Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
32e ronde van de Fendert Fijnaart 10-10-2010
55e Ronde van de Molen OOSTERHOUT 03-10-2010
NCK Hoogezand-Sappemeer 02-10-2010
38e Kermisronde van Assendelft Assendelft 02-10-2010
Rabobank Klimcriterium Molenberg Heerlen 26-09-2010
48ste ronde van Wernhout Wernhout 26-09-2010
5e Ster van Moerdijk Zevenbergen/Fijnaart 26-09-2010
Ronde van de Uithof Den Haag 26-09-2010
Ronde van Lisse Lisse 26-09-2010
Toer Overschie (Geannuleerd: weinig draagvlak) Rotterdam Overschie 26-09-2010
Geannuleerd: 57e Ronde van Kwadendamme (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Kwadendamme 25-09-2010
Nederlandse Studenten Kampioenschappen Enschede 25-09-2010
6e Omloop van Ottoland Ottoland 25-09-2010
ronde van IJburg Amsterdam - IJburg 25-09-2010
Grote Prijs De Wilde Vijfhuizen Zwanenburg 25-09-2010
Landelijk jeugdtoernooi : Grote Prijs de Vos Fietsen Zwanenburg 25-09-2010
Ronde van IJburg Amsterdam 25-09-2010
jeugdronde van Almelo Almelo 25-09-2010
Finale D.E.V.-klassement Emmen 19-09-2010
53e WIELERRONDE VAN SCHIEDAM (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Schiedam 19-09-2010
Jeugdtoernooi HRTC Hoorn 19-09-2010
Ronde van Hillegom Hillegom 19-09-2010
41ste Jeugd- en Damesronde Uden 19-09-2010
3e Bouwmeester wielerronde van Tilburg (Geannuleerd: door gemeente afgelast) Tilburg 19-09-2010
Jubileum Ronde van Uithoorn Uithoorn 19-09-2010
Ronde van Hoogerheide Hoogerheide 19-09-2010
Baronie Breda Classic Breda 19-09-2010
Jeugd Klassieker Zuidwolde; Omloop nwl./jun. dames (Geannuleerd: Financien) Zuidwolde 18-09-2010
Ronde van Voorhout Voorhout 18-09-2010
Veluwe Classic (Cyclo) (Geannuleerd: niet genoeg euro\'s) Elburg 18-09-2010
Rabobank Amersfoort 13e Groeistad Klassieker Amersfoort 18-09-2010
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 18-09-2010
7e Wielerronde van Ameide Ameide 18-09-2010
Deltionronde van Zwolle Zwolle 18-09-2010
Ronde van Burdaard Burdaard 18-09-2010
Ronde van Krimpen Krimpen aan den IJssel 15-09-2010
Rabo Wielerronde van Purmerend Purmerend 12-09-2010
52 ste Ronde van Uden Uden 12-09-2010
2e Jeugdomnium GP Bavelseberg (Geannuleerd: organisatorische reden) Breda 12-09-2010
Open Fries Kampioenschap Jeugd Leeuwarden 12-09-2010
57e Ronde van Hank Hank 12-09-2010
Finale Clubcompetitie Dalen 12-09-2010
Rabo Dikke Banden Race Purmerend 12-09-2010
Ronde van Vreewijk Rotterdam 12-09-2010
ronde van denekamp (Geannuleerd: vorig jaar te weinig deelnemers.) Denekamp 12-09-2010
Neptunus Ronde van Neer Neer 12-09-2010
NK Tijdrijden Amateurs-A en Masters Vries 12-09-2010
13e Berner Eurode omloop Kerkrade 12-09-2010
Omloop om Schokland Emmeloord 11-09-2010
Klompenronde Honselersdijk 11-09-2010
jeugdtijdrit dommelen dommelen 11-09-2010
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Uithoorn 11-09-2010
Ronde van Giessen Giessen 10-09-2010
Kermisronde Roosendaal 09-09-2010
Ronde van Noordwijkerhout Grote prijs Heembouw Noordwijkerhout 08-09-2010
Kermisronde Born Born 06-09-2010
Wielerronde van Hilversum Hilversum 05-09-2010
Kernen Omloop Echt-Susteren Echt 05-09-2010
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 05-09-2010
Ronde van de Waarderpolder Haarlem 05-09-2010
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Ossendrecht 05-09-2010
Derny wedstrijd (Geannuleerd: de kosten van deze wedstrijd zijn erg hoog) Rotterdam 05-09-2010
Rabobank Omloop van Noordbroek Noordbroek 05-09-2010
17e Jeugdronde van Geldrop Geldrop 05-09-2010
Rabo jeugdtoernooi Amstelveen 05-09-2010
Jeugdronde Veendam Veendam 05-09-2010
GP Cor Vlemmix (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Breda 05-09-2010
14e Henk Lubberding Classic 's-Heerenberg 05-09-2010
28e Jeugdronde van Numansdorp Numansdorp 04-09-2010
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Veendam 04-09-2010
72e Ronde van Dordrecht Dordrecht 04-09-2010
