Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
N307 Ploegentijdrit Grootebroek 10-11-2018
Tacx Pro Classic/Ronde van Zeeland & NK Wattmeister Middelburg 13-10-2018
Nederlands Studenten Kampioenschap Zevenhuizen 07-10-2018
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Assendelft 06-10-2018
Jeugdronde van Waalre (Geannuleerd: Om organisatorische reden geannuleerd.) Aalst-Waalre 30-09-2018
Ronde van Midden-Brabant Dongen 30-09-2018
AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude Zwanenburg 30-09-2018
Ronde van Dongen Dongen 30-09-2018
Jeugdronde van de Uithof Den Haag 30-09-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 30-09-2018
Open (dames)Club kampioenschap Spartaan Rijswijk, Zuid-Holland 30-09-2018
Ronde van Noord (Geannuleerd: Te weinig draagkracht) Rotterdam 29-09-2018
NCK Dronten Dronten 29-09-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Finale avond Zwanenburg 27-09-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 23-09-2018
Ronde van Delfzijl Delfzijl 23-09-2018
Efteling Omloop van Hil & Moer Kaatsheuvel 23-09-2018
Ronde van Lisse Lisse 23-09-2018
6e editie Hart van Oosterhout Oosterhout 23-09-2018
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Delfzijl
22-09-2018 23-09-2018
14 e Ronde van Ottoland Ottoland 22-09-2018
Ronde van de Grote Beek Eindhoven 22-09-2018
2e ploegentijdritkampioenschap jeugd 2018 Spaarndan/Haarlem 22-09-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Groningen 22-09-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 20-09-2018
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Ulestraten 16-09-2018
Bavelse Berg Classic Breda 16-09-2018
Bavelse Berg Classic jeugd Breda 16-09-2018
Ronde van Hillegom Hillegom 16-09-2018
56e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 16-09-2018
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen 16-09-2018
Utrechts Kampioenschap Tijdrijden (Geannuleerd: organisatie krijgt het niet rond.) Utrecht 16-09-2018
Klimtijdrit (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Utrecht 16-09-2018
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel Bemmel 16-09-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Emmen 16-09-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 16-09-2018
ICW Omloop Schaphalsterzijl Winsum 16-09-2018
Interclub HRTC DOK Guldemond Parkoers HRTC Dok 16-09-2018
15 e Ronde van Ameide Ameide 15-09-2018
Ronde van Voorhout Voorhout 15-09-2018
Mateboer Meisjes damesomnium van kampen (Geannuleerd: Wegens te weinig inschrijvingen en verschuiving tijritfinale knwu) Kampen 15-09-2018
10e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk 15-09-2018
1e Fruitcorso ronde van Tiel Tiel 15-09-2018
Reade Vondelgames 2018 - Vondel on Wheels / Pulse Racing Amsterdam 15-09-2018
Finale KNWU Tijdritcompetitie Offenbeek 15-09-2018
ASC OLYMPIA - VONDELGAMES Interclubwedstrijd 2018 Amsterdam 15-09-2018
34e Ronde van Giessen Giessen 14-09-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 13-09-2018
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 12-09-2018
Ronde van Krimpen Krimpen aan den IJssel 12-09-2018
Olympia's Tour diverse
11-09-2018 16-09-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 11-09-2018
65e Ronde van Hank Hank 09-09-2018
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade 09-09-2018
KTN - Watersley Klim Omloop Watersley Sittard 09-09-2018
Omloop van de Bollenstreek Lisse 09-09-2018
jeugdwedstrijd Almelo ( geannuleerd !) (Geannuleerd: geanuleerd om organisatorische reden) Sportpark de Sumpel Almelo 09-09-2018
Ronde van Korvel Tilburg 09-09-2018
2de Jeugdronde van Reuver Reuver 09-09-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 09-09-2018
Klompenronde Honselersdijk 08-09-2018
Jeugd Ronde van Rolde Rolde 08-09-2018
20e Groeistad (Geannuleerd: Annulering wegens gebrek aan financiele middelen) Amersfoort 08-09-2018
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Berkel en Rodenrijs 08-09-2018
Instapkoers vrouwen Deventer 08-09-2018
Ronde van de Orteliusstraat 2018 Amsterdam 08-09-2018
CCM & CCV Ploegentijdrit Dronten 08-09-2018
Jeugd Ronde van Rolde Rolde 08-09-2018
Watersley Ladies Challenge Watersley Sittard
07-09-2018 09-09-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 06-09-2018
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 05-09-2018
Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout 05-09-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 04-09-2018
1e Omloop van het Zuiderpark Den Haag 02-09-2018
Kernen Omloop Echt-Susteren (Geannuleerd: Bekend bij de consul.) Echt 02-09-2018
Rûntsje Tsjûkemar (Geannuleerd: Financiele en persoonlijke redenen) Echtenerbrug 02-09-2018
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Calfven (Ossendrecht) 02-09-2018
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Well 02-09-2018
Ronde van Julianadorp (Geannuleerd: Gebrek vrijwilligers Organisatie Commite) Loopuytpark Julianadorp 02-09-2018
Rabo Ploegentijdrit Beneden-Leeuwen 02-09-2018
58e Ronde van Heemskerk Heemskerk 02-09-2018
81e Kermisronde Roosendaal Roosendaal 02-09-2018
12e Hartje Baarn Baarn 02-09-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Hoogeveen 02-09-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 02-09-2018
3de Ronnie Gras van 't Sas, kermiskoers Sas van Gent 02-09-2018
Ronde van Noordwijk (wel Najaarsronde Bollenstreek Basispashouders) (Geannuleerd: te weinig draagkracht) Noordwijk 01-09-2018
