Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Middelburg e.o. 14-10-2017
"Kick off Event WK Baan Apeldoorn" Apeldoorn 05-10-2017
NCK Dronten 30-09-2017
45e Kermis Wielerronde van Assendelft Assendelft 30-09-2017
Ronde van Noord Rotterdam Noord 30-09-2017
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Heerlen 24-09-2017
Ronde van Midden-Brabant Dongen 24-09-2017
Ronde van Dongen Dongen 24-09-2017
Ronde Van Lisse Lisse 24-09-2017
Ronde van De Uithof Den Haag 24-09-2017
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Oosterhout (bij Nijmegen) 24-09-2017
Nederlands Studenten Kampioenschap Amsterdam 24-09-2017
Interclub Jeugd Ploegentijdritkampioenschap 2017 Spaarndam/Haarlem 23-09-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Finale Leeuwarden 23-09-2017
13 e Omloop Ottoland Ottoland 23-09-2017
Ronde van Krimpen Krimpen aan den IJssel 23-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 21-09-2017
koppeltijdrit Well 19-09-2017
Ronde van Usquert Usquert 17-09-2017
HLB Eurode Omloop Kerkrade 17-09-2017
Ronde van Hillegom Hillegom 17-09-2017
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 17-09-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Hoogeveen 17-09-2017
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Breda 17-09-2017
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Oosterhout 17-09-2017
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Bemmel 17-09-2017
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 16-09-2017
Amateurronde van Hasselt Hasselt 16-09-2017
Jeugdronde van Hasselt Hasselt 16-09-2017
9e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk 16-09-2017
14 e Ronde van Ameide Ameide 16-09-2017
Ronde van Voorhout Voorhout 16-09-2017
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Echtenerburg 16-09-2017
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Amersfoort 16-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 14-09-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-09-2017
Ronde van Korvel (Tilburg) Tilburg 10-09-2017
De Omloop van de Bollenstreek Lisse 10-09-2017
64e Ronde van Hank Hank 10-09-2017
11e Hartje Baarn Baarn 10-09-2017
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Reuver 10-09-2017
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Veendam 09-09-2017
Grand Prix Squadra Veloce Eindhoven 09-09-2017
Grote Prijs WEMO Utrecht 09-09-2017
Finale Clubcompetitie (Mannen) Ureterp 09-09-2017
Ronde van Rolde Rolde 09-09-2017
Klompenronde Honselersdijk 09-09-2017
62ste Ster van Berkel Berkel en Rodenrijs 09-09-2017
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Ureterp 09-09-2017
Ronde van Giessen Giessen 08-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 07-09-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-09-2017
Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout 06-09-2017
Olympia's Tour diversen 05-09-2017
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Calfven (Ossendrecht) 03-09-2017
Rabo Ploegentijdrit Beneden-Leeuwen 03-09-2017
Ronde van Hoogerheide Hoogerheide 03-09-2017
10e Kernen Omloop Echt-Susteren Echt-Susteren 03-09-2017
57e Ronde van Heemskerk Heemskerk 03-09-2017
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Well 03-09-2017
Aren van 't Hof Memorial Rotterdam 03-09-2017
Ronde van Julianadorp Julianadorp 03-09-2017
Ronde van Uithoorn Uithoorn 03-09-2017
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Sittard-Geleen 03-09-2017
Ploegentijdrit Haarlem 03-09-2017
2de Grote Prijs Ronnie Gras van 't Sas Kermiskoers Sas van Gent 03-09-2017
79e Ronde van Dordrecht Dordrecht 02-09-2017
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Watersley Sittard 02-09-2017
Ronde van Sint Pancras Sint Pancras 02-09-2017
Klompenronde van Twello Twello 02-09-2017
Jeugdronde van Almelo Almelo 02-09-2017
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. Goor 02-09-2017
Ronde van de Weebosch Weebosch 02-09-2017
Omloop van de Trynwalden Oenkerk 02-09-2017
35e jeugdronde van Numansdorp Numansdorp 02-09-2017
Ronde Van Noordwijk Noordwijk 02-09-2017
NK Militairen Weg Amersfoort 01-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 31-08-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 30-08-2017
Boels Ladies Tour diversen 29-08-2017
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Utrecht 27-08-2017
62ste Ronde van ZEIST ZEIST 27-08-2017
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. Oldenzaal(Centrum) 27-08-2017
Pijl van Heerlerheide Heerlen 27-08-2017