DijkenWielertocht Beneden-Leeuwen 04-09-2010
RABO wielerronde van TWELLO Twello 04-09-2010
Jeugdronde van Hasselt Hasselt 04-09-2010
Profile Ladies Tour Leiden
31-08-2010 05-09-2010
Rabobank Ronde van Rooi St. Oedenrode 29-08-2010
Blauwe Stad Time Trial (Geannuleerd: Door wegwerkzaamheden) Midwolda 29-08-2010
Ronde van Heemskerk Heemskerk 29-08-2010
Rabo-Klimcriterium Munstergeleen 29-08-2010
Excelsior's wielerdag Gouda 29-08-2010
54e Ronde van Midden-Nederland Utrecht 29-08-2010
Ronde van de Maliebaan Utrecht 29-08-2010
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen HOOGEVEEN 29-08-2010
Wielerronde van Bemmel Bemmel 29-08-2010
Ronde Van Pannigen Panningen 29-08-2010
Jeugdronde van Maassluis Maassluis 28-08-2010
Menzis van Keulen Interieur Omloop Nijverdal 28-08-2010
Internationale Omloop door Middag-Humsterland voor Vrouwen Aduard 28-08-2010
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Munstergeleen 28-08-2010
Wielerronde van Zuidland Zuidland 28-08-2010
28 e Wielerronde van Oudewater Oudewater 28-08-2010
DK tijdrijden jeugd Zuid West (Geannuleerd: te weinig inschrijvingen) Nieuwdorp 28-08-2010
Ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Oosterhout 28-08-2010
Rabobank Jan Boven Classic Blijham 28-08-2010
Ronde van Wezep Wezep 28-08-2010
RONDE DRV ACCOUNTANTS ZIERIKZEE Zierikzee 27-08-2010
Profronde van Almelo Almelo 27-08-2010
59e Rabobank wielerronde van Zeist Zeist 26-08-2010
Melbuul"n Ronde van Borne (Geannuleerd: niet genoeg euro\'s) Borne 26-08-2010
Rabobank Zomeravondronde van Ede; Tevens Open NK Handbiken Ede 26-08-2010
Ronde van Capelle Capelle aan den Ijssel 25-08-2010
Ronde van Nunspeet Nunspeet 25-08-2010
Ronde van Winsum Winsum 25-08-2010
4e RABO-Wielerronde Hartje Baarn Baarn 22-08-2010
Ronde van de gedempte haven Bergen op Zoom 22-08-2010
Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard 22-08-2010
Ronde Wheelerplanet Spaarndam 22-08-2010
31e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nuenen 22-08-2010
Kermisronde Dwars deur Grolle (Geannuleerd: Geen geschikt parcours) Groenlo 22-08-2010
Polluxronde van Klazienaveen Klazienaveen 22-08-2010
3e Ronde van Vledder Vledder 22-08-2010
Afwachtingswedstrijd Steenbergen 22-08-2010
ronde van Heino Heino 22-08-2010
Acht van Meerssen Meerssen 22-08-2010
Guus Caarels Wielermemorial 2010 Goor 21-08-2010
Ronde van Staphorst Staphorst 21-08-2010
Ronde van Haastrecht (Geannuleerd: Door onvoorzienbare omstandigheden moet het comité afzien van organisatie.) Haastrecht (gem. Vlist) 21-08-2010
6e Vestingronde Nieuwpoort. Nieuwpoort 21-08-2010
Rabo Dikke Bandenrace Pijnacker 21-08-2010
Ronde van Pijnacker Pijnacker 21-08-2010
Ronde van Limmen Limmen 21-08-2010
De Westbrabantse Pijl Steenbergen
20-08-2010 22-08-2010
11 de Ronde van Bolsward Bolsward 19-08-2010
FUTURUMSHOP.NL Ronde van Ugchelen Ugchelen bij Apeldoorn 19-08-2010
Eneco Tour Diversen
17-08-2010 24-08-2010
Ronde van Gouda voor vrouwen Gouda 15-08-2010
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal Oldenzaal 15-08-2010
Stichting Wielercomité Nispen Nispen 15-08-2010
25e Wielerdag van Hoek van Holland (Geannuleerd: Geannuleerd : Veiligheidseisen zorgen voor te hoge kosten) Hoek van Holland 15-08-2010
42e Ronde Rondom de Bult van Usquert Usquert 15-08-2010
Grote Prijs van Boekel Boekel 15-08-2010
Ronde van Beverwijk Beverwijk 15-08-2010
4de Rabobank Profwielerronde Etten-Leur Etten-Leur 15-08-2010
Bergomloop Simpelveld Simpelveld 15-08-2010
Ronde van De Westereen Zwaagwesteinde 14-08-2010
Wielerronde Hartje Barneveld Barneveld 14-08-2010
55e Berkelse Wielerdag Berkel en Rodenrijs 14-08-2010
Dutch Food Valley Classic Veenendaal 13-08-2010
Nacht van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 13-08-2010
Afwachtingswedstrijd Dutch Food Valley Classic Veenendaal 13-08-2010
Rabobank Ronde van Neede Neede 13-08-2010
