Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
Rabobank Ronde van Neede (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Neede 17-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 16-08-2018
Ronde van Nunspeet Nunspeet 15-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 14-08-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 14-08-2018
44e Ronde van De Lier De Lier 14-08-2018
Binck Bank Tour Diversen
13-08-2018 19-08-2018
37e Wielerronde van Steensel Steensel 13-08-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 12-08-2018
zondagcompetitie Spaarndam 12-08-2018
Ronde van Delfzijl (Geannuleerd: wegens organiseren finale clubcompetitie op 22 en 23 september 2018) Delfzijl 12-08-2018
CCM - Hel van Voerendaal Schin op Geul 12-08-2018
63e RABO Profronde van Zevenbergen Zevenbergen 12-08-2018
Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen 11-08-2018
Koga Slag om Norg Norg 11-08-2018
Ronde van Nootdorp NOOTDORP 09-08-2018
38e Profronde van Oostvoorne Oostvoorne 09-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 09-08-2018
Ronde van Beverwijk Beverwijk 08-08-2018
Ronde van Elspeet Elspeet 08-08-2018
70e Ronde van Zundert Zundert 08-08-2018
Ridderronde Maastricht Maastricht 08-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 07-08-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 07-08-2018
Spektakel van Steenwijk Steenwijk 07-08-2018
39e Amstel Draai van de Kaai Roosendaal 06-08-2018
27 e Ronde van Noordeloos Noordeloos 06-08-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 05-08-2018
zondagcompetitie Spaarndam 05-08-2018
8e (Prof ) Cityronde Tiel (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Tiel 05-08-2018
46e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan 05-08-2018
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) Appelscha 05-08-2018
Gouden Pijl Emmen 05-08-2018
Mijl van Mares Maarheeze 04-08-2018
Global - Tour d'Oospel Ospel 04-08-2018
Wielerronde van Haamstede Haamstede 04-08-2018
RaboRonde Heerlen Heerlen 03-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 02-08-2018
46e Editie Profronde Westland Wateringen (Westland) 02-08-2018
Ronde van Zutphen Zutphen 01-08-2018
68e Ronde van Santpoort Santpoort Noord 01-08-2018
Acht van Chaam Chaam 01-08-2018
European Junior Cycling Tour Assen Assen
01-08-2018 04-08-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 31-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 31-07-2018
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 31-07-2018
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen 31-07-2018
Acht van Chaam Chaam 30-07-2018
61e Kermisronde van Duizel Duizel 30-07-2018
Daags na de Tour Boxmeer 30-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 29-07-2018
Ronde van Usquert Usquert 29-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 29-07-2018
69e Ronde van Poeldijk Poeldijk 29-07-2018
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Achterveld 28-07-2018
ICW Eelde Eelde 27-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 26-07-2018
Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam 25-07-2018
Driedaagse van West-Friesland Enkhuizen, Hoorn, Bovenkarspel
24-07-2018 26-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 24-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 24-07-2018
61ste Tour de Junior Achterveld
23-07-2018 28-07-2018
Luuk van der Helm Memorial Wolvega 22-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 22-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 22-07-2018
Wielerstimuleringsdagen Eersel
22-07-2018 27-07-2018
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel 22-07-2018
Assum Delft Ronde Achterveld Achterveld 22-07-2018
Ronde van Ternaard Ternaard 21-07-2018
CCM - GP Ploegentijdrit (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Medemblik-Enkhuizen-Hoorn 21-07-2018
68e Ronde van OCHTEN OCHTEN 21-07-2018
48e Ronde van Barendrecht Barendrecht 21-07-2018
33e Super Criterium van Kwintsheul Kwintsheul 20-07-2018
INDIVIDUELE TIJDRIT FUN KLASSE TE OOSTERHOUT oosterhout 19-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 19-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam
19-07-2018 19-08-2018
Tijdrit de Bulten te Annen Annen 17-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 17-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 17-07-2018
ASC OLYMPIA Interclubwedstrijd The Triple Amsterdam 15-07-2018
Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz 15-07-2018
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster Monster 15-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 15-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 15-07-2018
3e Tijdritkampioenschap Wheelerplanet Spaarndam/Haarlem 14-07-2018
39ste Ronde van Kloosterburen Kloosterburen 14-07-2018
38e Wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 14-07-2018
Lus van Roden Roden 14-07-2018
BRC Jeugd Punten Klimkoers Beverwijk 13-07-2018
Omloop van Nijeveen Nijeveen 13-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 12-07-2018
