Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
Grote Prijs Versnellingsbakspecialist.nl Zaandam 09-10-2016
Landgraafse dag van de wielersport Megaland Landgraaf 01-10-2016
Landelijke Finale RABO Dikke Banden Race 2016 Utrecht 01-10-2016
NCK Dronten 01-10-2016
Nationale Tijdrit Gouda (Geannuleerd: Gebrek aan vrijwilligers) Gouda 01-10-2016
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Assendelft 01-10-2016
Maarten Tjallingii Fiets Feest Arnhem (Paasberg) 28-09-2016
Olympia's Tour diverse
26-09-2016 02-10-2016
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Oosterhout 25-09-2016
Ronde van Lisse Lisse 25-09-2016
Ronde van de Uithof Den Haag 25-09-2016
Ronde van Dongen Dongen 25-09-2016
Ronde van Midden Brabant Dongen 25-09-2016
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen Berg en Dal 25-09-2016
Open Drents Kampioenschap ATB Exloo 25-09-2016
Interclubwedstrijd Guldemond Parkoers Den Helder 25-09-2016
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Well 25-09-2016
Ploegentijdrit "SportopdeAs" Burgum 24-09-2016
Ronde van Noord Rotterdam 24-09-2016
12 e Omloop van Ottoland Ottoland 24-09-2016
Eneco Tour Diversen
19-09-2016 25-09-2016
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Oosterhout 18-09-2016
Baronie Breda Classic (Geannuleerd: geen organisatie) Breda 18-09-2016
Ronde van Hillegom Hillegom 18-09-2016
54e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 18-09-2016
Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk 18-09-2016
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Heerlen 18-09-2016
8e Pack Solutions Omnium Breda (Geannuleerd: Te weinig deelnemers) Breda 18-09-2016
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Bemmel 18-09-2016
Grote Prijs Zwanenburg (Geannuleerd: Te weinig deelnemers t.o.v. organisatie en kosten wedstrijd) Zwanenburg 17-09-2016
Ronde van Voorhout Voorhout 17-09-2016
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Echtenerbrug 17-09-2016
13e Ronde van Ameide Ameide 17-09-2016
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Amersfoort e.o. 17-09-2016
Noordelijke Wielercompetitie Finale Leeuwarden 17-09-2016
NK Tijdrijden Masters Bemmel 17-09-2016
Afwachtingswedstrijd Rabobank Amersfoort Groeistad Klassieker (Geannuleerd: Gelet op het aantal inschrijving op dit moment is het financieel onverantwoord om deze wedstrijd door te laten gaan) Amersfoort 17-09-2016
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Rotterdam 17-09-2016
Donderdagavondcompetitie - 13e en laatste avond Zwanenburg 15-09-2016
Ronde van Krimpen (Geannuleerd: Helaas toch geen parcours beschikbaar.) Krimpen aan den IJssel 14-09-2016
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 14-09-2016
Wielerronde van Uden (Geannuleerd: Door organisatie geannuleerd wegens gebrek aan deelnemers.) Uden 11-09-2016
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Breda 11-09-2016
HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade 11-09-2016
1e ronde van de Brabantse Wal (Geannuleerd: Komt nog een jaar te vroeg) Gemeente Woensdrecht en omstreken 11-09-2016
63e Ronde van Hank Hank 11-09-2016
10e Wielerronde Hartje Baarn Baarn 11-09-2016
(Officieus) Nederlands Kampioenschap Retro-koers (Geannuleerd: Door organisatie geannuleerd wegens gebrek aan voldoende deelnemers.) Valkenswaard 10-09-2016
Amateurronde van Hasselt Hasselt 10-09-2016
Jeugdronde van Hasselt Hasselt 10-09-2016
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Berkel en Rodenrijs 10-09-2016
Ronde van Rolde Rolde 10-09-2016
Klompenronde Honselersdijk 10-09-2016
Ronde van Giessen Giessen 09-09-2016
79e Kermisronde Roosendaal Roosendaal 08-09-2016
Donderdagavondcompetitie - 12e avond Zwanenburg 08-09-2016
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel 08-09-2016
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 07-09-2016
Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout 07-09-2016
Ronde van Uithoorn Uithoorn 04-09-2016
9e Kernen Omloop Echt-Susteren Echt-Susteren 04-09-2016
Jeugdronde van Veendam Veendam 04-09-2016
Ronde v Julianadorp Julianadorp 04-09-2016
36e Wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 04-09-2016
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Calfven (Ossendrecht) 04-09-2016
Wielerronde van Hilversum Hilversum 04-09-2016
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Geldrop 04-09-2016
Wielerronde van Delft (Geannuleerd: Door een combinatie van omstandigheden heeft de organistatie moeten vastgesteld dat het niet haalbaar is een succesvolle editie te realiseren dit jaar.) Delft 04-09-2016
Ronde van Hoogerheide Hoogerheide 04-09-2016
Bikeplanet Jeugd Interclubwedstrijd HSV de Kampioen Spaarndam 04-09-2016
Ronnie Gras Prijs van 't Sas. Sas van Gent 04-09-2016
FORZA nazomer interclub competitie 4-11-18 September 2016 Eibergen 04-09-2016