25e Ronde van Vlagtwedde (Geannuleerd: Financien) Vlagwedde 12-08-2010
Parkstadronde Veendam Veendam 12-08-2010
Geannuleerd : 12e Peperbus Prof Spektakel van Zwolle (Geannuleerd: Financiële redenen) Zwolle 11-08-2010
Stichting Tour de Junior Achterveld 11-08-2010
34e Rabobank Gouden Pijl te Emmen Emmen 10-08-2010
61e Ronde van Naaldwijk Naaldwijk ( Westland ) 10-08-2010
Stichting Tour de Junior Achterveld
09-08-2010 14-08-2010
19e Ronde van Noordeloos Noordeloos 09-08-2010
46e WIELERRONDE VAN MAASSLUIS MAASSLUIS 09-08-2010
29e Wielerronde van Steensel Steensel 09-08-2010
Rabobank Ronde van Rolde (Geannuleerd: Geannuleerd: Het ontbreekt de organisatie aan motivatie om de wielerronde te organiseren, na een matige opkomst in 2009 was het de druppel dat in de Acht van Annen van de 80 aangemelde renners er 40 niet kwamen opdagen.) Rolde 08-08-2010
PARKHOTEL ROODING HILLS CLASSIC Valkenburg 08-08-2010
55e Raboprofronde van Zevenbergen Zevenbergen 08-08-2010
Ronde van Burgh Haamstede Haamstede 07-08-2010
Ronde van Dalen Dalen 07-08-2010
Nacht van Rossum Rossum 07-08-2010
Swift 3-daagse Leiden 07-08-2010
ronde van Markelo Markelo 06-08-2010
Mijl van Mares Maarheeze 06-08-2010
Ronde van Nootdorp Nootdorp 05-08-2010
26e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne 05-08-2010
Wielerronde van Zundert Zundert 04-08-2010
ronde van Zutphen Zutphen 04-08-2010
Bissinghwielerronde van Ommen Ommen 04-08-2010
Ronde van Santpoort Santpoort 04-08-2010
Ridderronde Maastricht 04-08-2010
36e Ronde van De Lier De Lier ( Westland ) 03-08-2010
29e Profronde van Surhuisterveen Surhuisterveen 03-08-2010
Super de Boer Draai van de Kaai Roosendaal 02-08-2010
46e Internationale Jeugdtour Assen Assen
02-08-2010 07-08-2010
Raboronde van Appelscha Appelscha 01-08-2010
38e Ronde van het Lage Land Oostzaan 01-08-2010
WielerStimuleringsDagen Mierlo/Lierop
01-08-2010 06-08-2010
Omloop van Ransdaal Ransdaal 01-08-2010
2e cityronde van Tiel Tiel 01-08-2010
39e Ronde van Oostzaan Oostzaan 01-08-2010
Swift 3-daagse Leiden 31-07-2010
Nacht van Waubach Waubach (Gem. Landgraaf) 31-07-2010
Lus van Almkerk Almkerk 31-07-2010
Spektakel van Steenwijk (Geannuleerd: DOET MEE AAN DE ENECO-TOUR) Steenwijk 31-07-2010
Rabo Ronde Heerlen Heerlen 30-07-2010
2e Omloop van Nijeveen Nijeveen 30-07-2010
38e Wateringse Wielerdag Wateringen ( Westland ) 29-07-2010
Acht van Chaam Chaam 28-07-2010
51e paardenmarkt wielerronde van Alblasserdam Alblasserdam 28-07-2010
Bavaria Profronde Stiphout Stiphout Gemeente Helmond 27-07-2010
36ste Daags na de Tour Boxmeer 26-07-2010
53e kermisronde van Duizel Duizel 26-07-2010
61e Ronde van Poeldijk Poeldijk ( Westland ) 25-07-2010
40e Ronde van Barendrecht Barendrecht 24-07-2010
Swift 3-daagse Leiden 24-07-2010
49e Wielerdag van Monster Monster ( Westland ) 21-07-2010
Geannuleerd : 11e Jo Verstraten Criterium (Geannuleerd: organisatie is in liquidatie) Clinge 20-07-2010
Hart van Gilze Gilze 18-07-2010
1 ste Gazelle Omloop Schin op Geul Schin op Geul 18-07-2010
51e Ronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel 18-07-2010
45e Ronde van Philippine Philippine 17-07-2010
60 e Ronde van Ochten Ochten 17-07-2010
Rabobank Ronde van Borger Borger 17-07-2010
59e Ronde van Zwijndrecht Zwijndrecht 17-07-2010
Ploegentijdrit Clubcompetitie Wieringermeer 17-07-2010
25e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul ( Westland ) 15-07-2010
Ronde van Doetinchem-centrum Doetinchem 14-07-2010
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 13-07-2010
Ronde van Veldhoven Veldhoven 12-07-2010
Wielerronde Heerle Heerle 12-07-2010
35ste Wielerronde Maren-Kessel Maren-Kessel 11-07-2010
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Mierlo-Hout 11-07-2010
Ronde van Leiderdorp (Geannuleerd: Geen medewerking buurtbewoners/gemeente) Leiderdorp 11-07-2010