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam 01-09-2018
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. diverse
01-09-2018 02-09-2018
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup Grotestraat Goor 01-09-2018
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Rotterdam 01-09-2018
80e Ronde van Dordrecht (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Dordrecht 01-09-2018
5e Kermisronde van de Weebosch Weebosch 01-09-2018
Omloop van Trynwalden Oenkerk 01-09-2018
Ronde van Sint Pancras Sint Pancras 01-09-2018
Ronde van het Statenkwartier Den Haag 31-08-2018
Profronde van Almelo Almelo 31-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 30-08-2018
Ronde van Winsum Winsum 29-08-2018
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 29-08-2018
Open Bredase Wielerkampioenschappen Breda 29-08-2018
Rush Hour Arnhem 28-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 28-08-2018
Deko Bikesport Dinsdagavond competitie Spijkenisse 28-08-2018
Boels Ladies Tour diverse
28-08-2018 02-09-2018
Excelsiors Wielerdag Gouda 26-08-2018
Omloop van Valkenswaard Valkenswaard 26-08-2018
62ste Ronde van Midden Nederland Utrecht 26-08-2018
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Utrecht 26-08-2018
Pijl van Heerlerheide Heerlen 26-08-2018
Ronde van Uithoorn Uithoorn 26-08-2018
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Bergen op Zoom 26-08-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 26-08-2018
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup Oldenzaal (Centrum) 26-08-2018
Wielerronde van Zuidland Zuidland 25-08-2018
Leeuw van Leeuwarden Leeuwarden 25-08-2018
Ronde van Oudewater Oudewater 25-08-2018
Rond Om De Graaf Molenaarsgraaf 25-08-2018
Jeugdronde van Maassluis Maassluis 25-08-2018
Nacht van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 24-08-2018
Grote prijs Emergo Zierikzee 24-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 23-08-2018
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Grotestraat-Centrum Borne 23-08-2018
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 22-08-2018
Ronde van Ede Ede 22-08-2018
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Veenendaal 22-08-2018
Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal 22-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 21-08-2018
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Naaldwijk (Westland) 21-08-2018
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur Etten-Leur 19-08-2018
Ronde van de Achterhoek Gendringen 19-08-2018
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt 19-08-2018
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Berg en Terblijt 19-08-2018
Vagtechniek ronde van Nuenen Nuenen 19-08-2018
49e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard 19-08-2018
Dwars deur Grolle Groenlo 19-08-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 19-08-2018
Ronde van de Westereen De Westereen 18-08-2018
Ronde van Pijnacker Pijnacker 18-08-2018
Rabobank Ronde van Neede (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Neede 17-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 16-08-2018
Ronde van Nunspeet Nunspeet 15-08-2018
44e Ronde van De Lier De Lier 14-08-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 14-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 14-08-2018
Binck Bank Tour Diversen
13-08-2018 19-08-2018
37e Wielerronde van Steensel Steensel 13-08-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 12-08-2018
zondagcompetitie Spaarndam 12-08-2018
Ronde van Delfzijl (Geannuleerd: wegens organiseren finale clubcompetitie op 22 en 23 september 2018) Delfzijl 12-08-2018
CCM - Hel van Voerendaal Schin op Geul 12-08-2018
63e RABO Profronde van Zevenbergen Zevenbergen 12-08-2018
Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen 11-08-2018
Koga Slag om Norg Norg 11-08-2018
38e Profronde van Oostvoorne Oostvoorne 09-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 09-08-2018
Ronde van Nootdorp NOOTDORP 09-08-2018
Ronde van Beverwijk Beverwijk 08-08-2018
Ronde van Elspeet Elspeet 08-08-2018
70e Ronde van Zundert Zundert 08-08-2018
Ridderronde Maastricht Maastricht 08-08-2018
Spektakel van Steenwijk Steenwijk 07-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 07-08-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 07-08-2018
39e Amstel Draai van de Kaai Roosendaal 06-08-2018
27 e Ronde van Noordeloos Noordeloos 06-08-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 05-08-2018
zondagcompetitie Spaarndam 05-08-2018
8e (Prof ) Cityronde Tiel (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Tiel 05-08-2018
46e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan 05-08-2018
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) Appelscha 05-08-2018
Gouden Pijl Emmen 05-08-2018
Global - Tour d'Oospel Ospel 04-08-2018
Wielerronde van Haamstede Haamstede 04-08-2018
Mijl van Mares Maarheeze 04-08-2018
RaboRonde Heerlen Heerlen 03-08-2018
46e Editie Profronde Westland Wateringen (Westland) 02-08-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 02-08-2018
Ronde van Zutphen Zutphen 01-08-2018
68e Ronde van Santpoort Santpoort Noord 01-08-2018
Acht van Chaam Chaam 01-08-2018
European Junior Cycling Tour Assen Assen
01-08-2018 04-08-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 31-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 31-07-2018