Ronde van St. Pancras St. Pancras 03-09-2016
14e Omloop van de Trynwalden Oenkerk 03-09-2016
34e jeugdronde van Numansdorp Numansdorp 03-09-2016
Jeugdronde van Almelo Almelo 03-09-2016
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Veendam 03-09-2016
78e wielerronde van Dordrecht Dordrecht 03-09-2016
Ronde van Noordwijk Noordwijk 03-09-2016
Ronde van de Weebosch Weebosch 03-09-2016
Rabo Wieler Classic Beneden-Leeuwen 03-09-2016
Donderdagavondcompetitie - 11e avond Zwanenburg 01-09-2016
Zomeravond Competitie Breda Breda 31-08-2016
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 31-08-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 30-08-2016
Boels Rental Ladies Tour Diverse
30-08-2016 04-09-2016
zondagcompetitie Spaarndam 28-08-2016
20ste Henk Lubberding Classic 's-Heerenberg 28-08-2016
Excelsiors Wielerdag Gouda 28-08-2016
Open Utrechts Tijdrit Kampioenschap Utrecht 28-08-2016
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Utrecht 28-08-2016
56e Ronde van Heemskerk Heemskerk 28-08-2016
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Usquert
27-08-2016 28-08-2016
Omloop van Dalen (Geannuleerd: problemen met de organisatie) Dalen 27-08-2016
Finale Clubcompetitie (Mannen) Usquert
27-08-2016 28-08-2016
60e Ronde van Midden Nederland Utrecht
27-08-2016 28-08-2016
Wielerronde van Zuidland Zuidland 27-08-2016
Ronde van Oudewater Oudewater 27-08-2016
12 e Vestingronde Nieuwpoort Nieuwpoort 27-08-2016
Jeugdronde van Maassluis Maassluis 27-08-2016
Grote Prijs Emergo Group Zierikzee 26-08-2016
Profronde van Almelo Almelo 26-08-2016
Wielerronde van Ede EDE GLD 25-08-2016
Rabobank Ronde van Borne. VIRO CCT klassement. Borne 25-08-2016
Zomeravond Competitie Breda Breda 24-08-2016
Ronde van Winsum Winsum 24-08-2016
Zomeravondwedstrijden ARC Ulysses
23-08-2016 13-09-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 23-08-2016
zondagcompetitie Spaarndam 21-08-2016
Ronde van Houten (Geannuleerd: organisatie krijgt het niet rond.) Houten 21-08-2016
Vagtechniek Ronde van Nuenen Nuenen 21-08-2016
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Bergen Op Zoom 21-08-2016
Dwars deur Grolle (Geannuleerd: TE WEINIG VRIJWILLIGERS) Groenlo 21-08-2016
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement Oldenzaal 21-08-2016
Ronde van Delfzijl Delfzijl 21-08-2016
Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt 21-08-2016
47e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard 21-08-2016
65ste Ronde van de Westereen De Westereen 20-08-2016
Ronde van Pijnacker Pijnacker 20-08-2016
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement Goor 20-08-2016
13e jeugdronde van Achterveld Achterveld 20-08-2016
Nacht van s-Gravendeel s-Gravendeel 19-08-2016
Ronde van Markelo. VIRO CCT klassement Markelo 19-08-2016
Arnhem-Veenendaal Classic Arnhem en Veenendaal 19-08-2016
Zomeravond Competitie Breda Breda 17-08-2016
Ronde van Nunspeet Nunspeet 17-08-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 16-08-2016
67e Wielerspektakel Naaldwijk Naaldwijk ( Westland ) 16-08-2016
35e Wielerronde van Steensel Steensel
15-08-2016 16-08-2016
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Achterveld
15-08-2016 20-08-2016
zondagcompetitie Spaarndam 14-08-2016
De Bax ronde van Doetinchem Doetinchem 14-08-2016
Ronde van Beverwijk Beverwijk 14-08-2016
10e Rabobank Profronde van Etten-Leur Etten-Leur 14-08-2016
KOGA Slag om Norg Norg 14-08-2016
Rond Om De Graaf Molenaarsgraaf/Brandwijk 13-08-2016
SNEEKWEEK WIELERRONDE (Geannuleerd: n.v.t) Sneek 13-08-2016
Rabobank Ronde van Neede Neede 12-08-2016
Ronde van Nootdorp Nootdorp 11-08-2016
Zomeravond Competitie Breda Breda 10-08-2016
Ronde van Elspeet Elspeet 10-08-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 09-08-2016
42e Ronde van De Lier De Lier ( Westland ) 09-08-2016
Rabobank Gouden Pijl Emmen 09-08-2016
25 e Ronde van Noordeloos Noordeloos 08-08-2016
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 km.) Appelscha 07-08-2016
61 Raboprofronde van Zevenbergen Zevenbergen 07-08-2016
Pijl van Heerlerheide Heerlen 07-08-2016
WielerStimuleringsDagen 2016 Someren Lierop Mierlo
07-08-2016 12-08-2016
Ronde van de Waardepolder (Geannuleerd: door verschillende omstandig heden) Haarlem 07-08-2016
44e Ronde van Oostzaan Oostzaan 07-08-2016
zondagcompetitie Spaarndam 07-08-2016
Vast Verzet Bokaal (fixed Gear fietsen) Zwanenburg 07-08-2016
De Lus van Almkerk Almkerk 06-08-2016
EPO - Tour d'Oospel Ospel 06-08-2016
Wielerronde van Haamstede Haamstede 06-08-2016
Hel van Voerendaal Voerendaal 06-08-2016
Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen 06-08-2016
Mijl van Mares Maarheeze 05-08-2016
32e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne 04-08-2016
66e Ronde van Santpoort Santpoort Noord 03-08-2016
Ridderronde Maastricht Maastricht 03-08-2016
Ronde van Zutphen Zutphen-Centrum 03-08-2016