Ronde van Dongen Dongen 11-07-2010
32e wielerronde van Obdam Obdam 11-07-2010
Ronde van Dodewaard Dodewaard 10-07-2010
37e Ronde van Giessenburg Giessenburg. 10-07-2010
Ronde van Oldebroek Oldebroek 10-07-2010
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Venhuizen
10-07-2010 11-07-2010
Lus van Roden Roden 09-07-2010
Bredase Wielerkampioenschappen Breda 07-07-2010
39e Ronde van `s-Gravenzande `s-Gravenzande (Westland ) 07-07-2010
4e Axa Wielerronde van Rhenen (Geannuleerd: Niet voldoende sponsors) Rhenen 06-07-2010
58e Ronde van Westdorpe Westdorpe 06-07-2010
37e ronde van Schaijk Schaijk 04-07-2010
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Kaatsheuvel 04-07-2010
Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 04-07-2010
60 e A.H. Theo Driessen Ronde van Driel Driel 04-07-2010
NK Weg Amateurs A, Masters 40+ & 50+ & 60+ Aalten 04-07-2010
27ste Bergcriterium van Wolder (Maastricht) Wolder (maastricht) 04-07-2010
De ronde van Schagen (Geannuleerd: Kan dit jaar niet georganiseerd worden) Schagen 03-07-2010
Ronde van Enter Enter 03-07-2010
77e Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 03-07-2010
Ronde van De Wilp (6dgs) De Wilp 03-07-2010
Ronde van Marum (6dgs) Marum 02-07-2010
Tour de France tijdrit vrouwen Rotterdam 02-07-2010
Ronde van Epe Epe 01-07-2010
Ronde van Hoogkerk (6dgs) Hoogkerk 01-07-2010
Ronde van prinsenbeek Prinsenbeek 01-07-2010
Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 01-07-2010
NK Tijdrijden 15-18 jarigen en Beloften Muntendam/Veendam 30-06-2010
Ronde van Ermelo Ermelo 30-06-2010
56e Ronde van Maasdijk Maasdijk ( Westland ) 30-06-2010
Noordwijk classic Noordwijk 29-06-2010
Ronde van Tolbert (6 dgs) Tolbert 29-06-2010
Ronde van St. Jansteen St. Jansteen 29-06-2010
44e ronde van luyksgestel luyksgestel 28-06-2010
Ronde van Nieuwroden (6dgs) Nieuwroden 28-06-2010
Wielerronde van Schoondijke Schoondijke 27-06-2010
49e ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 27-06-2010
ronde van Vorden Vorden 27-06-2010
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Amsterdam Noord 27-06-2010
Wielermeerdaagse Noordenveld-Westerkwartier - Ronde van Peize (6dgs) Peize 27-06-2010
29e Ronde van Noordwolde Noordwolde 27-06-2010
Bob Scholte Memorial Breda 27-06-2010
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Bladel 27-06-2010
28e wielerronde van Sliedrecht Sliedrecht. 26-06-2010
Jeugdtoernooi Lisse Lisse 26-06-2010
58e Ronde van Gouda Gouda 26-06-2010
NK Weg Beek, Stein, Meerssen
26-06-2010 27-06-2010
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Bladel 26-06-2010
Ronde van Herwijnen Herwijnen 26-06-2010
ronde van Gramsbergen Gramsbergen 26-06-2010
Wielerronde van Schoondijke Schoondijke 26-06-2010
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Utrecht 26-06-2010
Acht van Bladel Bladel
25-06-2010 27-06-2010
47e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk ( Westland ) 24-06-2010
NK Tijdrijden Elite en Elite-Vrouwen Oudenbosch 23-06-2010
Ronde van Harkstede Harkstede 23-06-2010
10e ronde van Albrandswaard Rhoon 23-06-2010
Ronde van Riethoven Riethoven 21-06-2010
Rabo Dikke Banden Race Riethoven Riethoven 21-06-2010
40e Int. Boekweitronde van Zuiddorpe Zuiddorpe 21-06-2010
42e Ronde van Ouderkerk Ouderkerk a/d Amstel 20-06-2010
Afwachtingswedstrijd Ster Elektro Toer Helmond 20-06-2010
NSK Tijdrijden Ooij 20-06-2010
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Brunssum 20-06-2010
ronde van Elden Elden bij Arnhem 20-06-2010
Landelijke Jeugd Wedstrijd Amsterdam - Sloten 20-06-2010
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Oldeholtpade 20-06-2010
Ronde van Muntendam Muntendam 20-06-2010
29e Wielerronde van Zoeterwoude Zoeterwoude 20-06-2010
Rabo Komtoer Moergestel 20-06-2010
linie crossers Lage Zwaluwe 20-06-2010
35e Ronde van Stolwijk Stolwijk 19-06-2010
