Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Middelburg e.o. 14-10-2017
"Kick off Event WK Baan Apeldoorn" Apeldoorn 05-10-2017
NCK Dronten 30-09-2017
45e Kermis Wielerronde van Assendelft Assendelft 30-09-2017
Ronde van Noord Rotterdam Noord 30-09-2017
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Heerlen 24-09-2017
Ronde van Midden-Brabant Dongen 24-09-2017
Ronde van Dongen Dongen 24-09-2017
Ronde Van Lisse Lisse 24-09-2017
Ronde van De Uithof Den Haag 24-09-2017
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Oosterhout (bij Nijmegen) 24-09-2017
Nederlands Studenten Kampioenschap Amsterdam 24-09-2017
Interclub Jeugd Ploegentijdritkampioenschap 2017 Spaarndam/Haarlem 23-09-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Finale Leeuwarden 23-09-2017
13 e Omloop Ottoland Ottoland 23-09-2017
Ronde van Krimpen Krimpen aan den IJssel 23-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 21-09-2017
koppeltijdrit Well 19-09-2017
Ronde van Usquert Usquert 17-09-2017
HLB Eurode Omloop Kerkrade 17-09-2017
Ronde van Hillegom (Geannuleerd: ivm wegwerkzaamheden) Hillegom 17-09-2017
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 17-09-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Hoogeveen 17-09-2017
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Breda 17-09-2017
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Oosterhout 17-09-2017
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Bemmel 17-09-2017
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 16-09-2017
Amateurronde van Hasselt Hasselt 16-09-2017
Jeugdronde van Hasselt Hasselt 16-09-2017
9e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk 16-09-2017
14 e Ronde van Ameide Ameide 16-09-2017
Ronde van Voorhout Voorhout 16-09-2017
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Echtenerburg 16-09-2017
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Amersfoort 16-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 14-09-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-09-2017
Ronde van Korvel (Tilburg) Tilburg 10-09-2017
De Omloop van de Bollenstreek Lisse 10-09-2017
64e Ronde van Hank Hank 10-09-2017
11e Hartje Baarn Baarn 10-09-2017
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Reuver 10-09-2017
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Veendam 09-09-2017
Grand Prix Squadra Veloce Eindhoven 09-09-2017
Grote Prijs WEMO Utrecht 09-09-2017
Finale Clubcompetitie (Mannen) Ureterp
09-09-2017 10-09-2017
Ronde van Rolde Rolde 09-09-2017
Klompenronde Honselersdijk 09-09-2017
62ste Ster van Berkel Berkel en Rodenrijs 09-09-2017
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Ureterp
09-09-2017 10-09-2017
Ronde van Giessen Giessen 08-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 07-09-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-09-2017
Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout 06-09-2017
Olympia's Tour diversen
05-09-2017 10-09-2017
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Calfven (Ossendrecht) 03-09-2017
Rabo Ploegentijdrit Beneden-Leeuwen 03-09-2017
Ronde van Hoogerheide Hoogerheide 03-09-2017
10e Kernen Omloop Echt-Susteren Echt-Susteren 03-09-2017
57e Ronde van Heemskerk Heemskerk 03-09-2017
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Well 03-09-2017
Aren van 't Hof Memorial (Geannuleerd: te weinig inschrijvingen) Rotterdam 03-09-2017
Ronde van Julianadorp Julianadorp 03-09-2017
Ronde van Uithoorn Uithoorn 03-09-2017
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Sittard-Geleen 03-09-2017
Ploegentijdrit Haarlem 03-09-2017
2de Grote Prijs Ronnie Gras van 't Sas Kermiskoers Sas van Gent 03-09-2017
79e Ronde van Dordrecht Dordrecht 02-09-2017
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Watersley Sittard 02-09-2017
Ronde van Sint Pancras Sint Pancras 02-09-2017
Klompenronde van Twello (Geannuleerd: Geen vergunning) Twello 02-09-2017
Jeugdronde van Almelo Almelo 02-09-2017
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. Goor 02-09-2017
Ronde van de Weebosch Weebosch 02-09-2017
Omloop van de Trynwalden Oenkerk 02-09-2017
35e jeugdronde van Numansdorp (Geannuleerd: Om financiële redenen) Numansdorp 02-09-2017
Ronde Van Noordwijk Noordwijk 02-09-2017
NK Militairen Weg Amersfoort 01-09-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 31-08-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 30-08-2017
Boels Ladies Tour diversen
29-08-2017 03-09-2017
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Utrecht 27-08-2017
62ste Ronde van ZEIST ZEIST 27-08-2017
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. Oldenzaal(Centrum) 27-08-2017
Pijl van Heerlerheide Heerlen 27-08-2017
Excelsiors Wielerdag Gouda 27-08-2017
Ronde van Delfzijl Delfzijl 27-08-2017