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Zundert 03-08-2016
62e Ronde van Maasdijk Maasdijk (Westland ) 03-08-2016
dinsdagcompetitie Spaarndam 02-08-2016
37e Draai van de Kaai Roosendaal 01-08-2016
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 01-08-2016
59e Kermisronde van Duizel Diuzel 01-08-2016
European Junior Cycling Tour Assen Assen
01-08-2016 06-08-2016
6e (Prof) Cityronde van Tiel Tiel 31-07-2016
zondagcompetitie Spaarndam 31-07-2016
Spektakel van Steenwijk Steenwijk 30-07-2016
RaboRonde Heerlen Heerlen 29-07-2016
44e Wateringse Wielerdag Wateringen ( Westland ) 28-07-2016
Rabo paardenmarktronde Alblasserdam 27-07-2016
Acht van Chaam Chaam 27-07-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 26-07-2016
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen 26-07-2016
Daags na de Tour Boxmeer 25-07-2016
67e Ronde van Poeldijk Poeldijk ( Westland ) 24-07-2016
zondagcompetitie Spaarndam 24-07-2016
66 e Ronde van Ochten Ochten 23-07-2016
Omloop van Nijeveen Nijeveen 22-07-2016
Ronde van IJmuiden IJmuiden 20-07-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 19-07-2016
55e Wielerdag van Monster Monster ( Westland ) 17-07-2016
zondagcompetitie Spaarndam 17-07-2016
Trainingswedstrijden diverse categorieen (Geannuleerd: op te vragen bij organisator.) Sittard 17-07-2016
Ronde van de Bakkerstraat (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Bovenkarspel 17-07-2016
50e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 17-07-2016
Super Mail Service Ronde van Hoogeveen Hoogeveen 16-07-2016
Wielerronde Middelharnis Middelharnis 16-07-2016
50E Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 16-07-2016
Ronde van Elburg Elburg 16-07-2016
51ste Ronde van Philippine Philippine 16-07-2016
31e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul ( Westland ) 15-07-2016
Ronde van Harderwijk Harderwijk 15-07-2016
Ronde van Oosterwolde (Geannuleerd: Financiele redenen) Oosterwolde 14-07-2016
Donderdagavondcompetitie - 10e avond Zwanenburg 14-07-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-07-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 12-07-2016
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 12-07-2016
Wielerronde Heerle Heerle 11-07-2016
Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen 10-07-2016
zondagcompetitie Spaarndam 10-07-2016
Interclubrit Amsterdam Noord 10-07-2016
Omloop van Alkmaar Alkmaar 10-07-2016
Ronde van De Meern op het Lint (Geannuleerd: organisator krijgt het niet rond) De Meern/Utrecht 10-07-2016
Ronde van Obdam Obdam 10-07-2016
42e Wielerronde van Nispen Nispen 10-07-2016
37e Ronde van Kloosterburen Kloosterburen 09-07-2016
Ronde van Twente Enter 09-07-2016
Ronde van Enter. VIRO CCT klassement. Enter 09-07-2016
43 e Ronde van Giessenburg Giessenburg 09-07-2016
Jeugdronde van Berkelland Borculo 09-07-2016
Ronde van Ternaard (prijzenschema F) Ternaard 08-07-2016
53e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 07-07-2016
Donderdagavondcompetitie - 9e avond Zwanenburg 07-07-2016
Ronde van Epe Epe 07-07-2016
Limburg Cycling Chrono Trofee (Geannuleerd: onvoldoende verkeersregelaars. ) Panheel 06-07-2016
Ronde van Ermelo Ermelo 06-07-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-07-2016
56e Ronde van `s-Gravenzande `s-Gravenzande ( Westland ) 06-07-2016
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 05-07-2016
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel 03-07-2016
Klimomloop van Ulestraten Ulestraten 03-07-2016
Ronde van Heusdenhout (Geannuleerd: Organisatorische reden) Breda 03-07-2016
2e Omloop van Rijswijk Rijswijk 03-07-2016
Nutrition Bergomloop Simpelveld (Geannuleerd: Ivm wegwerkzaamheden op het parcours door gemeente) Simpelveld 03-07-2016
Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 03-07-2016
Ronde van Kralingen Rotterdam 03-07-2016
Interclubrit WTC De Amstel Amstelveen 03-07-2016
interclubwedstrijd jeugd Venlo 03-07-2016
Jeugdronde van Kaatsheuvel Kaatsheuvel 03-07-2016
Houtribdijk G.P. Ploegentijdrit Lelystad - Enkhuizen 02-07-2016
46e Wielerronde van Barendrecht Barendrecht 02-07-2016
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Gramsbergen 02-07-2016
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier De Wilp 02-07-2016
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf Zwanenburg 02-07-2016
41e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 02-07-2016
83ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 02-07-2016
Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel 02-07-2016
Ronde van Haarle (Geannuleerd: REEDS WEDSTRIJD TE GRAMSBERGEN) Haarle 02-07-2016
8ste jeugdtijdrit Dommelen Valkenswaard 02-07-2016
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Rijswijk
01-07-2016 03-07-2016
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Noordhorn 01-07-2016
