Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
23-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
24-07-2019 Paardenmarktronde Alblasserdam Alblasserdam
25-07-2019 Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg
27-07-2019 16e Jeugdronde van Achterveld Achterveld
28-07-2019 70e Ronde van Poeldijk Poeldijk
28-07-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
29-07-2019 03-08-2019
European Junior Cycling Tour Assen Assen
29-07-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
29-07-2019 62e Kermisronde van Duizel Duizel
29-07-2019 Daags na de Tour Boxmeer
30-07-2019 38e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen
30-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
30-07-2019 Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart
31-07-2019 Acht van Chaam Chaam
31-07-2019 69e Ronde van Santpoort Santpoort Noord
01-08-2019 47e editie Profronde Westland Wateringen
01-08-2019 Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg
02-08-2019 NHC - RaboRonde Heerlen Heerlen
03-08-2019 Global - Tour d'Oospel Ospel
03-08-2019 Wielerronde van Haamstede Haamstede
03-08-2019 Mijl van Mares MAARHEEZE
04-08-2019 Bosbergronde Appelscha Appelscha
04-08-2019 U23 RS - Hel van Voerendaal Ransdaal
04-08-2019 De Gouden Pijl Emmen
04-08-2019 47e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan
04-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
05-08-2019 40e Draai van de Kaai Roosendaal
05-08-2019 46 e Ronde van Noordeloos Noordeloos
05-08-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
06-08-2019 het spektakel van Steenwijk Steenwijk
06-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
07-08-2019 11-08-2019
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Alkmaar
08-08-2019 39e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne
08-08-2019 Ronde van Nootdorp Nootdorp
09-08-2019 34e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul
09-08-2019 RSM Wealer Ronde Maastricht
10-08-2019 Wielerweekend Moerdijk Zevenbergen Zevenbergen
10-08-2019 Ronde van Beverwijk Beverwijk
11-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
11-08-2019 64e Profronde van Zevenbergen Zevenbergen
11-08-2019 Slag om Norg Norg
12-08-2019 18-08-2019
Bink Banck Tour Diversen
12-08-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
12-08-2019 Wielerronde van Steensel Steensel
13-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
14-08-2019 Ronde van Elspeet , telt mee voor Bert Franken Veluweklassement 2019 Elspeet
16-08-2019 Ronde van Neede Neede
17-08-2019 Ronde van Pijnacker Pijnacker
17-08-2019 Ronde van de Westereen Zwaagwesteinde
18-08-2019 NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Berg en Terblijt
18-08-2019 50e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard
18-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
18-08-2019 50e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard
18-08-2019 KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Schin op Geul=Berg en Terblijt
18-08-2019 Jeugdronde van Geldrop Geldrop
18-08-2019 Dwars deur Grolle Groenlo
18-08-2019 13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur Etten-Leur
18-08-2019 Ronde van de Achterhoek Doetinchem
19-08-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
20-08-2019 45e Ronde van De Lier De Lier
20-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
21-08-2019 Ronde van Nunspeet, telt mee voor het Bert Franken Veluweklassement 2019 Nunspeet
21-08-2019 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
21-08-2019 Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal
22-08-2019 Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Borne
23-08-2019 Wielerronde Zierikzee - "Grote prijs Emergo" Zierikzee
24-08-2019 Ronde van Harkema Harkema
24-08-2019 Jeugdronde van Maassluis Maassluis
24-08-2019 Wielerronde van Zuidland Zuidland
24-08-2019 CCM & CCV - Ronde van de Kerspelen Harkema
25-08-2019 Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Bergen op Zoom
25-08-2019 Excelsior's Wielerdag Gouda
25-08-2019 Ronde van Delfzijl Delfzijl
25-08-2019 Ronde van Oudorp Oudorp NH
25-08-2019 Ronde van Uithoorn Uithoorn
25-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
25-08-2019 Ronde van Uithoorn, Interclub Cat: 7 / Nieuwelingen Uithoorn
26-08-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
27-08-2019 Deko Dinsdagavond competitie Spijkenisse
27-08-2019 70e Valstar Wielerspektakel Naaldwijk