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart 31-07-2018
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen 31-07-2018
Daags na de Tour Boxmeer 30-07-2018
Acht van Chaam Chaam 30-07-2018
61e Kermisronde van Duizel Duizel 30-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 29-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 29-07-2018
69e Ronde van Poeldijk Poeldijk 29-07-2018
Ronde van Usquert Usquert 29-07-2018
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Achterveld 28-07-2018
ICW Eelde Eelde 27-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 26-07-2018
Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam 25-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 24-07-2018
Driedaagse van West-Friesland Enkhuizen, Hoorn, Bovenkarspel
24-07-2018 26-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 24-07-2018
61ste Tour de Junior Achterveld
23-07-2018 28-07-2018
Luuk van der Helm Memorial Wolvega 22-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 22-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 22-07-2018
Wielerstimuleringsdagen Eersel
22-07-2018 27-07-2018
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel 22-07-2018
Assum Delft Ronde Achterveld Achterveld 22-07-2018
48e Ronde van Barendrecht Barendrecht 21-07-2018
CCM - GP Ploegentijdrit (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Medemblik-Enkhuizen-Hoorn 21-07-2018
Ronde van Ternaard Ternaard 21-07-2018
68e Ronde van OCHTEN OCHTEN 21-07-2018
33e Super Criterium van Kwintsheul Kwintsheul 20-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 19-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam
19-07-2018 19-08-2018
INDIVIDUELE TIJDRIT FUN KLASSE TE OOSTERHOUT oosterhout 19-07-2018
Tijdrit de Bulten te Annen Annen 17-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 17-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 17-07-2018
ASC OLYMPIA Interclubwedstrijd The Triple Amsterdam 15-07-2018
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster Monster 15-07-2018
Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz 15-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 15-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 15-07-2018
3e Tijdritkampioenschap Wheelerplanet Spaarndam/Haarlem 14-07-2018
39ste Ronde van Kloosterburen Kloosterburen 14-07-2018
38e Wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 14-07-2018
Lus van Roden Roden 14-07-2018
Omloop van Nijeveen Nijeveen 13-07-2018
BRC Jeugd Punten Klimkoers Beverwijk 13-07-2018
Ronde van Epe Epe 12-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 12-07-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 11-07-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Park Sittard-Geleen 11-07-2018
58e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande (Westland) 11-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 10-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 10-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 10-07-2018
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 10-07-2018
Wielerronde Heerle Heerle 09-07-2018
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen 08-07-2018
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 08-07-2018
52e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 08-07-2018
Ronde van Obdam Obdam 08-07-2018
Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 08-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 08-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 08-07-2018
Wedstrijd van Veteranen Belangen Vereniging Nederland 50+ Renners Zwanenburg 08-07-2018
Wielerronde van Middelharnis Middelharnis 07-07-2018
Ronde van Twente Enter en Gem. Hof van Twente 07-07-2018
De Borghman ronde van Bredevoort Bredevoort 07-07-2018
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup Dorpsstraat Enter 07-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE De Wilp 07-07-2018
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Ugchelen (nabij Apeldoorn) 07-07-2018
45e Ronde van Giessenburg Giessenburg 07-07-2018
Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel 07-07-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Drachten 07-07-2018
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup Markelo 06-07-2018
Ronde van Prinsenbeek Prinsenbeek 06-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 4 (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Noordhorn 06-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 05-07-2018
54e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 05-07-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-07-2018
Ronde van Ermelo Ermelo 04-07-2018
TCM - Klimtijdrit Vaals Vaals/Camerig 04-07-2018
64e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk 04-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Zevenhuizen 04-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 03-07-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 03-07-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam
03-07-2018 07-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Nieuw Roden 02-07-2018
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Groningen 01-07-2018
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Utrecht 01-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Peize 01-07-2018
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen 01-07-2018
68e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel 01-07-2018