Ronde van Prinsenbeek Prinsenbeek 01-07-2016
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Ugchelen (Apeldoorn) 30-06-2016
Donderdagavondcompetitie - 8e avond Zwanenburg 30-06-2016
53e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk ( Westland ) 30-06-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 29-06-2016
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Zevenhuizen 29-06-2016
Klimtijdrit Camerig Vaals Vaals 29-06-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 28-06-2016
Kermiskoers Steen Sint Jansteen 28-06-2016
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Roderwolde 28-06-2016
50e KermisKoers Luyksgestel Luyksgestel 27-06-2016
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Nieuw Roden 27-06-2016
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Amsterdam 26-06-2016
zomercompetitie spaarndam 26-06-2016
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 26-06-2016
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf Centrum Nieuw Vennep 26-06-2016
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Vorden 26-06-2016
15e Bob Scholte Memorial Breda 26-06-2016
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Bladel 26-06-2016
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Raamsdonksveer 26-06-2016
Noordelijke Wielercompetitie Zwaagwesteinde 26-06-2016
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Peize 26-06-2016
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Peize - Nieuw Roden
26-06-2016 27-06-2016
Rabobank Wielerronde van Volendam Volendam 25-06-2016
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Bladel 25-06-2016
Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld 25-06-2016
34e Ronde van Sliedrecht Sliedrecht 25-06-2016
Acht van Bladel Bladel
24-06-2016 26-06-2016
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Goeree-Overflakkee
24-06-2016 25-06-2016
Ronde van Gorredijk Gorredijk 22-06-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 22-06-2016
NK Tijdrijden Goeree-Overflakkee 22-06-2016
Specialized Ronde van Didam Didam 22-06-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 21-06-2016
52e wielerronde van Maassluis Maassluis 21-06-2016
Kermis wielerronde van Hapert Hapert 21-06-2016
33e Omloop van Bedum Bedum 21-06-2016
25e Wielerronde van Riethoven Riethoven 20-06-2016
CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum 19-06-2016
35e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude 19-06-2016
8e Tour de Leur Etten-Leur 19-06-2016
Ronde van Uitgeest (Geannuleerd: Kreeg de organisatie niet rond) Uitgeest 19-06-2016
Rabo-Ronde van Someren Someren 19-06-2016
1e Jeugdomnium Hoogerheide Hoogerheide 19-06-2016
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Elden (Arnhem-Zuid) 19-06-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 19-06-2016
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Utrecht 19-06-2016
Jeugdomnium HSV de Kampioen & ASC Olympia Amsterdam 19-06-2016
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 18-06-2016
Ronde van het Wilhelminapark / Utrechts Wielerweekend - dag 1 Utrecht 18-06-2016
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Zuid-Beijerland 18-06-2016
Omloop van De Kompanije 5KM Drachstercompagnie 18-06-2016
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Stadskanaal 18-06-2016
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Elden 18-06-2016
NK Weg 15-18 jr. Goeree-Overflakkee 18-06-2016
2e Tijdritkampioenschap Jeugd+Nwl: tevens Jeugdomnium met ASC Olympia Spaarndam 18-06-2016
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Neer 18-06-2016
Ronde van het Circuit van Zandvoort Zandvoort 18-06-2016
Wielerweekend Buchten Buchten 17-06-2016
Donderdagavondcompetitie - 6e avond Zwanenburg 16-06-2016
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Diversen
15-06-2016 19-06-2016
Wielerronde van Albrandswaard Rhoon 15-06-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 15-06-2016
61ste Wieler Ronde van ZEIST ZEIST 15-06-2016
DK TIJDRIJDEN DISTRICT OOST Bornerbroek 14-06-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 14-06-2016
DK tijdrijden Limburg Cycling Chrono Trofee Arcen 14-06-2016
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Almere 14-06-2016
Torenronde van Oirschot Oirschot 14-06-2016
Noordwijk Classic Noordwijk 14-06-2016
Scharenborg Ronde van Eibergen Eibergen 12-06-2016
wielerronde van Lage-Zwaluwe Lage-Zwaluwe 12-06-2016
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Ouderkerk aan de Amstel 12-06-2016
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Gilze 12-06-2016
Klimomnium 2016 Dordrecht 12-06-2016
Hart van Gilze Gilze 12-06-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 12-06-2016
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 12-06-2016
NK Weg Masters Middelharnis 11-06-2016
Noordelijke Wielercompetitie Leeuwarden 11-06-2016
