Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
20-01-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
20-01-2019 DTS Wintercompetitie Zaandam
26-01-2019 Voorjaarscompetitie 2019 't Loo Oldebroek
27-01-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
02-02-2019 Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen
02-02-2019 Voorjaarscompetitie 2019 't Loo
03-02-2019 Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park
03-02-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
03-02-2019 1e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Utrecht
09-02-2019 Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park
09-02-2019 Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen
09-02-2019 Voorjaarscompetitie 2019 't Loo
10-02-2019 2e wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Utrecht
10-02-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
10-02-2019 Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem)
16-02-2019 Voorjaarscompetitie 2019 't Loo Oldebroek
16-02-2019 SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen Sleen
17-02-2019 Trainingsritten Exel Exel
17-02-2019 Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park
17-02-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
17-02-2019 3e wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Amersfoort
17-02-2019 JRS Makelaars zondagcompetitie Wheelerplanet, Spaarndam
23-02-2019 59ste Craft Ster van Zwolle Zwolle
23-02-2019 Voorjaars-trainingswedstrijd Meerdijk Emmen Emmen
24-02-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
24-02-2019 4e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Tiel
24-02-2019 Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park
24-02-2019 Trainingsritten Exel Exel
02-03-2019 Ronde van Groningen Uithuizen
02-03-2019 Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen
03-03-2019 Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg Enter
03-03-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
03-03-2019 Haags Kampioenschap Den Haag
03-03-2019 5e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Veenendaal
09-03-2019 18e Omloop van Strijen Strijen
09-03-2019 66e Ronde van Zuid Holland Kijkduin / Den Haag
09-03-2019 Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen
10-03-2019 Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Schijndel
10-03-2019 Ronde van de Waardepolder Haarlem
10-03-2019 6e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Tiel
10-03-2019 Trainingsritten Enter Enter
10-03-2019 Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss
10-03-2019 Rabobank Jeugdwedstrijd St Willebrord
10-03-2019 43ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord
15-03-2019 Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o.
16-03-2019 70e Ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer
16-03-2019 Ronde van Drenthe Col du Vam Hoogeveen
17-03-2019 de Ronde van Drenthe jeugdronde Hoogeveen
17-03-2019 ICW Middelstum Middelstum
17-03-2019 7e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Veenendaal
17-03-2019 Ronde van Drenthe Women's WorldTour Hoogeveen e.o.
17-03-2019 33e Omloop van de Houtse Linies Den Hout
17-03-2019 Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg Enter
17-03-2019 Ronde van Drenthe Hoogeveen e.o.
23-03-2019 Dorpenomloop door Drenthe Assen
23-03-2019 Jeugdronde van Assen Assen
23-03-2019 Ronde van Bruinisse Bruinisse
24-03-2019 voorjaars competie Markelo
24-03-2019 Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwkuijk
24-03-2019 Wielerdag Huijbergen 2019 Huijbergen
24-03-2019 8e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Amersfoort
30-03-2019 16e Jeugdronde van Gouda Gouda
30-03-2019 Rotterdams Kampioenschap Rotterdam
30-03-2019 Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen
30-03-2019 2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Philippine
30-03-2019 50ste Omloop van de Braakman Philippine
31-03-2019 voorjaars competie Markelo
31-03-2019 Fysio+ Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Maasbracht-Beek
31-03-2019 Van den Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther
31-03-2019 Grote prijs van de Betuwe Tiel
06-04-2019 3e Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden
06-04-2019 NHC - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Rotterdam
06-04-2019 47e Omloop van Noordwest Overijssel Genemuiden
06-04-2019 Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse
06-04-2019 Casteel Jeugdronde van Zwolle Zwolle
06-04-2019 CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Veendam eo