Excelsiors Wielerdag Gouda 27-08-2017
Ronde van Delfzijl Delfzijl 27-08-2017
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Wieler centrum shansdijk 26-08-2017
33ste Wielerronde van de Fendert Fijnaart 26-08-2017
Ronde van Oudewater Oudewater 26-08-2017
13e Vestingronde Nieuwpoort Nieuwpoort 26-08-2017
Jeugdronde van Maassluis Maassluis 26-08-2017
Wielerronde van Zuidland Zuidland 26-08-2017
61e Ronde van Midden nederland Utrecht / Utrechtse Heuvelrug 26-08-2017
Profronde Almelo Almelo 25-08-2017
Grote Prijs EMERGO Zierikzee 25-08-2017
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement Borne 24-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 24-08-2017
Ronde van Winsum Winsum 23-08-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 23-08-2017
Wielerronde van Ede Ede 23-08-2017
Dwars deur Grolle Groenlo 20-08-2017
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Berg en Terblijt 20-08-2017
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Berg en Terblijt 20-08-2017
VAG techniek ronde van Nuenen Nuenen 20-08-2017
Ronde van de Achterhoek Aalten/Gendringen. 20-08-2017
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Bergen Op Zoom 20-08-2017
48e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard 20-08-2017
Vrouwen omnium en Studentencup Delft Delft 20-08-2017
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Achterveld 19-08-2017
Ronde van de Westereen De Westereen 19-08-2017
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Pijnacker 19-08-2017
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement Markelo 18-08-2017
Rabobank Ronde van Neede Neede 18-08-2017
Nacht van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 18-08-2017
Veenendaal - Veenendaal Classic Veenendaal 18-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 17-08-2017
Ronde van Nunspeet Nunspeet 16-08-2017
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Naaldwijk (Westland) 15-08-2017
36e Wielerronde van Steensel Steensel 14-08-2017
60ste Internationale Tour de Junior 2017 Achterveld 14-08-2017
AssumDelft Ronde Achterveld Achterveld 13-08-2017
De Bax ronde van Doetinchem Doetinchem (centrum) 13-08-2017
Hel van Voerendaal Voerendaal 13-08-2017
11de profronde Etten-Leur Etten-Leur 13-08-2017
Rond om de Graaf Molenaarsgraaf 12-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 10-08-2017
Ronde van Nootdorp NOOTDORP 10-08-2017
Ronde van Elspeet Elspeet 09-08-2017
Ronde van Beverwijk Beverwijk 09-08-2017
43e Ronde van De Lier De Lier (Westland) 08-08-2017
Gouden Pijl Emmen 08-08-2017
Binck Bank Tour Diversen 07-08-2017
45e Ronde van Oostzaan Oostzaan 06-08-2017
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Appelscha 06-08-2017
62e Raboprofronde van Zevenbergen Zevenbergen 06-08-2017
Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen 05-08-2017
Wielerronde Haamstede Haamstede 05-08-2017
EPO - Tour d'Oospel Ospel 05-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 03-08-2017
37e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne 03-08-2017
69e Ronde van Zundert Zundert 02-08-2017
Ronde van Zutphen Zutphen 02-08-2017
66e Ronde van Santpoort Santpoort Noord 02-08-2017
Ridderronde Maastricht Maastricht 02-08-2017
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 01-08-2017
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 01-08-2017
spektakel van Steenwijk Steenwijk 01-08-2017
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) Noordeloos 31-07-2017
60e Kermisronde van Duizel Duizel 31-07-2017
38e Draai van de Kaai Roosendaal 31-07-2017
European Junior Cycling Tour Assen Assen 31-07-2017
7e (Prof) Cityronde Tiel Tiel 30-07-2017
Mijl van Mares Maarheeze 29-07-2017
Klauterchallenge (Geannuleerd) Sweikhuizen 29-07-2017
RaboRonde Heerlen Heerlen 28-07-2017
Nacht van de Zeilberg Deurne-Zeilberg 28-07-2017
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Wateringen (Westland) 27-07-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 27-07-2017
Acht van Chaam Chaam 26-07-2017
Rabo paardenmarktronde Alblasserdam 26-07-2017
36e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen 25-07-2017
Daags na de Tour Boxmeer 24-07-2017
WielerStimuleringsDagen 2017 Eersel - De Kempen 23-07-2017
68e Ronde van Poeldijk Poeldijk (Westland) 23-07-2017
67e Ronde van Ochten Ochten 22-07-2017
47e Ronde van Barendrecht Barendrecht 22-07-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 20-07-2017
63e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk (Westland) 19-07-2017
Ronde van IJmuiden IJmuiden 19-07-2017