Rabo Ronde van Rozenburg Rozenburg 11-06-2016
42e Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 11-06-2016
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Den Helder
11-06-2016 12-06-2016
Wadro Ronde van de Kerspelen Drogeham 11-06-2016
Ploegentijdrit Gilze Gilze 11-06-2016
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf Centrum van Rijsenhout 09-06-2016
Tour de Lasalle Den Helder
09-06-2016 12-06-2016
Open Bredase Wielerkampioenschappen Breda 08-06-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 08-06-2016
Acht van Annen Annen 08-06-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 07-06-2016
34e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 06-06-2016
Ronde van Muntendam (Geannuleerd: financiele redenen) Muntendam 05-06-2016
Ronde van Limburg Stein en Beek 05-06-2016
Ronde van de Rijen Rijen 05-06-2016
Jeugdtijdrit Ronde van Limburg (Geannuleerd: bekend bij consul) Beek 05-06-2016
Goossens Wielerronde van Exel Exel ( Laren-Lochem). 05-06-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 05-06-2016
Omloop van de Maasvallei Stein en Elsloo 04-06-2016
Nacht van de Waarderpolder Haarlem 04-06-2016
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Roden
04-06-2016 05-06-2016
63e Ronde van Papendrecht Papendrecht 04-06-2016
46e Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 04-06-2016
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Roden
04-06-2016 05-06-2016
De 32ste Wageningse Wielermuur Wageningen 04-06-2016
NK Weg Jeugd Bodegraven/Reeuwijk 04-06-2016
Autobedr.marcovanbeek.nl Ronde van Steenwijkerwold Steenwijkerwold 04-06-2016
Nacht van de Waarderpolder Haarlem 04-06-2016
Nacht van Hengelo Hengelo 03-06-2016
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 02-06-2016
DK Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (Geannuleerd: slechte weersvoorspellingen) Panheel 01-06-2016
DK Tijdrijden Noord Nieuwehorne-Mildam 01-06-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw (Geannuleerd: omdat die dag het DK tijdrijden is.) Leeuwarden 01-06-2016
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Harderwijk 01-06-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 31-05-2016
Vijfbanentoernooi ZWC DTS Sportpark Kalverhoek 31-05-2016
Ronde van Harkema Harkema 31-05-2016
5de Criterium Sappemeer (Geannuleerd) (Geannuleerd: Organisatorisch) Sappemeer 29-05-2016
Wielerronde van 't Ginneken Breda 29-05-2016
Omloop van Wervershoof Wervershoof 29-05-2016
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Dwingeloo 29-05-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 29-05-2016
ICW ronde van Assen Assen 28-05-2016
Jeugdronde van Assen Assen 28-05-2016
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Amersfoort 28-05-2016
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Mechelen 28-05-2016
Ronde van Haren Haren 28-05-2016
2e Kermisronde van Westerhoven Westerhoven 28-05-2016
36e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek 28-05-2016
Ronde van Rijssen Rijssen 28-05-2016
Boels Rental Hills Classic Sittard 27-05-2016
5 Banen toernooi HSV de Kampioen Spaarndam 26-05-2016
Grote Prijs Dolmans Heeze-Leende (Geannuleerd: Annulering wegens financiële reden.) Heeze-Leende 25-05-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 25-05-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 24-05-2016
Interclubwedstrijd HRTC Hoorn Hoorn 22-05-2016
ICW Langelo Langelo 22-05-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 22-05-2016
7e Kasteelronde van Mill Mill 22-05-2016
Wielerronde van Erp Erp 22-05-2016
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 22-05-2016
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Stampersgat 22-05-2016
Criterium omloop der kempen Veldhoven 22-05-2016
GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven 22-05-2016
Omloop der Kempen Veldhoven 22-05-2016
Ronde van Aalten Aalten(Centrum). 22-05-2016
3e Leeuw van Leeuwarderadeel Stiens 21-05-2016
Wielerweekend Omloop der Kempen Veldhoven 21-05-2016
Ronde van Villapark Nijverdal 21-05-2016
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond Wichmond 21-05-2016
Ronde van De Wijk De Wijk 21-05-2016
ZHE tour Spijkenisse 21-05-2016
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 21-05-2016
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Koudekerke 21-05-2016
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Rotterdam 21-05-2016
46e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 21-05-2016
Jeugdronde van Brakel Brakel 21-05-2016
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Rotterdam 21-05-2016
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
20-05-2016 22-05-2016
Ronde van Katendrecht Rotterdam 20-05-2016
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nes aan de Amstel 20-05-2016
5 Banentournooi Beverwijk 19-05-2016