Ronde van Epe Epe 12-07-2018
58e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande (Westland) 11-07-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 11-07-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Park Sittard-Geleen 11-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 10-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 10-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 10-07-2018
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 10-07-2018
Wielerronde Heerle Heerle 09-07-2018
Ronde van Obdam Obdam 08-07-2018
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 08-07-2018
52e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 08-07-2018
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen 08-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 08-07-2018
Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 08-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 08-07-2018
Wedstrijd van Veteranen Belangen Vereniging Nederland 50+ Renners Zwanenburg 08-07-2018
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup Dorpsstraat Enter 07-07-2018
Ronde van Twente Enter en Gem. Hof van Twente 07-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE De Wilp 07-07-2018
De Borghman ronde van Bredevoort Bredevoort 07-07-2018
45e Ronde van Giessenburg Giessenburg 07-07-2018
Wielerronde van Middelharnis Middelharnis 07-07-2018
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Ugchelen (nabij Apeldoorn) 07-07-2018
Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel 07-07-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Drachten 07-07-2018
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup Markelo 06-07-2018
Ronde van Prinsenbeek Prinsenbeek 06-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 4 (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Noordhorn 06-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 05-07-2018
54e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 05-07-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-07-2018
Ronde van Ermelo Ermelo 04-07-2018
TCM - Klimtijdrit Vaals Vaals/Camerig 04-07-2018
64e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk 04-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Zevenhuizen 04-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam
03-07-2018 07-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 03-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 03-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Nieuw Roden 02-07-2018
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Groningen 01-07-2018
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Utrecht 01-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Peize 01-07-2018
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen 01-07-2018
68e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel 01-07-2018
51e Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 01-07-2018
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Bladel 01-07-2018
Ronde van Kralingen Rotterdam 01-07-2018
4e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 01-07-2018
Interclubrit Jeugd Amsterdam Noord 01-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 01-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 01-07-2018
44e Wielerronde van Nispen Nispen
30-06-2018 01-07-2018
Ronde van het Wilhelminapark (dag 1) Utrecht 30-06-2018
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". Parkoers HSC De Bataaf 30-06-2018
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Hoogerheide
30-06-2018 01-07-2018
jeugdtijdrit Dommelen (Geannuleerd: Om organisatorische redenen geannuleerd.) Valkenswaard 30-06-2018
Fietsleven Gerben Kroes Omloop van Blijham Blijham 30-06-2018
85ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 30-06-2018
Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld 30-06-2018
Jeugd ronde van Haarle Haarle 30-06-2018
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Bladel 30-06-2018
69e HAPERT 8 van Bladel Bladel
29-06-2018 01-07-2018
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk, Zuid-Holland
29-06-2018 01-07-2018
55e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk 28-06-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 28-06-2018
NK Tijdrijden Bergen op Zoom 27-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 27-06-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 26-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 26-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse
26-06-2018 26-07-2018
kermiskoers Steen Sint Jansteen 26-06-2018
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Luyksgestel 25-06-2018
Kermis Ronde van Raamsdonksveer raamsdonksveer 24-06-2018
Bob Scholte Memorial(omnium) (Geannuleerd: te weinig deelnemers) Breda 24-06-2018
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf Centrum Nieuw Vennep 24-06-2018
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum 24-06-2018
