Nieuws

Save the date! Dag van de wielersport

3 november 2017

Pak je agenda en blokkeer zaterdag 6 januari 2018. Op deze dag bieden we onze leden de unieke kans om deel te nemen aan de Dag van de Wielersport en aansluitend de Zesdaagse van Rotterdam te bezoeken.

Dit jaar staat de Dag van de Wielersport in het teken van de pioniers. Tijdens ons programma kijk je mee in de wereld van de koplopers in de wielersport. Zo kom je alles te weten over het meest succesvolle jaar van Team Sunweb. En wist je bijvoorbeeld dat de KNWU, KOGA en TU Delft aan de meest moderne baanfiets ter wereld sleutelen?

Het complete programma houden we nog even geheim, maar reken maar dat het mooi wordt.

In het avondprogramma van de Zesdaagse huldigen we op een glorieuze wijze onze wereldkampioenen.

Nieuwsgierig geworden? Heel goed! Stay tuned voor meer informatie.

Note: op zoek naar informatie over de vereniging van het jaar verkiezing? Deze is verhuisd naar het voorjaar 2018 waarin we op zoek gaan naar de leukste, origineelste en meest inspirerende initiatieven bij onze clubs.

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.