51e Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 01-07-2018
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Bladel 01-07-2018
Ronde van Kralingen Rotterdam 01-07-2018
4e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 01-07-2018
Interclubrit Jeugd Amsterdam Noord 01-07-2018
zondagcompetitie Spaarndam 01-07-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 01-07-2018
44e Wielerronde van Nispen Nispen
30-06-2018 01-07-2018
Ronde van het Wilhelminapark (dag 1) Utrecht 30-06-2018
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". Parkoers HSC De Bataaf 30-06-2018
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Hoogerheide
30-06-2018 01-07-2018
jeugdtijdrit Dommelen (Geannuleerd: Om organisatorische redenen geannuleerd.) Valkenswaard 30-06-2018
85ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 30-06-2018
Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld 30-06-2018
Jeugd ronde van Haarle Haarle 30-06-2018
Fietsleven Gerben Kroes Omloop van Blijham Blijham 30-06-2018
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Bladel 30-06-2018
69e HAPERT 8 van Bladel Bladel
29-06-2018 01-07-2018
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk, Zuid-Holland
29-06-2018 01-07-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 28-06-2018
55e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk 28-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 27-06-2018
NK Tijdrijden Bergen op Zoom 27-06-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 26-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 26-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse
26-06-2018 26-07-2018
kermiskoers Steen Sint Jansteen 26-06-2018
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Luyksgestel 25-06-2018
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum 24-06-2018
Kermis Ronde van Raamsdonksveer raamsdonksveer 24-06-2018
Bob Scholte Memorial(omnium) (Geannuleerd: te weinig deelnemers) Breda 24-06-2018
ASC OLYMPIA - Landelijk Jeugd Toernooi 2018 (Geannuleerd: Vanwege het lage aantal inschrijvingen hebben wij tot onze spijt moeten besluiten om ons Landelijke Jeugdtoernooi 2018 d.d. 24-6-2018 te annuleren. ) Amsterdam 24-06-2018
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf Centrum Nieuw Vennep 24-06-2018
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 24-06-2018
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Eindhoven 24-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 24-06-2018
40e Wielerronde van Vorden (Geannuleerd: Organisatorische problemen) Vorden 24-06-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 24-06-2018
Omloop van de Kompenije Drachtercompagnie 23-06-2018
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Noordwijk 23-06-2018
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Philippine 23-06-2018
Klimomnium 2018 Dordrecht 23-06-2018
Nacht van de Waarderpolder HAARLEM 23-06-2018
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Eindhoven 23-06-2018
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Eibergen 23-06-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Assen 23-06-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 21-06-2018
Koppeltijdrit i.h.k.v. Limburg Cycling Chrono Trofee Well 20-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 20-06-2018
Wielerronde van Albrandswaard Rhoon 20-06-2018
TCM - individuele tijdrit Emmen 20-06-2018
Ronde van Maassluis Maassluis 19-06-2018
Kermis wielerronde van Hapert Hapert 19-06-2018
35e Omloop van Bedum Bedum 19-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 19-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 19-06-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 19-06-2018
Wielerronde van Riethoven Riethoven 18-06-2018
JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam 17-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 17-06-2018
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Ouderkerk aan de Amstel 17-06-2018
37e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude-dorp 17-06-2018
Ronde van Elden Elden (Arnhem-Zuid) 17-06-2018
9e Kasteelronde van Mill Mill 17-06-2018
NK Weg Jeugd Steenbergen 17-06-2018
Wielerweekend Roden Roden 17-06-2018
Wielerweekend Roden Roden 16-06-2018
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 16-06-2018
45 e Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 16-06-2018
3de Jeugdronde De Rooëjbes Neer 16-06-2018
Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten 15-06-2018
Kermisronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 14-06-2018
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" Rijsenhout 14-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-06-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Well 13-06-2018
Ronde van Gorredijk Gorredijk 13-06-2018
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (Geannuleerd: Financiële en organisatorische redenen) Diversen plaatsen
13-06-2018 17-06-2018
Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam 12-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 12-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 12-06-2018
36e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 11-06-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie De Westereen 10-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 10-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 10-06-2018
