Magazine

De 10 mooiste posts uit Montferland

Afgelopen weken vonden de NK Wielerweken plaats. Het waren geweldige dagen. De KNWU presenteert een selectie van de mooiste beelden op Instagram van onze nationale toppers op Instagram.

Robert Gesink

Just riding today, Just racing tomorrow! #TimeTrail #Championships #TheNetherlands ??

Een bericht gedeeld door Robert Gesink (@robertgesink) op

 

Roxane Knetemann

 

Chantal Blaak

Nederlands Kampioen ?? Een onbeschrijflijk gevoel.... #number13 #nkmontferland

Een bericht gedeeld door Chantal Blaak (@chantalblaak) op

 

Coen Vermeltfoort

 

Annemiek van Vleuten

Team @oricascott is on it's way to national championships in 's Heerenberg. Start 13.00, live tv Nederland 1 from 15.00.

Een bericht gedeeld door Annemiek van Vleuten (@annemiekvanvleuten) op

 

Team Sunweb

Yes! @tomdumoulin90 wins the Dutch national time trial championships! #KeepChallenging

Een bericht gedeeld door Team Sunweb (@teamsunweb) op

Anouska Koster

 

Floortje Mackaij

Can't say that I wasn't suffering yesterday.... ???

Een bericht gedeeld door Floortje Mackaij (@floortjemackaij) op

Roy Eefting

Yesterday i went in 200 km breakaway. I didn't plan it, but i kind of liked it. #breakaway #nk ?@mij.photo

Een bericht gedeeld door Roy Eefting (@royeefting) op

 

Wouter Wippert

............ Almost ?? #nkwielrennen #second #almost #nk #nationals #2de #cycling #cannondale

Een bericht gedeeld door Wouter Wippert (@wouterwippert) op

Volg de KNWU op Instagram.

  • Nederlandse Lotterij

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren. Daarnaast vragen we je toestemming om analytische cookies en marketingcookies te plaatsen. Daarmee meten we het gebruik van deze website en kunnen we ons aanbod beter afstemmen op jouw voorkeuren. Deze cookies verzamelen persoonsgegevens. Geef hieronder aan welke cookies je wilt accepteren. Meer weten? Bekijk onze privacypagina.