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Wieler centrum shansdijk 26-08-2017
33ste Wielerronde van de Fendert Fijnaart 26-08-2017
Ronde van Oudewater Oudewater 26-08-2017
13e Vestingronde Nieuwpoort Nieuwpoort 26-08-2017
Jeugdronde van Maassluis Maassluis 26-08-2017
Wielerronde van Zuidland Zuidland 26-08-2017
61e Ronde van Midden nederland Utrecht / Utrechtse Heuvelrug
26-08-2017 27-08-2017
Profronde Almelo Almelo 25-08-2017
Grote Prijs EMERGO Zierikzee 25-08-2017
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement Borne 24-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 24-08-2017
Ronde van Winsum Winsum 23-08-2017
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 23-08-2017
Wielerronde van Ede Ede 23-08-2017
Dwars deur Grolle Groenlo 20-08-2017
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Berg en Terblijt 20-08-2017
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Berg en Terblijt 20-08-2017
VAG techniek ronde van Nuenen Nuenen 20-08-2017
Ronde van de Achterhoek Aalten/Gendringen. 20-08-2017
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Bergen Op Zoom 20-08-2017
48e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard 20-08-2017
Vrouwen omnium en Studentencup Delft (Geannuleerd: Helaas is het dit jaar niet gelukt voldoende sponsoren binnen te halen om de begroting rond te krijgen.) Delft 20-08-2017
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Achterveld 19-08-2017
Ronde van de Westereen De Westereen 19-08-2017
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Pijnacker 19-08-2017
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement Markelo 18-08-2017
Rabobank Ronde van Neede Neede 18-08-2017
Nacht van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 18-08-2017
Veenendaal - Veenendaal Classic Veenendaal 18-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 17-08-2017
Ronde van Nunspeet Nunspeet 16-08-2017
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Naaldwijk (Westland) 15-08-2017
36e Wielerronde van Steensel Steensel 14-08-2017
60ste Internationale Tour de Junior 2017 Achterveld
14-08-2017 19-08-2017
AssumDelft Ronde Achterveld Achterveld 13-08-2017
De Bax ronde van Doetinchem Doetinchem (centrum) 13-08-2017
Hel van Voerendaal Voerendaal 13-08-2017
11de profronde Etten-Leur Etten-Leur 13-08-2017
Rond om de Graaf Molenaarsgraaf 12-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 10-08-2017
Ronde van Nootdorp NOOTDORP 10-08-2017
Ronde van Elspeet Elspeet 09-08-2017
Ronde van Beverwijk Beverwijk 09-08-2017
43e Ronde van De Lier De Lier (Westland) 08-08-2017
Gouden Pijl Emmen 08-08-2017
Binck Bank Tour Diversen
07-08-2017 13-08-2017
45e Ronde van Oostzaan Oostzaan 06-08-2017
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Appelscha 06-08-2017
62e Raboprofronde van Zevenbergen Zevenbergen 06-08-2017
Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen 05-08-2017
Wielerronde Haamstede Haamstede 05-08-2017
EPO - Tour d'Oospel Ospel 05-08-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 03-08-2017
37e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne 03-08-2017
69e Ronde van Zundert Zundert 02-08-2017
Ronde van Zutphen Zutphen 02-08-2017
66e Ronde van Santpoort Santpoort Noord 02-08-2017
Ridderronde Maastricht Maastricht 02-08-2017
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 01-08-2017
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 01-08-2017
spektakel van Steenwijk Steenwijk 01-08-2017
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) Noordeloos 31-07-2017
60e Kermisronde van Duizel Duizel 31-07-2017
38e Draai van de Kaai Roosendaal 31-07-2017
European Junior Cycling Tour Assen Assen
31-07-2017 05-08-2017
7e (Prof) Cityronde Tiel Tiel 30-07-2017
Mijl van Mares Maarheeze 29-07-2017
Klauterchallenge (Geannuleerd) (Geannuleerd: Organisatorische aanloopproblemen. ) Sweikhuizen 29-07-2017
RaboRonde Heerlen Heerlen 28-07-2017
Nacht van de Zeilberg Deurne-Zeilberg 28-07-2017
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Wateringen (Westland) 27-07-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 27-07-2017
Acht van Chaam Chaam 26-07-2017
Rabo paardenmarktronde Alblasserdam 26-07-2017
36e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen 25-07-2017
Daags na de Tour Boxmeer 24-07-2017
WielerStimuleringsDagen 2017 Eersel - De Kempen
23-07-2017 28-07-2017
68e Ronde van Poeldijk Poeldijk (Westland) 23-07-2017
67e Ronde van Ochten Ochten 22-07-2017
47e Ronde van Barendrecht Barendrecht 22-07-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 20-07-2017
63e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk (Westland) 19-07-2017
Ronde van IJmuiden (Geannuleerd: Wegens gebrek aan sponsoren) IJmuiden 19-07-2017
Jeugdomnium 2017 ASC Olympia & HSV De Kampioen Amsterdam 16-07-2017