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Zevenhuizen 18-05-2016
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Wernhout 18-05-2016
WITLOX.VCS WIELEREVENEMENT Breda 18-05-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 18-05-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 17-05-2016
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Krommenie 17-05-2016
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST GROOT-AGELO(OOTMARSUM). 16-05-2016
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Mierlo en omstreken 16-05-2016
District Kampioenschap Zuid Holland Hardinxveld 16-05-2016
Baanomnium Helmond 16-05-2016
REGIO KAMPIOENSCHAP MIDDEN&OOST GROOT-AGELO (OOTMARSUM). 16-05-2016
District Kampioenschap Noord Annen 16-05-2016
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Wernhout 16-05-2016
District Kampioenschap Midden Amersfoort 16-05-2016
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Maassluis 16-05-2016
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Zaandam 16-05-2016
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Guldemond Parkoers Den Helder 16-05-2016
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 15-05-2016
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 15-05-2016
Haagse Wielerdag Den Haag 15-05-2016
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Wielerbaan Drachten 15-05-2016
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK BUSSUM 15-05-2016
Klimtijdrit Utrecht P+R de Uithof Utrecht 15-05-2016
Ronde van Moerdijk Moerdijk 15-05-2016
17e RaboRonde van Bolsward Bolsward 14-05-2016
64ste Ronde van Overijssel Rijssen 14-05-2016
A7 Classic (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Drachten 14-05-2016
53e Flevotour Kampen 14-05-2016
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Kampen 14-05-2016
21e Draai rond de Kraai Rijsoord 14-05-2016
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Spaarndam 14-05-2016
Tijdrit training Wielerkamp Haelen Haelen 13-05-2016
5 Banen Toernooi bij H.S.C. de Bataaf Zwanenburg 12-05-2016
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Zuid Schermer 11-05-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 11-05-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 10-05-2016
Hel van Netersel Netersel 08-05-2016
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 08-05-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 08-05-2016
Jeugdronde van Borculo (Geannuleerd: Krijgen niet voldoende deelname, te veel wedstrijden op deze dag.) Borculo-Centrum 08-05-2016
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Amstelveen 08-05-2016
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Yerseke 07-05-2016
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 07-05-2016
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 07-05-2016
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 07-05-2016
Ronde van Hardenberg Hardenberg 07-05-2016
Ton Dolmans Trofee Stein 07-05-2016
54e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 05-05-2016
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Emmen
05-05-2016 07-05-2016
30ste RaboMeertour 2016 Wieringerwerf
05-05-2016 08-05-2016
Output Jeugdronde Schijndel Schijndel 05-05-2016
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Kapelle 05-05-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-05-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 03-05-2016
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch 03-05-2016
20e Brand Bier Drielandenomloop Bocholtz 01-05-2016
Wielerronde van 't Zand t Zand NH 01-05-2016
Ronde van Zuid Oost Friesland (Geannuleerd: Financiele redenen) Appelscha 01-05-2016
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 01-05-2016
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Drouwen (Drenthe) 01-05-2016
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Bocholtz 01-05-2016
Katja Fascini Ronde van Stokkum (Geannuleerd: prive omstandigheden,wel weer in 2017) Stokkum (bij 's-Heerenberg) 01-05-2016
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 01-05-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 01-05-2016
Noordelijke Wielercompetitie Drachten 01-05-2016
Interclubrit WTC De Amstel Amstelveen 01-05-2016
Wielerronde van Hilvarenbeek Hilvarenbeek 30-04-2016
Giro d'Italia Sprintwedstrijden Apeldoorn 30-04-2016
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 30-04-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 30-04-2016
Novon Jeugdronde van Enter Enter 30-04-2016
Ronde van Zuid Oost Friesland (Geannuleerd: Financiele redenen) Appelscha 30-04-2016
ZODC Zuidenveldtour Dalen- Nieuw Amsterdam 30-04-2016
Donderdagavondcompetitie - 5e avond Zwanenburg 28-04-2016
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2016
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2016
