Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) LEIDEN 21-05-2018
District Kampioenschap Oost Hellendoorn 21-05-2018
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Alkmaar 21-05-2018
District Kampioenschap Noord Gieten 21-05-2018
District kampioenschap Noord-Holland Amsterdam 21-05-2018
District Kampioenschap Zuid-Holland Hardinxveld Giessendam 21-05-2018
District Kampioenschap Midden Amersfoort 21-05-2018
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Gemeente Woensdrecht 21-05-2018
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Mierlo 21-05-2018
Jeugdronde van Someren Someren 21-05-2018
Ronde van Moerdijk Moerdijk 20-05-2018
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Veldhoven 20-05-2018
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 20-05-2018
GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven 20-05-2018
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie 20-05-2018
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Veldhoven 20-05-2018
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 20-05-2018
New Energy Tour (Geannuleerd: organisatorische problemen) Capelle aan den IJssel 19-05-2018
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Veldhoven 19-05-2018
Jeugdwedstrijd Rotterdam 19-05-2018
Jeugdronde van Brakel Brakel 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse (Geannuleerd: Organisatorische reden) Sluiskil 19-05-2018
Ronde van Oude Tonge (Geannuleerd: organisatorische problemen) Oude Tonge 19-05-2018
19e Raboronde van Bolsward Bolsward 19-05-2018
48e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 19-05-2018
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Beverwijk 19-05-2018
Novon Jeugdronde van Enter Enter 19-05-2018
Vrouwenwielercompetitie Oost vanaf NWL Deventer 19-05-2018
Studentencup Amsterdam Amsterdam 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
18-05-2018 20-05-2018
Vijfbanen toernooi 2018 Spaarndam 17-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 16-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 16-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 15-05-2018
HSC de Bataaf - 5-Banen Toernooi 2018 Zwanenburg 15-05-2018
joop kuiper tijdrit oostwold Oostwold 14-05-2018
Hotel Wesseling ronde van Dwingeloo (Geannuleerd: te weining deelname.) Dwingeloo 13-05-2018
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Ossendrecht 13-05-2018
2e Ronde van Woerden Woerden 13-05-2018
Nutrition Company Bergomloop Simpelveld Simpelveld 13-05-2018
Wielerronde van Uden Uden 13-05-2018
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 13-05-2018
72e Profronde van Noord-Holland Alkmaar 13-05-2018
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 12-05-2018
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 12-05-2018
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Spijkenisse 12-05-2018
Flevo tour kampen 12-05-2018
Jeugdronde van kampen Kampen 12-05-2018
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
15e Jeugdronde van Gouda Gouda 12-05-2018
NHC 3 - Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
Ronde van Overijssel Rijssen 12-05-2018
23 e Draai rond de Kraai Rijsoord 12-05-2018
Dwas duur Riessen Rijssen 11-05-2018
Ronde van het Purmerplein Amsterdam Noord 10-05-2018
56e Wielerronde van Wernhout Wernhout 10-05-2018
32e Meertour Wieringermeer
10-05-2018 13-05-2018
43e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 10-05-2018
Output Jeugdronde van Schijndel Schijndel 10-05-2018
56e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 10-05-2018
WSV Emmen Jeugdmeerdaagse 2018 (Geannuleerd: Onvoldoende inschrijvingen voor een evenement als de Jeugdmeerdaagse, zowel sportief als financieel. ) Emmen
10-05-2018 12-05-2018
Dwars door Diphoorn (Geannuleerd: Wegens het annuleren van de Jeugdmeerdaagse.) Diphoorn 10-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 09-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Panheel 09-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 08-05-2018
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Almere/Zeewolde 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Hapert 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde 08-05-2018
Dorpenomloop door Drenthe Assen 06-05-2018
50e Wielerronde van 't Zand NH 't Zand NH 06-05-2018
Hel van Netersel Netersel 06-05-2018
Jeugdronde van Assen Assen 06-05-2018
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 06-05-2018
37e Wielerronde van Stokkum Stokkum 06-05-2018
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 06-05-2018
Wielerronde van Amstelveen (Geannuleerd: Zie nieuwe registratie met aanvullend programma) Amstelveen 06-05-2018
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Utrecht 06-05-2018
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 06-05-2018
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Amstelveen 06-05-2018
OWC Jeugdronde van Oldenzaal (Geannuleerd: onvoldoende inschrijvingen op moment van sluiting inschrijvingen) Oldenzaal 05-05-2018
Warande Jeugdronde Oosterhout Oosterhout 05-05-2018
Ronde van Hardenberg Hardenberg 05-05-2018
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 05-05-2018
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Mechelen 05-05-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 03-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 02-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 02-05-2018
Zomercompetitie Tiel Tiel
02-05-2018 04-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 01-05-2018
2e Ton Dolmans jeugdronde Stein 29-04-2018
Haagse Wielerdag Den Haag 29-04-2018
3e omloop van de Bronneger Bult Drouwen 29-04-2018
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 29-04-2018