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Simpelveld 16-07-2017
Ronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel 16-07-2017
51e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 16-07-2017
56e Wielerdag van Monster Monster (Westland) 16-07-2017
Rabobank Omloop van Alkmaar (Geannuleerd: Niet opgenomen in de clup of topcompetitie) Alkmaar 16-07-2017
Lus van Roden Roden 15-07-2017
Ronde van Kloosterburen Kloosterburen 15-07-2017
52 ste Ronde van Philippine Philippine 15-07-2017
Ronde van Elburg (Geannuleerd: wegvallen hoofdsponsor) Elburg 15-07-2017
3e Tijdritkampioenschap Jeugd+Nwl tevens jeugdomnium met Olympia Spaarndam 15-07-2017
Ronde van Harderwijk (Geannuleerd: wegvallen hoofdsponsor) Harderwijk 14-07-2017
32e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul (Westland) 14-07-2017
Omloop van Nijeveen Nijeveen 14-07-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 13-07-2017
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 11-07-2017
Wielerronde Heerle Heerle 10-07-2017
Hart van Gilze Gilze 09-07-2017
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 Gilze 09-07-2017
Ronde van Obdam Obdam 09-07-2017
43e Wielerronde van Nispen Nispen 09-07-2017
Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 09-07-2017
Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen 09-07-2017
Topcompetitie individuele tijdrit Emmen 09-07-2017
Ronde van Ternaard Ternaard 08-07-2017
Ronde van Twente Enter 08-07-2017
36e wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 08-07-2017
Ronde van Enter Enter 08-07-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Emmen 08-07-2017
44e Ronde van Giessenburg Giessenburg 08-07-2017
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 06-07-2017
Ronde van Epe Epe 06-07-2017
53e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 06-07-2017
Ronde van Ermelo Ermelo 05-07-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 05-07-2017
57e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande 05-07-2017
Finale 6-Daagse "Ronde van West Nederland 2017" Amsterdam 04-07-2017
Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 02-07-2017
Ronde van Kralingen Rotterdam 02-07-2017
KOGA Slag om Norg Norg 02-07-2017
7e Klimomloop van Ulestraten Ulestraten 02-07-2017
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Berghem 02-07-2017
Kermisronde van Kaatsheuvel Kaatsheuvel 02-07-2017
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Vorden 02-07-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie (Geannuleerd: Baan is niet beschikbaar i.v.m. Nederlands kampioenschap BMX) Assen 02-07-2017
3e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 02-07-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 4-4 Deventer 02-07-2017
Etappe 4: Ronde van West Nederland Alphen aan den Rijn 02-07-2017
67e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel 02-07-2017
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Ugchelen (Apeldoorn) 01-07-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier De Wilp 01-07-2017
Houtribdijk Ploegentijdrit Lelystad - Enkhuizen 01-07-2017
jeugdtijdrit Dommelen Dommelen 01-07-2017
Wielerronde van Middelharnis (Nieuweling-Meisjes geannuleerd) Middelharnis 01-07-2017
Wielerronde van Zwanenburg De grote Drieluik HSC de Bataaf Parkoers HSC Be Bataaf 01-07-2017
Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel 01-07-2017
Ronde van Gramsbergen (Omloop van Holtheme) (Geannuleerd: financiële en organisatorische redenen) Gramsbergen 01-07-2017
84ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 01-07-2017
de Borghman Ronde van Bredevoort Bredevoort 01-07-2017
Jeugdronde van Haarle Haarle 01-07-2017
Dutch Fondo Slag om Norg Norg 01-07-2017
3e etappe "Ronde van West-Nederland 2017 Gouda 01-07-2017
Ronde van Prinsenbeek Prinsenbeek 30-06-2017
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk
30-06-2017 02-07-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Noordhorn 30-06-2017
Kampioenen koers 2017 - finale Spaarndam 29-06-2017
54e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk 29-06-2017
1e etappe 6-Daagse "Ronde van West Nederland" 2017 Leiden 29-06-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 29-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Zevenhuizen 28-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 28-06-2017
Klimtijdrit Camerig Camerig (Vaals) 28-06-2017
kermiskoers Steen Sint Jansteen 27-06-2017
51e Kermisronde van Luyksgestel Luyksgestel 26-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Nieuw Roden 26-06-2017
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Bladel 25-06-2017
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Peize 25-06-2017
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Peize, Nw. Roden