06-04-2019 Volta Limburg Classic Eijsden
06-04-2019 Volta Limburg Classic Eijsden
07-04-2019 voorjaars competie Markelo
07-04-2019 Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Oploo
07-04-2019 28e jeugdwielerronde van de Reeshof Tilburg
07-04-2019 Rabo Jeugdfestijn Hoorn
07-04-2019 Kampioenschap van Hoorn Hoorn
10-04-2019 14-04-2019
Healthy Ageing Tour diverse
12-04-2019 14-04-2019
Healthy Ageing Tour Junior Women diverse
13-04-2019 Zuiderzeeronde Dronten
13-04-2019 Ronde van Lexmond Lexmond
13-04-2019 Omloop van het Munnikenland Brakel
13-04-2019 Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Spaarndam
13-04-2019 Studentencup Wageningen Wageningen
14-04-2019 ICW Assen WV Omega Assen
14-04-2019 Ronde van Gelderland Apeldoorn
14-04-2019 Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn
14-04-2019 jeugdronde van Dommelen Valkenswaard
14-04-2019 Nobutec Omloop van de Glazenstad Honselersdijk (Westland)
14-04-2019 Ronde van Breezand Breezand NH
14-04-2019 Glazen Stad afwachtingswedstrijden Honselersdijk
17-04-2019 Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam
20-04-2019 Arno Wallaard memorial Meerkerk
20-04-2019 Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk
20-04-2019 Ronde van de Vijver Vijver Tuindorp te Hengelo
20-04-2019 WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Drachten
20-04-2019 Jubileum Jeugdronde van de Bult Leiden
20-04-2019 Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen
21-04-2019 Jeugdronde van Eibergen Eibergen
21-04-2019 46e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT
21-04-2019 Amstel Gold Race Ladies Edition Valkenburg
21-04-2019 Amstel Gold Race Valkenburg
21-04-2019 Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht
22-04-2019 Ronde van Ureterp Ureterp
22-04-2019 Eierrace 2019 Emmen
22-04-2019 53e Grote Ronde van Gerwen Gerwen
22-04-2019 Ronde van Waddinxveen Waddinxveen
22-04-2019 D´n Bergse wielerronde Berghem
24-04-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Bike Park Sittard Tom Dumoulin Bike Park
27-04-2019 56e Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen
27-04-2019 Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arckel
27-04-2019 ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam
27-04-2019 Koningsronde van Beilen Beilen
27-04-2019 Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel
27-04-2019 Koningsronde van Almelo Sportpark de Sumpel, Windmolenbroeksweg
27-04-2019 Rabobank Koningsronde van Heerde Heerde
27-04-2019 Makelaardij Olav ronde van Geldrop Geldrop
28-04-2019 Kasseiencriterium Eijsden Eijsden
28-04-2019 Makelaardij Olav ronde van Geldrop Geldrop
04-05-2019 Ronde van Overijssel Rijssen
04-05-2019 9e Kleeberg Challenge Mechelen
04-05-2019 OWC jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal
04-05-2019 DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Utrecht
05-05-2019 Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Honselersdijk
05-05-2019 Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland
05-05-2019 16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Amstelveen
05-05-2019 TCM 4e Ton Dolmans Trofee Stein
05-05-2019 38e Wielerronde van Stokkum Stokkum
05-05-2019 Wielerronde van 't Zand 't Zand NH
05-05-2019 Hel van Netersel Netersel
08-05-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Wessemerdijk, Panheel
09-05-2019 KNWU Tijdrit 9 mei Odoornerveen Odoornerveen
11-05-2019 Ronde van Hardenberg Hardenberg
11-05-2019 Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Clubparcours BRC Kennemerland
11-05-2019 Flevo tour Kampen
11-05-2019 jeugdronde van Kampen Wieler centrum schansdijk
11-05-2019 24 e Draai rond de Kraai Rijsoord
11-05-2019 PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam
12-05-2019 Ronde van Zutphen Zutphen
12-05-2019 Ronde van Eibergen Eibergen
12-05-2019 4e omloop van de Bronngerbult Drouwen
12-05-2019 Ronde van de Heksenberg Heerlen
12-05-2019 2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Rijswijk
12-05-2019 3e Ronde van Woerden Woerden
12-05-2019 Wielerronde van Uden Uden
15-05-2019 Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Ransdaal
18-05-2019 Jeugdronde van Brakel Brakel
18-05-2019 49e Maartensdijkse Acht Maartensdijk
18-05-2019 Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour spijkenisse
18-05-2019 Omloop door het land van Bartje Assen
18-05-2019 Jeugdronde van Enter Enter
18-05-2019 Veldhovens Wielerweekend Veldhoven
18-05-2019 GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven
18-05-2019 ZHE Tour Spijkenisse