ASC OLYMPIA - Landelijk Jeugd Toernooi 2018 (Geannuleerd: Vanwege het lage aantal inschrijvingen hebben wij tot onze spijt moeten besluiten om ons Landelijke Jeugdtoernooi 2018 d.d. 24-6-2018 te annuleren. ) Amsterdam 24-06-2018
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Eindhoven 24-06-2018
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 24-06-2018
40e Wielerronde van Vorden (Geannuleerd: Organisatorische problemen) Vorden 24-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 24-06-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 24-06-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Assen 23-06-2018
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Eibergen 23-06-2018
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Eindhoven 23-06-2018
Nacht van de Waarderpolder HAARLEM 23-06-2018
Klimomnium 2018 Dordrecht 23-06-2018
Omloop van de Kompenije Drachtercompagnie 23-06-2018
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Philippine 23-06-2018
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Noordwijk 23-06-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 21-06-2018
Wielerronde van Albrandswaard Rhoon 20-06-2018
TCM - individuele tijdrit Emmen 20-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 20-06-2018
Koppeltijdrit i.h.k.v. Limburg Cycling Chrono Trofee Well 20-06-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 19-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 19-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 19-06-2018
Ronde van Maassluis Maassluis 19-06-2018
Kermis wielerronde van Hapert Hapert 19-06-2018
35e Omloop van Bedum Bedum 19-06-2018
Wielerronde van Riethoven Riethoven 18-06-2018
Ronde van Elden Elden (Arnhem-Zuid) 17-06-2018
NK Weg Jeugd Steenbergen 17-06-2018
9e Kasteelronde van Mill Mill 17-06-2018
Wielerweekend Roden Roden 17-06-2018
37e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude-dorp 17-06-2018
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Ouderkerk aan de Amstel 17-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 17-06-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 17-06-2018
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 16-06-2018
Wielerweekend Roden Roden 16-06-2018
3de Jeugdronde De Rooëjbes Neer 16-06-2018
45 e Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 16-06-2018
Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten 15-06-2018
Kermisronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 14-06-2018
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" Rijsenhout 14-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-06-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Well 13-06-2018
Ronde van Gorredijk Gorredijk 13-06-2018
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (Geannuleerd: Financiële en organisatorische redenen) Diversen plaatsen
13-06-2018 17-06-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 12-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 12-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 12-06-2018
36e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 11-06-2018
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Harkema 10-06-2018
Hart van Gilze GILZE 10-06-2018
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 Gilze 10-06-2018
Jeugdronde op de Heksenberg Heerlen 10-06-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie De Westereen 10-06-2018
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Fijnaart 10-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 10-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 10-06-2018
Ploegentijdrit Gilze Gilze 09-06-2018
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Kampen 09-06-2018
Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 09-06-2018
Tour de Lasalle Den Helder
09-06-2018 10-06-2018
Ronde van Rozenburg ROZENBURG 09-06-2018
Jeugdtoernooi Lisse Lisse 09-06-2018
Ronde van Harkema Harkema
08-06-2018 09-06-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 07-06-2018
DK Tijdrijden Noord Zeijen 07-06-2018
Tour de Lasalle Den Helder
07-06-2018 10-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-06-2018
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Harderwijk 06-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 05-06-2018
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 05-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 05-06-2018
Zondagochtendcompetitie Wheelplanet, Spaarndam 03-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 03-06-2018
Alcmaria Victrix Tijdrit Warmenhuizen 03-06-2018
ICW Langelo Langelo 03-06-2018
Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen 03-06-2018
HAMMER-TEEN Team Time Trial Tom Dumoulin Bike Park Sittard 03-06-2018
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan (Geannuleerd: organisatorisch) Rijswijk 03-06-2018
Goossens Wielerronde van Exel Exel 03-06-2018
Jeugdronde van Geldrop Geldrop 03-06-2018
63ste Ronde van Zeist ZEIST 03-06-2018
TCM - Ronde van Limburg Stein en Beek 03-06-2018