25-06-2017 26-06-2017
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf Centrum van Nieuw Vennep 25-06-2017
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Raamsdonksveer 25-06-2017
Packaging Partners Omnium Breda Breda 25-06-2017
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 25-06-2017
Ronde van de Maliebaan Utrecht 25-06-2017
MP Ronde van Geleen Sittard- Geleen 25-06-2017
Klimomnium 2017 Dordrecht 24-06-2017
1ste Jeugdronde van Tungelder (Geannuleerd: organisatie houdt vast aan programma zonder jeugdkoers. ) Tungelroy 24-06-2017
35e Ronde van Sliedrecht Sliedrecht 24-06-2017
Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld 24-06-2017
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Bladel 24-06-2017
Rabobank Wielerronde van Volendam Volendam 24-06-2017
Jeugdronde van Berkelland Borculo 24-06-2017
Ronde van het Wilhelminapark (tevens NCH 5) (Jeugd geannuleerd) Utrecht 24-06-2017
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Montferland
24-06-2017 25-06-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Groningen 24-06-2017
68e Hapert 8 van Bladel Bladel
23-06-2017 25-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 7 Spaarndam 22-06-2017
NK Tijdrijden Montferland 21-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 21-06-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 3-4 Deventer 20-06-2017
Kermis wielerronde van Hapert Hapert 20-06-2017
53e Ronde van Maassluis Maassluis 20-06-2017
34e Omloop van Bedum Bedum 20-06-2017
Wielerronde van Riethoven centrum Riethoven 19-06-2017
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Amsterdam 18-06-2017
CS groep Bergcriterium Brunssum (Geannuleerd: Werkzaamheden rondom en op het parcours. ) Brunssum 18-06-2017
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen 18-06-2017
36e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude-Dorp 18-06-2017
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Ouderkerk aan de Amstel 18-06-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie De Westereen 18-06-2017
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) ELDEN 18-06-2017
Jeugdronde Winschoten (Geannuleerd: te korte voorbereiding omtrent vergunningen) Winschoten 17-06-2017
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Montferland
17-06-2017 18-06-2017
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (Geannuleerd: Alleen op,18-06 ronde van Elden) ELDEN 17-06-2017
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 17-06-2017
8e jeugdronde van Zuid-Beijerland (Geannuleerd: Om financiële redenen ) Zuid-Beijerland 17-06-2017
Noordwijk Classic Noordwijk 17-06-2017
2de Jeugdronde De Rooëjbes Neer 17-06-2017
Omloop van de Kompenije Drachtstercompagnie 17-06-2017
Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten 16-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 6 Spaarndam 15-06-2017
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf Centrum van Rijsenhout 15-06-2017
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Diversen
14-06-2017 18-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 14-06-2017
Wielerronde van Albrandswaard Rhoon 14-06-2017
Ronde van Gorredijk Gorredijk 14-06-2017
Open Bredase Wielerkampioenschappem (Geannuleerd: organisatorisch) BREDA 14-06-2017
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Well 14-06-2017
Vuurlinie Zomercompetitie 2017 DTS-BRC Zaandam 14-06-2017
Specialized wielerronde van Didam Didam 14-06-2017
DK Tijdrijden Oost Bornerbroek 13-06-2017
Torenronde van Oirschot (Geannuleerd: Wegens wegvallen van de sponsor worden de kosten van het organiseren van de Torenronde te hoog voor R&TC De Pedaleur) Oirschot 13-06-2017
35e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 12-06-2017
Jeugdronde op de Heksenberg Heerlen 11-06-2017
Wielerronde van Lage Zwaluwe Lage Zwaluwe 11-06-2017
Wielerronde van Erp Erp 11-06-2017
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Roden (Drenthe) 11-06-2017
NK Masters Apeldoorn 11-06-2017
NK Weg Jeugd Amersfoort 10-06-2017
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Den Helder
10-06-2017 11-06-2017
Nacht van de Waarderpolder Haarlem 10-06-2017
Rabo Ronde van Rozenburg ROZENBURG 10-06-2017
42e Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 10-06-2017
Ronde van het Statenkwartier (Geannuleerd: Financiële redenen) Den Haag 09-06-2017
Acht van Annen (Geannuleerd: Onvoldoende deelname en voorinschrijving.) Annen 08-06-2017
Tijdrit De Bulten te Annen Annen 08-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 5 Spaarndam 08-06-2017
Tour de Lasalle Den Helder
08-06-2017 11-06-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 07-06-2017
Vuurlinie Zomercompetitie 2017 BRC-DTS Beverwijk 07-06-2017
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Wernhout 07-06-2017