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Geldrop 29-04-2018
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Stein 29-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Koewacht 29-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 28-04-2018
Ronde van Villa Park Nijverdal 28-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Terneuzen - Koewacht 28-04-2018
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 28-04-2018
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2018
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27-04-2018
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2018
Mini Acht van Chaam (Open DK) Chaam 27-04-2018
Koningsronde van Almelo Sportpark de Sumpel Windmolenbroeksweg 27-04-2018
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2018
Rabobank Wielerronde van Heerde Heerde 27-04-2018
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 26-04-2018
Zomeravondcompetitie Staphorst 26-04-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 25-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 25-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 24-04-2018
GP Cor Vriens Helmond 22-04-2018
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen 's-Heerenhoek 22-04-2018
Kasseien criterium Eijsden Eijsden 22-04-2018
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 22-04-2018
34e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul ( Westland ) 22-04-2018
Ronde van Breezand Breezand 22-04-2018
1e Open Westlands Kampioenschap voor Basisleden Kwintsheul, (Westland) 22-04-2018
Jeugdronde van Eibergen Eibergen 22-04-2018
TUWI Ronde van Aalten Aalten 22-04-2018
ASC OLYMPIA Interclubwedstrijd 2018 Amsterdam 22-04-2018
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen S-Heerenhoek 21-04-2018
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 21-04-2018
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 21-04-2018
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Drachten 21-04-2018
Ronde van de Vijver Hengelo 21-04-2018
77e profronde van Made Made 21-04-2018
Omloop van Hierden Hierden 21-04-2018
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Spaarndam 21-04-2018
Jeugdronde van de Bult Leiden 21-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 21-04-2018
EPZ-Omloop van Borsele Tijdrit Elite-Vrouwen 's-Heerenhoek 20-04-2018
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen S-Heerenhoek
20-04-2018 22-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 19-04-2018
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Woubrugge 19-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 18-04-2018
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 18-04-2018
Zomeravondcompetitie Dronten 17-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 17-04-2018
Jeugd-ronde van Gelderland Apeldoorn 15-04-2018
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Clubparkoers HRTC DoK 15-04-2018
ICW Assen WV Omega Assen 15-04-2018
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 15-04-2018
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 15-04-2018
Wielerronde van Oud Gastel Oud Gastel 15-04-2018
Amstel Gold Race Ladies Edition Valkenburg 15-04-2018
Amstel Gold Race Valkenburg 15-04-2018
Eurobottle Ronde van Dronten Dronten 14-04-2018
ZLM tour Goes 14-04-2018
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Dronten 14-04-2018
Omloop van het Munnikenland Brakel 14-04-2018
Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 14-04-2018
GP Middendelfland (Geannuleerd: Gebrak aan deelnemers) Maassluis 14-04-2018
45 e Ronde van Lexmond Lexmond 14-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 14-04-2018
Studentencup Wageningen Veenendaal 14-04-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 12-04-2018
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2018 DTS-BRC Beverwijk 11-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 11-04-2018
Deko bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 10-04-2018
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Tilburg 08-04-2018
voorjaars compititie Markelo 08-04-2018
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Uithoorn 08-04-2018
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Maasbracht-Beek 08-04-2018
NK Journalisten Groningen 08-04-2018
46e Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden 07-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 07-04-2018
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Zwolle 07-04-2018
2e Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden 07-04-2018
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Rotterdam 07-04-2018
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 07-04-2018
TCM - 49e Omloop van de Braakman Philippine 07-04-2018
Healthy Ageing Tour Junior Women diverse
06-04-2018 08-04-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 05-04-2018
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2018 DTS-BRC Zaandam 04-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-04-2018
Scheldeprijs Terneuzen (NL) - Schoten (B) 04-04-2018
Healthy Ageing Tour diverse
04-04-2018 08-04-2018
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 02-04-2018
Rabo Jeugdfestijn Hoorn 02-04-2018
62e Ronde van Werkendam Werkendam 02-04-2018
Ronde van Waddinxveen (Geannuleerd: Geen geschikt parcours voor handen) Waddinxveen 02-04-2018
Ronde van de Guldemond HRTC Dok Den Helder 02-04-2018
D'n Bergsewielerronde Berghem 02-04-2018
52e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 02-04-2018
Ronde van Ureterp Ureterp 02-04-2018
Eierrace 2018 Emmen 02-04-2018
voorjaars compititie markelo 01-04-2018
Jeugdronde van Doetinchem Doetinchem 01-04-2018
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Oploo 01-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 31-03-2018