Jeugdomnium 2017 ASC Olympia & HSV De Kampioen Amsterdam 16-07-2017
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Simpelveld 16-07-2017
Ronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel 16-07-2017
51e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 16-07-2017
56e Wielerdag van Monster Monster (Westland) 16-07-2017
Rabobank Omloop van Alkmaar Alkmaar 16-07-2017
Lus van Roden Roden 15-07-2017
Ronde van Kloosterburen Kloosterburen 15-07-2017
52 ste Ronde van Philippine Philippine 15-07-2017
Ronde van Elburg Elburg 15-07-2017
3e Tijdritkampioenschap Jeugd+Nwl tevens jeugdomnium met Olympia Spaarndam 15-07-2017
Ronde van Harderwijk Harderwijk 14-07-2017
32e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul (Westland) 14-07-2017
Omloop van Nijeveen Nijeveen 14-07-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 13-07-2017
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 11-07-2017
Wielerronde Heerle Heerle 10-07-2017
Hart van Gilze Gilze 09-07-2017
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 Gilze 09-07-2017
Ronde van Obdam Obdam 09-07-2017
43e Wielerronde van Nispen Nispen 09-07-2017
Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 09-07-2017
Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen 09-07-2017
Topcompetitie individuele tijdrit Emmen 09-07-2017
Ronde van Ternaard Ternaard 08-07-2017
Ronde van Twente Enter 08-07-2017
36e wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 08-07-2017
Ronde van Enter Enter 08-07-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Emmen 08-07-2017
44e Ronde van Giessenburg Giessenburg 08-07-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 06-07-2017
Ronde van Epe Epe 06-07-2017
53e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 06-07-2017
Ronde van Ermelo Ermelo 05-07-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 05-07-2017
57e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande 05-07-2017
Finale 6-Daagse "Ronde van West Nederland 2017" Amsterdam 04-07-2017
Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 02-07-2017
Ronde van Kralingen Rotterdam 02-07-2017
KOGA Slag om Norg Norg 02-07-2017
7e Klimomloop van Ulestraten Ulestraten 02-07-2017
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Berghem 02-07-2017
Kermisronde van Kaatsheuvel Kaatsheuvel 02-07-2017
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Vorden 02-07-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Assen 02-07-2017
3e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 02-07-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 4-4 Deventer 02-07-2017
Etappe 4: Ronde van West Nederland Alphen aan den Rijn 02-07-2017
67e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel 02-07-2017
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Ugchelen (Apeldoorn) 01-07-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier De Wilp 01-07-2017
Houtribdijk Ploegentijdrit Lelystad - Enkhuizen 01-07-2017
jeugdtijdrit Dommelen Dommelen 01-07-2017
Wielerronde van Middelharnis (Nieuweling-Meisjes geannuleerd) Middelharnis 01-07-2017
Wielerronde van Zwanenburg De grote Drieluik HSC de Bataaf Parkoers HSC Be Bataaf 01-07-2017
Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel 01-07-2017
Ronde van Gramsbergen (Omloop van Holtheme) Gramsbergen 01-07-2017
84ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 01-07-2017
de Borghman Ronde van Bredevoort Bredevoort 01-07-2017
Jeugdronde van Haarle Haarle 01-07-2017
Dutch Fondo Slag om Norg Norg 01-07-2017
3e etappe "Ronde van West-Nederland 2017 Gouda 01-07-2017
Ronde van Prinsenbeek Prinsenbeek 30-06-2017
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk 30-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Noordhorn 30-06-2017
Kampioenen koers 2017 - finale Spaarndam 29-06-2017
54e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk 29-06-2017
1e etappe 6-Daagse "Ronde van West Nederland" 2017 Leiden 29-06-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 29-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Zevenhuizen 28-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 28-06-2017
Klimtijdrit Camerig Camerig (Vaals) 28-06-2017
kermiskoers Steen Sint Jansteen 27-06-2017
51e Kermisronde van Luyksgestel Luyksgestel 26-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Nieuw Roden 26-06-2017
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Bladel 25-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Peize 25-06-2017