53 e Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2016
Oranjeronde Breda Breda 27-04-2016
Koningsronde van Almelo Almelo 27-04-2016
62e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 26-04-2016
Interclubwedstrijd HSC de Bataaf - Jeugd en Nieuwelingen Zwanenburg 24-04-2016
I.C.W. Omloop van Blauwhuis Blauwhuis 24-04-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 24-04-2016
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Zaandam 24-04-2016
77e Ronde van Geldrop (Geannuleerd: Organisatorische en financiële reden.) Geldrop 24-04-2016
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Eijsden 24-04-2016
Ronde Breezand Breezand 24-04-2016
34e Wim Hendriks Trofee Koewacht 24-04-2016
75e profronde van Made Made 24-04-2016
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren 's-Heerenhoek 24-04-2016
Jeugdronde van de Bult Leiden 23-04-2016
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women ,s-Heerenhoek 23-04-2016
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 23-04-2016
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 23-04-2016
10e Wim Hendriks Trofee Terneuzen - Koewacht 23-04-2016
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Koewacht 23-04-2016
Ronde van de vijver Hengelo 23-04-2016
Omloop van het Munnikenland Brakel 23-04-2016
Omloop van Hierden Hierden 23-04-2016
Jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal 23-04-2016
Noordelijke Wielercompetitie Groningen 23-04-2016
Vast Verzet Bokaal Deventer (Fixed Gear) Deventer (Sportpark Keizerslanden) 23-04-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 23-04-2016
EPZ-Omloop van Borsele TT Elite Vrouwen 2016 ,s-Heerenhoek 22-04-2016
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 's-Heerenhoek
22-04-2016 24-04-2016
Donderdagavondcompetitie - 4e avond Zwanenburg 21-04-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 20-04-2016
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 20-04-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 20-04-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 19-04-2016
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Apeldoorn 17-04-2016
Ronde van Oud Gastel Oud Gastel 17-04-2016
Ronde van Gelderland 2016 Ladies Apeldoorn 17-04-2016
70ste Profronde van Noord-Holland Zaandam 17-04-2016
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Den Helder 17-04-2016
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Alphen aan den Rijn 17-04-2016
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 17-04-2016
Jeugdronde van Apeldoorn Apeldoorn 17-04-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 17-04-2016
Interclubwedstrijd ASC Olympia Amsterdam 17-04-2016
Amstel Gold Race Limburg 17-04-2016
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 16-04-2016
Jeugdwielerronde van Lewedorp (Geannuleerd: Tekort aan vrijwilligers) Lewedorp 16-04-2016
12e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 16-04-2016
ZLM Roompot tour dikke banden race Zierikzee 15-04-2016
ZLM Roompot tour Zeeland
15-04-2016 16-04-2016
Donderdagavondcompetitie - 3e avond Zwanenburg 14-04-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-04-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 12-04-2016
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Kessel (Gemeente Peel en Maas) 10-04-2016
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Uithoorn 10-04-2016
32e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul (Westland) 10-04-2016
Jeugdronde Dommelen Dommelen (Valkenswaard) 10-04-2016
ICW Omega Assen 10-04-2016
Noordelijke Wieler Competitie Groningen 10-04-2016
Interclubrit ARC Ulysses 10-04-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 10-04-2016
43e Ronde van lexmond Lexmond 09-04-2016
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Amersfoort 09-04-2016
Dames/Meisjes wedstrijd Rotterdam 09-04-2016
Ronde van Nieuwdorp Nieuwdorp 09-04-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 09-04-2016
Rabo jeugdronde van Zwolle Zwolle 09-04-2016
Eurobottle ronde van Dronten Dronten 09-04-2016
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 09-04-2016
47ste Omloop van de Braakman Philippine 09-04-2016
Eurobottle Zuiderzeeronde Dronten 09-04-2016
Donderdagavondcompetitie - 2e avond Zwanenburg 07-04-2016
Energiewacht Tour Diversen
06-04-2016 10-04-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-04-2016
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Diversen
06-04-2016 09-04-2016
dinsdagavondcompetitie spaarndam 05-04-2016
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Oploo 03-04-2016
Wielercriterium Steenbergen Steenbergen 03-04-2016
29ste Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Veendam 03-04-2016
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Tilburg 03-04-2016
5e AURORA jeugdomloop GREVENBICHT (Geannuleerd: Verzoek annulering evenement ivm overlap Brabant) Grevenbicht 03-04-2016