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Tiel 31-03-2018
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Philippine 31-03-2018
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 31-03-2018
44ste Ronde van het Lage Land (Geannuleerd: Financiële redenen. ) Wijde Wormer 31-03-2018
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 31-03-2018
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 31-03-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 29-03-2018
Jeugdronde Dommelen Valkenswaard 25-03-2018
Global Textware ICW Middelstum Middelstum 25-03-2018
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 25-03-2018
8ste Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 25-03-2018
Wielerdag Huijbergen 2018 Huijbergen 25-03-2018
voorjaars compititie markelo 25-03-2018
Ronde van Bruinisse (Geannuleerd: Gestaakt wegens ongeval) Bruinisse 24-03-2018
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Veendam 24-03-2018
Rotterdams Kampioenschap Rotterdam 24-03-2018
Zomeravondcompetitie 2018 Hattemerbroek 24-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 24-03-2018
Studentencup WTOS Delft Rijswijk 24-03-2018
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Woensdrecht 18-03-2018
Omloop van de Houtse linies Den Hout 18-03-2018
Jeugdronde Nieuwkuijk (Geannuleerd: In verband met de verwachte slechte weersomstandigheden is de wesstrijd geannuleerd.) Nieuwkuijk 18-03-2018
V.D. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 18-03-2018
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg te Enter
18-03-2018 25-03-2018
7de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Tiel 18-03-2018
Regio Kampioenschap van Amstelland (Amstelveen) Amstelveen 18-03-2018
Regiokampioenschappen spaarndam 17-03-2018
Voorjaarscompetitie 2018 Hattemerbroek 17-03-2018
70e Ronde van Oud-Vossemeer (Geannuleerd: wegens gladheid door sneeuw afgelast ) Oud-Vossemeer 17-03-2018
Ronde van Groningen Uithuizermeeden 17-03-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 11-03-2018
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 11-03-2018
Ronde van Drenthe Women's World Tour Hoogeveen e.o. 11-03-2018
Profronde van Drenthe Hoogeveen e.o., 11-03-2018
Rabobank Jeugdwedstrijd Sint Willebrord 11-03-2018
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Amsterdam 11-03-2018
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg te Enter 11-03-2018
Ronde van de Waarderpolder Haarlem 11-03-2018
de Ronde van Drenthe jeugdronde Hoogeveen 11-03-2018
6de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 11-03-2018
Voorjaarscompetitie 2018 Hattemerbroek 10-03-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 10-03-2018
Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen e.o. 10-03-2018
65e Ronde van Zuid Holland Den Haag / Kijkduin 10-03-2018
17e Omloop van Strijen Strijen 10-03-2018
TCV - Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o. 09-03-2018
Trainingsritten Enter (Geannuleerd: weersverwachting verplaats naar 25 maart) Elsenerbroekweg te Enter 04-03-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 04-03-2018
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON (Geannuleerd: wedstrijd is geannuleerd i.v.m. weersomstandigheden) Schijndel 04-03-2018
Haags Regio Kampioenschap Den Haag 04-03-2018
5de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Veenendaal 04-03-2018
Kampioenschap van de Haarlemmermeer (Geannuleerd: Wedstrijd gaat niet door, ijs op het parcours!) Zwanenburg 04-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen (Geannuleerd: geannuleerd ivm weersomstandigheden) Valkenswaard 03-03-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 03-03-2018
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Zwolle 03-03-2018
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 25-02-2018
4de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Tiel 25-02-2018
Omloop van de Vlietlanden Onderdijk 25-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 25-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (Nabij Lochem). 25-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 25-02-2018
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Sleen 24-02-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 24-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 24-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 18-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem). 18-02-2018
3de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 18-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 18-02-2018
Kampioenschap van Waterland Amsterdam Noord 18-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 17-02-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 17-02-2018
Regiokampioenschap van de Zaanstreek 2018 Zaandam 11-02-2018
2de Wedstrijd Voorjaarsreeks 2018 district Midden Utrecht 11-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem) 11-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 11-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 10-02-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 10-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 04-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 04-02-2018
Trainingswedstrijden Annen 2018 Annen
04-02-2018 11-02-2018
1ste wedstrijd Voorjaarsreeks 2018 district Midden Utrecht 04-02-2018
Voorjaarscompetite 2018 't Loo 03-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 28-01-2018
DTS Rabobank Wintercompetitie 2018 (3e wedstrijd) Zaandam 28-01-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 28-01-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 21-01-2018
DTS Rabobank Wintercompetitie 2018 (2e wedstrijd) Zaandam 21-01-2018
DTS Wintercompetitie 2018 Zaandam 14-01-2018