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Fijnaart 10-06-2018
Hart van Gilze GILZE 10-06-2018
Jeugdronde op de Heksenberg Heerlen 10-06-2018
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Harkema 10-06-2018
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 Gilze 10-06-2018
Jeugdtoernooi Lisse Lisse 09-06-2018
Ploegentijdrit Gilze Gilze 09-06-2018
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Kampen 09-06-2018
Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 09-06-2018
Tour de Lasalle Den Helder
09-06-2018 10-06-2018
Ronde van Rozenburg ROZENBURG 09-06-2018
Ronde van Harkema Harkema
08-06-2018 09-06-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 07-06-2018
DK Tijdrijden Noord Zeijen 07-06-2018
Tour de Lasalle Den Helder
07-06-2018 10-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-06-2018
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Harderwijk 06-06-2018
dinsdagavondcompetitie Spaarndam 05-06-2018
dinsdagavondcompetittie Spaarndam 05-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 05-06-2018
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan (Geannuleerd: organisatorisch) Rijswijk 03-06-2018
TCM - Ronde van Limburg Stein en Beek 03-06-2018
63ste Ronde van Zeist ZEIST 03-06-2018
Jeugdronde van Geldrop Geldrop 03-06-2018
Goossens Wielerronde van Exel Exel 03-06-2018
zondagcompetitie Spaarndam 03-06-2018
HAMMER-TEEN Team Time Trial Tom Dumoulin Bike Park Sittard 03-06-2018
Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen 03-06-2018
Alcmaria Victrix Tijdrit Warmenhuizen 03-06-2018
Zondagochtendcompetitie Wheelplanet, Spaarndam 03-06-2018
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Stein en Elsloo 02-06-2018
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 02-06-2018
de Jumbo Ronde van Papendrecht Papendrecht 02-06-2018
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Sittard 02-06-2018
34ste Wageningse Wielermuur. (Geannuleerd: Wegens uitgelopen reconstructie werkzaamheden aan het parcours.) Wageningen 02-06-2018
Ronde van Nijkerk Nijkerk 02-06-2018
Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen 02-06-2018
Jeugdronde van Berkelland (Geannuleerd: Geen vergunning) Borculo 02-06-2018
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Leeuwarden 02-06-2018
Nacht van Hengelo Hengelo 01-06-2018
Hammer Limburg Climb Vaals
01-06-2018 03-06-2018
45e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 31-05-2018
ZWC DTS 5 Banen Toernooi Zaandam 31-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 30-05-2018
DK Tijdrijden Noord (Geannuleerd: organisatorische problemen) Nieuwehorne 30-05-2018
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 30-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 30-05-2018
ASC OLYMPIA - 5-Banen Toernooi 2018 Amsterdam 29-05-2018
DK Tijdrijden Oost Bornerbroek 29-05-2018
Ronde van Kortenhoef (tevens NK selectiewedstrijd Midden) Kortenhoef 27-05-2018
Omloop van Wervershoof Wervershoof 27-05-2018
Ronde van Kortenhoef Kortenhoef 27-05-2018
KTJ - Acht van Heelsum Heelsum 27-05-2018
2e Jeugdronde van Veendam Veendam 27-05-2018
Wielerronde van Erp Erp 27-05-2018
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Lansingerland Bergschenhoek 27-05-2018
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 27-05-2018
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Zaandam 26-05-2018
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscah 26-05-2018
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek en Hoeksche Waard 26-05-2018
Kermisronde Westerhoven Westerhoven 26-05-2018
Noord Drentse Dorpenomloop Assen 26-05-2018
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Stampersgat
26-05-2018 27-05-2018
43e Wielerronde van Wichmond Wichmond 26-05-2018
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Hasselt 26-05-2018
De Ronde van Zielhorst Amersfoort 26-05-2018
Ronde van Katendrecht 2018 Rotterdam
26-05-2018 27-05-2018
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nes aan de Amstel 25-05-2018
Vijfbanen Toernooi Bij BRC Kennemerland Beverwijk 24-05-2018
KNWU Tijdritcompetitie Odoornerveen 24-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 23-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Gemeente Woensdrecht 23-05-2018
DK Tijdrijden Zuid Holland Stad aan 't Haringvliet 23-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 23-05-2018
Deko Bikesport Dinsdagavond competitie Spijkenisse 22-05-2018
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) LEIDEN 21-05-2018
District Kampioenschap Oost Hellendoorn 21-05-2018
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Alkmaar 21-05-2018
District Kampioenschap Noord Gieten 21-05-2018
District kampioenschap Noord-Holland Amsterdam 21-05-2018
District Kampioenschap Zuid-Holland Hardinxveld Giessendam 21-05-2018
District Kampioenschap Midden Amersfoort 21-05-2018
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Gemeente Woensdrecht 21-05-2018
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Mierlo 21-05-2018
Jeugdronde van Someren Someren 21-05-2018
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Veldhoven 20-05-2018
Ronde van Moerdijk Moerdijk 20-05-2018
GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven 20-05-2018
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 20-05-2018
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Veldhoven 20-05-2018
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie 20-05-2018
Interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 20-05-2018
Ronde van Oude Tonge (Geannuleerd: organisatorische problemen) Oude Tonge 19-05-2018
New Energy Tour (Geannuleerd: organisatorische problemen) Capelle aan den IJssel 19-05-2018
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Veldhoven 19-05-2018
Jeugdwedstrijd Rotterdam 19-05-2018
Jeugdronde van Brakel Brakel 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse (Geannuleerd: Organisatorische reden) Sluiskil 19-05-2018
19e Raboronde van Bolsward Bolsward 19-05-2018
48e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 19-05-2018
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Beverwijk 19-05-2018
Novon Jeugdronde van Enter Enter 19-05-2018
Vrouwenwielercompetitie Oost vanaf NWL Deventer 19-05-2018
Studentencup Amsterdam Amsterdam 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
18-05-2018 20-05-2018
Vijfbanen toernooi 2018 Spaarndam 17-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 16-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 16-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 15-05-2018
HSC de Bataaf - 5-Banen Toernooi 2018 Zwanenburg 15-05-2018
joop kuiper tijdrit oostwold Oostwold 14-05-2018
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Ossendrecht 13-05-2018
2e Ronde van Woerden Woerden 13-05-2018
Nutrition Company Bergomloop Simpelveld Simpelveld 13-05-2018
Wielerronde van Uden Uden 13-05-2018
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 13-05-2018
72e Profronde van Noord-Holland Alkmaar 13-05-2018
Hotel Wesseling ronde van Dwingeloo (Geannuleerd: te weining deelname.) Dwingeloo 13-05-2018
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Spijkenisse 12-05-2018
Ronde van Overijssel Rijssen 12-05-2018
Jeugdronde van kampen Kampen 12-05-2018
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg 12-05-2018
NHC 3 - Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
Flevo tour kampen 12-05-2018
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 12-05-2018
15e Jeugdronde van Gouda Gouda 12-05-2018
23 e Draai rond de Kraai Rijsoord 12-05-2018
Dwas duur Riessen Rijssen 11-05-2018
WSV Emmen Jeugdmeerdaagse 2018 (Geannuleerd: Onvoldoende inschrijvingen voor een evenement als de Jeugdmeerdaagse, zowel sportief als financieel. ) Emmen
10-05-2018 12-05-2018
Output Jeugdronde van Schijndel Schijndel 10-05-2018
Dwars door Diphoorn (Geannuleerd: Wegens het annuleren van de Jeugdmeerdaagse.) Diphoorn 10-05-2018
56e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 10-05-2018
32e Meertour Wieringermeer
10-05-2018 13-05-2018
43e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 10-05-2018
56e Wielerronde van Wernhout Wernhout 10-05-2018
Ronde van het Purmerplein Amsterdam Noord 10-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 09-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Panheel 09-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 08-05-2018
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Almere/Zeewolde 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Hapert 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde 08-05-2018
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 06-05-2018
Hel van Netersel Netersel 06-05-2018
Dorpenomloop door Drenthe Assen 06-05-2018
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 06-05-2018
50e Wielerronde van 't Zand NH 't Zand NH 06-05-2018
Jeugdronde van Assen Assen 06-05-2018
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 06-05-2018
Wielerronde van Amstelveen (Geannuleerd: Zie nieuwe registratie met aanvullend programma) Amstelveen 06-05-2018
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Utrecht 06-05-2018
37e Wielerronde van Stokkum Stokkum 06-05-2018
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Amstelveen 06-05-2018
OWC Jeugdronde van Oldenzaal (Geannuleerd: onvoldoende inschrijvingen op moment van sluiting inschrijvingen) Oldenzaal 05-05-2018
Warande Jeugdronde Oosterhout Oosterhout 05-05-2018
Ronde van Hardenberg Hardenberg 05-05-2018
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 05-05-2018
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Mechelen 05-05-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 03-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 02-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 02-05-2018
Zomercompetitie Tiel Tiel
02-05-2018 04-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 01-05-2018
2e Ton Dolmans jeugdronde Stein 29-04-2018
Haagse Wielerdag Den Haag 29-04-2018
3e omloop van de Bronneger Bult Drouwen 29-04-2018
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 29-04-2018
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Geldrop 29-04-2018
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Stein 29-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Koewacht 29-04-2018
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 28-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 28-04-2018
Ronde van Villa Park Nijverdal 28-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Terneuzen - Koewacht 28-04-2018
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2018
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27-04-2018
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2018
Mini Acht van Chaam (Open DK) Chaam 27-04-2018
Rabobank Wielerronde van Heerde Heerde 27-04-2018