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Peize, Nw. Roden 25-06-2017
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf Centrum van Nieuw Vennep 25-06-2017
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Raamsdonksveer 25-06-2017
Packaging Partners Omnium Breda Breda 25-06-2017
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 25-06-2017
Ronde van de Maliebaan Utrecht 25-06-2017
MP Ronde van Geleen Sittard- Geleen 25-06-2017
Klimomnium 2017 Dordrecht 24-06-2017
1ste Jeugdronde van Tungelder Tungelroy 24-06-2017
35e Ronde van Sliedrecht Sliedrecht 24-06-2017
Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld 24-06-2017
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Bladel 24-06-2017
Rabobank Wielerronde van Volendam Volendam 24-06-2017
Jeugdronde van Berkelland Borculo 24-06-2017
Ronde van het Wilhelminapark (tevens NCH 5) (Jeugd geannuleerd) Utrecht 24-06-2017
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Montferland 24-06-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Groningen 24-06-2017
68e Hapert 8 van Bladel Bladel 23-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 7 Spaarndam 22-06-2017
NK Tijdrijden Montferland 21-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 21-06-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 3-4 Deventer 20-06-2017
Kermis wielerronde van Hapert Hapert 20-06-2017
53e Ronde van Maassluis Maassluis 20-06-2017
34e Omloop van Bedum Bedum 20-06-2017
Wielerronde van Riethoven centrum Riethoven 19-06-2017
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Amsterdam 18-06-2017
CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum 18-06-2017
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen 18-06-2017
36e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude-Dorp 18-06-2017
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Ouderkerk aan de Amstel 18-06-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie De Westereen 18-06-2017
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) ELDEN 18-06-2017
Jeugdronde Winschoten Winschoten 17-06-2017
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Montferland 17-06-2017
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) ELDEN 17-06-2017
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 17-06-2017
8e jeugdronde van Zuid-Beijerland Zuid-Beijerland 17-06-2017
Noordwijk Classic Noordwijk 17-06-2017
2de Jeugdronde De Rooëjbes Neer 17-06-2017
Omloop van de Kompenije Drachtstercompagnie 17-06-2017
Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten 16-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 6 Spaarndam 15-06-2017
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf Centrum van Rijsenhout 15-06-2017
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Diversen 14-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 14-06-2017
Wielerronde van Albrandswaard Rhoon 14-06-2017
Ronde van Gorredijk Gorredijk 14-06-2017
Open Bredase Wielerkampioenschappem BREDA 14-06-2017
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Well 14-06-2017
Vuurlinie Zomercompetitie 2017 DTS-BRC Zaandam 14-06-2017
Specialized wielerronde van Didam Didam 14-06-2017
DK Tijdrijden Oost Bornerbroek 13-06-2017
Torenronde van Oirschot Oirschot 13-06-2017
35e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 12-06-2017
Jeugdronde op de Heksenberg Heerlen 11-06-2017
Wielerronde van Lage Zwaluwe Lage Zwaluwe 11-06-2017
Wielerronde van Erp Erp 11-06-2017
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Roden (Drenthe) 11-06-2017
NK Masters Apeldoorn 11-06-2017
NK Weg Jeugd Amersfoort 10-06-2017
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Den Helder 10-06-2017
Nacht van de Waarderpolder Haarlem 10-06-2017
Rabo Ronde van Rozenburg ROZENBURG 10-06-2017
42e Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 10-06-2017
Ronde van het Statenkwartier Den Haag 09-06-2017
Acht van Annen Annen 08-06-2017
Tijdrit De Bulten te Annen Annen 08-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 5 Spaarndam 08-06-2017
Tour de Lasalle Den Helder 08-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 07-06-2017
Vuurlinie Zomercompetitie 2017 BRC-DTS Beverwijk 07-06-2017
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Wernhout 07-06-2017
61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Krommenie 06-06-2017
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Amsterdam 05-06-2017
District Kampioenschap Oost Groot Agelo (Ootmarsum) 05-06-2017
District Kampioenschap Noord Harkema 05-06-2017