19-05-2019 Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Kortenhoef
19-05-2019 ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Amsterdam
19-05-2019 de Ronde van De Wijk De Wijk
19-05-2019 Ronde van Kortenhoef Kortenhoef
19-05-2019 Simac Omloop der Kempen Veldhoven en Brabantse kempen
19-05-2019 Veldhovens Wielerweekend Veldhoven
21-05-2019 District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde
22-05-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch
24-05-2019 53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nes aan de Amstel
25-05-2019 Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha
25-05-2019 39e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek / Hoeksche Waard
25-05-2019 Jeugdronde van Hasselt Hasselt
25-05-2019 NHC - 5e Handbike Marathon Utrecht Utrecht, Wielercircuit de Nedereindse berg
25-05-2019 Wielerronde van Westerhoven Westerhoven
25-05-2019 Ronde van Groot Ammers Groot Ammers
25-05-2019 26-05-2019
De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019 Rotterdam
26-05-2019 Acht van Heelsum Heelsum
26-05-2019 40e Wielerronde van Vorden Vorden
26-05-2019 LJSW Lansingerland Bergschenhoek Bergschenhoek
26-05-2019 10e Kasteelronde van Mill Mill
26-05-2019 Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha
26-05-2019 NHC Handbike + 3e Jeugdronde van Veendam Veendam
28-05-2019 DK Tijdrijden Oost Bornerbroek
30-05-2019 U23 RS - RegioBank Kersenronde Mierlo e.o.
30-05-2019 01-06-2019
Jeugdmeerdaagse Emmen 2019 Emmen
30-05-2019 Output Jeugdronde Schijndel Schijndel
30-05-2019 57e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk
31-05-2019 Nacht van Hengelo Hengelo
01-06-2019 Wageningse Muur Wageningen
01-06-2019 Omloop van de Maasvallei Stein
01-06-2019 jeugdwedstrijd Rotterdam
01-06-2019 De Jumbo ronde van Papendrecht Papenderecht
02-06-2019 Ronde van Limburg Stein, Beek
02-06-2019 Goossens Wielerronde van Exel Exel
02-06-2019 64ste Ronde van ZEIST ZEIST
02-06-2019 Ronde van Gorredijk Gorredijk
05-06-2019 Parel van de Veluwe Harderwijk
05-06-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Sluizencomplex Well (Bosserheide 3)
07-06-2019 Hammer Limburg Climb Vaals
08-06-2019 20e Ronde van Bolsward Bolsward
08-06-2019 2e Ronde van Nijkerk Nijkerk
08-06-2019 09-06-2019
73e Profronde van Noord-Holland Noord-Holland
08-06-2019 Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen
08-06-2019 Jeugdtoernooi Lisse Lisse
08-06-2019 HAMMER-YOUTH Sittard Tom Dumoulin Bike Park
08-06-2019 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle
09-06-2019 Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen
09-06-2019 Omloop van Meierijstad Schijndel
09-06-2019 Alcmaria Victrix Tijdrit Warmenhuizen
09-06-2019 RK Zuid - 44e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel
09-06-2019 63e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie
10-06-2019 District Kampioenschap Midden (weg) Utrecht
10-06-2019 DK noord nnb
10-06-2019 Jeugdronde van Someren Someren
11-06-2019 64e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT
13-06-2019 16-06-2019
Tour de Lasalle Den Helder
13-06-2019 46e Heuvelrug Wielerronde van Driebergen Driebergen
13-06-2019 Dorpsronde van Rijsenhout Rijsenhout (centrum)
15-06-2019 Wielerweekend Roden Roden
15-06-2019 50e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (Ronde Hoep) Ouderkerk aan de Amstel
15-06-2019 Ronde van Markelo Markelo
15-06-2019 Ronde van Heijplaat Rotterdam
16-06-2019 38e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude
16-06-2019 Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Elden (Arnhem-Zuid)
16-06-2019 De Ronde van de Westerstraat Amsterdam
16-06-2019 Montferland Ploegentijdrit 's -Heerenberg
16-06-2019 Wielerronde van Erp Erp
16-06-2019 53e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch
16-06-2019 Montferland Cyclo 's -Heerenberg
16-06-2019 Wielerweekend Roden Roden
17-06-2019 Wielerronde Riethoven Riethoven
18-06-2019 36e Omloop van Bedum Bedum
18-06-2019 Ronde van Maassluis Maassluis
19-06-2019 TCM Individuele tijdrit Emmen
19-06-2019 Wielerronde van Albrandswaard Rhoon
19-06-2019 Ronde van Ede Ede
21-06-2019 Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten
22-06-2019 Luba Ladies Classic Noordwijk
22-06-2019 Klimomnium 2019 Dordrecht
22-06-2019 Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten
22-06-2019 4de Jeugdronde De Rooëjbes Camping de Rooëjbes, Brumholt 15, 6086PV Neer
22-06-2019 2e omloop van Blijham Blijham
22-06-2019 23-06-2019
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Dongen
22-06-2019 Nacht van de Waarderpolder Haarlem