27-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
28-08-2019 Ronde van Winsum Winsum
28-08-2019 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
30-08-2019 Profronde Almelo Almelo
30-08-2019 Nacht van s-Gravendeel s-Gravendeel
31-08-2019 CCM & CCV - Ploegentijdrit Goeree-Overflakkee
31-08-2019 Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Rotterdam
31-08-2019 6E Kermisronde van de Weebosch Weebosch
31-08-2019 Ronde van Ommen Ommen
01-09-2019 Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Venlo
01-09-2019 2e omloop van Blijham Blijham
01-09-2019 Noordelijke Wieler Competitie Emmen
01-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
01-09-2019 Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Trambaan Ossendrecht
01-09-2019 13e Hartje Baarn Baarn
01-09-2019 2e Omloop van het Zuiderpark Den Haag
01-09-2019 7e editie Hart van Oosterhout Oosterhout
01-09-2019 59e Ronde van Heemskerk Heemskerk
01-09-2019 Interclub Tijdrit Hondsbossche Zeewering Camperduin - Petten
02-09-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
03-09-2019 08-09-2019
Boels Ladies Tour diverse
03-09-2019 Deko dinsdagavond competitie Spijkenisse
04-09-2019 Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout
04-09-2019 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
06-09-2019 NK Militairen Weg Amersfoort
07-09-2019 Ronde van de Orteliusstraat 2019 Amsterdam
07-09-2019 ASC OLYMPIA - VONDELGAMES Interclubwedstrijd 2019 Amsterdam
07-09-2019 Ronde van Sint Pancras Sint Pancras
07-09-2019 Jeugdronde van Deventer (2de in 3-luik DK Oost) Deventer
07-09-2019 Klompenronde Honselersdijk
07-09-2019 80e Ronde van Dordrecht Dordrecht (Dubbeldam)
07-09-2019 08-09-2019
Ronde van Gieten (tweedaagse) Rolde, Gieten
07-09-2019 Jeugd Ronde van Rolde Rolde
07-09-2019 Omloop van Trynwalden Oenkerk
07-09-2019 Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup Grotestraat Goor
08-09-2019 3de Jeugdronde van Reuver Reuver
08-09-2019 Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij Bemmel
08-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
08-09-2019 Vrouwenwielercompetitie oost Deventer
08-09-2019 82e Kermisronde van Roosendaal Roosendaal
08-09-2019 Omloop van de Bollenstreek. Lisse
08-09-2019 TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade
08-09-2019 Classic jeugd Bavelse Berg Breda
08-09-2019 Bavelse Berg Classic Breda
08-09-2019 66e Ronde van Hank Hank
09-09-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
10-09-2019 Deko dinsdagavond competitie Spijkenisse
11-09-2019 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
13-09-2019 15-09-2019
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Sittard (Watersley)
13-09-2019 35e COERS Ronde van Giessen Giessen
14-09-2019 15-09-2019
Tweedaagse Wielerronde van Wervershoof 2019 Wervershoof
14-09-2019 64ste Ster van berkel Berkel en Rodenrijs
14-09-2019 Ronde van Voorhout Voorhout
14-09-2019 11e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk
14-09-2019 Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Nijverdal
14-09-2019 Noordelijke Wieler Competitie Zwaagwesteinde
14-09-2019 2e Ronde van de Grote Beek Eindhoven
15-09-2019 Ronde van Korvel Tilburg
15-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
15-09-2019 Leeuw van Leeuwarden Leeuwarden
15-09-2019 Ronde van Hillegom Hillegom
18-09-2019 Watersley Ladies Mix Battle Sittard
21-09-2019 IC Jeugd-Ploegen-Tijdrit-Kampioenschap 2019 Spaarndam
22-09-2019 KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten ulestraten
22-09-2019 2e Efteling Omloop van Hil & Moer Kaatsheuvel
22-09-2019 KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen
22-09-2019 Ronde van Lisse Lisse
22-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
22-09-2019 Nederlands Studenten Kampioenschap Enschede
22-09-2019 Noordelijke Wieler Competitie - FINALE Groningen
28-09-2019 Ronde van Noord Rotterdam
28-09-2019 NCK Weg Dronten
28-09-2019 Omloop van Ottoland Ottoland
29-09-2019 50e Ronde van Midden-Brabant Dongen
29-09-2019 51e Ronde van Dongen Dongen
29-09-2019 Jeugdronde Den Haag
29-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
05-10-2019 47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) Assendelft
06-10-2019 Sluitingswedstrijd Wheelerplanet, Spaarndam
12-10-2019 Tacx Pro Classic Middelburg
16-10-2019 20-10-2019
Olympia's Tour diverse

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.