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2018
Koningsronde van Almelo Sportpark de Sumpel Windmolenbroeksweg 27-04-2018
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 26-04-2018
Zomeravondcompetitie Staphorst 26-04-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 25-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 25-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 24-04-2018
GP Cor Vriens Helmond 22-04-2018
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen 's-Heerenhoek 22-04-2018
34e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul ( Westland ) 22-04-2018
Kasseien criterium Eijsden Eijsden 22-04-2018
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 22-04-2018
1e Open Westlands Kampioenschap voor Basisleden Kwintsheul, (Westland) 22-04-2018
Ronde van Breezand Breezand 22-04-2018
Jeugdronde van Eibergen Eibergen 22-04-2018
TUWI Ronde van Aalten Aalten 22-04-2018
ASC OLYMPIA Interclubwedstrijd 2018 Amsterdam 22-04-2018
Ronde van de Vijver Hengelo 21-04-2018
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen S-Heerenhoek 21-04-2018
Arno Wallaard Memorial Meerkerk 21-04-2018
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 21-04-2018
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Drachten 21-04-2018
Jeugdronde van de Bult Leiden 21-04-2018
77e profronde van Made Made 21-04-2018
Omloop van Hierden Hierden 21-04-2018
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Spaarndam 21-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 21-04-2018
EPZ-Omloop van Borsele Tijdrit Elite-Vrouwen 's-Heerenhoek 20-04-2018
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen S-Heerenhoek
20-04-2018 22-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 19-04-2018
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Woubrugge 19-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 18-04-2018
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 18-04-2018
Zomeravondcompetitie Dronten 17-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 17-04-2018
Amstel Gold Race Valkenburg 15-04-2018
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 15-04-2018
Amstel Gold Race Ladies Edition Valkenburg 15-04-2018
Wielerronde van Oud Gastel Oud Gastel 15-04-2018
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 15-04-2018
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Clubparkoers HRTC DoK 15-04-2018
Jeugd-ronde van Gelderland Apeldoorn 15-04-2018
ICW Assen WV Omega Assen 15-04-2018
Omloop van het Munnikenland Brakel 14-04-2018
ZLM tour Goes 14-04-2018
Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 14-04-2018
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Dronten 14-04-2018
Eurobottle Ronde van Dronten Dronten 14-04-2018
GP Middendelfland (Geannuleerd: Gebrak aan deelnemers) Maassluis 14-04-2018
45 e Ronde van Lexmond Lexmond 14-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 14-04-2018
Studentencup Wageningen Veenendaal 14-04-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 12-04-2018
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2018 DTS-BRC Beverwijk 11-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 11-04-2018
Deko bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 10-04-2018
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Maasbracht-Beek 08-04-2018
voorjaars compititie Markelo 08-04-2018
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Tilburg 08-04-2018
NK Journalisten Groningen 08-04-2018
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Uithoorn 08-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 07-04-2018
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Zwolle 07-04-2018
2e Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden 07-04-2018
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Rotterdam 07-04-2018
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 07-04-2018
TCM - 49e Omloop van de Braakman Philippine 07-04-2018
46e Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden 07-04-2018
Healthy Ageing Tour Junior Women diverse
06-04-2018 08-04-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 05-04-2018
Scheldeprijs Terneuzen (NL) - Schoten (B) 04-04-2018
Healthy Ageing Tour diverse
04-04-2018 08-04-2018
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2018 DTS-BRC Zaandam 04-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-04-2018
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 02-04-2018
Rabo Jeugdfestijn Hoorn 02-04-2018
62e Ronde van Werkendam Werkendam 02-04-2018
Ronde van Waddinxveen (Geannuleerd: Geen geschikt parcours voor handen) Waddinxveen 02-04-2018
Ronde van de Guldemond HRTC Dok Den Helder 02-04-2018
D'n Bergsewielerronde Berghem 02-04-2018
52e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 02-04-2018
Ronde van Ureterp Ureterp 02-04-2018
Eierrace 2018 Emmen 02-04-2018
voorjaars compititie markelo 01-04-2018
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Oploo 01-04-2018
Jeugdronde van Doetinchem Doetinchem 01-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 31-03-2018
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Tiel 31-03-2018
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Philippine 31-03-2018
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 31-03-2018
44ste Ronde van het Lage Land (Geannuleerd: Financiële redenen. ) Wijde Wormer 31-03-2018
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 31-03-2018