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Stein en Elsloo 02-06-2018
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 02-06-2018
de Jumbo Ronde van Papendrecht Papendrecht 02-06-2018
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Sittard 02-06-2018
Ronde van Nijkerk Nijkerk 02-06-2018
34ste Wageningse Wielermuur. (Geannuleerd: Wegens uitgelopen reconstructie werkzaamheden aan het parcours.) Wageningen 02-06-2018
Jeugdronde van Berkelland (Geannuleerd: Geen vergunning) Borculo 02-06-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Leeuwarden 02-06-2018
Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen 02-06-2018
Nacht van Hengelo Hengelo 01-06-2018
Hammer Limburg Climb Vaals
01-06-2018 03-06-2018
ZWC DTS 5 Banen Toernooi Zaandam 31-05-2018
45e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 31-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 30-05-2018
DK Tijdrijden Noord (Geannuleerd: organisatorische problemen) Nieuwehorne 30-05-2018
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 30-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 30-05-2018
ASC OLYMPIA - 5-Banen Toernooi 2018 Amsterdam 29-05-2018
DK Tijdrijden Oost Bornerbroek 29-05-2018
2e Jeugdronde van Veendam Veendam 27-05-2018
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Lansingerland Bergschenhoek 27-05-2018
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 27-05-2018
Wielerronde van Erp Erp 27-05-2018
Omloop van Wervershoof Wervershoof 27-05-2018
KTJ - Acht van Heelsum Heelsum 27-05-2018
Ronde van Kortenhoef Kortenhoef 27-05-2018
Ronde van Kortenhoef (tevens NK selectiewedstrijd Midden) Kortenhoef 27-05-2018
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscah 26-05-2018
Ronde van Katendrecht 2018 Rotterdam
26-05-2018 27-05-2018
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Hasselt 26-05-2018
43e Wielerronde van Wichmond Wichmond 26-05-2018
De Ronde van Zielhorst Amersfoort 26-05-2018
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Stampersgat
26-05-2018 27-05-2018
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Zaandam 26-05-2018
Kermisronde Westerhoven Westerhoven 26-05-2018
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek en Hoeksche Waard 26-05-2018
Noord Drentse Dorpenomloop Assen 26-05-2018
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nes aan de Amstel 25-05-2018
Vijfbanen Toernooi Bij BRC Kennemerland Beverwijk 24-05-2018
KNWU Tijdritcompetitie Odoornerveen 24-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 23-05-2018
DK Tijdrijden Zuid Holland Stad aan 't Haringvliet 23-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 23-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Gemeente Woensdrecht 23-05-2018
Deko Bikesport Dinsdagavond competitie Spijkenisse 22-05-2018
District Kampioenschap Midden Amersfoort 21-05-2018
Jeugdronde van Someren Someren 21-05-2018
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Mierlo 21-05-2018
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Gemeente Woensdrecht 21-05-2018
District Kampioenschap Zuid-Holland Hardinxveld Giessendam 21-05-2018
District kampioenschap Noord-Holland Amsterdam 21-05-2018
District Kampioenschap Noord Gieten 21-05-2018
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Alkmaar 21-05-2018
District Kampioenschap Oost Hellendoorn 21-05-2018
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) LEIDEN 21-05-2018
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 20-05-2018
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Veldhoven 20-05-2018
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie 20-05-2018
Ronde van Moerdijk Moerdijk 20-05-2018
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 20-05-2018
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Veldhoven 20-05-2018
GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven 20-05-2018
Jeugdwedstrijd Rotterdam 19-05-2018
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Veldhoven 19-05-2018
New Energy Tour (Geannuleerd: organisatorische problemen) Capelle aan den IJssel 19-05-2018
Ronde van Oude Tonge (Geannuleerd: organisatorische problemen) Oude Tonge 19-05-2018
Jeugdronde van Brakel Brakel 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse (Geannuleerd: Organisatorische reden) Sluiskil 19-05-2018
19e Raboronde van Bolsward Bolsward 19-05-2018
48e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 19-05-2018
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Beverwijk 19-05-2018
Novon Jeugdronde van Enter Enter 19-05-2018
Vrouwenwielercompetitie Oost vanaf NWL Deventer 19-05-2018
Studentencup Amsterdam Amsterdam 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
18-05-2018 20-05-2018
Vijfbanen toernooi 2018 Spaarndam 17-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 16-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 16-05-2018
HSC de Bataaf - 5-Banen Toernooi 2018 Zwanenburg 15-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 15-05-2018
joop kuiper tijdrit oostwold Oostwold 14-05-2018