61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Krommenie 06-06-2017
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Amsterdam 05-06-2017
District Kampioenschap Oost Groot Agelo (Ootmarsum) 05-06-2017
District Kampioenschap Noord Harkema 05-06-2017
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Hardinxveld 05-06-2017
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Mierlo 05-06-2017
Baanomnium Helmond Helmond 05-06-2017
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Wernhout 05-06-2017
RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.) Amersfoort 05-06-2017
District Kampioenschap Midden Amersfoort 05-06-2017
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Leiden 05-06-2017
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Alkmaar 05-06-2017
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 04-06-2017
Ronde van Moerdijk Moerdijk 04-06-2017
Jeugdronde van geldrop Geldrop 04-06-2017
Ronde van Limburg Stein en Beek 04-06-2017
18e Raboronde van Bolsward Bolsward 03-06-2017
Omloop van de Maasvallei Stein 03-06-2017
WADRO Ronde van de Kerspelen Harkema 03-06-2017
de Jumbo Ronde van Papendrecht Papendrecht 03-06-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Groningen 03-06-2017
Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 03-06-2017
De Wageningse Wielermuur Wageningen 03-06-2017
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Sittard & Vaals 03-06-2017
Jeugdronde van Geldrop Geldrop 03-06-2017
Hammer Series Tom Dumoulin Bike Park Sittard & Vaals
02-06-2017 04-06-2017
Nacht van Hengelo Hengelo 02-06-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 4 Spaarndam 01-06-2017
44e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 01-06-2017
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 31-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 31-05-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 2-4 Deventer 30-05-2017
D.K. Tijdrijden Mildam Nieuwehorne Nieuwehorne 30-05-2017
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 28-05-2017
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Hoogerheide 28-05-2017
Wielerronde van 't Ginneken Breda 28-05-2017
Goossens Wielerronde van Exel Exel 28-05-2017
Jeugd Toernooi HRTC Dok (Geannuleerd: Door het wegvallen selctiewedstrijdstatus weinig deelnemers) Den Helder 28-05-2017
Omloop van Wervershoof Wervershoof 28-05-2017
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27-05-2017
Ronde van Haren Haren 27-05-2017
Kermisronde van Westerhoven Westerhoven 27-05-2017
37e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek 27-05-2017
Noord Drentse Dorpenomloop Assen 27-05-2017
Output Jeugdronde van Schijndel Schijndel 25-05-2017
Wsv Emmen Jeugdmeerdaagse 2017 Emmen
25-05-2017 27-05-2017
55e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 25-05-2017
42e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 25-05-2017
31ste Meertour 2017 Wieringerwerf
25-05-2017 28-05-2017
Ronde van Kapelle (Geannuleerd: Comité Kapelle heeft besloten niet te organiseren) Kapelle 25-05-2017
Dwars door Diphoorn Diphoorn 25-05-2017
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Berkel en Rodenrijs 24-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 24-05-2017
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 21-05-2017
Ronde van Aalten Aalten 21-05-2017
GP Groenen Groep voor Vrouwen Veldhoven 21-05-2017
Jeugdronde Veendam Veendam 21-05-2017
Simac Omloop der Kempen Veldhoven 21-05-2017
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Zaandam 21-05-2017
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Stampersgat 21-05-2017
Klimtijdrit Utrecht Utrecht 21-05-2017
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Hilversum 21-05-2017
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 21-05-2017
Van Spengen Ronde van Hilversum Hilversum 21-05-2017
36e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Sluiskil 20-05-2017
Wielerweekend Omloop der Kempen Veldhoven
20-05-2017 21-05-2017
Ronde van de Wijk De Wijk 20-05-2017
Jeugdronde van Brakel Brakel 20-05-2017
3e Jeugd Ster Zeeuwse Eilanden Koudekerke 20-05-2017
Ronde van Villapark te Nijverdal Nijverdal 20-05-2017
47e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 20-05-2017
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Oude Tonge 20-05-2017
42e Rabobank Ronde van Wichmond Wichmond 20-05-2017
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 20-05-2017
New Energy Tour (vh. World Ports Classic) (Geannuleerd: problemen veiligheid percours) Rotterdam 20-05-2017
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Harderwijk 19-05-2017
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Axel
19-05-2017 21-05-2017
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nes aan de Amstel 19-05-2017