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Hardinxveld 05-06-2017
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Mierlo 05-06-2017
Baanomnium Helmond Helmond 05-06-2017
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Wernhout 05-06-2017
RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.) Amersfoort 05-06-2017
District Kampioenschap Midden Amersfoort 05-06-2017
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Leiden 05-06-2017
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Alkmaar 05-06-2017
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 04-06-2017
Ronde van Moerdijk Moerdijk 04-06-2017
Jeugdronde van geldrop Geldrop 04-06-2017
Ronde van Limburg Stein en Beek 04-06-2017
18e Raboronde van Bolsward Bolsward 03-06-2017
Omloop van de Maasvallei Stein 03-06-2017
WADRO Ronde van de Kerspelen Harkema 03-06-2017
de Jumbo Ronde van Papendrecht Papendrecht 03-06-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Groningen 03-06-2017
Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 03-06-2017
De Wageningse Wielermuur Wageningen 03-06-2017
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Sittard & Vaals 03-06-2017
Jeugdronde van Geldrop Geldrop 03-06-2017
Hammer Series Tom Dumoulin Bike Park Sittard & Vaals 02-06-2017
Nacht van Hengelo Hengelo 02-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 4 Spaarndam 01-06-2017
44e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 01-06-2017
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 31-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 31-05-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 2-4 Deventer 30-05-2017
D.K. Tijdrijden Mildam Nieuwehorne Nieuwehorne 30-05-2017
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 28-05-2017
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Hoogerheide 28-05-2017
Wielerronde van 't Ginneken Breda 28-05-2017
Goossens Wielerronde van Exel Exel 28-05-2017
Jeugd Toernooi HRTC Dok Den Helder 28-05-2017
Omloop van Wervershoof Wervershoof 28-05-2017
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27-05-2017
Ronde van Haren Haren 27-05-2017
Kermisronde van Westerhoven Westerhoven 27-05-2017
37e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek 27-05-2017
Noord Drentse Dorpenomloop Assen 27-05-2017
Output Jeugdronde van Schijndel Schijndel 25-05-2017
Wsv Emmen Jeugdmeerdaagse 2017 Emmen 25-05-2017
55e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 25-05-2017
42e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 25-05-2017
31ste Meertour 2017 Wieringerwerf 25-05-2017
Ronde van Kapelle Kapelle 25-05-2017
Dwars door Diphoorn Diphoorn 25-05-2017
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Berkel en Rodenrijs 24-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 24-05-2017
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 21-05-2017
Ronde van Aalten Aalten 21-05-2017
GP Groenen Groep voor Vrouwen Veldhoven 21-05-2017
Jeugdronde Veendam Veendam 21-05-2017
Simac Omloop der Kempen Veldhoven 21-05-2017
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Zaandam 21-05-2017
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Stampersgat 21-05-2017
Klimtijdrit Utrecht Utrecht 21-05-2017
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Hilversum 21-05-2017
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 21-05-2017
Van Spengen Ronde van Hilversum Hilversum 21-05-2017
36e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Sluiskil 20-05-2017
Wielerweekend Omloop der Kempen Veldhoven 20-05-2017
Ronde van de Wijk De Wijk 20-05-2017
Jeugdronde van Brakel Brakel 20-05-2017
3e Jeugd Ster Zeeuwse Eilanden Koudekerke 20-05-2017
Ronde van Villapark te Nijverdal Nijverdal 20-05-2017
47e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 20-05-2017
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Oude Tonge 20-05-2017
42e Rabobank Ronde van Wichmond Wichmond 20-05-2017
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 20-05-2017
New Energy Tour (vh. World Ports Classic) Rotterdam 20-05-2017
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Harderwijk 19-05-2017
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Axel 19-05-2017
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nes aan de Amstel 19-05-2017
Ronde van Katendrecht 2017 Rotterdam 19-05-2017
5 Banen Toernooi 2017 - ZWC DTS Zaandam 18-05-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 3 Spaarndam 18-05-2017
WITLOX VCS FIETSEN WERKT WIELEREVENT breda 17-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 17-05-2017