72e Profronde van Noord-Holland Alkmaar 13-05-2018
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 13-05-2018
Wielerronde van Uden Uden 13-05-2018
Nutrition Company Bergomloop Simpelveld Simpelveld 13-05-2018
2e Ronde van Woerden Woerden 13-05-2018
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Ossendrecht 13-05-2018
Hotel Wesseling ronde van Dwingeloo (Geannuleerd: te weining deelname.) Dwingeloo 13-05-2018
Ronde van Overijssel Rijssen 12-05-2018
Jeugdronde van kampen Kampen 12-05-2018
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 12-05-2018
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Spijkenisse 12-05-2018
Flevo tour kampen 12-05-2018
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 12-05-2018
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
15e Jeugdronde van Gouda Gouda 12-05-2018
NHC 3 - Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
23 e Draai rond de Kraai Rijsoord 12-05-2018
Dwas duur Riessen Rijssen 11-05-2018
Output Jeugdronde van Schijndel Schijndel 10-05-2018
WSV Emmen Jeugdmeerdaagse 2018 (Geannuleerd: Onvoldoende inschrijvingen voor een evenement als de Jeugdmeerdaagse, zowel sportief als financieel. ) Emmen
10-05-2018 12-05-2018
56e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 10-05-2018
Dwars door Diphoorn (Geannuleerd: Wegens het annuleren van de Jeugdmeerdaagse.) Diphoorn 10-05-2018
43e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 10-05-2018
32e Meertour Wieringermeer
10-05-2018 13-05-2018
56e Wielerronde van Wernhout Wernhout 10-05-2018
Ronde van het Purmerplein Amsterdam Noord 10-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Panheel 09-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 09-05-2018
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Almere/Zeewolde 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Hapert 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde 08-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 08-05-2018
Hel van Netersel Netersel 06-05-2018
50e Wielerronde van 't Zand NH 't Zand NH 06-05-2018
Jeugdronde van Assen Assen 06-05-2018
Dorpenomloop door Drenthe Assen 06-05-2018
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 06-05-2018
Wielerronde van Amstelveen (Geannuleerd: Zie nieuwe registratie met aanvullend programma) Amstelveen 06-05-2018
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 06-05-2018
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 06-05-2018
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Utrecht 06-05-2018
37e Wielerronde van Stokkum Stokkum 06-05-2018
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Amstelveen 06-05-2018
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Mechelen 05-05-2018
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 05-05-2018
Warande Jeugdronde Oosterhout Oosterhout 05-05-2018
Ronde van Hardenberg Hardenberg 05-05-2018
OWC Jeugdronde van Oldenzaal (Geannuleerd: onvoldoende inschrijvingen op moment van sluiting inschrijvingen) Oldenzaal 05-05-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 03-05-2018
Zomercompetitie Tiel Tiel
02-05-2018 04-07-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 02-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 02-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 01-05-2018
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 29-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Koewacht 29-04-2018
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Geldrop 29-04-2018
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Stein 29-04-2018
3e omloop van de Bronneger Bult Drouwen 29-04-2018
Haagse Wielerdag Den Haag 29-04-2018
2e Ton Dolmans jeugdronde Stein 29-04-2018
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 28-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Terneuzen - Koewacht 28-04-2018
Ronde van Villa Park Nijverdal 28-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 28-04-2018
Rabobank Wielerronde van Heerde Heerde 27-04-2018
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2018
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2018
Koningsronde van Almelo Sportpark de Sumpel Windmolenbroeksweg 27-04-2018
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2018
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2018
Mini Acht van Chaam (Open DK) Chaam 27-04-2018
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 26-04-2018
Zomeravondcompetitie Staphorst 26-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 25-04-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 25-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 24-04-2018
ASC OLYMPIA Interclubwedstrijd 2018 Amsterdam 22-04-2018
TUWI Ronde van Aalten Aalten 22-04-2018
Jeugdronde van Eibergen Eibergen 22-04-2018
1e Open Westlands Kampioenschap voor Basisleden Kwintsheul, (Westland) 22-04-2018
Ronde van Breezand Breezand 22-04-2018
GP Cor Vriens Helmond 22-04-2018
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 22-04-2018
Kasseien criterium Eijsden Eijsden 22-04-2018