23-06-2019 High Tech Crit festival Eindhoven
23-06-2019 KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum
23-06-2019 NHC - De Ronde van Utrecht Utrecht
23-06-2019 Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld
23-06-2019 Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen
23-06-2019 Ronde van Peize Peize
23-06-2019 Ronde van Nieuw Vennep Nieuw Vennep
24-06-2019 53E Kermisronde van Luyksgestel Luyksgestel
25-06-2019 kermis wielerronde van Hapert Hapert
26-06-2019 NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Ede
27-06-2019 Theo Overbeek Memorial Ronde van Ulft Ulft
28-06-2019 30-06-2019
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk, Zuid-Holland
29-06-2019 30-06-2019
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Ede
29-06-2019 Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Groningen
29-06-2019 Rond Om De Graaf Molenaardgraaf
30-06-2019 Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Oldenzaal (centrum)
30-06-2019 5e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland
30-06-2019 Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Eygelshoven (Kerkrade)
01-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Nieuw Roden
03-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Zevenhuizen
03-07-2019 TCM - Klimtijdrit Vaals Vaals/Camerig
03-07-2019 Ronde van Ermelo Ermelo
04-07-2019 56e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk
04-07-2019 55e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht
05-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Leek
06-07-2019 De Triple Jeugd tijdritkampioenschap Wheelerplanet Spaarndam
06-07-2019 Wielerronde van Middelharnis Middelharnis
06-07-2019 40ste Lustrum Wielerronde Kloosterburen Kloosterburen
06-07-2019 Ronde van Giessenburg Giessenburg
06-07-2019 Ronde van Twente Enter
06-07-2019 Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup Dorpsstraat Enter
06-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE De Wilp
07-07-2019 CCV - 9e Klimomloop van Ulestraten ulestraten
07-07-2019 CCM - Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal
07-07-2019 Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen
07-07-2019 57e Wielerronde van Hoogkarspel Hoogkarspel
07-07-2019 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal
10-07-2019 65e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk
11-07-2019 Ronde van Epe Epe
12-07-2019 Omloop van Nijeveen Nijeveeen
13-07-2019 Lus van Roden Roden
13-07-2019 39e wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek
13-07-2019 Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Centrum Ugchelen
13-07-2019 Ronde van Ternaard Ternaard
14-07-2019 58e Wielerdag van Monster Monster
14-07-2019 Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz
14-07-2019 Ronde van Obdam Obdam
16-07-2019 Kermisronde Bergeijk Bergeijk
17-07-2019 59e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande
20-07-2019 49e Ronde van Barendrecht Barendrecht
21-07-2019 Pijl van Heerlerheide Heerlen
21-07-2019 Ronde van Usquert Usquert
22-07-2019 27-07-2019
62e Tour de Junior Achterveld
24-07-2019 Paardenmarktronde Alblasserdam Alblasserdam
27-07-2019 16e Jeugdronde van Achterveld Achterveld
28-07-2019 70e Ronde van Poeldijk Poeldijk
29-07-2019 62e Kermisronde van Duizel Duizel
29-07-2019 03-08-2019
European Junior Cycling Tour Assen Assen
30-07-2019 38e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen
31-07-2019 69e Ronde van Santpoort Santpoort Noord
31-07-2019 Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart
01-08-2019 47e editie Profronde Westland Wateringen
02-08-2019 RaboRonde Heerlen (Profcriterium + NHC) Heerlen
03-08-2019 Mijl van Mares MAARHEEZE
03-08-2019 Global - Tour d'Oospel Ospel
04-08-2019 Bosbergronde Appelscha Appelscha
04-08-2019 U23 RS - Hel van Voerendaal Ransdaal
04-08-2019 De Gouden Pijl Emmen
04-08-2019 46e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan
05-08-2019 46 e Ronde van Noordeloos Noordeloos
07-08-2019 Ronde van Beverwijk Beverwijk
08-08-2019 39e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne
08-08-2019 Ronde van Nootdorp Nootdorp
09-08-2019 Ridderronde Maastricht Maastricht
09-08-2019 34e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul
11-08-2019 Koga Slag om Norg Norg
12-08-2019 Wielerronde van Steensel Steensel
12-08-2019 18-08-2019
Bink Banck Tour Diversen
17-08-2019 Ronde van Pijnacker Pijnacker
17-08-2019 Ronde van de Westereen Zwaagwesteinde
18-08-2019 Résidence Valkenburg Klim Classic Schin op Geul=Berg en Terblijt
18-08-2019 Ronde van de Achterhoek n.n.t.b.