5-Banen Toernooi 2017 - ASC Olympia Amsterdam 16-05-2017
ICW Tijdrit Oostwold Oostwold (Oldambt) 15-05-2017
Ronde van Woerden Woerden 14-05-2017
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Drouwen 14-05-2017
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 14-05-2017
71ste Profronde van Noord-Holland Alkmaar 14-05-2017
Scharenborg Ronde van Eibergen Eibergen 14-05-2017
Wielerronde van Uden Uden 14-05-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Drachten 14-05-2017
54e Flevotour Kampen 13-05-2017
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 13-05-2017
NHC 3 - Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 13-05-2017
Zuidhollandse Eilanden Tour Spijkenisse 13-05-2017
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 13-05-2017
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 13-05-2017
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Wieler centrum Schansdijk 13-05-2017
22e Draai rond de Kraai Rijsoord 13-05-2017
NSK Tijdrijden Wageningen 13-05-2017
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 13-05-2017
Rush Hour Nijmegen 12-05-2017
5 Banen Toernooi bij BRC Kennenerland Beverwijk 11-05-2017
DK Tijdrijden Noord Holland Zuid Schermer 10-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 10-05-2017
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Panheel 10-05-2017
Vijfbanen toernooi 2017 spaarndam 09-05-2017
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Almere 09-05-2017
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 07-05-2017
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Dwingeloo 07-05-2017
Hel van Netersel Netersel 07-05-2017
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 07-05-2017
Wim Strik Memorial Jeugd Omnium Den Haag 07-05-2017
8e Kasteelronde van Mill Mill 07-05-2017
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Amstelveen 07-05-2017
49e Wielerronde van 't Zand NH 'T Zand NH 07-05-2017
Jeugdronde van Eibergen Eibergen 07-05-2017
ASC Olympia Interclubwedstrijd Amsterdam 07-05-2017
Kampioenschap van Haarlem Haarlem 07-05-2017
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Waalwijk 07-05-2017
36e Wielerronde van Stokkum Stokkum 07-05-2017
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Utrecht 07-05-2017
Dorpenomloop door Drenthe Assen 07-05-2017
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 06-05-2017
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Mechelen 06-05-2017
Jeugd Ronde van Assen 2017 Assen 06-05-2017
4e Leeuw van Leeuwarderadeel Stiens 06-05-2017
Ronde van Overijssel Rijssen 06-05-2017
14e jeugdronde van Gouda Gouda 06-05-2017
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Beverwijk 06-05-2017
Ronde van Hardenberg Hardenberg 06-05-2017
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid Holland 05-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 03-05-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 1-4 Deventer 02-05-2017
77e ronde van Geldrop Geldrop 30-04-2017
35e Wim Hendriks Trofee Koewacht 30-04-2017
Jeugdronde van Helmond Helmond 30-04-2017
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Lansingerlang /Bergschenhoek 30-04-2017
Haagse Wielerdag Den Haag 30-04-2017
Ronde van de Orteliusstraat 2017 Amsterdam 30-04-2017
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 29-04-2017
11e Wim Hendriks Trofee Terneuzen-Koewacht 29-04-2017
7e Wim Hendriks Trofee Koewacht 29-04-2017
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 29-04-2017
Novon Jeugdronde van Enter Enter 29-04-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 29-04-2017
Rabobank wielerronde van Heerde Heerde 29-04-2017
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2017
63e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2017
Koningsronde van Almelo Almelo 27-04-2017
Mini Acht van Chaam Chaam 27-04-2017
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2017
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 26-04-2017
Ronde van Breezand Breezand 23-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 S-Heerenhoek 23-04-2017
2e Ton Dolmans Trofee Stein 23-04-2017
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Eijsden 23-04-2017
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Oosterhout 23-04-2017
Ton Dolmans Jeugdronde Stein 23-04-2017
76e profronde van Made Made 23-04-2017
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten 22-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 S-Heerenhoek 22-04-2017