Volta Limburg Classic Eijsden, Limburg 31-03-2018
Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 29-03-2018
Wielerdag Huijbergen 2018 Huijbergen 25-03-2018
Jeugdronde Dommelen Valkenswaard 25-03-2018
voorjaars compititie markelo 25-03-2018
8ste Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 25-03-2018
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 25-03-2018
Global Textware ICW Middelstum Middelstum 25-03-2018
Studentencup WTOS Delft Rijswijk 24-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 24-03-2018
Zomeravondcompetitie 2018 Hattemerbroek 24-03-2018
Ronde van Bruinisse (Geannuleerd: Gestaakt wegens ongeval) Bruinisse 24-03-2018
Rotterdams Kampioenschap Rotterdam 24-03-2018
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Veendam 24-03-2018
Jeugdronde Nieuwkuijk (Geannuleerd: In verband met de verwachte slechte weersomstandigheden is de wesstrijd geannuleerd.) Nieuwkuijk 18-03-2018
V.D. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 18-03-2018
Omloop van de Houtse linies Den Hout 18-03-2018
Regio Kampioenschap van Amstelland (Amstelveen) Amstelveen 18-03-2018
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Woensdrecht 18-03-2018
7de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Tiel 18-03-2018
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg te Enter
18-03-2018 25-03-2018
Regiokampioenschappen spaarndam 17-03-2018
Voorjaarscompetitie 2018 Hattemerbroek 17-03-2018
70e Ronde van Oud-Vossemeer (Geannuleerd: wegens gladheid door sneeuw afgelast ) Oud-Vossemeer 17-03-2018
Ronde van Groningen Uithuizermeeden 17-03-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 11-03-2018
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 11-03-2018
Ronde van Drenthe Women's World Tour Hoogeveen e.o. 11-03-2018
Profronde van Drenthe Hoogeveen e.o., 11-03-2018
Rabobank Jeugdwedstrijd Sint Willebrord 11-03-2018
de Ronde van Drenthe jeugdronde Hoogeveen 11-03-2018
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg te Enter 11-03-2018
Ronde van de Waarderpolder Haarlem 11-03-2018
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Amsterdam 11-03-2018
6de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 11-03-2018
65e Ronde van Zuid Holland Den Haag / Kijkduin 10-03-2018
17e Omloop van Strijen Strijen 10-03-2018
Voorjaarscompetitie 2018 Hattemerbroek 10-03-2018
Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen e.o. 10-03-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 10-03-2018
TCV - Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o. 09-03-2018
Trainingsritten Enter (Geannuleerd: weersverwachting verplaats naar 25 maart) Elsenerbroekweg te Enter 04-03-2018
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON (Geannuleerd: wedstrijd is geannuleerd i.v.m. weersomstandigheden) Schijndel 04-03-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 04-03-2018
Haags Regio Kampioenschap Den Haag 04-03-2018
5de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Veenendaal 04-03-2018
Kampioenschap van de Haarlemmermeer (Geannuleerd: Wedstrijd gaat niet door, ijs op het parcours!) Zwanenburg 04-03-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen (Geannuleerd: geannuleerd ivm weersomstandigheden) Valkenswaard 03-03-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 03-03-2018
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Zwolle 03-03-2018
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 25-02-2018
4de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Tiel 25-02-2018
Omloop van de Vlietlanden Onderdijk 25-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 25-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (Nabij Lochem). 25-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 25-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 24-02-2018
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Sleen 24-02-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 24-02-2018
Kampioenschap van Waterland Amsterdam Noord 18-02-2018
3de Voorjaarsreeks 2018 district Midden Amersfoort 18-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 18-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem). 18-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 18-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 17-02-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 17-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 11-02-2018
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem) 11-02-2018
2de Wedstrijd Voorjaarsreeks 2018 district Midden Utrecht 11-02-2018
Regiokampioenschap van de Zaanstreek 2018 Zaandam 11-02-2018
Voorjaarscompetitie 2018 't Loo 10-02-2018
Voorjaarstrainingswedstrijden Meerdijk Emmen 10-02-2018
1ste wedstrijd Voorjaarsreeks 2018 district Midden Utrecht 04-02-2018
Trainingswedstrijden Annen 2018 Annen
04-02-2018 11-02-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 04-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 04-02-2018
Voorjaarscompetite 2018 't Loo 03-02-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 28-01-2018
DTS Rabobank Wintercompetitie 2018 (3e wedstrijd) Zaandam 28-01-2018
Limburg Cycling voorjaarstrainingswedstrijd Wieleromgeving Herungerberg Venlo 28-01-2018
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 21-01-2018
DTS Rabobank Wintercompetitie 2018 (2e wedstrijd) Zaandam 21-01-2018
DTS Wintercompetitie 2018 Zaandam 14-01-2018

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.