Ronde van Katendrecht 2017 Rotterdam
19-05-2017 20-05-2017
5 Banen Toernooi 2017 - ZWC DTS Zaandam 18-05-2017
Kampioenen koers 2017 - wedstrijd 3 Spaarndam 18-05-2017
WITLOX VCS FIETSEN WERKT WIELEREVENT (Geannuleerd: Te weinig deelnemers) breda 17-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 17-05-2017
5-Banen Toernooi 2017 - ASC Olympia Amsterdam 16-05-2017
ICW Tijdrit Oostwold Oostwold (Oldambt) 15-05-2017
Ronde van Woerden Woerden 14-05-2017
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Drouwen 14-05-2017
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 14-05-2017
71ste Profronde van Noord-Holland Alkmaar 14-05-2017
Scharenborg Ronde van Eibergen (Geannuleerd: Aanleg A18/N18 dwars door parcours.) Eibergen 14-05-2017
Wielerronde van Uden Uden 14-05-2017
Koga Noordelijke Wielercompetitie Drachten 14-05-2017
54e Flevotour Kampen 13-05-2017
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 13-05-2017
NHC 3 - Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 13-05-2017
Zuidhollandse Eilanden Tour Spijkenisse 13-05-2017
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 13-05-2017
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 13-05-2017
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Wieler centrum Schansdijk 13-05-2017
22e Draai rond de Kraai Rijsoord 13-05-2017
NSK Tijdrijden Wageningen 13-05-2017
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 13-05-2017
Rush Hour Nijmegen 12-05-2017
5 Banen Toernooi bij BRC Kennenerland Beverwijk 11-05-2017
DK Tijdrijden Noord Holland Zuid Schermer 10-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 10-05-2017
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Panheel 10-05-2017
Vijfbanen toernooi 2017 spaarndam 09-05-2017
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Almere 09-05-2017
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 07-05-2017
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Dwingeloo 07-05-2017
Hel van Netersel Netersel 07-05-2017
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 07-05-2017
Wim Strik Memorial Jeugd Omnium (Geannuleerd: Te weinig deelnemers) Den Haag 07-05-2017
8e Kasteelronde van Mill Mill 07-05-2017
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Amstelveen 07-05-2017
49e Wielerronde van 't Zand NH 'T Zand NH 07-05-2017
Jeugdronde van Eibergen Eibergen 07-05-2017
ASC Olympia Interclubwedstrijd Amsterdam 07-05-2017
Kampioenschap van Haarlem Haarlem 07-05-2017
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Waalwijk 07-05-2017
36e Wielerronde van Stokkum Stokkum 07-05-2017
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Utrecht 07-05-2017
Dorpenomloop door Drenthe Assen 07-05-2017
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 06-05-2017
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Mechelen 06-05-2017
Jeugd Ronde van Assen 2017 Assen 06-05-2017
4e Leeuw van Leeuwarderadeel Stiens 06-05-2017
Ronde van Overijssel Rijssen 06-05-2017
14e jeugdronde van Gouda Gouda 06-05-2017
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Beverwijk 06-05-2017
Ronde van Hardenberg Hardenberg 06-05-2017
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid Holland 05-05-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 03-05-2017
WSV de Zwaluwen Jeugd Zomer Avond Competitie 1-4 Deventer 02-05-2017
77e ronde van Geldrop Geldrop 30-04-2017
35e Wim Hendriks Trofee Koewacht 30-04-2017
Jeugdronde van Helmond (Geannuleerd: Geannuleerd) Helmond 30-04-2017
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Lansingerlang /Bergschenhoek 30-04-2017
Haagse Wielerdag Den Haag 30-04-2017
Ronde van de Orteliusstraat 2017 Amsterdam 30-04-2017
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 29-04-2017
11e Wim Hendriks Trofee Terneuzen-Koewacht 29-04-2017
7e Wim Hendriks Trofee Koewacht 29-04-2017
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 29-04-2017
Novon Jeugdronde van Enter Enter 29-04-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 29-04-2017
Rabobank wielerronde van Heerde Heerde 29-04-2017
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2017
63e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2017
Koningsronde van Almelo Almelo 27-04-2017
Mini Acht van Chaam Chaam 27-04-2017
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2017
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 26-04-2017
Ronde van Breezand Breezand 23-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 S-Heerenhoek 23-04-2017
2e Ton Dolmans Trofee Stein 23-04-2017
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Eijsden 23-04-2017
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Oosterhout 23-04-2017
Ton Dolmans Jeugdronde Stein 23-04-2017
76e profronde van Made Made 23-04-2017
