldenzaal 21-09-2018
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Sittard 16-09-2018
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park Sittard (N-day 1) - C1 Sittard 15-09-2018
Bavelse Berg Cup Breda 15-09-2018
Bikefestival Assen incl. Open NK Trial & Trial Masters Assen
08-09-2018 09-09-2018
X-Treme ATB Zomercup 2018: Wemeldinge Wemeldinge 05-09-2018
World Cup XCE - MERIDA City Mountainbike Apeldoorn Apeldoorn 02-09-2018
all4semmy 4 uurs mtbrace Noordwijk 02-09-2018
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Burgh-Haamstede 02-09-2018
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Burgh-Haamstede 01-09-2018
Veldslag om Norg Norg 01-09-2018
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Zoetermeer 26-08-2018
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Zoetermeer 25-08-2018
NK Eliminator Zoetermeer 24-08-2018
Benelux Kampioenschap Kluisbergen Kluisbergen 19-08-2018
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Appelscha 18-08-2018
City Mountainbike Valkenswaard Valkenswaard 12-08-2018
Streetrace Emmen Emmen 05-08-2018
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Apeldoorn, sportpark Orderbos 22-07-2018
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 1 Apeldoorn, sportpark Orderbos
21-07-2018 22-07-2018
Rabo mtb kampioenschap Haarlemmermeer hoofddorp 15-07-2018
MCO Zomer Trophy Oss 14-07-2018
Forte MTB zomercup 2018 Leeuwarden 14-07-2018
Streetrace Norg Norg 08-07-2018
Havelter Marathon (Geannuleerd: Vergunningen / broedseisoen) Havelte 08-07-2018
Apeldoornse Mountainbike Kampioenschappen 2018 Apeldoorn 07-07-2018
Bar End LJC apeldoorn, sportpark Orderbos 07-07-2018
Forte MTB Cup 2018 ( ICW ) Exloo 30-06-2018
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Houffalize
30-06-2018 01-07-2018
Streetrace Ruinerwold (onderdeel noordoostelijke streetrace comp.) Ruinerwold 25-06-2018
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Spaarnwoude, Velsen Zuid 24-06-2018
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Spaarnwoude, Velsen Zuid 23-06-2018
mtb streetrace Noordwijk Noordwijk 23-06-2018
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Bergschenhoek 23-06-2018
X-Treme ATB Zomercup 2018: Heinkenszand Heinkenszand 19-06-2018
Streetrace Nijeveen (onderdeel van de noordoostelijke streetrace comp.) Nijeveen 18-06-2018
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Assen
16-06-2018 17-06-2018
Mini Downhill Cup Groningen Groningen 10-06-2018
Montferland Mountainbike Marathon 's -Heerenberg 10-06-2018
Forte MTB zomercup 2018 Zeegse 09-06-2018
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Wetter Ruhr
09-06-2018 10-06-2018
LJC (Geannuleerd: Ivm LJC op 16/17 juni in Assen) Zeegse 09-06-2018
Streetrace Ruinen (onderdeel noordoostelijke streetrace comp.) Ruinen 07-06-2018
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Erezée
02-06-2018 03-06-2018
25ste NLcup - Heeswijk Heeswijk-Dinther 27-05-2018
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Arkel 26-05-2018
MTB zomercup 2018 Zuidwolde 26-05-2018
NK Streetrace Goirle Goirle centrum
21-05-2018 22-05-2018
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd HRTC Dok Den Helder 19-05-2018
X-Treme ATB Zomercup 2018: Vlissingen Vlissingen 15-05-2018
LJC wedstrijd Beesel 12-05-2018
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Eupen
05-05-2018 06-05-2018
NLcup - Koningscup Havelte Havelterberg 29-04-2018
Rabo LJC Havelte Havelterberg 28-04-2018
Streetrace competitie Noord-Oost Nederland Oldebroek 27-04-2018
Mini Downhill Cup Wijchen Wijchen 22-04-2018
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Solingen
21-04-2018 22-04-2018
X-Treme ATB Zomercup Wolphaartsdijk, “De Schelphoek” Wolphaartsdijk 18-04-2018
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Saalhausen
14-04-2018 15-04-2018
MTB zomercup 2018 Trimunt 14-04-2018
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Groesbeek 07-04-2018
Nederlands Studenten Kampioenschap MTB - Hel van Groesbeek Groesbeek 07-04-2018
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Beringen
07-04-2018 08-04-2018
NLcup - Wollebrand Honselersdijk 01-04-2018
LJC MTB Honselersdijk Honselersdijk 31-03-2018
X-Treme ATB Zomercup 2018: Kruiningen Kruiningen, den Inkel 28-03-2018
Marathon Oldebroek Oldebroek 24-03-2018
Zwiep Trek mtb cup LJC (Geannuleerd: Organisatie NK MTB Jeugd d.d. 22-09-2018) Oldenzaal 24-03-2018
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Berlicum Engelenstede 18-03-2018
LJC Berlicum Berlicum 17-03-2018
Bar End Bike Weekend powered by Merida Apeldoorn, locatie volgt
10-03-2018 11-03-2018
LJC Oldebroek Oldebroek 10-03-2018
Classique d'Alphen Alphen N-BR 25-02-2018
Wintercompetitie Havelte/Steenwijk Havelterberg 25-02-2018
wintercompetitie Steenwijk/Havelte Woldberg Steenwijk 18-02-2018
Veluwse Wintercompetitie Finale wedstrijd Nunspeet 17-02-2018
Veluwse Wintercompetitie MTB Lunteren 10-02-2018
Wintercompetitie Havelte/Steenwijk Havelterberg 04-02-2018
Veluwse Wintercompetitie Apeldoorn, sportpark Orderbos 04-02-2018
wintercompetitie Oldebroek (finale) Oldebroek 27-01-2018
Veluwse MTB Wintercompetitie Deventer Diepenveen 20-01-2018
wintercompetitie Steenwijk/Havelte Steenwijk 14-01-2018
wintercompetitie Oldebroek Oldebroek 13-01-2018
ICW Veendam Borgerswold Veendam 07-01-2018
Veluwse MTB competitie (Harderwijk) Harderwijk 06-01-2018