40ste Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 19-06-2010
Gouda's jeugddag Gouda 19-06-2010
Ronde van Ureterp Ureterp 19-06-2010
2e Midzomeravondronde Groot-Ammers 18-06-2010
Rabobank Ster Zeeuwsche Eilanden Diversen
17-06-2010 19-06-2010
DK Tijdrijden Ferwert 16-06-2010
Ster Elektrotoer Diversen
16-06-2010 20-06-2010
Van Laar B.V. Wielerronde van Vaassen Vaassen 16-06-2010
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Breda 16-06-2010
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Valkenswaard 16-06-2010
Omloop van Bedum Bedum 15-06-2010
Ronde van Weesp Weesp 13-06-2010
33e Rabobank Kersenronde te Mierlo Mierlo 13-06-2010
Rabobank Westfriese Dorpenomloop Wervershoof 13-06-2010
Rabobank Omloop van Wervershoof Wervershoof 13-06-2010
dikke banden race Wervershoof 13-06-2010
Ronde van Uitgeest Uitgeest 13-06-2010
NK Weg Jeugd Beek 13-06-2010
Ronde van De Boezem-Pijnacker Pijnacker 13-06-2010
60e Ronde van Goirle Goirle 13-06-2010
Omloop Exel(voorheen r.v. Laren Gld.) Exel 13-06-2010
Rog Tour Weert 13-06-2010
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Beek 13-06-2010
Goirlese Wieler Club (Geannuleerd: dubbel aangevraagd) Goirle 13-06-2010
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Zuid-Beijerland 12-06-2010
ronde van Warnsveld Warnsveld bij Zutphen 12-06-2010
Ronde van Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp 12-06-2010
22e RABOBANK WIELERRONDE VAN ROZENBURG ROZENBURG 12-06-2010
3e omloop de medel Tiel 12-06-2010
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Hilvarenbeek 12-06-2010
Nacht van de Waarderpolder Haarlem 12-06-2010
Ronde van de Kerspelen Drogeham 12-06-2010
DELTA Tour Zeeland Hulst-Middelbug-Goes-Terneuzen
11-06-2010 13-06-2010
De omloop van Huisduinen (Geannuleerd: x) Huisduinen 11-06-2010
59e Ronde van Oud-Beijerland Oud-Beijerland 11-06-2010
Ronde van Rijsenhout Rijsenhout 10-06-2010
Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland en Zuid-Holland (Vrouwen) en District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Kreileroord 09-06-2010
Ronde van Elspeet Elspeet 09-06-2010
Acht van Annen Annen 09-06-2010
Pack Solutions Omnium Breda Breda 09-06-2010
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Tilburg-Reeshof 09-06-2010
DK tijdrijden Oost Bornerbroek 08-06-2010
Torenronde Oirschot 08-06-2010
28e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 07-06-2010
Ronde van Limburg Stein/Beek 06-06-2010
Ronde van Valkenswaard Valkenswaard 06-06-2010
Therme Kasseienomloop Exloo 06-06-2010
60 ste Ronde van Huijbergen Huijbergen 06-06-2010
13e klim omnium over de Molshoop Dordrecht 06-06-2010
Amstel Wielerronde van Erp Erp 06-06-2010
Jeugdronde Wildervank Wildervank 06-06-2010
Hartje Hoorn 2010 Hoorn 06-06-2010
ronde van Winterswijk Winterswijk 06-06-2010
Ronde van Lewedorp Lewedorp 05-06-2010
Ronde van Bruinisse Bruinisse 05-06-2010
Ronde van het Villapark Nijverdal Nijverdal 05-06-2010
25e Jubileum ronde van Oldemarkt Oldemarkt 05-06-2010
De Wageningse Muur Wageningen 05-06-2010
Omloop van De Kompenije Drachtstercompagnie 05-06-2010
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Tilburg-Reeshof 05-06-2010
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Honselersdijk 05-06-2010
57e ste Ronde van Papendrecht Papendrecht 05-06-2010
Omloop van de Maasvallei Stein 05-06-2010
Omloop v.d. IJsseldelta vh Stadshagen Zwolle 05-06-2010
Ronde van het Statenkwartier Den Haag 04-06-2010
Nacht Van Hengelo Hengelo (o) 04-06-2010
33e Ronde van Haren Haren 04-06-2010
46e Ronde van Nes aan de Amstel Nes aan de Amstel 04-06-2010
25e Parel van de Veluwe Harderwijk 02-06-2010
Ronde van Bergpolder-Liskwartier Bergpolder 02-06-2010
Pack Solutions Omnium Breda Breda 02-06-2010
Dwars Door Nederland (Geannuleerd: geen etappeplaatsen) diversen
01-06-2010 09-06-2010
Tour de Lasalle Den Helder
31-05-2010 04-06-2010