34e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul ( Westland ) 22-04-2018
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen 's-Heerenhoek 22-04-2018
77e profronde van Made Made 21-04-2018
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 21-04-2018
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Drachten 21-04-2018
Ronde van de Vijver Hengelo 21-04-2018
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen S-Heerenhoek 21-04-2018
Omloop van Hierden Hierden 21-04-2018
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Spaarndam 21-04-2018
Jeugdronde van de Bult Leiden 21-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 21-04-2018
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 21-04-2018
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen S-Heerenhoek
20-04-2018 22-04-2018
EPZ-Omloop van Borsele Tijdrit Elite-Vrouwen 's-Heerenhoek 20-04-2018
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Woubrugge 19-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 19-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 18-04-2018
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 18-04-2018
Zomeravondcompetitie Dronten 17-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 17-04-2018
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 15-04-2018
Amstel Gold Race Valkenburg 15-04-2018
Amstel Gold Race Ladies Edition Valkenburg 15-04-2018
Wielerronde van Oud Gastel Oud Gastel 15-04-2018
ICW Assen WV Omega Assen 15-04-2018
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 15-04-2018
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Clubparkoers HRTC DoK 15-04-2018
Jeugd-ronde van Gelderland Apeldoorn 15-04-2018
Omloop van het Munnikenland Brakel 14-04-2018
ZLM tour Goes 14-04-2018
Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 14-04-2018
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Dronten 14-04-2018
GP Middendelfland (Geannuleerd: Gebrak aan deelnemers) Maassluis 14-04-2018
Eurobottle Ronde van Dronten Dronten 14-04-2018
45 e Ronde van Lexmond Lexmond 14-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 14-04-2018
Studentencup Wageningen Veenendaal 14-04-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 12-04-2018
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2018 DTS-BRC Beverwijk 11-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 11-04-2018
Deko bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 10-04-2018
NK Journalisten Groningen 08-04-2018
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Uithoorn 08-04-2018
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Maasbracht-Beek 08-04-2018
voorjaars compititie Markelo 08-04-2018
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Tilburg 08-04-2018
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Rotterdam 07-04-2018
46e Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden 07-04-2018
TCM - 49e Omloop van de Braakman Philippine 07-04-2018
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 07-04-2018
2e Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden 07-04-2018
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Zwolle 07-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 07-04-2018
Healthy Ageing Tour Junior Women diverse
06-04-2018 08-04-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 05-04-2018
Scheldeprijs Terneuzen (NL) - Schoten (B) 04-04-2018
Healthy Ageing Tour diverse
04-04-2018 08-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-04-2018
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2018 DTS-BRC Zaandam 04-04-2018
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 02-04-2018
Rabo Jeugdfestijn Hoorn 02-04-2018
62e Ronde van Werkendam Werkendam 02-04-2018
Ronde van Waddinxveen (Geannuleerd: Geen geschikt parcours voor handen) Waddinxveen 02-04-2018
Ronde van de Guldemond HRTC Dok Den Helder 02-04-2018
D'n Bergsewielerronde Berghem 02-04-2018
52e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 02-04-2018
Ronde van Ureterp Ureterp 02-04-2018
Eierrace 2018 Emmen 02-04-2018
voorjaars compititie markelo 01-04-2018
Jeugdronde van Doetinchem Doetinchem 01-04-2018
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Oploo 01-04-2018
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 31-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 31-03-2018
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Tiel 31-03-2018
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Philippine 31-03-2018
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 31-03-2018
44ste Ronde van het Lage Land (Geannuleerd: Financiële redenen. ) Wijde Wormer 31-03-2018
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 31-03-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 29-03-2018
Global Textware ICW Middelstum Middelstum 25-03-2018
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 25-03-2018
8ste Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 25-03-2018
Wielerdag Huijbergen 2018 Huijbergen 25-03-2018