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 22-04-2017
ronde van de Vijver Hengelo 22-04-2017
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 22-04-2017
Omloop van het Munnikenland Brakel 22-04-2017
Jeugdronde van de Bult Leiden 22-04-2017
Jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal(Het Hulsbeek). 22-04-2017
Omloop van Hierden Hierden 22-04-2017
Studentencup Amsterdam Amsterdam 22-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 TT Elite Vrouwen S-Heerenhoek 21-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen S-Heerenhoek 21-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 20-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 19-04-2017
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 19-04-2017
Eierrace 2017 Emmen 17-04-2017
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Apeldoorn 17-04-2017
Altena Biesbosch Ronde Werkendam 17-04-2017
Ronde van Gelderland 2017 Junioren Apeldoorn 17-04-2017
Ronde van Ureterp Ureterp 17-04-2017
Guldemond Ronde Den Helder 17-04-2017
51e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 17-04-2017
Ronde van Waddinxveen Waddinxveen 17-04-2017
61e Ronde van Werkendam Werkendam 17-04-2017
Jeugdronde van Apeldoorn Apeldoorn 17-04-2017
Amstel Gold Race Valkenburg aan de Geul 16-04-2017
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 16-04-2017
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 16-04-2017
Amstel Gold Race Valkenburg aan de Geul 16-04-2017
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Spaarndam 15-04-2017
ZLM tour Goes 15-04-2017
Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 15-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 13-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 12-04-2017
ICW Assen WV Omega Assen 09-04-2017
33e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul (Westland) 09-04-2017
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Kessel (Gemeente Peel en Maas) 09-04-2017
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Rijswijk 09-04-2017
70e Ronde van Oud Gastel Oud Gastel 09-04-2017
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Uithoorn 09-04-2017
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 09-04-2017
Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden 08-04-2017
Dronterland Zuiderzeeronde Dronten 08-04-2017
48ste Omloop van de Braakman Philippine 08-04-2017
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Rotterdam 08-04-2017
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Philippine 08-04-2017
44e Ronde van Lexmond Lexmond 08-04-2017
Eurobottle Ronde van Dronten Dronten 08-04-2017
Rabo Jeugdronde van Zwolle Zwolle 08-04-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 08-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 06-04-2017
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2017 DTS-BRC Zaandam 05-04-2017
Healthy Ageing Tour Junior diversen 05-04-2017
Healthy Ageing Tour diversen 05-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 05-04-2017
kampioenenkoers spaarndam 04-04-2017
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Centrum Oploo 02-04-2017
wielercriterium Steenbergen Steenbergen 02-04-2017
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Tilburg 02-04-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Amersfoort 02-04-2017
Jeugdronde van Doetinchem Doetinchem 02-04-2017
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Hoorn 02-04-2017
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 02-04-2017
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 01-04-2017
Volta Limburg Classic Eijsden 01-04-2017
45e Rabo Omloop van NWO Genemuiden 01-04-2017
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 01-04-2017
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 01-04-2017
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Nieuwdorp 01-04-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 01-04-2017
Studentencup Ede Ede 01-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 30-03-2017
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2017 DTS-BRC Zaandam 29-03-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 29-03-2017
Wielerdag Huijbergen Huijbergen 26-03-2017
44ste Ronde van het Lage Land Wijde Wormer 26-03-2017
Jeugdronde Dommelen Dommelen 26-03-2017
Omloop van de Vlietlanden Onderdijk 26-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Tiel 26-03-2017
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Zaandam 26-03-2017