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten 22-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 S-Heerenhoek 22-04-2017
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 22-04-2017
ronde van de Vijver Hengelo 22-04-2017
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 22-04-2017
Omloop van het Munnikenland Brakel 22-04-2017
Jeugdronde van de Bult Leiden 22-04-2017
Jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal(Het Hulsbeek). 22-04-2017
Omloop van Hierden Hierden 22-04-2017
Studentencup Amsterdam Amsterdam 22-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 TT Elite Vrouwen S-Heerenhoek 21-04-2017
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen S-Heerenhoek
21-04-2017 23-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 20-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 19-04-2017
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 19-04-2017
Eierrace 2017 Emmen 17-04-2017
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Apeldoorn 17-04-2017
Altena Biesbosch Ronde Werkendam 17-04-2017
Ronde van Gelderland 2017 Junioren Apeldoorn 17-04-2017
Ronde van Ureterp Ureterp 17-04-2017
Guldemond Ronde Den Helder 17-04-2017
51e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 17-04-2017
Ronde van Waddinxveen Waddinxveen 17-04-2017
61e Ronde van Werkendam Werkendam 17-04-2017
Jeugdronde van Apeldoorn Apeldoorn 17-04-2017
Amstel Gold Race Valkenburg aan de Geul 16-04-2017
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 16-04-2017
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 16-04-2017
Amstel Gold Race Valkenburg aan de Geul 16-04-2017
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Spaarndam 15-04-2017
ZLM tour Goes 15-04-2017
Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 15-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 13-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 12-04-2017
ICW Assen WV Omega Assen 09-04-2017
33e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul (Westland) 09-04-2017
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Kessel (Gemeente Peel en Maas) 09-04-2017
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Rijswijk 09-04-2017
70e Ronde van Oud Gastel Oud Gastel 09-04-2017
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Uithoorn 09-04-2017
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 09-04-2017
Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden 08-04-2017
Dronterland Zuiderzeeronde Dronten 08-04-2017
48ste Omloop van de Braakman Philippine 08-04-2017
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Rotterdam 08-04-2017
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Philippine 08-04-2017
44e Ronde van Lexmond Lexmond 08-04-2017
Eurobottle Ronde van Dronten Dronten 08-04-2017
Rabo Jeugdronde van Zwolle Zwolle 08-04-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 08-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 06-04-2017
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2017 DTS-BRC Zaandam 05-04-2017
Healthy Ageing Tour Junior diversen
05-04-2017 08-04-2017
Healthy Ageing Tour diversen
05-04-2017 09-04-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 05-04-2017
kampioenenkoers spaarndam 04-04-2017
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Centrum Oploo 02-04-2017
wielercriterium Steenbergen Steenbergen 02-04-2017
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Tilburg 02-04-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Amersfoort 02-04-2017
Jeugdronde van Doetinchem Doetinchem 02-04-2017
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Hoorn 02-04-2017
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 02-04-2017
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 01-04-2017
Volta Limburg Classic Eijsden 01-04-2017
45e Rabo Omloop van NWO Genemuiden 01-04-2017
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 01-04-2017
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 01-04-2017
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Nieuwdorp 01-04-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 01-04-2017
Studentencup Ede Ede 01-04-2017
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 30-03-2017
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2017 DTS-BRC Zaandam 29-03-2017
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 29-03-2017
Wielerdag Huijbergen Huijbergen 26-03-2017
44ste Ronde van het Lage Land (Geannuleerd: Financiële redenen. ) Wijde Wormer 26-03-2017
Jeugdronde Dommelen Dommelen 26-03-2017
Omloop van de Vlietlanden Onderdijk 26-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Tiel 26-03-2017
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Zaandam 26-03-2017
SIJC Doetinchem Doetinchem 26-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 25-03-2017