Grote Prijs Vijfhuizen Vijfhuizen 30-05-2010
1e Kasteelronde van Mill Mill 30-05-2010
DTS Jeugdtoernooi Wormerland Sportpark Kalverhoek 30-05-2010
ronde vd paasberg - arnhem arnhem 30-05-2010
Ronde van Ginneken (Geannuleerd: Sterfgeval binnen het organiserend comité) Breda 30-05-2010
Jeugd wielerronde van Bussum Bussum 30-05-2010
Rabo jeugdwielerronde van Someren Someren 30-05-2010
Hans Buijsman toernooi Rotterdam 30-05-2010
Ronde rond het Ronostrand Roden 30-05-2010
30e Omloop Hoeksche Waard Afwachting Puttershoek 29-05-2010
30e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek 29-05-2010
Omloop door het Land van Bartje Assen 29-05-2010
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 29-05-2010
30ste Wielerronde van Rhenoy Rhenoy 29-05-2010
4e Jeugdronde van Enter Enter 29-05-2010
Scharenborgronde van Eibergen Eibergen 29-05-2010
Grand Prix TU Eindhoven Eindhoven 29-05-2010
Ronde van Harkema Harkema 28-05-2010
Ronde van Puttershoek Puttershoek 28-05-2010
48e Rabobank Wielerronden van Austerlitz Austerlitz (gem Zeist) 27-05-2010
Ronde van Katendrecht Rotterdam 27-05-2010
Ronde van Gerkesklooster (Geannuleerd: Parcours ligt eruit) Gerkesklooster 27-05-2010
Distrctkampioenschap tijdrijden Zuid-Holland Lisse 26-05-2010
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Krommenie 25-05-2010
Ronde van Axel Axel 25-05-2010
Districtskampioenschap Zuid-West Nederland Oud Vossemeer 24-05-2010
Districts Kampioenschappen Weg Noord Emmen 24-05-2010
Districtskampioenschap Zuid-Holland Hardinxveld-Giessendam 24-05-2010
Districts kampioenschappen Oost Steenwijkerwold 24-05-2010
District Kampioenschap Midden 2010 Wijk bij Duurstede 24-05-2010
Districtkamp. Limburg Hoensbroek 24-05-2010
Districtskampioenschappen Amsterdam 24-05-2010
Regio kampioenschap Noord- en Zuid-Holland en District kampioenschap Noord-Holland DTS (Sportpark Kalverhoek Wormerland) 24-05-2010
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Hapert 24-05-2010
Tour de Rijke (Geannuleerd: Het niet verkrijgen van een vergunning van de gemeente Rotterdam.) Rotterdam 23-05-2010
8e Cledob meisjesronde van de Merwelanden Dordrecht 23-05-2010
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Bleiswijk 23-05-2010
44e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 23-05-2010
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Beverwijk 22-05-2010
Jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal 22-05-2010
Ronde van Rijssen Rijssen 22-05-2010
Ronde van Twijzelerheide Twijzelerheide 22-05-2010
Ronde van de Uithof Den Haag 22-05-2010
Jeugdgiro Utrecht Utrecht 22-05-2010
Wielerweekend Buchten Buchten
21-05-2010 22-05-2010
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Axel
21-05-2010 23-05-2010
Dikke Banden Race Reuver 20-05-2010
Ronde van Ridderkerk Ridderkerk 19-05-2010
Olympia's Tour Diversen
17-05-2010 22-05-2010
5e Hel van Voerendaal Voerendaal 16-05-2010
Ronde Van Velden Velden 16-05-2010
Ronde van Angelslo Angerslo 16-05-2010
Ronde van Sloten Amsterdam-Sloten 16-05-2010
Ronde van Klein Zwitserland Amersfoort 16-05-2010
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT LIESHOUT 16-05-2010
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Stampersgat 16-05-2010
3e TOUR DE LEUR (Geannuleerd: Financieel) Etten-Leur 16-05-2010
7e A7 Classic Drachten 15-05-2010
35e wielerronde van Wichmond Wichmond 15-05-2010
16e Draai Rond de Kraai Rijsoord 15-05-2010
Ronde van Noordhorn Noordhorn 15-05-2010
40e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 15-05-2010
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Spijkenisse 15-05-2010
Zuidhollandse Eilanden Tour Spijkenisse 15-05-2010
Jeugdronde van WV Schijndel Schijndel 13-05-2010
Wielerronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 13-05-2010
ronde van Purmerplein Amsterdam Noord 13-05-2010
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Baambrugge 13-05-2010