SIJC Doetinchem Doetinchem 26-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 25-03-2017
Ronde van Bruinisse Bruinisse 25-03-2017
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Veendam 25-03-2017
SIJC Deventer Deventer 25-03-2017
Studentencup Delft Rijswijk 25-03-2017
SIJC Doetinchem Doetinchem 19-03-2017
Kampioenschap van Amstelland Amstelveen 19-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Ede 19-03-2017
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwkuijk 19-03-2017
Ronde van Woensdrecht Woensdrecht 19-03-2017
V.D. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 19-03-2017
Omloop van de Houtse Linies Den Hout 19-03-2017
69 ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 18-03-2017
Ronde van Groningen Groningen 18-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 18-03-2017
SIJC Deventer Deventer 18-03-2017
Regiokampioenschap HSV de Kampioen Wheelerplanet Spaarndam 18-03-2017
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 12-03-2017
SIJC Zutphen Zutphen 12-03-2017
Kampioenschap van Amsterdam (JEUGD) Amsterdam 12-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Amersfoort 12-03-2017
Ronde van de Waardepolder Haarlem 12-03-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Oss 12-03-2017
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Sint Willebrord 12-03-2017
Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o. 12-03-2017
Women's World Tour Hoogeveen e.o. 11-03-2017
SIJC Zutphen Zutphen 11-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 11-03-2017
16e Omloop van Strijen Strijen 11-03-2017
64e Ronde van Zuid Holland Kijkduin/Den Haag 11-03-2017
Profronde van Drenthe Hoogeveen e.o. 11-03-2017
Haags Kampioenschap Den Haag 05-03-2017
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Schijndel 05-03-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Oss 05-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Veenendaal 05-03-2017
Kampioenschappen van de Haarlemmermeer Zwanenburg 05-03-2017
SIJC Eibergen Eibergen 04-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 04-03-2017
57ste Craft Ster van Zwolle Zwolle 04-03-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk EMMEN 04-03-2017
Trainingsritten Exelsemolen Exel nabij Lochem 26-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 26-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Utrecht 26-02-2017
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 26-02-2017
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Sleen 25-02-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 19-02-2017
Kampioenschap van Waterland 2017 Amsterdam Noord 19-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Utrecht 19-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 19-02-2017
Trainingsritten Exelsemolen Exel nabij Lochem 19-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 19-02-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk EMMEN 18-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 12-02-2017
Trainingsritten Exelsemolen Exel nabij Lochem 12-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 12-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Amersfoort 12-02-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 12-02-2017
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Zaandam 12-02-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk Emmen 11-02-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 05-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Utrecht 05-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 05-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 05-02-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk Emmen 04-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 29-01-2017
Borchwerf trainingsritten Roosendaal 29-01-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 29-01-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 29-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 29-01-2017
Trainingswedstrijden Megaland Landgraaf Megaland Landgraaf 29-01-2017
Trainings-/Mini-competitie i.s.m. HRC Excelsior Zwanenburg 29-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 22-01-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 22-01-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 22-01-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 15-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 15-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 08-01-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 08-01-2017