66 ste Ronde van Huijbergen Huijbergen 03-04-2016
Jeugdronde van DOETINCHEM (let op gewijzigd!) Doetinchem 03-04-2016
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Hoorn 03-04-2016
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Hoorn 03-04-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 03-04-2016
Vast Verzet Bokaal (Fixed Gear fietsen) Zwanenburg 03-04-2016
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Genemuiden 02-04-2016
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 02-04-2016
Volta Limburg Junioren criterium Eijsden 02-04-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 02-04-2016
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 02-04-2016
13e jeugdronde van Gouda Gouda 02-04-2016
Open Dag GELDROP 02-04-2016
Donderdagavondcompetitie - 1e avond Zwanenburg 31-03-2016
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 30-03-2016
Ronde van Ureterp Ureterp 28-03-2016
Altena Biesbosch Ronde Werkendam 28-03-2016
Eierrace 2016 Emmen 28-03-2016
Guldemond Ronde Den Helder 28-03-2016
50e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 28-03-2016
D'n Bergse wielerronde Berghem 28-03-2016
60e Ronde van Werkendam Werkendam 28-03-2016
Ronde van Waddinxveen Waddinxveen 28-03-2016
12e Ronde van Weesp (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Weesp 27-03-2016
Noordelijke Wielercompetitie Leeuwarden 26-03-2016
Wielerronde van Bruinisse Bruinisse 26-03-2016
43ste Ronde van het lage Land Wijdewormer 20-03-2016
Omloop van de Houtse Linies Den Hout 20-03-2016
35e Rabo Koepel Race Lierop Lierop 20-03-2016
Jeugdronde Nieuwkuijk Wielerparcours 20-03-2016
Ronde van Woensdrecht Woensdrecht 20-03-2016
v.d. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 20-03-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 20-03-2016
ICW omloop van Middelstum Middelstum 20-03-2016
Kampioenschap van de Haarlemmermeer Zwanenburg 20-03-2016
Rotterdams Kampioenschap Rotterdam 19-03-2016
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Zwanenburg 19-03-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 19-03-2016
68e Ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 19-03-2016
Ronde van Groningen Uithuizermeeden 19-03-2016
Rabobank Jeugdwedstrijd Sint Willebrord 13-03-2016
Drentse Acht van Westerveld Dwingeloo (gem. Westerveld) 13-03-2016
40ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 13-03-2016
Trainingswedstrijden diverse categorieën Panningen 13-03-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 13-03-2016
Kampioenschap van Amstelland Amstelveen 13-03-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 13-03-2016
15e Omloop van Strijen Strijen 12-03-2016
Energiewacht Ronde van Drenthe Hoogeveen provincie Drenthe 12-03-2016
Women's World Tour Ronde van Drenthe Hoogeveen provincie drenthe 12-03-2016
63e Ronde van Zuid Holland Kijkduin / Den Haag 12-03-2016
Trainingswedstrijden Rijen Rijen 12-03-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 12-03-2016
Regiokampioenschap HSV de Kampioen Wheelerplanet Spaarndam 12-03-2016
voorjaarscompetitie spaarndam 06-03-2016
Trainingsrit Echt 06-03-2016
Ronde van de Waardepolder Haarlem 06-03-2016
Omloop van Schijndel Schijndel 06-03-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 06-03-2016
Haags Regio Kampioenschap Den Haag 06-03-2016
Trainingswedstrijden Rijen Rijen 05-03-2016
56e Craft Ster van Zwolle Zwolle 05-03-2016
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 05-03-2016
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden Wervershoof 28-02-2016
Trainingsrit Echt 28-02-2016
Kampioenschap van de Zaanstreek Wijdewormer 28-02-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 28-02-2016
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen Sleen 27-02-2016
Trainingswedstrijden Rijen Rijen 27-02-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 21-02-2016
Trainingswedstrijden Tempo-Hoppenbrouwers Veldhoven 21-02-2016
Trainingsrit Echt 21-02-2016
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 21-02-2016
Trainingswedstrijden Rijen Rijen 20-02-2016
Trainingsrit Echt 14-02-2016
Trainingswedstrijden Tempo-Hoppenbrouwers Veldhoven 14-02-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 14-02-2016
Trainingswedstrijden Rijen Rijen 13-02-2016
Voorjaarscompetitie Midden 2016 Almere/Amersfoort/Andelst/Ede/Tiel/Veenendaal
07-02-2016 10-04-2016
Trainingswedstrijden Tempo-Hoppenbrouwers Veldhoven 07-02-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 07-02-2016
Trainingswedstrijden Tempo-Hoppenbrouwers Veldhoven 31-01-2016
Borchweftrainingsritten Roosendaal
31-01-2016 28-02-2016
DTS Rabobank Wintercompetitie Wijdewormer 31-01-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 31-01-2016
DTS Wintercompetitie Wijdewormer 24-01-2016
Voorjaarstrainingen 2016 Oss Oss 24-01-2016