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Emmen
13-05-2010 15-05-2010
24ste Rabo Meertour 2010 Wieringermeer
13-05-2010 16-05-2010
Batavus Prorace Leeuwarden 12-05-2010
DK Tijdrijden Limburg Ransdaal 11-05-2010
Tijdrit doorkomst Giro Soest 09-05-2010
Omloop van Margraten gemeente Margraten 09-05-2010
42e Wielerronde van 't Zand 't Zand 09-05-2010
62ste wielerronde van nieuw vossemeer om de Grote prijs van Merijntje Gijzen nieuw vossemeer 09-05-2010
Ronde van Amstelveen Amstelveen 09-05-2010
16e Grote Prijs Wegenbouw Groenen voor junioren Veldhoven 09-05-2010
14e Grote Prijs Sankomij Installatietechniek voor Dames Veldhoven 09-05-2010
Omloop der Kempen Eindhoven 09-05-2010
47e Flevotour Kampen 08-05-2010
Dorpen Omloop door Drenthe Assen 08-05-2010
Jeugdronde Amersfoort Amersfoort 08-05-2010
Jeugd Ronde van Assen Assen 08-05-2010
4e Omloop van Hierden Hierden 08-05-2010
Giro d'Italia door Nederland Amsterdam, Utrecht en Middelburg
08-05-2010 10-05-2010
1e Jeugdronde van Bernisse Zuidland 08-05-2010
ronde van Hardenberg Hardenberg 07-05-2010
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 06-05-2010
Ronde van Bergambacht Bergambacht 05-05-2010
50e Bevrijdingsronde van Vlaardingen Vlaardingen 05-05-2010
20e Ronde van Hoogland Hoogland (bij Amersfoort) 02-05-2010
69e Profronde van Made Made 02-05-2010
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Standdaarbuiten 02-05-2010
Hel van Netersel Netersel 02-05-2010
Shimano Fiets Challenge Cyclo Vaals 02-05-2010
ronde van Waterland Amsterdam - Noord 02-05-2010
Jeugdronde van Raalte Raalte 02-05-2010
31e KATJA-FASCINI Ronde van Stokkum Stokkum (bij s'-Heerenberg) 02-05-2010
58e Ronde van Overijssel Rijssen 01-05-2010
32e jeugdronde van Zwijndrecht Zwijndrecht 01-05-2010
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Leermens 01-05-2010
Ronde van Yerseke Yerseke 01-05-2010
1e Koninginneronde Haagpoort Breda (Geannuleerd: Geen vergunning voor parkoers Gemeente Breda) Breda 30-04-2010
Oranjeronde van Apeldoorn Apeldoorn 30-04-2010
Oranjeronde van Almelo Almelo 30-04-2010
Koninginnerronde van Beilen Beilen 30-04-2010
Oranje Ronde Breda Breda 30-04-2010
71e Ronde van Geldrop Geldrop 30-04-2010
56e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 30-04-2010
56e Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 30-04-2010
47 ste Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 30-04-2010
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Leermens
30-04-2010 01-05-2010
Giro di Amerongen Amerongen 28-04-2010
Open EK Wegsprint Enkhuizen Enkhuizen 25-04-2010
65e Int. Ronde van Noord-Holland Zaandam (zaanstad) 25-04-2010
28e Wim Hendriks Trofee St. Gillis-Waas (B) - Koewacht (NL) 25-04-2010
Kasseien Criterium van Eijsden Eijsden 25-04-2010
Rabo Jeugdwedstrijd Rijswijk ZH 25-04-2010
Twee Bruggenronde van Zaandam Zaandam 25-04-2010
Ronde van Elim Elim 25-04-2010
Jeugdronde van de Bult Leiden 24-04-2010
RABO Omloop van het Munnikenland Brakel 24-04-2010
Omloop van Nieuwlande (Geannuleerd: Gebrek aan vrijwilligers) Nieuwlande 24-04-2010
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Nieuwkuijk 24-04-2010
PWZ Zuidenveldtour Nieuw Amsterdam 24-04-2010
4e Wim Hendriks Trofee St. Gillis-Waas (B) - Koewacht (NL) 24-04-2010
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 24-04-2010
27e Omloop van de Alblasserwaard Meerkerk 24-04-2010
EPZ Omloop van Borsele 's-Heerenhoek
23-04-2010 25-04-2010
6e Friesche Wouden Klassieker Burgum 18-04-2010
Jeugdtoernooi West-Frisia Bovenkarspel 18-04-2010
37e JEUGDRONDE LIESHOUT LIESHOUT 18-04-2010
Ronde van Den Dungen Den Dungen 18-04-2010
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Alphen a/d Rijn 18-04-2010
wielercriterium Steenbergen Steenbergen 18-04-2010
Amstel Gold Race Maastricht 18-04-2010
rondom Luttenberg Luttenberg 18-04-2010
