BMX

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
BMXTrofee-West Competitie 9 BMX de Kleydrivers - Langedijk 03-11-2019
BMX Noord-Oost Competitie 7 DVO Haaksbergen - Haaksbergen 20-10-2019
BMX Zuid Competitie 8 FCC Lion d'Or - Valkenswaard 20-10-2019
BMX Noord-Oost Competitie 6 BMX Apeldoorn - Apeldoorn 13-10-2019
BMX Zuid Competitie 7 FCV Wycross - Wijchen 13-10-2019
BMXTrofee-West Competitie 8 FCC Wijkeroog - Velsen-Noord 13-10-2019
BMX Top Competitie Nationaal 6 Rapid Wheels - Klazienaveen 06-10-2019
BMX Noord-Oost Competitie 5 FCV Het Twentse Ros - Hengelo 29-09-2019
BMX Zuid Competitie 6 TWC Maaslandster - Landgraaf 29-09-2019
BMXTrofee-West Competitie 7 HSC de Bataaf - Zwanenburg 29-09-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 9/10 (CDM-ARG) Santiago del Estero - Argentinië
28-09-2019 29-09-2019
BMX Top Competitie Nationaal 5 FCC Nuland - Nuland 22-09-2019
BMXTrofee-West Competitie 6 FCC Rijswijk - Rijswijk 15-09-2019
BMX Noord-Oost Competitie 4 BMX Apeldoorn - Apeldoorn 15-09-2019
BMX Zuid Competitie 5 FCV Geldermalsen - Geldermalsen 15-09-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 7/8 (CDM-USA) Rockhill - South Carolina – USA
13-09-2019 14-09-2019
BMX 3-Nations Cup 3 - Dag 2 (C1-NED) UWTC - Uithoorn 08-09-2019
BMX 3-Nations Cup 3 - Dag 1 (NED) UWTC - Uithoorn 07-09-2019
UEC BMX European Cup - Round 10 (C1-BEL) Peer - België 01-09-2019
BMXTrofee-West Competitie 5 FCC de Kombocht - Bussum 01-09-2019
UEC BMX European Cup - Round 9 (C1-BEL) Peer - België 31-08-2019
UCI BMX World Championships and Challenge (CM-BEL) Zolder - België
23-07-2019 27-07-2019
UEC BMX European Championships and Challenge (CC-LAV) Valmiera - Letland
12-07-2019 14-07-2019
BMX Nationaal Kampioenschap (CN) FCC Wheels - Erp 07-07-2019
BMX Nationaal Kampioenschap - Time Trial FCC Wheels - Erp 06-07-2019
BMX Noord-Oost Competitie 3 FCC de Bissinghcrossers - Ommen 30-06-2019
BMX Zuid Competitie 4 FCC Ammersoyen - Ammerzoden 30-06-2019
BMXTrofee-West Competitie 4 FCC de Spuicrossers - Oud-Beijerland 30-06-2019
BMX SX Training #OpPapendal Papendal - Arnhem 26-06-2019
BMX Top Competitie Nationaal 4 TFCC de Weirijders - Tiel 23-06-2019
BMX Top Competitie Nationaal 3 FCV de Durtrappers - Luyksgestel 16-06-2019
BMXTrofee-West Competitie 3 FCC Barendrecht - Barendrecht 09-06-2019
BMX SX Training #OpPapendal Papendal - Arnhem 08-06-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 5/6 (CDM-FRA) Saint-Quentin-en-Yvelines - Frankrijk
08-06-2019 09-06-2019
BMX 3-Nations Cup 2 - Dag 2 (C1-GER) Ahnatal - Duitsland 02-06-2019
BMX 3-Nations Cup 2 - Dag 1 (GER) Ahnatal - Duitsland 01-06-2019
UEC BMX European Cup - Round 8 (HC-FRA) Sarrians - Frankrijk 26-05-2019
BMX Zuid Competitie 3 FCV Veldhoven - Veldhoven 26-05-2019
BMXTrofee-West Competitie 2 Uithoornse WTC - Uithoorn 26-05-2019
UEC BMX European Cup - Round 7 (HC-FRA) Sarrians - Frankrijk 25-05-2019
BMX SX Training #OpPapendal Papendal - Arnhem 22-05-2019
BMX 3-Nations Cup 1 - Dag 2 (C1-BEL) Dessel - België 19-05-2019
BMX 3-Nations Cup 1 - Dag 1 (BEL) Dessel - België 18-05-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 3/4 (CDM-NED) Papendal - Arnhem
11-05-2019 12-05-2019
BMX Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem 10-05-2019
BMX Zuid Competitie 2 FCV d'n Urste - Schijndel 05-05-2019
BMX Noord-Oost Competitie 2 Rapid Wheels - Klazienaveen 05-05-2019
UEC BMX European Cup - Round 6 (C1-NOR) Råde - Noorwegen 05-05-2019
UEC BMX European Cup - Round 5 (C1-NOR) Råde - Noorwegen 04-05-2019
BMX Training Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem 30-04-2019
UCI BMX Supercross World Cup - Round 1/2 (CDM-GBR) Manchester - Engeland
27-04-2019 28-04-2019
BMX Training Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem 26-04-2019
BMX Supercross Training #OpPapendal Papendal - Arnhem 24-04-2019
UEC BMX European Cup - Round 4 (HC-BEL) Zolder - België
21-04-2019 22-04-2019
UEC BMX European Cup - Round 3 (HC-BEL) Zolder - België
20-04-2019 21-04-2019
BMX Top Competitie Internationaal 2 (C1) FCC the Wheely's - Baarn 14-04-2019
BMX Training Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem 10-04-2019
BMX Top Competitie Internationaal 1 (C1) FCC de Plakpunters - Venlo 07-04-2019
BMX Training Talenten Cup #OpPapendal Papendal - Arnhem 03-04-2019
BMXTrofee-West Competitie 1 FCC The Wheely's - Baarn 31-03-2019
BMX Noord-Oost Competitie 1 FC Unitas - Assen 31-03-2019
UEC BMX European Cup - Round 2 (HC-ITA) Verona - Italië 31-03-2019
BMX Zuid Competitie 1 FMC The Whoopers - Berlicum 31-03-2019
UEC BMX European Cup - Round 1 (HC-ITA) Verona - Italië 30-03-2019
BMX Nationaal Kampioenschap Clubs KWC Kampen - Kampen 24-03-2019

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.