18-08-2019 Jeugdronde van Geldrop Geldrop
18-08-2019 Klimomloop Berg en Terblijt en Adelante Challenge Berg en Terblijt Berg en Terblijt
20-08-2019 45e Ronde van De Lier De Lier
21-08-2019 Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal
21-08-2019 Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal
24-08-2019 Jeugdronde van Maassluis Maassluis
24-08-2019 Ronde van de Kerspelen Harkema
24-08-2019 Ronde van Harkema Harkema
24-08-2019 Wielerronde van Zuidland Zuidland
25-08-2019 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard
25-08-2019 Excelsior's Wielerdag Gouda
25-08-2019 Afwachtings wedstrijd jeugd omloop van Valkenswaard Dommelen
25-08-2019 Ronde van Delfzijl Delfzijl
25-08-2019 Ronde van Oudorp Oudorp NH
25-08-2019 Ronde van Uithoorn Uithoorn
27-08-2019 70e Valstar Wielerspektakel Naaldwijk
28-08-2019 Ronde van Winsum Winsum
30-08-2019 Nacht van s-Gravendeel s-Gravendeel
31-08-2019 Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Rotterdam
31-08-2019 6E Kermisronde van de Weebosch Weebosch
01-09-2019 59e Ronde van Heemskerk Heemskerk
01-09-2019 2e Omloop van het Zuiderpark Den Haag
01-09-2019 13e Hartje Baarn Baarn
01-09-2019 Jewagas Grote Prijs Rob Mulders - Ronde van Well Well
03-09-2019 08-09-2019
Boels Ladies Tour diverse
04-09-2019 Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout
07-09-2019 08-09-2019
Ronde van Gieten (tweedaagse) Rolde, Gieten
07-09-2019 Klompenronde Honselersdijk
07-09-2019 Omloop van Trynwalden Oenkerk
07-09-2019 Jeugd Ronde van Rolde Rolde
07-09-2019 20e Groeistad Klassieker Amersfoort
07-09-2019 Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup Grotestraat Goor
08-09-2019 HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade
08-09-2019 Omloop van de Bollenstreek. Lisse
13-09-2019 15-09-2019
Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Sittard (Watersley)
14-09-2019 15-09-2019
Tweedaagse Wielerronde van Wervershoof 2019 Wervershoof
14-09-2019 64ste Ster van berkel Berkel en Rodenrijs
14-09-2019 Ronde van Voorhout Voorhout
14-09-2019 11e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk
15-09-2019 57e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn
15-09-2019 Leeuw van Leeuwarden Leeuwarden
15-09-2019 Ronde van Korvel Tilburg
15-09-2019 Ronde van Hillegom Hillegom
17-09-2019 22-09-2019
Olympia's Tour diverse
18-09-2019 Watersley Ladies Mix Battle Sittard
22-09-2019 D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen
22-09-2019 Ronde van Lisse Lisse
28-09-2019 Omloop van Ottoland Ottoland
29-09-2019 AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude Zwanenburg
29-09-2019 Jeugdronde Den Haag
05-10-2019 47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Assendelft