Jeugdronde van Doetinchem Doetinchem 18-04-2010
Open NK Tandems & Cycling Amersfoort 18-04-2010
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Spijkenisse 17-04-2010
Jeugdronde van Zwolle Zwolle 17-04-2010
37e Ronde van Lexmond Lexmond 17-04-2010
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 17-04-2010
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 17-04-2010
ZLM tour Goes 17-04-2010
Ronde van Gelderland Apeldoorn 17-04-2010
26e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul 11-04-2010
Novilon Eurocup Ronde van Drenthe Coevorden/Hoogeveen 11-04-2010
Ronde van Oud Gastel Oud Gastel 11-04-2010
Rabobank Wieleromloop Edam-Volendam Volendam 11-04-2010
D'n Bèrgse Wielerronde Berghem 11-04-2010
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Den Helder 11-04-2010
ploegentijdrit 11 april 2010 Meppel 11-04-2010
Warande Jeugdronde Oosterhout N.Br. 11-04-2010
Omloop van Lek en IJssel Lekkerkerk 10-04-2010
Unive Worldcup Ronde van Drenthe Hoogeveen 10-04-2010
Albert Achterhes Profronde van Drenthe & Dwars door Drenthe Hoogeveen
10-04-2010 11-04-2010
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Drachten 10-04-2010
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Rockanje 10-04-2010
Drentse 8 Dwingeloo 08-04-2010
Ronde van Werkendam Werkendam 05-04-2010
Ronde van De Wijk De Wijk 05-04-2010
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Emmen 05-04-2010
44e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 05-04-2010
Ronde van Waddinxveen Waddinxveen 05-04-2010
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Hoogerheide 05-04-2010
2e Altena Biesbosch Ronde Werkendam 05-04-2010
1e Molenomloop van de Schermer - In memoriam Theo Koomen Stompetoren 04-04-2010
Rabobank Wielerronde Oploo Oploo 04-04-2010
14e Paasronde van Tiel Tiel 04-04-2010
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Mierlo 04-04-2010
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 04-04-2010
Afwachtingswedstrijd Hel van het Mergelland Eijsden 03-04-2010
2e Ronde van Sleeuwijk. Sleeuwijk 03-04-2010
24e Jeugdronde van Piershil Piershil 03-04-2010
37e Hel van het Mergelland Eijsden 03-04-2010
Grote Prijs Oostland Rotterdam 31-03-2010
Ronde van de Ijzerenman (Geannuleerd: Georganiseerd onder auspiciën van de NWB) Weert 28-03-2010
Van Esch Biketotaal Tour Heeswijk-Dinther 28-03-2010
Dolmans Heuvelland Classic Bunde-Sibbe 28-03-2010
41e ronde van Midden-Brabant Dongen en omgeving 28-03-2010
Jeugdronde * van Huijbergen Huijbergen 28-03-2010
41e Omloop van de Braakman Philippine 27-03-2010
Omloop Noord West Overijssel Genemuiden 27-03-2010
Grote Omloop van de Veenkoloniën Veendam 27-03-2010
Bike-zone Rijswijkse wieleronde Rijswijk 27-03-2010
DOLCO VERHUUR Jeugdronde van Kampen Kampen 27-03-2010
jeugdronde dommelen dommelen 27-03-2010
Kleine Grote Prijs Oostland Rotterdam 24-03-2010
Ronde van het Westhoffbos (Geannuleerd: wordt andere datum) Spaarndam 21-03-2010
52e Wielerronde van Woensdrecht Woensdrecht 21-03-2010
Meeus Race Lierop 21-03-2010
5e Eneco Ronde van het Groene Hart Zoetermeer 21-03-2010
Ronde van Zoetermeer Zoetermeer 21-03-2010
Afwachtingswedstrijd Jeugd Zwanenburg 20-03-2010
62e Ronde van Oud Vossemeer Oud Vossemeer 20-03-2010
9e Omloop van Strijen Strijen 20-03-2010
57e Rabobank wielerronde van Haarlemmerliede en Spaarnwoude Zwanenburg 20-03-2010
Ronde van de Waarderpolder Haarlem 14-03-2010
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 14-03-2010
Ronde van Groningen Groningen 13-03-2010
57e Witte Kruis Classic Den Haag / Kijkduin 13-03-2010
24e Omloop van de Houtse Linies Den Hout ( Gemeente Oosterhout Nbr.) 07-03-2010
50e Ster van Zwolle Zwolle 06-03-2010
Remmerswaal Borchwerf trainingsritten Roosendaal
31-01-2010 28-02-2010
"Testwedstrijd_KUVA"/\ Uden 03-01-2010

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.