voorjaars compititie markelo 25-03-2018
Jeugdronde Dommelen Valkenswaard 25-03-2018
Ronde van Bruinisse (Geannuleerd: Gestaakt wegens ongeval) Bruinisse 24-03-2018
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Veendam 24-03-2018
Rotterdams Kampioenschap Rotterdam 24-03-2018
Studentencup WTOS Delft Rijswijk 24-03-2018
Zomeravondcompetitie 2018 Hattemerbroek 24-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 24-03-2018
7de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Tiel 18-03-2018
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg te Enter
18-03-2018 25-03-2018
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Woensdrecht 18-03-2018
Jeugdronde Nieuwkuijk (Geannuleerd: In verband met de verwachte slechte weersomstandigheden is de wesstrijd geannuleerd.) Nieuwkuijk 18-03-2018
Omloop van de Houtse linies Den Hout 18-03-2018
V.D. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 18-03-2018
Regio Kampioenschap van Amstelland (Amstelveen) Amstelveen 18-03-2018
Regiokampioenschappen spaarndam 17-03-2018
Voorjaarscompetitie 2018 Hattemerbroek 17-03-2018
70e Ronde van Oud-Vossemeer (Geannuleerd: wegens gladheid door sneeuw afgelast ) Oud-Vossemeer 17-03-2018
Ronde van Groningen Uithuizermeeden 17-03-2018
de Ronde van Drenthe jeugdronde Hoogeveen 11-03-2018
Rabobank Jeugdwedstrijd Sint Willebrord 11-03-2018
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 11-03-2018
Ronde van Drenthe Women's World Tour Hoogeveen e.o. 11-03-2018
Profronde van Drenthe Hoogeveen e.o., 11-03-2018
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Amsterdam 11-03-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 11-03-2018
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg te Enter 11-03-2018
Ronde van de Waarderpolder Haarlem 11-03-2018
6de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 11-03-2018
Voorjaarscompetitie 2018 Hattemerbroek 10-03-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 10-03-2018
Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen e.o. 10-03-2018
65e Ronde van Zuid Holland Den Haag / Kijkduin 10-03-2018
17e Omloop van Strijen Strijen 10-03-2018
TCV - Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o. 09-03-2018
Trainingsritten Enter (Geannuleerd: weersverwachting verplaats naar 25 maart) Elsenerbroekweg te Enter 04-03-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 04-03-2018
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON (Geannuleerd: wedstrijd is geannuleerd i.v.m. weersomstandigheden) Schijndel 04-03-2018
Haags Regio Kampioenschap Den Haag 04-03-2018
Kampioenschap van de Haarlemmermeer (Geannuleerd: Wedstrijd gaat niet door, ijs op het parcours!) Zwanenburg 04-03-2018
5de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Veenendaal 04-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen (Geannuleerd: geannuleerd ivm weersomstandigheden) Valkenswaard 03-03-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 03-03-2018
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Zwolle 03-03-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 25-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 25-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (Nabij Lochem). 25-02-2018
4de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Tiel 25-02-2018
Omloop van de Vlietlanden Onderdijk 25-02-2018
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 25-02-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 24-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 24-02-2018
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Sleen 24-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 18-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem). 18-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 18-02-2018
3de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 18-02-2018
Kampioenschap van Waterland Amsterdam Noord 18-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 17-02-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 17-02-2018
Regiokampioenschap van de Zaanstreek 2018 Zaandam 11-02-2018
2de Wedstrijd Voorjaarsreeks 2018 district Midden Utrecht 11-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem) 11-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 11-02-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 10-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 10-02-2018
1ste wedstrijd Voorjaarsreeks 2018 district Midden Utrecht 04-02-2018
Trainingswedstrijden Annen 2018 Annen
04-02-2018 11-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 04-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 04-02-2018
Voorjaarscompetite 2018 't Loo 03-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 28-01-2018
DTS Rabobank Wintercompetitie 2018 (3e wedstrijd) Zaandam 28-01-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 28-01-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 21-01-2018
DTS Rabobank Wintercompetitie 2018 (2e wedstrijd) Zaandam 21-01-2018
DTS Wintercompetitie 2018 Zaandam 14-01-2018