Ronde van Bruinisse Bruinisse 25-03-2017
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Veendam 25-03-2017
SIJC Deventer Deventer 25-03-2017
Studentencup Delft Rijswijk 25-03-2017
SIJC Doetinchem Doetinchem 19-03-2017
Kampioenschap van Amstelland Amstelveen 19-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Ede 19-03-2017
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwkuijk 19-03-2017
Ronde van Woensdrecht Woensdrecht 19-03-2017
V.D. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 19-03-2017
Omloop van de Houtse Linies Den Hout 19-03-2017
69 ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 18-03-2017
Ronde van Groningen Groningen 18-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 18-03-2017
SIJC Deventer Deventer 18-03-2017
Regiokampioenschap HSV de Kampioen Wheelerplanet Spaarndam 18-03-2017
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 12-03-2017
SIJC Zutphen Zutphen 12-03-2017
Kampioenschap van Amsterdam (JEUGD) Amsterdam 12-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Amersfoort 12-03-2017
Ronde van de Waardepolder Haarlem 12-03-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Oss 12-03-2017
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Sint Willebrord 12-03-2017
Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o. 12-03-2017
Women's World Tour Hoogeveen e.o. 11-03-2017
SIJC Zutphen Zutphen 11-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 11-03-2017
16e Omloop van Strijen Strijen 11-03-2017
64e Ronde van Zuid Holland Kijkduin/Den Haag 11-03-2017
Profronde van Drenthe Hoogeveen e.o. 11-03-2017
Haags Kampioenschap Den Haag 05-03-2017
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Schijndel 05-03-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Oss 05-03-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Veenendaal 05-03-2017
Kampioenschappen van de Haarlemmermeer Zwanenburg 05-03-2017
SIJC Eibergen Eibergen 04-03-2017
interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 04-03-2017
57ste Craft Ster van Zwolle Zwolle 04-03-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk EMMEN 04-03-2017
Trainingsritten Exelsemolen Exel nabij Lochem 26-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 26-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Utrecht 26-02-2017
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 26-02-2017
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Sleen 25-02-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 19-02-2017
Kampioenschap van Waterland 2017 Amsterdam Noord 19-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Utrecht 19-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 19-02-2017
Trainingsritten Exelsemolen Exel nabij Lochem 19-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 19-02-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk EMMEN 18-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 12-02-2017
Trainingsritten Exelsemolen Exel nabij Lochem 12-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 12-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden (Geannuleerd: AFGELAST WEGENS SNEEUW OP HET PARCOURS) Amersfoort 12-02-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 12-02-2017
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Zaandam 12-02-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk Emmen 11-02-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf 05-02-2017
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Utrecht 05-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 05-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 05-02-2017
Trainingswedstrijd Meerdijk Emmen 04-02-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 29-01-2017
Borchwerf trainingsritten (Geannuleerd: Gebrek aan vrijwilligers) Roosendaal
29-01-2017 19-02-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 29-01-2017
Voorjaarstrainingen Landgraaf
29-01-2017 19-02-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 29-01-2017
Trainingswedstrijden Megaland Landgraaf (Geannuleerd: We kunnen de hoge kosten die de KNWU eist niet opbrengen. Voorheen deden een aantal juryleden dit geheel belangeloos. Maar dit schijnt niet meer te mogen) Megaland Landgraaf
29-01-2017 19-02-2017
Trainings-/Mini-competitie i.s.m. HRC Excelsior Zwanenburg 29-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 22-01-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 22-01-2017
Voorjaarstrainingen 2017 Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 22-01-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 15-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 15-01-2017
DTS Wintercompetitie 2017 Zaandam 08-01-2017
Wintercompetitie 2017 Alphen aan den Rijn 08-01-2017

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.